Sondaż poparcia Maxa Allegriego, edycja VI

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ

Czy uważasz, że to dobrze, że Max Allegri jest obecnie trenerem Juventusu?

Czas głosowania minął 22 stycznia 2024, 14:04

TAK
105
43%
NIE
138
57%
 
Liczba głosów: 243
alina

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lipca 2009
Posty: 2695
Rejestracja: 25 lipca 2009

Nieprzeczytany post 14 stycznia 2024, 14:04

Ankieta dotycząca poparcia Maxa, edycja szósta. Sonda otwarta przez nieco ponad tydzień.


miknou

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 sierpnia 2008
Posty: 143
Rejestracja: 26 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 14 stycznia 2024, 15:58

Tak jak wcześniej byłem 60-40 przeciw, tak teraz chyba jestem 51-49 za. Nadal uważam, że zarabia zbyt dużo i nieadekwatnie, ale to tylko pokazuje, że on/jego agent dobrze rozegrał słabo działający zarząd i wycisnął ich jak cytrynę. Więc tu poniekąd Allegriemu można bić brawo.

W obecnym sezonie mimo kilku trudności (ale też przy ułatwieniach pokroju braku LM, czemu trener nie jest w pełni winny) wyniki mamy lepsze niż się spodziewałem. Gra pozostawia ciągle sporo do życzenia, ale mam nadzieję, że będzie lepiej.


dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2561
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 14 stycznia 2024, 16:18

miknou pisze:
14 stycznia 2024, 15:58
Tak jak wcześniej byłem 60-40 przeciw, tak teraz chyba jestem 51-49 za. Nadal uważam, że zarabia zbyt dużo i nieadekwatnie, ale to tylko pokazuje, że on/jego agent dobrze rozegrał słabo działający zarząd i wycisnął ich jak cytrynę. Więc tu poniekąd Allegriemu można bić brawo.

W obecnym sezonie mimo kilku trudności (ale też przy ułatwieniach pokroju braku LM, czemu trener nie jest w pełni winny) wyniki mamy lepsze niż się spodziewałem. Gra pozostawia ciągle sporo do życzenia, ale mam nadzieję, że będzie lepiej.
Wyniki mamy lepsze niż w poprzednim sezonie głównie dlatego, że dotychczas graliśmy praktycznie tylko raz w tygodniu (nie licząc tych dwóch spotkań w Coppa Italia ze stosunkowo łatwymi rywalami), gdy nasi główni przeciwnicy mieli w środku tygodnia dodatkowe spotkania fazy grupowej LM czy LE. Ponadto porównując zdobycze punktowe z obecnej i minionej kampanii jeszcze dwie kolejki temu, to w trwającej zdobyliśmy zaledwie 2 punkty więcej (bo rok temu m.in. zaliczyliśmy serię 8 zwycięstw z rzędu jakiej póki co nie powtórzyliśmy). Zobaczymy jak ekipa prowadzona przez "wybitnego" taktyka poradzi sobie pod koniec marca, w kwietniu i na początku maja jak będzie mniej czasu na odpoczynek w związku z dwumeczem z Lazio w półfinale Pucharu Włoch a w Serie A kolejno zmierzymy się z Lazio, Violą, Torino, Cagliari, Milanem i Romą.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Oldfan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 listopada 2022
Posty: 274
Rejestracja: 04 listopada 2022

Nieprzeczytany post 14 stycznia 2024, 16:25

Najlepszy trener z możliwych !!


Oby został na długie lata i był naszym Sir Alexem Fergusonem !


:juveflag: :juveflag: :juveflag:


miknou

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 sierpnia 2008
Posty: 143
Rejestracja: 26 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 14 stycznia 2024, 16:46

dimebag11 pisze:
14 stycznia 2024, 16:18
Wyniki mamy lepsze niż w poprzednim sezonie głównie dlatego, że dotychczas graliśmy praktycznie tylko raz w tygodniu (nie licząc tych dwóch spotkań w Coppa Italia ze stosunkowo łatwymi rywalami), gdy nasi główni przeciwnicy mieli w środku tygodnia dodatkowe spotkania fazy grupowej LM czy LE. Ponadto porównując zdobycze punktowe z obecnej i minionej kampanii jeszcze dwie kolejki temu, to w trwającej zdobyliśmy zaledwie 2 punkty więcej (bo rok temu m.in. zaliczyliśmy serię 8 zwycięstw z rzędu jakiej póki co nie powtórzyliśmy). Zobaczymy jak ekipa prowadzona przez "wybitnego" taktyka poradzi sobie pod koniec marca, w kwietniu i na początku maja jak będzie mniej czasu na odpoczynek w związku z dwumeczem z Lazio w półfinale Pucharu Włoch a w Serie A kolejno zmierzymy się z Lazio, Violą, Torino, Cagliari, Milanem i Romą.
W większości się zgadzam, natomiast cały czas poruszamy się w strefie gdybań, bo jakie były wyniki w lidze gdybyśmy też grali w pucharach, to nie wiemy. Też jestem zdania, że to mocno pomaga - ale znajdą się też tacy, którzy powiedzą, że przez to nie mamy tak dobrego rytmu meczowego, jaki mielibyśmy grając częściej. Z drugiej strony też mamy sytuacje Pogby i Fagiolego, coś czego nikt nie planował, a co na pewno drużynie nie pomogło.


Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2361
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 14 stycznia 2024, 17:59

Dajesz Panie Allegri, prowadź nas do kolejnych lat bez sukcesu w LIDZE MISTRZÓW.

Śrubujmy ten rekord w nieskończoność z trenerskim dyzmą na ławce!


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
Elohi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 sierpnia 2003
Posty: 376
Rejestracja: 23 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 14 stycznia 2024, 19:40

Na pewno wyniki trenera bronią. Myślę, że nikt nie spodziewał się aż tak dobrego wyniku, a po DSQ Pogby i Nicoli każdy na klęczkach poszedłby do Częstochowy żeby tylko mieć tyle punktów po tylu kolejkach.
dimebag11 pisze:
14 stycznia 2024, 16:18
Ponadto porównując zdobycze punktowe z obecnej i minionej kampanii jeszcze dwie kolejki temu, to w trwającej zdobyliśmy zaledwie 2 punkty więcej (bo rok temu m.in. zaliczyliśmy serię 8 zwycięstw z rzędu jakiej póki co nie powtórzyliśmy).
Tak, tylko mniej więcej w tym momencie w zeszłym sezonie mieliśmy pozaboiskowe sprawy, które wg mnie miały bardzo, bardzo duży wpływ na resztę sezonu.

Ogólnie cieszę się, że trenerem jest Max - jest to odpowiedni trener do zarządzania kryzysem (Pogba i Nico) i wąską kadrą jaką mamy teraz. O dziwo dobrze poradził sobie z wprowadzeniem młodych, odbudował McWrap, który gra sezon życia. Walczymy o scudetto i jeśli Inter będzie długo grał w LM to mamy szansę na mistrzostwo. Styl nie zawsze mi się podoba, czasami kopiemy się po głowie, ale w tym sezonie liczy się przede wszystkim wynik.


""Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta""
hellspawn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 maja 2006
Posty: 461
Rejestracja: 15 maja 2006

Nieprzeczytany post 14 stycznia 2024, 20:01

Dwa ostanie mecze w pucharze mogły zamydlić niektórym oczy, ale nie mnie. Drużyna spisuje się powyżej oczekiwań, ale to tylko dlatego, że po ostatnich dwóch sezonach te oczekiwania były naprawdę niskie. Sam fakt mówienia, że celem jest czwarte miejsce najlepiej o tym świadczy. Poza tym nie gramy nigdzie indziej jak na krajowym podwórku, w dodatku raz na tydzień. Dlatego uważam, że obraz jest zakłamany a Allegri nie potrafi wydobyć prawdziwego potencjału tej drużyny. Myślę, że jak by taki De Zerbi, albo chociażby Conte dostali tak długi czas na budowę drużyny, to żadnego sondażu poparcia nie trzeba by przeprowadzać i nie było by tej całej dyskusji, bo drużyna by hulała aż miło!


Oldfan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 listopada 2022
Posty: 274
Rejestracja: 04 listopada 2022

Nieprzeczytany post 14 stycznia 2024, 20:04

Elohi pisze:
14 stycznia 2024, 19:40
Na pewno wyniki trenera bronią. Myślę, że nikt nie spodziewał się aż tak dobrego wyniku, a po DSQ Pogby i Nicoli każdy na klęczkach poszedłby do Częstochowy żeby tylko mieć tyle punktów po tylu kolejkach.
dimebag11 pisze:
14 stycznia 2024, 16:18
Ponadto porównując zdobycze punktowe z obecnej i minionej kampanii jeszcze dwie kolejki temu, to w trwającej zdobyliśmy zaledwie 2 punkty więcej (bo rok temu m.in. zaliczyliśmy serię 8 zwycięstw z rzędu jakiej póki co nie powtórzyliśmy).
Tak, tylko mniej więcej w tym momencie w zeszłym sezonie mieliśmy pozaboiskowe sprawy, które wg mnie miały bardzo, bardzo duży wpływ na resztę sezonu.

Ogólnie cieszę się, że trenerem jest Max - jest to odpowiedni trener do zarządzania kryzysem (Pogba i Nico) i wąską kadrą jaką mamy teraz. O dziwo dobrze poradził sobie z wprowadzeniem młodych, odbudował McWrap, który gra sezon życia. Walczymy o scudetto i jeśli Inter będzie długo grał w LM to mamy szansę na mistrzostwo. Styl nie zawsze mi się podoba, czasami kopiemy się po głowie, ale w tym sezonie liczy się przede wszystkim wynik.
Kilka gwiazd zostało dla niego jak Rabiot, czy podobno Chiesa ;)

Wprowadził młodych, ze średnich robi bardzo dobrych, zagina taktycznie trenerów co prowadzą naszych rywali w walce o miejsce LM( zabierając im największe bronie ) ..

Jak czytałem o Gasperinim, czy Conte to mówiono i chwalono za wolę walki ich piłkarzy że,biegają jak żołnierze, a Max to takie 4 w 1 :allegri:


Nicram_93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2017
Posty: 989
Rejestracja: 26 czerwca 2017

Nieprzeczytany post 15 stycznia 2024, 06:51

Dopóki można głosować po kilka razy, to nie bardzo wiem, co ma na celu taka ankieta? Przecież taki wynik może nie pokrywać się w ogóle z rzeczywistością.

Powyższy komentarz świetny na poprawę humoru z rana :prochno: Po prostu trener ideał bez wad. Aż dziw bierze, że kiedy był dostępny, to nikt się o niego nie zabijał :prochno:


Obrazek
"Prawdziwy dżentelmen nigdy nie opuszcza swojej damy."
Alessandro Del Piero, czerwiec 2006r.
Oldfan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 listopada 2022
Posty: 274
Rejestracja: 04 listopada 2022

Nieprzeczytany post 15 stycznia 2024, 11:59

2 razy Real który zdominował piłkę klubową w ostatnich latach ... Faktycznie NIKT :D

Jeszcze żeby to plotki były .. Ale sam Perez o tym mówił i opowiadał ... ale co tam .... Skoro nie pasuje mi do TEZY to będę udawał, że tego nie było ( LOL ). Nawet Inter przed 2-gim powrotem go chciał... A na bank były inne kluby np z Anglii ...


Wczoraj taka przewaga była 60 d0 40 prawie na nie, a tu już zaraz 50 na 50 ..


Nicram_93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2017
Posty: 989
Rejestracja: 26 czerwca 2017

Nieprzeczytany post 15 stycznia 2024, 12:14

I wylądował w tym Realu czy przesiedział dwa lata na bezrobociu? ;) Może coś mnie ominęło w międzyczasie? Plotki to ja również mogę różne opowiadać, już nie raz w tematach transferów okazywało się ile nieraz w nich prawdy. Fakty są jednak takie, że nie wylądował, ani w Realu, ani w Interze, ani gdziekolwiek indziej. Skoro to geniusz nad geniuszami, to nikt nie skorzystał z okazji w międzyczasie kiedy był wolny czy jednak inni aż w taki zachwyt na jego temat nie wpadają? ;)


Obrazek
"Prawdziwy dżentelmen nigdy nie opuszcza swojej damy."
Alessandro Del Piero, czerwiec 2006r.
Michael_M

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lutego 2020
Posty: 1194
Rejestracja: 07 lutego 2020

Nieprzeczytany post 15 stycznia 2024, 12:46

Też należy pamiętać że dzisiaj piłka nożna to już nie sport który znamy z późnych lat 90 czy nawet do 2010. Teraz wszystko musi być piękne i fajne i pod adresem każdego spływają jedynie komplementy. Nikt nikogo nie krytykuje bo tak wypada.
Od dobrych paru lat złe decyzje są popełniane przez Boga się kogo ale MY wyciągniemy z nich lekcje. Standard.


Oldfan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 listopada 2022
Posty: 274
Rejestracja: 04 listopada 2022

Nieprzeczytany post 15 stycznia 2024, 13:34

Nicram_93 pisze:
15 stycznia 2024, 12:14
I wylądował w tym Realu czy przesiedział dwa lata na bezrobociu? ;) Może coś mnie ominęło w międzyczasie? Plotki to ja również mogę różne opowiadać, już nie raz w tematach transferów okazywało się ile nieraz w nich prawdy. Fakty są jednak takie, że nie wylądował, ani w Realu, ani w Interze, ani gdziekolwiek indziej. Skoro to geniusz nad geniuszami, to nikt nie skorzystał z okazji w międzyczasie kiedy był wolny czy jednak inni aż w taki zachwyt na jego temat nie wpadają? ;)
Ciężko poważnie pisać z kimś kto nie ma wiedzy i podważa słowa jednej z najbardziej wpływowych osoby w piłce i prezesa chyba największej drużyny piłkarskiej - Realu......

Przecież on 2-a razy mówił, że chciał Allegriego i to nie plotka, nie żadna la gazeta, a normalny wywiad. Max poprosił o zastanowienie i jednak wybrał Nas i postanowił znów przywrócić Nas na szczyt. Idzie mu doskonale i zaraz nie będziemy musieli obawiać się już praktycznie nikogo, a koszulkę Juve będą nosić takie perełki i tacy świetni piłkarze , że będą nam zazdrościć ich najlepsI. Jak widzę wielu to boli .. Trudno ..

Forza Juve i oby to była prawda, że zaraz umowę do 2028 chyba z naszym Trenejro przedłużamy :juveflag:


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 15 stycznia 2024, 14:29

@old

Pokaż te wywiady w których mówi to Perez, a nie jakieś insynuacje gazet.


ODPOWIEDZ