Serie A 23/24 (18): JUVENTUS FC 1-0 AS Roma

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
piterjuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 września 2007
Posty: 446
Rejestracja: 05 września 2007

Nieprzeczytany post 31 grudnia 2023, 16:12

@up
McKenni z pewnością prezentuje stabilną i dość wysoką formę. Jest pożytecznym zawodnikiem, głównie z powodu wybiegania i wytrzymałości. Niestety ma swoje ograniczenia, których nie przeskoczy. Często brak techniki i błędne decyzje powodują głupie straty, a co za tym idzie niebezpieczne sytuacje. Np. chyba to on wczoraj głupio zapętlił się w drybling w środku pola, a jego stratę naprawiał Loca przypłacajac żółtą kartką.
Tak czy inaczej rozumiem Allegro, że wystawia go w pierwszym składzie. Aktualnie nie ma nikogo lepszego do takiej roli.

Do Siego 🥂


miknou

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 sierpnia 2008
Posty: 143
Rejestracja: 26 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 31 grudnia 2023, 18:08

Ciężko klaskać uszami z uwagi na styl po 1-0 niezależnie od okoliczności, no ale 3 punkty są i to jest najważniejsze.

Poza tym było kilka pozytywów. Podobali mi się Vlaho i McKennie. Bremer pięknie zgasił Lakake.

No i jestem bardzo ciekaw jak potoczy się kariera tego 18-latka. Jakoś tak mi się to do końca nie składa, że Juve podebrało go Bayernowi, a nie na odwrót, brzmi jak alternatywna rzeczywistość :think:



Oldfan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 listopada 2022
Posty: 274
Rejestracja: 04 listopada 2022

Nieprzeczytany post 31 grudnia 2023, 18:21

Kurde może i 1:0 wygraliśmy, ale nie wiem tylko ja widziałem te okazje dla Nas??


Serio najpierw genialnie obrońca zablokował strzał Vlaho po bardzo dobrej akcji, gdzie wziął defensora Romy na plecy i się z nim obrócił. McKenni miał setke po podaniu Chiesy

Potem jakoś była chyba interwencja roku po strzalce Kosticia Ndciki jeśli dobrze pamiętam ,a Roma co miała?

Jeszcze san Serb kilka razy próbował coś zrobić, strzał Yildiza ...

'Ciekawe czy jak nasi zaczną robić wyższe wyniki, to przestanie się tak patrzeć na grę poprzez pryzmat wyniku ...


Zablokowany