Serie A 23/24 (11): Fiorentina 0-1 JUVENTUS FC

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2360
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 02 listopada 2023, 08:24

Obrazek Obrazek Obrazek

Mecz 11 kolejki Serie A 23/24:
Fiorentina - JUVENTUS FC


MIEJSCE:
Florencja / Włochy - Stadio Artemio Franchi (43 147)

CZAS:
05.11.2023 (niedziela), godzina 20:45



O PRZECIWNIKU
LIGOWA FORMA U SIEBIE:
Zwycięstw: 2
Remisów: 1
Przegranych: 1

LIGOWA FORMA NA WYJEŹDZIE:
Zwycięstw: 3
Remisów: 1
Przegranych: 2


OSTATNIE MECZE
Obrazek

NAJLEPSZY STRZELEC – Nicolas Gonzalez, Giacomo Bonaventura
Obrazek - 5 bramek w SerieA Obrazek - 4 bramki w SerieA

NAJLEPSZY ASYSTENT – Alfred Duncan, Giacomo Bonaventura
Obrazek - 3 asysty w SerieA Obrazek - 2 asysty w SerieA




JUVENTUS
LIGOWA FORMA U SIEBIE:
Zwycięstw: 4
Remisów: 1
Przegranych: 0

LIGOWA FORMA NA WYJEŹDZIE:
Zwycięstw: 3
Remisów: 1
Przegranych: 1

OSTATNIE MECZE
Obrazek


NAJLEPSZY STRZELEC - Dusan Vlahovic, Federico Chiesa
Obrazek Obrazek - 4 bramki w SerieA

NAJLEPSZY ASYSTENT - Adrien Rabiot
Obrazek - 2 asysty w SerieA


PRZEWIDYWANE SKŁADY
...

SYTUACJA W TABELI:
Obrazek

SĘDZIA: - (Ita)

Ostatni mecz z Fiorentina - wygrana 1:0


MECZ NA ŻYWO W TV
Eleven Sports 2
Ostatnio zmieniony 10 listopada 2023, 20:21 przez Sila Spokoju, łącznie zmieniany 1 raz.


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
Oldfan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 listopada 2022
Posty: 274
Rejestracja: 04 listopada 2022

Nieprzeczytany post 02 listopada 2023, 15:55

Viola to rywal grozny dla każdego . Ja czuję bardzo trudny mecz i obstawiam 2:2


Michael_M

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lutego 2020
Posty: 1194
Rejestracja: 07 lutego 2020

Nieprzeczytany post 03 listopada 2023, 16:00

Można gdzieś znaleźć jakieś dane na temat oglądalności w perspektywie np...5-8 lat? Chciałbym wiedzieć ilu ludzi mniej ogląda tą para piłkę.


Aleexxx

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lutego 2006
Posty: 476
Rejestracja: 06 lutego 2006

Nieprzeczytany post 03 listopada 2023, 18:21

Na vecchiasignora bylo cos, ze Juventus jest dalej najczesciej ogladana druzyna w Serie A, z tym ze te numery bardzo spadly.

Mysle ze Allegri sam w sobie i jego sposob gry nie przyczynil sie do spadku ogladalnosci jakos szczegolnie we wloszech tak bardzo jak protest kibicow w tamtym roku (anulowanie subskrypcji w ramach wsparcia niesprawiedliwego wedlug kibicow procesu czy bardziej prokuratury ktora usiadla tylko na Juve).
https://www.vecchiasignora.com/topic/36 ... ampionato/

Tak czy inaczej bardzo te numery spadly, ale we wloszech Allegri ma wielkie wsparcie (kibice nawet oprotestowywali zarzad a dawali wyraz wsparcia Allegriemu), w szczegolnosci wsrod ultrasow. Dodatkowo Ludzie wciskaja sobie kit ze to jest nasze DNA.

Bardzo ciezko mi cokolwiek znalezc:
https://www.vecchiasignora.com/topic/36 ... t-35012002

Tak probuje wyszukac, moze ktos ma lepszy pomysl:
https://www.vecchiasignora.com/search/?q=%20Sky/DAZN
Ostatnio zmieniony 03 listopada 2023, 21:07 przez Aleexxx, łącznie zmieniany 1 raz.


miknou

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 sierpnia 2008
Posty: 143
Rejestracja: 26 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 04 listopada 2023, 09:52

Możecie troszkę bardziej na temat? :)

Florencja to zawsze ciężki teren, od naszego powrotu z Serie B nasz bilans na ich terenie w Serie A to: 5-8-3. Za Conte w pamiętnym spotkanku Rossi wsadził nam hattricka i z 0-2 zrobiło się 4-2 :facepalm:



Jeszcze Cuadrado w Fiorentinie, staro się czuje :D

Fiorentina ostatnio potrafiła wygrać na wyjeździe 3-1 z Napoli, zeby później przegrać z Empoli i Lazio, my z kolei po Sassuolo się trochę ogarnęliśmy, chociaż żadne z tych 5 spotkań nie mogło przekonywać. Nie mniej jestem zdania, że 3 punkty są w naszym zasięgu.

Bardzo jestem ciekaw jak sobie poradzą Chiesa i Vlahović ze względu na kibiców, ten drugi to w ogóle ma coraz mniej czasu na to, żeby pokazać swoją wartość - gdyby udało się w tym meczu to pokazałby jaja. Będę trzymał kciuki za Keana (do czego to doszło :laugh: ) - należy się chłopu jak jego ojcu traktor, żeby wsadził gola w tym meczu.


pitrek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2005
Posty: 410
Rejestracja: 11 maja 2005

Nieprzeczytany post 04 listopada 2023, 14:13

Dzisiaj ma być decyzja czy mecz się w ogóle odbędzie, Florencja zalana i to grubo z tego co widziałem


" Vincere non è importante è l'unica cosa che conta " :juveflag:
Volto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2006
Posty: 955
Rejestracja: 05 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 05 listopada 2023, 09:20

Ten mecz poniekąd zweryfikuje nasze rzeczywiste podejście do sezonu. Jeśli Max ma jakiekolwiek cojones, to powinniśmy dążyć do zwycięstwa, bez podejścia - z tyłu na zero, a z przodu może coś wpadnie. Z czwórki wypadnięcie nam nie grozi, i to jeszcze bez gry w pucharach, Lazio, Roma - daremne. Atalanta zaś też lubi pogubić punkty niespodziewanie. Inter znów może pęknąć w połowie sezonu, jak to było w 21/22, trzeba być blisko w tabeli, i kto wie...

Tylko 3 punkty i oczywiście Kean jako starter. Muszę przyznać, że od kiedy wrócił z Paryża, zrobił ogromny progres, pierwsze oznaki było widać już pod koniec ubiegłego sezonu, zaś nasz Serb jest brutalnie weryfikowany. To co ich rozróżnia to też serce do walki, Dusan za dużo upada i macha rękami jak wiatrak, Moise walczy, przepycha, nie ustępuje.

Oby meczu nie odwołali.


"Calma non è importante è l'unica cosa che conta"
Massimiliano Allegri
woe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 612
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 05 listopada 2023, 16:28

Przewidywane ustawienie według Football Italia:

Obrazek

Pięknej gry nie ma się co spodziewać, więc chociaż liczę na to, że po mniejszych lub większych mękach uciułamy te 3 punkty. A z zachwytami nad naszym Moise to bym się jeszcze trochę wstrzymał, bo póki co, to w tym sezonie ma 0 goli i 2 asysty. Z czego obie nawet nie dla nas tylko dla reprezentacji Włoch. W meczu z Maltą.


Obrazek
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 05 listopada 2023, 21:33

Kałowy mocarz. Bramka na farcie i zero gry.


Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2360
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 05 listopada 2023, 21:41

Czy taktyka pt. KAŁCIO się obroni? 1 celny strzał i 1:0. Przekonamy się po II połowie.

Potężna Fiorentina 73% posiadania piłki.
Obrazek


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
Nicram_93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2017
Posty: 989
Rejestracja: 26 czerwca 2017

Nieprzeczytany post 05 listopada 2023, 21:42

Poza wynikiem ciężko się cieszyć póki co. To jest totalny antyfutbol w naszym wykonaniu. Jeden strzał, do chyba dwunastu Fiorentiny. 28% posiadania piłki!!! Serio?! Z kim my gramy? Z Man. City? To jest dramat. Owszem, grę w obronie poukładaliśmy, przyznaję, ale ataku u nas nie ma w ogóle. Niby są jakieś próby wyjścia z kontrą, czego jeszcze niedawno nie było w ogóle, ale to wszystko strasznie nieporadne. Ciężko mi wierzyć, że dociągniemy to do końca, tak grając. Już nie wspominając o tym że z taką grą, nie da się nic poważnego wygrać jeśli chodzi o trofea. Maksio może i grę w obronie jakoś poukładał, ale teraz zdecydowanie potrzebny ktoś, kto ma jakiekolwiek pojęcie o ofensywie. Sorry, ale Max nie ma o tym bladego pojęcia, choćby nie wiem jak wyniki to czasami przesłaniały.


Obrazek
"Prawdziwy dżentelmen nigdy nie opuszcza swojej damy."
Alessandro Del Piero, czerwiec 2006r.
Aleexxx

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lutego 2006
Posty: 476
Rejestracja: 06 lutego 2006

Nieprzeczytany post 05 listopada 2023, 21:57

Capello leaves the capital club after just one year in charge despite having brought a first Liga title in four years to Madrid.
"We don't think Fabio Capello is the right person to lead Real Madrid into the future given what we want this club to achieve."
“But we have to have a little more than Fabio Capello gave us this year. We always have to look for people who can give us more than just results.
“Because of the history of our club we have to offer more than that. We need to play a different football to last season. We need something more so our fans can enjoy our football again.

nie chce mi sie wymyslac tlumaczenia wiec za Deepl:
Capello opuszcza stołeczny klub po zaledwie roku pracy, mimo że przyniósł Madrytowi pierwszy od czterech lat tytuł mistrzowski w lidze.
"Nie uważamy, aby Fabio Capello był odpowiednią osobą do prowadzenia Realu Madryt w przyszłości, biorąc pod uwagę to, co chcemy, aby ten klub osiągnął".
"Ale musimy mieć trochę więcej niż Fabio Capello dał nam w tym roku. Zawsze musimy szukać ludzi, którzy mogą dać nam coś więcej niż tylko wyniki.
"Ze względu na historię naszego klubu musimy zaoferować coś więcej. Musimy grać inny futbol niż w poprzednim sezonie. Potrzebujemy czegoś więcej, aby nasi fani znów mogli cieszyć się naszym futbolem.


Allegri 2 sezony 0 tytulow, w trzecim roku ogarnia defensywe. :allegri: :allegri: :allegri: :allegri: :allegri: :allegri:
Kocham ten klub nigdy go nie zamienie na zaden inny, ale czasmi czlowiek czuje sie jak frajer.
Mysle, ze po prostu ciezko ludziom zrozumiec, ze tak naprawde zwyciestwa sa bardzo wazne, najwazniejsze, ale to jak grasz, jaki prezentujesz styl tez jest wazne.
Jezeli grasz zawsze na 100%, zawsze starasz sie wygrac, to zyskujesz nowych kibicow, ludzi ktorzy wierza w Fino Alla Fine.
Jezeli zaczynasz grac cynicznie, to ludzie zaczynaja cie nienawidzic. Jak, powiedzcie mi jak jakikolwiek mlody fan ogladajacy dzisiejszy mecz po raz piewrszy moze w zyciu (do pierwszej polowy) bedzie kibicowal Juventusu po tym meczu?


Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2473
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 05 listopada 2023, 22:05

Sila Spokoju pisze:
05 listopada 2023, 21:41
Czy taktyka pt. KAŁCIO się obroni? 1 celny strzał i 1:0. Przekonamy się po II połowie.

Potężna Fiorentina 73% posiadania piłki.
Obrazek
Widzę Juventus kolejny mecz pyka jak Barca.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 05 listopada 2023, 22:46

Piękny ofensywny styl.


Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2360
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 05 listopada 2023, 22:47

KOLEJNE PIĘKNE WIDOWISKO. NIE ZAPOMNĘ GO NIGDY - kwintesencja prawdziwego futbolu dla koneserów i taktyki <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> :prochno:

CO HEJTERKI BOLĄ WAS TYŁKI? ALLEGRI TOP, zaczynamy klepać jak BARCELONA oneoneone :happy:

Obrazek


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
Zablokowany