Serie A 23/24 (10): JUVENTUS FC 1-0 Hellas Verona

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2360
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 28 października 2023, 09:45

Obrazek Obrazek Obrazek

Mecz 10 kolejki Serie A 23/24:
JUVENTUS FC - Hellas Verona


MIEJSCE:
Turyn / Włochy - Allianz Stadium (41 507)

CZAS:
28.10.2023 (sobota), godzina 20:45



O PRZECIWNIKU
LIGOWA FORMA U SIEBIE:
Zwycięstw: 1
Remisów: 1
Przegranych: 2

LIGOWA FORMA NA WYJEŹDZIE:
Zwycięstw: 1
Remisów: 1
Przegranych: 3


OSTATNIE MECZE
Obrazek

NAJLEPSZY STRZELEC – Cyril Ngonge
Obrazek - 2 bramki w SerieA

NAJLEPSZY ASYSTENT – Ondrej Duda, Davide Faraoni, Jackson Tchatchoua
Obrazek Obrazek Obrazek - 1 asysta w SerieA



JUVENTUS
LIGOWA FORMA U SIEBIE:
Zwycięstw: 3
Remisów: 1
Przegranych: 0

LIGOWA FORMA NA WYJEŹDZIE:
Zwycięstw: 3
Remisów: 1
Przegranych: 1

OSTATNIE MECZE
Obrazek


NAJLEPSZY STRZELEC - Dusan Vlahovic, Federico Chiesa
Obrazek Obrazek - 4 bramki w SerieA

NAJLEPSZY ASYSTENT - Adrien Rabiot
Obrazek - 2 asysty w SerieA


PRZEWIDYWANE SKŁADY
Obrazek

SYTUACJA W TABELI:
Obrazek

SĘDZIA: Feliciani E. (Ita)

Ostatni mecz z Hellasem - wygrana 1:0


MECZ NA ŻYWO W TV
Eleven Sports 1
Ostatnio zmieniony 28 października 2023, 22:45 przez Sila Spokoju, łącznie zmieniany 3 razy.


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
miknou

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 sierpnia 2008
Posty: 143
Rejestracja: 26 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 28 października 2023, 14:17

Czy można się spodziewać czegoś innego niż pewnych 3 punktów?


piterjuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 września 2007
Posty: 446
Rejestracja: 05 września 2007

Nieprzeczytany post 28 października 2023, 14:29

miknou pisze:
28 października 2023, 14:17
Czy można się spodziewać czegoś innego niż pewnych 3 punktów?
Można, niestety można się spodziewać dosłownie wszystkiego, łącznie ze stratą kilku bramek i trzech punktów. Liczę jednak na trzy punkty, chociaż nie mam złudzeń, że styl będzie... jak zwykle.


artur_89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2005
Posty: 656
Rejestracja: 27 października 2005

Nieprzeczytany post 28 października 2023, 16:33

Jakby w Hellasie grał dalej mlody Simeone to obstawiłbym, że na pewno coś ukłuje.


pitrek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2005
Posty: 410
Rejestracja: 11 maja 2005

Nieprzeczytany post 28 października 2023, 17:10

3 pkt nic więcej nie oczekuje


" Vincere non è importante è l'unica cosa che conta " :juveflag:
woe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 613
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 28 października 2023, 17:36

Przewidywane ustawienie:

Obrazek


Obrazek
Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2360
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 28 października 2023, 18:09

Wypadałoby dać swoim kibicom trochę fun'u i wygrać ze słabym Hellasem 3/4:0, jednak znając życie będzie męczarnia dla oczu i wyniku.

W tym sezonie w sumie nic się nie liczy prócz zwycięstw. Z Allegrim na jakikolwiek rozwój i ładną piłkę i tak nie ma szans, więc chociaż niech wygrywają, bez głupich wpadek.


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
woe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 613
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 28 października 2023, 21:09

Anulowany gol Kean-a:

Obrazek
Obrazek


Obrazek
Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2360
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 28 października 2023, 22:44

Arkadiuszo Mylyk uratował mecz :bravo:

Standard - farfocel na 1:0 siadł :prochno:

Nieskromnie się zacytuje:

Obrazek


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
Elohi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 sierpnia 2003
Posty: 376
Rejestracja: 23 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 28 października 2023, 23:01

To był dobry mecz w naszym wykonaniu, z odpowiednim podejściem i wiarą do końca. Wiele sytuacji, słabo skutecznością. Spalony przy pierwszej bramce to śmiech na sali. Dalibh sobie spokój.
I niech mi nikt nie mówi, że Juve z tego sezonu nie różni się od poprzedniego. Progres nareszcie widać, a tylko ślepi nie widzą lub Ci, którzy nie chcą go zobaczyć.
Mamy lidera, pierwszy raz od 2020 💪👌


""Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta""
dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2561
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 28 października 2023, 23:22

Elohi pisze:
28 października 2023, 23:01
To był dobry mecz w naszym wykonaniu, z odpowiednim podejściem i wiarą do końca. Wiele sytuacji, słabo skutecznością. Spalony przy pierwszej bramce to śmiech na sali. Dalibh sobie spokój.
I niech mi nikt nie mówi, że Juve z tego sezonu nie różni się od poprzedniego. Progres nareszcie widać, a tylko ślepi nie widzą lub Ci, którzy nie chcą go zobaczyć.
Mamy lidera, pierwszy raz od 2020 💪👌
Nic nie mamy póki nie zakończy się kolejka, a z tego co wiem to obie mediolańskie ekipy nie rozegrały swoich meczów. To tak jakbyś przyznawał mistrzostwo drużynie która ma rozegrane 38 spotkań, a dwie inne ekipy mające punkt czy dwa mniej mają przed sobą po jeszcze jednym meczu.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
piterjuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 września 2007
Posty: 446
Rejestracja: 05 września 2007

Nieprzeczytany post 28 października 2023, 23:25

Byliśmy lepsi w tym meczu i ważne, że udało się wcisnąć tę bramkę. Według mnie drużyna w pełni zasłużyła na zwycięstwo. Opłaciło się walczyć do końca. Gramy cały czas pokraczny futbol, ale dziś wolą walki pokonaliśmy Hellas.

PS. Zupełnie inaczej ogląda się mecz przy takim dopingu.


pitrek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2005
Posty: 410
Rejestracja: 11 maja 2005

Nieprzeczytany post 28 października 2023, 23:40

Wygraliśmy z 11 zawodnikami na boisku i z <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> bo to inaczej nie da się nazwać poza boiskiem, co sędzia w tym meczu odwalał to jest poezja nie wspominając o varze..


" Vincere non è importante è l'unica cosa che conta " :juveflag:
Feeps

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lipca 2007
Posty: 321
Rejestracja: 06 lipca 2007

Nieprzeczytany post 28 października 2023, 23:45

Podobała mi się postawa naszych graczy i to jak odpowiedzieli na kontrowersyjne i żałosne decyzje sędziego. Ciągle atakowaliśmy, szczególnie w drugiej połowie i naprawdę było kilka świetnych akcji. Trudno coś wcisnąć jak druga drużyna stawia autobus, więc ja jestem zadowolony z prób chłopaków - były strzały Chiesy, była piękna szansa Yldiza. Sędzia powinien zostać zawieszony na bardzo długo bo ten cyrk z golami, karnym na Chiesie i rożnymi to gruba przesada, to nie była jedna pomyłka, a pasmo pomyłek przeciwko Juve. Fino alla Fine, Forza Juventus! Niech nas to zbuduje jeszcze mocniej.


Nie ma nic piękniejszego niż Juve
B@rt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2007
Posty: 1420
Rejestracja: 17 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 29 października 2023, 00:05

Feeps pisze:
28 października 2023, 23:45
Podobała mi się postawa naszych graczy i to jak odpowiedzieli na kontrowersyjne i żałosne decyzje sędziego. Ciągle atakowaliśmy, szczególnie w drugiej połowie i naprawdę było kilka świetnych akcji. Trudno coś wcisnąć jak druga drużyna stawia autobus, więc ja jestem zadowolony z prób chłopaków - były strzały Chiesy, była piękna szansa Yldiza. Sędzia powinien zostać zawieszony na bardzo długo bo ten cyrk z golami, karnym na Chiesie i rożnymi to gruba przesada, to nie była jedna pomyłka, a pasmo pomyłek przeciwko Juve. Fino alla Fine, Forza Juventus! Niech nas to zbuduje jeszcze mocniej.
Karny zgoda, ale gole Keana nie zostały uznane prawidłowo. Spalony minimalny, ale jednak był. Przecież jak sędzia dostaje sygnał, że jest spalony, to nie uzna gola, "bo duch gry". Drugi gol... Ten kolo z Verony mnóstwo dodał od siebie, ale jakieś pacnięcie w twarz było, więc podstawy do odgwizdania faulu sędzia miał. Inna sprawa, że marzy mi się, żeby tacy aktorzy przyłapani na tym, jak się zabierają do zwijania się z bólu, kiedy widzą, że na boisku źle się dzieje, też dostawali po łapach. Dla mnie to zachowanie na poziomie bezczelnego padolino.

Zwycięstwo wymęczone w bólach nerkowych, ale w pełni zasłużone. Momentami mieliśmy po prostu pecha i przez niego nie wpadało wcześniej. Sędzia też ewidentnie już działał chłopakom na nerwy. Grunt, że rzutem na taśmę udało się uniknąć straty punktów i, jak by nie patrzeć, kompromitacji.


Zablokowany