Serie A 23/24 (9): Ac Milan 0-1 JUVENTUS FC

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Oldfan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 listopada 2022
Posty: 274
Rejestracja: 04 listopada 2022

Nieprzeczytany post 23 października 2023, 21:59

Was ewidentnie boli jak Juve wygrywa pod wodzą MAXA ...

Milan bardzo mocna ekipa i ze znacznie mocniejszą kadrą, a my jedziemy na ich FULL stadion i zdobywamy 3 punkty :)


Show jakie zrobił Allegri też 10 na 10 i było widać wściekłość że piłkarze nie cisną po drugą bramke za wszelką cenę ...


Polecam tym wszystkim marudom włączyć jeszcze jak skrócik i zobaczyć że kilka okazji było a to jak Kean czy potem Vlaho zmarnowali setki ... To tylko oni wiedzą jak tego dokonali ...


Forza Juve ! Forza Max i oby co kolejkę zamykam mordki tym wszystkowiedzącym KRYTYKOM


miknou

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 sierpnia 2008
Posty: 143
Rejestracja: 26 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 25 października 2023, 15:00

W sumie nie wiem czy zagrali lepiej niż się spodziewałem, czy po prostu Milan (+czerwona kartka) zagrał słabiej, ale w sumie najważniejsze tezy punkty! 💪


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6204
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 26 października 2023, 08:39

Oldfan pisze:
23 października 2023, 21:59
Was ewidentnie boli jak Juve wygrywa pod wodzą MAXA ...
Dokładnie tak mam.
Oldfan pisze:
23 października 2023, 21:59
Show jakie zrobił Allegri też 10 na 10 i było widać wściekłość że piłkarze nie cisną po drugą bramke za wszelką cenę ...
Jeśli od kilku lat uczysz minimalizmu a potem robisz show jak ten minimalizm się realizuje to faktycznie jest show. Tylko nie wiem czy komedia czy dramat.

W kolejnym meczu nie będzie 3 punktów. Pewne info.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7315
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 27 października 2023, 11:21

szczypek pisze:
26 października 2023, 08:39
Oldfan pisze:
23 października 2023, 21:59
Show jakie zrobił Allegri też 10 na 10 i było widać wściekłość że piłkarze nie cisną po drugą bramke za wszelką cenę ...
Jeśli od kilku lat uczysz minimalizmu a potem robisz show jak ten minimalizm się realizuje to faktycznie jest show. Tylko nie wiem czy komedia czy dramat.
Przecież on darł ryja, że nie grają w poprzek tylko do przodu właśnie, nawet sam to powiedział na konfie. Po co wy karmicie trolla?
"Należało porzucić krótkie podania i zacząć grać szeroko, iść bez wahania, unikać dryblingów i utrzymywać piłkę w inny sposób."
"Grając przeciwko dziesięciu piłkarzom musisz korzystać z boiska jak z lotniska i nie pozwalać im zbliżyć się do futbolówki, nie pozwalać im na kontratak."


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6204
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 27 października 2023, 12:33

Maly pisze:
27 października 2023, 11:21
szczypek pisze:
26 października 2023, 08:39
Oldfan pisze:
23 października 2023, 21:59
Show jakie zrobił Allegri też 10 na 10 i było widać wściekłość że piłkarze nie cisną po drugą bramke za wszelką cenę ...
Jeśli od kilku lat uczysz minimalizmu a potem robisz show jak ten minimalizm się realizuje to faktycznie jest show. Tylko nie wiem czy komedia czy dramat.
Przecież on darł ryja, że nie grają w poprzek tylko do przodu właśnie, nawet sam to powiedział na konfie. Po co wy karmicie trolla?
"Należało porzucić krótkie podania i zacząć grać szeroko, iść bez wahania, unikać dryblingów i utrzymywać piłkę w inny sposób."
"Grając przeciwko dziesięciu piłkarzom musisz korzystać z boiska jak z lotniska i nie pozwalać im zbliżyć się do futbolówki, nie pozwalać im na kontratak."
Maly, żeby to wiedzieć, musiałbym oglądać ten mecz :prochno:


Zablokowany