Serie A 23/24 (9): Ac Milan 0-1 JUVENTUS FC

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2361
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 20 października 2023, 17:44

Obrazek Obrazek Obrazek

Mecz 9 kolejki Serie A 23/24:
Ac Milan - JUVENTUS FC


MIEJSCE:
Mediolan / Włochy - Stadio Giuseppe Meazza (San Siro) (80 018)

CZAS:
22.10.2023 (niedziela), godzina 20:45



O PRZECIWNIKU
LIGOWA FORMA U SIEBIE:
Zwycięstw: 3
Remisów: 0
Przegranych: 0

LIGOWA FORMA NA WYJEŹDZIE:
Zwycięstw: 4
Remisów: 0
Przegranych: 1


OSTATNIE MECZE
Obrazek

NAJLEPSZY STRZELEC – Olivier Giroud
Obrazek - 4 bramki w SerieA

NAJLEPSZY ASYSTENT – Olivier Giroud, Christian Pulisic
Obrazek Obrazek - 3 asysty w SerieA



JUVENTUS
LIGOWA FORMA U SIEBIE:
Zwycięstw: 3
Remisów: 1
Przegranych: 0

LIGOWA FORMA NA WYJEŹDZIE:
Zwycięstw: 2
Remisów: 1
Przegranych: 1

OSTATNIE MECZE
Obrazek


NAJLEPSZY STRZELEC - Dusan Vlahovic, Federico Chiesa
Obrazek Obrazek - 4 bramki w SerieA

NAJLEPSZY ASYSTENT - Adrien Rabiot
Obrazek - 2 asysty w SerieA


PRZEWIDYWANE SKŁADY
3-5-1-1 [Sky]
Szczęsny - Gatti, Bremer, Rugani - Weah, McKennie, Locatelli, Rabiot, Kostic - Milik - Vlahovic


SYTUACJA W TABELI:
Obrazek

SĘDZIA: Mariani M. (Ita)

Ostatni mecz z Milanem - przegrana 0:1


MECZ NA ŻYWO W TV
Eleven Sports 1
Ostatnio zmieniony 28 października 2023, 09:31 przez Sila Spokoju, łącznie zmieniany 1 raz.


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
Bobby X

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 maja 2009
Posty: 951
Rejestracja: 18 maja 2009

Nieprzeczytany post 21 października 2023, 08:38

Niegdyś i kiedyś mecz wyczekiwany tygodniami, w jednej i drugiej ekipie nazwiska CO JEDEN TO LEPSZY.
Teraz nikt nawet nie splunie. Ot znak czasów. Coście <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>.... uczynili z tą krainą.


:allegri: na śmietnik
Oldfan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 listopada 2022
Posty: 274
Rejestracja: 04 listopada 2022

Nieprzeczytany post 21 października 2023, 09:59

Nie mogę się doczekać tego meczycha
!


Ciekawe jak nasi się spiszą i mam nadzieję, że Rabiot już w lepszej formie, bo od niego bardzo wiele zależy. Czytałem jakieś wzmianki że już w lepszej formie fizycznej, a u "Konia" TO podstawa ;)


Stawiam na 2:2


Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2361
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 21 października 2023, 14:55

Czuję, że dostaniemy 2:1. Póki co z lepszymi zespołami mamy Bilans 1-1-1, chociaż ta wygrana z dołującym Lazio to taki + na wyrost w tej statystyce.

Jednak biorąc pod uwagę okoliczności (przerwa reprezentacji i Milan grający w środę w LM) mam nadzieję, że uda nam się to wygrać.


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
Garreat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2004
Posty: 1705
Rejestracja: 16 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 21 października 2023, 16:27

Trzeba użyć najnowszej taktyki dyzmy, czyli strzelamy z dystansu, bo nowe piłki dziwnie skręcają :prochno:. Ale poważnie, bo w Milanie broni Mirante.
Rzecz jasna nawet do strzału z dystansu trzeba przygotować pozycję, więc jeśli coś wdusimy, to prędzej ze stałego fragmentu.
Wybór między Vlahovicem a Keanem wydaje się prosty. Jednak ten drugi jest po kilku treningach u Spala - być może warto.
Media afiszują Weah z prawej strony. Lepiej żeby nic nie zawalił, inaczej przyspawa się do ławki na dłużej :prochno:. Po przygodach Pogby i Fagio chyba nawet dyzma odnalazł pozycję Makeniego... prawda? :ahsisi:
Nie widać żadnych oczekiwań wobec meczu. Normalnie powinno to działać na naszą korzyść, ale tu nic nie jest normalnie. Ostatnio impuls dali kibice, pora na iskrę z wnętrza drużyny. Jakkolwiek życzeniowo to brzmi.


Elohi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 sierpnia 2003
Posty: 376
Rejestracja: 23 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 22 października 2023, 10:05

Mamy kim straszyć z ławki, nie ma co. Z obrońców zostaje Huijsen, z ŚP tylko Miretti... Na prawe skrzydło nie mamy zmiennika i do tego coś niedobrego dzieje się z Chiesą, że nawet lekarze nie wiedzą co.
Trzeba spojrzeć prawdzie w oczy. Kadrowo wyglądamy mizernie...


""Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta""
dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2561
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 22 października 2023, 11:21

Elohi pisze:
22 października 2023, 10:05
Mamy kim straszyć z ławki, nie ma co. Z obrońców zostaje Huijsen, z ŚP tylko Miretti... Na prawe skrzydło nie mamy zmiennika i do tego coś niedobrego dzieje się z Chiesą, że nawet lekarze nie wiedzą co.
Trzeba spojrzeć prawdzie w oczy. Kadrowo wyglądamy mizernie...
Spójrz na prognozowany skład Milanu. Przecież tam nie licząc Leao i Pulisica z przodu (oraz podstarzałego Girouda) i Tomoriego reszta prezentuje się na papierze bardzo przeciętnie. Dzisiejszy mecz wygląda jak karykatura a nie pojedynek czołowych ekip Serie A jak człowiek przypomni sobie jakie mocarne jedenastki wybiegały przeciwko sobie w przeszłości...


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
miknou

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 sierpnia 2008
Posty: 143
Rejestracja: 26 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 22 października 2023, 15:32

Niby obie drużyny w kiepskiej sytuacji kadrowej, a i tak to jest mecz drużyn z TOP3 :facepalm:

Nie żeby Chiesa i Vlahović mieli zdecydować o losach spotkania (szczególnie ten drugi), ale bez nich na boisku ciężko to widzę. Na ławce mamy Chiese/Vlahovicia // Kean/Milik + Iling-Junior (20 lat) i Yildiz (18) w ataku, Nonge (18), Nicolussi (23), Miretti (20) w pomocy, oraz Huijsen (18) i Cambiaso (23) w obronie. :O


del_aleksander

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2006
Posty: 165
Rejestracja: 28 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 22 października 2023, 18:39

Kurde jakoś tak nie podzielam optymizmu, które widzę na stronie https://juvepoland.com/poll/jakim-wynik ... -juventus/

Wiadomo, liczę na wygraną, ale grosika bym na to nie postawił. Głowie bliżej do porażki łamane przez niezasłużony remis.


Alex96

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2014
Posty: 823
Rejestracja: 14 lutego 2014

Nieprzeczytany post 22 października 2023, 19:57

Chyba nasza największa szansa w tym, że Milan gra z trzecim bramkarzem.


piterjuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 września 2007
Posty: 446
Rejestracja: 05 września 2007

Nieprzeczytany post 22 października 2023, 20:39

Według mnie murowanym faworytem w tym meczu jest Milan. Będę bardzo zaskoczony jeśli wywieziemy z Mediolanu choćby jeden punkt.


Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2361
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 22 października 2023, 21:37

Podsumowanie pierwszej połowy poniżej:

Obrazek Obrazek
Ostatnio zmieniony 22 października 2023, 21:39 przez Sila Spokoju, łącznie zmieniany 1 raz.


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
Nicram_93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2017
Posty: 989
Rejestracja: 26 czerwca 2017

Nieprzeczytany post 22 października 2023, 21:39

Czerwona kartka otwiera szansę na coś więcej w tym meczu, ale czy my będziemy w ogóle chcieli na poważnie o to coś więcej powalczyć? Ogólnie naprawdę wyglądamy słabo. Przykro się patrzy jak jesteśmy zmuszeni oddać inicjatywę, bo środka pola nie ma. Na duży plus Kean, mimo nie wykorzystanej sytuacji. Szarpie, walczy, tego nam właśnie brakuje. Wywalczył czerwo, w porównaniu do Milika, niebo a ziemia. Fajnie również Gatti, ale ogółem jesteśmy bardzo przeciętni, dużo pracy przed nami, zarówno kadrowo jak i trenersko, bo z Maxem na wyższy poziom nie wskoczymy.


Obrazek
"Prawdziwy dżentelmen nigdy nie opuszcza swojej damy."
Alessandro Del Piero, czerwiec 2006r.
B@rt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2007
Posty: 1420
Rejestracja: 17 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 22 października 2023, 21:42

W Milanie code red, bo mają przetrzebiony skład i trzeciego, czterdziestoletniego bramkarza, ale my musieliśmy wyjść z zamiarem rozegrania "wspaniałego technicznie meczu", a więc murarka po całości. Jak na złość Thiaw złapał czerwo i cały nasz plan bierze w łeb 😛
Mamy Milan pod ścianą i powiedziałbym, że nie mamy prawa tego <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>, niestety doświadczenia z lat ubiegłych każą myśleć, że jesteśmy jedną z niewielu ekip we Włoszech, które właśnie potrafiłyby to <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>.

Słówko co do Keana. Świetne zachowanie przy czerwonej kartce i ogólnie bardzo dobre poruszanie się bez piłki, ale za ten winkiel z bliska nie będzie przebacz, jeśli przez to nie zgarniemy pełnej puli. Tak czy siak, jeśli chodzi o nasz duet napastników, cokolwiek ciekawego dzieje się tylko dzięki niemu.

Brawo Wojtek 👏


Nicram_93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2017
Posty: 989
Rejestracja: 26 czerwca 2017

Nieprzeczytany post 22 października 2023, 22:45

Wyszarpaliśmy to!!! Cieszy wynik, gra mniej, ale dzisiaj zejdzie ona na dalszy plan. Maksio to tą złość mógłby przerzucić czasami na naszych piłkarzy, byłoby z tego więcej pożytku :prochno: Naprawdę fajne wejście tego Huijsena. Forza Juve :juveflag:


Obrazek
"Prawdziwy dżentelmen nigdy nie opuszcza swojej damy."
Alessandro Del Piero, czerwiec 2006r.
Zablokowany