Serie A 23/24 (4): JUVENTUS FC 3-1 Lazio

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Bobby X

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 maja 2009
Posty: 951
Rejestracja: 18 maja 2009

Nieprzeczytany post 17 września 2023, 08:43

woe pisze:
16 września 2023, 21:14
Obrazek
To jest turbo w pyte :inlove: :inlove: :inlove:

Wynik jak i gra zupełne zaskoczenie. Sądzę, że jeszcze większe dla Sarriego niż dla mnie :allegri:


:allegri: na śmietnik
Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2360
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 17 września 2023, 09:52

Chyba najlepszy mecz od powrotu toskańskiego taktyka do Turynu.

Brawo!

Piłkarze grali to i kibice na stadionie się bawili i dopingowali. Tak to powinno wyglądać.


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
Oldfan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 listopada 2022
Posty: 274
Rejestracja: 04 listopada 2022

Nieprzeczytany post 17 września 2023, 10:05

Pięknie Max zaorał tego tak wychwalanego tu Sarriego. Cieżko nawet wskazać jakieś momenty Sarri balla.


Forza Max ! Forza Juve ;)


Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2693
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 17 września 2023, 11:16

Mecz na remis, Vlaho zrobił różnice.
Chyba pierwsze jego spotkanie gdzie zagrał na poziomie topowej dziewiątki, dwa gole z niczego.
Dusan wrócił z zaświatów ale Allegri z grobu catenaccio już nigdy nie wstanie. Lazio cały mecz zakładało wysoki pressing a my cały mecz podkulalismy ogon. Jeśli rywal rzuca Ci wyzwanie i podchodzi tak wysoko a ty nadal próbujesz minimalizować ryzyko to po dwóch zachowawczych podaniach zakładasz sobie na szyję pętlę i albo tracisz piłkę albo wybijasz na oślep. Wczoraj jedno i drugie robiliśmy nieprzyzwoita liczbę razy i tylko dzięki szczęściu straciliśmy przez to zaledwie jedną bramkę.


calma calma
Oldfan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 listopada 2022
Posty: 274
Rejestracja: 04 listopada 2022

Nieprzeczytany post 17 września 2023, 11:25

Pluto pisze:
17 września 2023, 11:16
Mecz na remis, Vlaho zrobił różnice.
Chyba pierwsze jego spotkanie gdzie zagrał na poziomie topowej dziewiątki, dwa gole z niczego.
Dusan wrócił z zaświatów ale Allegri z grobu catenaccio już nigdy nie wstanie. Lazio cały mecz zakładało wysoki pressing a my cały mecz podkulalismy ogon. Jeśli rywal rzuca Ci wyzwanie i podchodzi tak wysoko a ty nadal próbujesz minimalizować ryzyko to po dwóch zachowawczych podaniach zakładasz sobie na szyję pętlę i albo tracisz piłkę albo wybijasz na oślep. Wczoraj jedno i drugie robiliśmy nieprzyzwoita liczbę razy i tylko dzięki szczęściu straciliśmy przez to zaledwie jedną bramkę.
Mecz na remis?


Czy ty oglądałeś to spotkanie ? .............. :o

Serio pytam.... Dominacja, rywal bezradnie klepiący piłke, a ty piszesz mecz na Remis ... :chiellini:


Serio co tu się tworzy byle nie pochwalić MAXA :allegri: :juveflag:

Jeden z najlepszych meczy od lat, a ten mecz na remis ... Yyyy eee co ??????


Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2693
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 17 września 2023, 11:38

Eee yyy pełna dominacja :hope: :prochno:


calma calma
Oldfan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 listopada 2022
Posty: 274
Rejestracja: 04 listopada 2022

Nieprzeczytany post 17 września 2023, 11:41

No a co duzo okazji Lazio miało ?

Skoro mówisz że mecz na remis .. To w któych momentach mieli okazje bramkowe ? I to kilka skoro my strzeliśmy 3 gole, a jeszcze mielismy kilka dobrych okazji jak te 2 Rabiota wciągu 1 minuty, bomba Kosticia,strzał głową Vlaho itp


Czyżby kolega przeczytał gołe statystyki i na bazie tego ocenił, że mecz na remis ? :D


Serio no nie wiem jak w tym meczu mozna bylo widziec spotkanie na remis. Oświeć mnie i Z :allegri: dradz twój tok myślenia


dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2561
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 17 września 2023, 14:15

Pluto pisze:
17 września 2023, 11:16
Mecz na remis, Vlaho zrobił różnice.
Chyba pierwsze jego spotkanie gdzie zagrał na poziomie topowej dziewiątki, dwa gole z niczego.
Dusan wrócił z zaświatów ale Allegri z grobu catenaccio już nigdy nie wstanie. Lazio cały mecz zakładało wysoki pressing a my cały mecz podkulalismy ogon. Jeśli rywal rzuca Ci wyzwanie i podchodzi tak wysoko a ty nadal próbujesz minimalizować ryzyko to po dwóch zachowawczych podaniach zakładasz sobie na szyję pętlę i albo tracisz piłkę albo wybijasz na oślep. Wczoraj jedno i drugie robiliśmy nieprzyzwoita liczbę razy i tylko dzięki szczęściu straciliśmy przez to zaledwie jedną bramkę.
Z całym szacunkiem, ale bez przesady. Jakby Lazio wczoraj wywiozło z Turynu remis to mogliby mówić o wielkim szczęściu i ugraniu dobrego rezultatu. Wiadomo, że standardowo dla Allegriego cofnęliśmy się w drugiej połowie przy korzystnym dla nas wyniku oddając pole gry przeciwnikowi (za co zresztą zostaliśmy ukarani utratą bramki zaaplikowanej przez Luisa Alberto po błędzie naszej obrony/chyba Bremera/). Niemniej w pierwszej połowie oprócz dwóch goli (ten Vlahovica przypomniał mi Higuaina i wcale nie był z niczego, bo Dusan dostał wrzutkę i ją wykorzystał; jakby posłano mu górną piłkę i strzelił głową to też byś powiedział, że ta akcja zakończyła się przypadkowym golem?), w pierwszej połowie był jeszcze dobry strzał Kostica, a Lazio miało tylko uderzenie Kamady. W drugiej części gry Rabiot uderzył nieźle głową po rożnym, a Weah zmarnował setkę.
Ponadto (jak nie oglądałeś meczu) to sprawdź sobie co wyrabiał ten flet z gwizdkiem z Neapolu przy przyznawaniu żółtych kartek. W Lazio kartonik dostał tylko Pellegrini, a lekką ręką powinno być z dwa/trzy żółtka więcej dla Rzymian.
Ostatnio zmieniony 17 września 2023, 15:48 przez dimebag11, łącznie zmieniany 1 raz.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Oldfan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 listopada 2022
Posty: 274
Rejestracja: 04 listopada 2022

Nieprzeczytany post 17 września 2023, 14:23

Dominacja totalna i te 3:1 to i tak dobry wynik dla Lazio.

Pięknie się oglądało bezradość Sarriego i jego ekipy. Nawet Sarri-taka nie mogła nic zrobić, a kilku jak

Vlaho,Loca,Burger to chyba zagrali najlepsze mecze w koszulce Juve ;)


Volto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2006
Posty: 955
Rejestracja: 05 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 17 września 2023, 15:18

Pluto pisze:
17 września 2023, 11:16
Mecz na remis, Vlaho zrobił różnice.
Chyba pierwsze jego spotkanie gdzie zagrał na poziomie topowej dziewiątki, dwa gole z niczego.
Dusan wrócił z zaświatów ale Allegri z grobu catenaccio już nigdy nie wstanie. Lazio cały mecz zakładało wysoki pressing a my cały mecz podkulalismy ogon. Jeśli rywal rzuca Ci wyzwanie i podchodzi tak wysoko a ty nadal próbujesz minimalizować ryzyko to po dwóch zachowawczych podaniach zakładasz sobie na szyję pętlę i albo tracisz piłkę albo wybijasz na oślep. Wczoraj jedno i drugie robiliśmy nieprzyzwoita liczbę razy i tylko dzięki szczęściu straciliśmy przez to zaledwie jedną bramkę.
Nie oglądałeś meczu albo jesteś zaślepiony nienawiścią do Allegriego.

Zbyt głęboko się cofaliśmy, rzecz jasna, jednak akurat ten mecz dało się oglądać.

Gatti najlepszy z defensywy, Hamburger udział przy wszystkich bramkach, Chiesa z Serbem zrobili co trzeba, aż jestem zaskoczony...


"Calma non è importante è l'unica cosa che conta"
Massimiliano Allegri
AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3964
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 17 września 2023, 16:17

Takie mecze to dobry zalążek, Lazio w praktyce bez sytuacji, jedynie ten błąd na linii Bremer-Cambiaso-Loca dał im gola. Ktoś kto piszę, ze mecz na remis to nie wie co pisze.

Świetny Gatti, Vlaho, Kennie i Loca, pozytywnie Chiesa, choć po tym stemplu w drugiej połowie(gdzie chłop z gwizdkiem nawet faulu nie widział :facepalm: ) zgasł kompletnie, na drugim biegunie Danilo i Rabiot szczególnie Brazol był tragiczny wczoraj, reszta raczej pozytywny występ, Wojtek wiele okazji nie miał do wykazania się. Wg mnie to bliżej niż remisu było wyższego zwycięstwa Juve, sytuacje Rabiota i Weaha to były praktycznie 100% okazje.


dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2561
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 17 września 2023, 16:54

AdiJuve pisze:
17 września 2023, 16:17
Takie mecze to dobry zalążek, Lazio w praktyce bez sytuacji, jedynie ten błąd na linii Bremer-Cambiaso-Loca dał im gola. Ktoś kto piszę, ze mecz na remis to nie wie co pisze.

Świetny Gatti, Vlaho, Kennie i Loca, pozytywnie Chiesa, choć po tym stemplu w drugiej połowie(gdzie chłop z gwizdkiem nawet faulu nie widział :facepalm: ) zgasł kompletnie, na drugim biegunie Danilo i Rabiot szczególnie Brazol był tragiczny wczoraj, reszta raczej pozytywny występ, Wojtek wiele okazji nie miał do wykazania się. Wg mnie to bliżej niż remisu było wyższego zwycięstwa Juve, sytuacje Rabiota i Weaha to były praktycznie 100% okazje.
Podejrzewam, że słabsza postawa Danilo była związana z późnym powrotem z meczów reprezentacyjnych, bo chłop jeszcze 13 września rozegrał 85 minut w Peru. Ostatnio wyglądał całkiem solidnie, ale mógłby odpocząć w następnym meczu z Sassuolo.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Oldfan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 listopada 2022
Posty: 274
Rejestracja: 04 listopada 2022

Nieprzeczytany post 17 września 2023, 17:21

AdiJuve pisze:
17 września 2023, 16:17
Takie mecze to dobry zalążek, Lazio w praktyce bez sytuacji, jedynie ten błąd na linii Bremer-Cambiaso-Loca dał im gola. Ktoś kto piszę, ze mecz na remis to nie wie co pisze.

Świetny Gatti, Vlaho, Kennie i Loca, pozytywnie Chiesa, choć po tym stemplu w drugiej połowie(gdzie chłop z gwizdkiem nawet faulu nie widział :facepalm: ) zgasł kompletnie, na drugim biegunie Danilo i Rabiot szczególnie Brazol był tragiczny wczoraj, reszta raczej pozytywny występ, Wojtek wiele okazji nie miał do wykazania się. Wg mnie to bliżej niż remisu było wyższego zwycięstwa Juve, sytuacje Rabiota i Weaha to były praktycznie 100% okazje.
Nie wiem ja nie widziałem by Danilo jakoś bardzo odstawał,a i 2 razy chyba mega zagrał do przodu niczym Loca z wczoraj, albo Pirlo z kiedyś. Cała defensywa niemal bezbłędna. :juveflag:


Elohi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 sierpnia 2003
Posty: 376
Rejestracja: 23 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 18 września 2023, 08:50

Jestem usatysfakcjonowany fajną grą i zwycięstwem. To że my tak potrafimy zagrać to ja to wiedziałem i zawsze powtarzałem. Problemem u nas jest podejście do meczu. Teraz dokonajmy niemożliwego i zagrajmy drugi taki mecz z rzędu.


""Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta""
Aleexxx

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lutego 2006
Posty: 476
Rejestracja: 06 lutego 2006

Nieprzeczytany post 18 września 2023, 12:40

Chyba rzeczywiscie cos sie zmienilo, to juz trzeci mecz z czterech ktory wyglada lepiej.
Naprawde zaczyna czlowiek miec nadzieje.

Tak jak juz wspomnialem, jezeli moglibysmy zajac 2-3 miejsce a grac przy tym z honorem i duma to mi personalnie by to wystarczalo.
Najgorsze byly te porazki z Benfica Maccabi, Empoli czy Napoli, jezeli to zniknie to naprawde bedzie ok.

EDIT (po nastepnym meczu):

no i <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> mi w dupe, pozmienialo sie...


Zablokowany