Serie A - sezon 2023/24

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7315
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 02 września 2023, 23:39

Jak wasze przewidywania na nowy sezon? Maksa są takie:
Max Allegri pisze:Myślę, że potrzebujemy od 86 do 90 punktów, aby wygrać Scudetto w tym roku. Jeśli cena Scudetto jest taka, jak mówię, to za czwarte miejsce trzeba zdobyć 76 punktów.
Wychodzi, że aby zagrać w LM za sezon Maksio musi wykręcić najlepszy sezon od czasu powrotu w 2021.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2561
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 03 września 2023, 06:19

@Maly
Oczekiwania na obecny sezon powinny być tylko jedne - Scudetto. Mimo tego, że nie posiadamy najmocniejszego składu w lidze, to jednak mamy przewagę tego, iż przez brak europejskich pucharów będziemy grać tylko raz w tygodniu (nie licząc maksymalnie paru meczów w Coppa Italia). Jestem przekonany, że taki Conte (a tfu na niego za to, że jako były kapitan Juve poszedł trenować Inter i ich odbudował) w obecnych realiach ugrałby z nami majstra. Niemniej z łysym taktykiem z Toskanii na ławce wszystko jest możliwe i nie zdziwię się jak wylądujemy na jakieś 5 pozycji (chociaż coś czuję, iż zajmiemy na koniec 4 miejsce) mimo tego, że nasi rywale regularnie od początku sezonu będą, a właściwie to już zaliczają wtopy.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2360
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 03 września 2023, 09:43

Wczoraj fajna brameczka na 0:1 siadła w meczu Napoli - Lazio.

Warto sobie zobaczyć :)



Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
ice

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1190
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 03 września 2023, 10:29

Szokujące w tym meczu było to, że skrzydłowy przeprowadził akcję, zeszedł do środka, podał i padła bramka. Genialne. Oglądając Juve Allegro w życiu bym nie pomyślał, że da się tak przeprowadzić akcję.


Bartosz Karawańczyk pisze:
12 października 2020, 21:00
Chiesa? To będzie drugi Berna. Są strasznie podobni. Przereklamowane super talenty z Violi za grube miliony. Totalnie przepłaceni. Podobny "styl" i pozycja.
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7349
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 03 września 2023, 10:35

Gdybym oglądał tylko Juventus to musiałbym zmienić prędkość odtwarzania na 0.5. Oczy nie przyzwyczajone do tak szybkich akcji :prochno:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Oldfan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 listopada 2022
Posty: 274
Rejestracja: 04 listopada 2022

Nieprzeczytany post 03 września 2023, 12:18

No obecnie wydaje się że w Serie A są 4 bardzo mocne ekipy jak Inter,Milan,Napoli i Juve i kilka trochę słabszych z krótszą ławką jak Lazio,Roma,Atalanta . Jest jeszcze zawsze grożna Viola, więc pewnie co kolejkę będzie emocjonująco i będzie padało sporo zaskakujących wyników :)


woe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 612
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 03 września 2023, 16:13

Mądre głowy/matematyczne modele/sztuczna inteligencja z Opty przewidują nam trzecie lub czwarte miejsce na koniec sezonu. A mistrza Interowi. Jednak według mnie to Milan wygląda lepiej od niebieskich sąsiadów, a ja nie widzę Juventusu niżej niż pierwsza dwójka.

Obrazek


Obrazek
Oldfan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 listopada 2022
Posty: 274
Rejestracja: 04 listopada 2022

Nieprzeczytany post 03 września 2023, 17:28

Wartość kadr, doświadczenie, zgranie przemawia za Milanem,Interem,Napoli bardziej, ale jako kibic wierzę, że uda nam się powalczyć o mistrza, a jak nie 2-4 miejsce też nie będzie tragedią. W nastepnę okienko dokupić ze 2 konkretnych grajków i jazda ;)


Distant Dreamer

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 lipca 2023
Posty: 45
Rejestracja: 16 lipca 2023

Nieprzeczytany post 03 września 2023, 20:23

ice pisze:
03 września 2023, 10:29
Szokujące w tym meczu było to, że skrzydłowy przeprowadził akcję, zeszedł do środka, podał i padła bramka. Genialne. Oglądając Juve Allegro w życiu bym nie pomyślał, że da się tak przeprowadzić akcję.
Szokujące że Lazio po bramce Kamady na 2:1 nie cofnęło się do defensywy i z gruzem w gaciach modliło się aby nic nie wpadło,
a co więcej jeszcze ośmielili się atakować i strzelać bramki (nieuznane)
Allegri już toczyłby pianę jakby zobaczył coś takiego


Oldfan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 listopada 2022
Posty: 274
Rejestracja: 04 listopada 2022

Nieprzeczytany post 04 września 2023, 12:22

Jakoś wczoraj się nie cofneliśmy i mieliśmy wiele okazji mimo średniej gry

Poprzeczka Milika,Słupek Keana,Zmarnowany karny Vlaho i jeszcze kilka okazji np Chiesy czy McKeniego w 1 połowie.

Forza Juve i start sezonu póki co nie jest taki zły .


Garreat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2004
Posty: 1705
Rejestracja: 16 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 07 stycznia 2024, 15:16

Drugi mecz z rzędu jawny przewał sędziowski. Kurtyzany opłacane juanami mocno pilnują wyników interu xD


Garreat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2004
Posty: 1705
Rejestracja: 16 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 29 lutego 2024, 20:04

Dlaczego VAR nie zadziałał? ;) Nudne to jest serio
Obrazek


vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1765
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 29 lutego 2024, 20:38

Czyli dobrze mi się wydawało w czasie transmisji... Jedyny zawodnik, który znajduje się w polu karnym podczas strzału, to akurat strzelec bramki i zero reakcji. Inter jest w gazie i na luzie wygrywa swoje mecze, naprawdę pomoc arbitrów jest tutaj zbędna. :/

Domyślam się, że media we Włoszech solidarnie nie zwróciły uwagi na ten incydent? ;)


VVujek

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lipca 2011
Posty: 338
Rejestracja: 02 lipca 2011

Nieprzeczytany post 29 lutego 2024, 22:46

.

W takich sytuacjach stykowych wystarczy zmienić stopklatke i obraz jest inny. Zresztą ta akcja jest całkowicie bez znaczenia.


Forza Inter
Garreat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2004
Posty: 1705
Rejestracja: 16 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 29 lutego 2024, 22:57

VVujek pisze:
29 lutego 2024, 22:46
.

W takich sytuacjach stykowych wystarczy zmienić stopklatke i obraz jest inny. Zresztą ta akcja jest całkowicie bez znaczenia.
Zrobiłem ten screen sam. Nie ma takiej klatki "stykowej", w której pozycja Dimarco jest przepisowa.
Zgadza się - to bez znaczenia - tym bardziej warto wspomnieć kontrowersje bez zbędnych emocji. Dlaczego VAR nie zadziałał?


ODPOWIEDZ