Liga Mistrzów, Liga Europy, Liga Konferencji 2022/23

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2360
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2023, 23:01

Tripletta Włochów, finał Allegri style, najlepszy możliwy wynik 1:0 i rozpaczliwa obrona.

Allegri byłby dumny :prochno:


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
Szwamb

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 stycznia 2017
Posty: 290
Rejestracja: 22 stycznia 2017

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2023, 23:01

Inter pokazał klasę. Mógł to wygrać przeciwko absolutnie najlepszej ekipie w Europie będącej w super formie. Naprawdę zrobili na mnie ogromne wrażenie. Wola walki, okazje, mental, brawo!


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2023, 23:03

Nie dla psa kiełbasa...


Obrazek
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7349
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2023, 23:10

Pierwszy Uszatek szejków w rękach ZEA. Mansour będzie mógł się przechwalać przed Katarczykami.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Bart985

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lipca 2012
Posty: 250
Rejestracja: 01 lipca 2012

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2023, 23:51

Słaby finał, ale trzy przerżnięte przez Włochów... kto to mówił, Święcicki czy Lipiński ostatnio, że to fajnie że Juve przestało wygrywać mistrza, bo wpłynęło to pozytywnie na jakość reszty :prochno:

A koniec jak zawsze.

Tak w ogóle to Pep przeszedł grę, zostaje mu tylko jakaś reprezentacja z sukcesem. Potrójna korona PL/LM to jest szczyt szczytów. Mina niedowierzającego Haalanda - i pomyślcie, że mógł być w Juve. Na ławce :laugh:


Obrazek
petrarka

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 maja 2016
Posty: 41
Rejestracja: 30 maja 2016

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2023, 00:30

Trzeci <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> finał w historii Interu, na tę chwilę 50% skuteczności. Do nas im jeszcze trochę brakuje oczywiście, ale punkt wyjścia dobry.

To że oni mają o jedną LM więcej i tak już jest wystarczającym policzkiem dla nas, więc jak najbardziej dobrze się stało.


Bobby X

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 maja 2009
Posty: 951
Rejestracja: 18 maja 2009

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2023, 08:13

Jedyny pozytyw ostatnich lat. Ani mnie grzeje ani ziębi Pep czy Manchester City, ważne tylko, że śmierdzele od vifona dostali w papę.


:allegri: na śmietnik
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2023, 10:28



Kamciu

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2020
Posty: 471
Rejestracja: 14 lutego 2020

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2023, 12:28

Szczerze to bylo blizej niz kazdy sie spodziewal. To spotkanie pokazalo, ze mozesz pierdziec dolarami, a i tak na boisku liczy sie na tyle innych czynnikow, ze biedny, wydawaloby sie skapcialy i niedoceniany Inter mogl to realnie wyrwac.

Trudno, final to i tak piekny wynik i trzeba to docenic. Nerazzurri nie maja sie czego wstydzic.

Mam nadzieje, ze glowny ojciec tego sukcesu, czyli Marotta zostanie jeszcze troche, teraz nieco podreperuje kadre i w nastepnym sezonie realnie powalcza o druga gwiazde oraz minimum cwiercfinal LM.

Zadaje sobie jedno pytanie. Przyznaje, ze uwazalem i nadal uwazam Romelu za swietnego napastnika, ktory zlapal niesamowita forme, ale co by bylo gdyby na murawie zostal Dzeko... ?

Graty dla City.

P.S. Ta scena pod koniec, gdy Simone wygladal jakby zwariowal byla nieco dziwna.


Twitter: @K_Kamciu
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2023, 13:02

Bobby X pisze:
11 czerwca 2023, 08:13
ważne tylko, że śmierdzele od vifona dostali w papę.
🤣🤣🤣


Obrazek
dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2561
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2023, 13:13

Kamciu pisze:
11 czerwca 2023, 12:28
Szczerze to bylo blizej niz kazdy sie spodziewal. To spotkanie pokazalo, ze mozesz <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> dolarami, a i tak na boisku liczy sie na tyle innych czynnikow, ze biedny, wydawaloby sie skapcialy i niedoceniany Inter mogl to realnie wyrwac.

Trudno, final to i tak piekny wynik i trzeba to docenic. Nerazzurri nie maja sie czego wstydzic.

Mam nadzieje, ze glowny ojciec tego sukcesu, czyli Marotta zostanie jeszcze troche, teraz nieco podreperuje kadre i w nastepnym sezonie realnie powalcza o druga gwiazde oraz minimum cwiercfinal LM.

Zadaje sobie jedno pytanie. Przyznaje, ze uwazalem i nadal uwazam Romelu za swietnego napastnika, ktory zlapal niesamowita forme, ale co by bylo gdyby na murawie zostal Dzeko... ?

Graty dla City.

P.S. Ta scena pod koniec, gdy Simone wygladal jakby zwariowal byla nieco dziwna.
Mam wrażenie, że City grało jakby sparaliżowane presją wygrania wreszcie LM, bo gdyby to nie był finał (który rządzi się własnymi prawami), a mecz jakiejkolwiek innej fazy LM, to myślę, że normalnie na 10 pojedynków wygraliby z Interem z 6-7, z 1-2 by zremisowali i mieli z 1 lub 2 porażki. Oczywiście nie ma co umniejszać grze obronnej Mediolańczyków, bo była na wysokim poziomie w całej fazie pucharowej (chociaż trzeba przyznać, iż prawdziwego rywala dostali dopiero w finale, bo niestety jak grali z Benficą, to ekipa z Portugalii nie była już w tak doskonałej formie jak podczas fazy grupowej i nie bronię ich dlatego, że Juve dostało wtedy dwa razy w papę, ale taki były fakty, bo mieli wtedy m.in. bardzo długą serię meczów bez porażki). W ojcu sukcesu Interu bardziej upatrywałbym Inzaghiego, bo gość nadzwyczaj dobrze radzi sobie w rozgrywkach pucharowych (a przecież był taki moment tego sezonu gdy nie szło wam w Serie A, że zaczęły się pojawiać newsy o jego potencjalnym zwolnieniu aczkolwiek nie mam pojęcia na ile były bliskie prawdy).


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2023, 13:14



Gdyby tam stał Chiellini to żadnego gola by nie było.


Toskanski_Ferguson

Juventino
Juventino
Rejestracja: 31 stycznia 2023
Posty: 94
Rejestracja: 31 stycznia 2023

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2023, 13:31

Sorek21 pisze:
11 czerwca 2023, 13:14


Gdyby tam stał Chiellini to żadnego gola by nie było.
Spoko babol by go zaasekurowal dupą i by wpadło.


Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2935
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2023, 14:00

Nigdy nie myślałem, że będę życzył wygranej Interowi. Mój kumpel jest za Interem u zawsze nas wspierał w finałach, na które chodzimy razem. Niech chciałem też, żeby kolejny raz wygrały pieniądze tym razem petrodolary.

Inter mógł to wygrać, ale brakowało pomysły i pewności z przodu, choć i tak sytuację mieli. City wyszło bardzo spięte i było do zrobienia. Noc cóż arabusy dopieli swego...


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2023, 14:37

W tym momencie petrodolary mi nie przeszkadzały bo ich przeciwnikiem były smrody to raz, dwa to darzę ogromnym szacunkiem Pepa.


Obrazek
ODPOWIEDZ