# 9 Dušan Vlahović

Dyskutuj na temat aktualnych piłkarzy Starej Damy. Oceń formę zawodnika, jego rolę w drużynie, podziel się ciekawostkami.
ODPOWIEDZ
Tony Montana

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2022, 21:54

MRN pisze:
30 stycznia 2022, 21:28
Ale to wina zarządu, że sprowadzili za takie siano zawodników odpowiednio 29 oraz 33 letnich, Vlahovic ma 22 lata więc duży margines rozwoju i zawsze można go jeszcze odsprzedać aby odzyskać część kasy.
Generalnie sam od zawsze jestem zdania, że jeśli już płacić jak za zboże to za zawodników młodych, których ewentualnie będzie można później odsprzedać. Nawet tak porównując do De Ligta - zapłaciliśmy z niego potężne pieniądze ale jest młody, z tego co się słyszy mega osobowość, która dostała opaskę kapitańską w Ajaxie w bardzo młodym wieku, super potencjał. I teraz właśnie - moim zdaniem dobry zawodnik ale umówmy się nie gra u nas nic wybitnego (przynajmniej w mojej opinii). Ale właśnie ze względu na ten wiek i to, że chciało go wiele klubów z Europy to gdyby doszło do transferu to dostaniemy za niego myślę spokojnie od 70 melonów w górę (aczkolwiek Juventus nie potrafi sprzedawać, więc mogę być niemiło zaskoczony).

Tylko właśnie z De Ligtem jest sytuacja taka, że przyszedł za 85 melonów jako kapitan półfinalisty LM. A Vlahović przychodzi za 81 melonów bez rozegranego meczu w europejskich pucharach (wiem, że za napastników płaci się więcej, niż za obrońców ale mimo wszystko).
Co tu dużo pisać facet ma sporo do udowodnienia bo było już wiele takich historii, że kibice oceniali zawodnika przez pryzmat pieniędzy za jakie trafił do klubu.

Ja też do wszystkiego podchodzę bardzo analitycznie - chciałbym po prostu zwyczajnie cieszyć się z transferu jak każdy normalny kibic ale zawsze wszystko rozbijam na czynniki pierwsze, według swojego własnego wzrosu staram się ocenić słuszność danego transferu :prochno: Gdyby facet przyszedł do nas za 60 melonów to pewnie miałbym znacznie mniejsze wątpliwości ale ponad 80 plasuje go w czołówce najdroższych transferów piłkarskich w historii. Chyba nie ma co dalej spekulować, mam wątpliwości, które dotyczą głównie kwoty ale czekam na to co pokaże w Juventusie na przestrzeni lat, sam transfer będzie można obiektywnie ocenić właśnie za kilka lat kiedy zobaczymy jak się u nas sprawdzi - będziemy wtedy mądrzejsi, może za te kilka lat będę mógł się pośmiać z moich wątpliwości :prochno:


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2022, 22:06

Jestem jednym z głównych krytyków De Ligta na co odpowiadają mi, że jest młody. No właśnie, jest młody, ma już doświadczenie międzynarodowe, przyszedł do nas jako bardzo łakomy kąsek także dla innych ale gra słabo - a przynajmniej pond przeciętność się nie wybija. Paradoksalnie może okazać się, że to Vlaho bez większego doświadczenia będzie u nas mega grał ale tego nie przewidzisz. Mam też nadzieję, że De Ligt wskoczy na odpowiedni poziom w końcu.


Obrazek
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7315
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2022, 22:26

Z tą sprzedawalnością Vlahovica bym nie był takim optymistą... jest młody i ktoś może i dałby w razie co 40mln czy nawet 50 ale kto mu da 7mln na rękę skoro u nas kopałby się po czole? Mi się wydaje, że Serb będzie niesprzedawalny jeśli okaże się flopem.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Michael_M

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lutego 2020
Posty: 1194
Rejestracja: 07 lutego 2020

Nieprzeczytany post 01 lutego 2022, 11:45

Niedobrze - Vlahovic już napomknął coś o cierpieniu. Na tych medicalach to chyba zamiast butli z tlenem Allegri cichaczem "zainhalował" go calmą.


vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1765
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 01 lutego 2022, 12:00

Od pierwszego dnia walczy o pierwszy skład i uznanie Allegrego po prostu. ;)


Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2473
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 01 lutego 2022, 18:05

Chce wyjść w pierwszym składzie, jak stary lis Maksio da się nabrać, to Vlaho strzeli hattricka. Po czym wyląduje na ławce, bo nie takie były założenia taktyczne :prochno:


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7315
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 02 lutego 2022, 08:56

Ciekawych agentów wydaje się mieć ta nasza nowa gwiazda...


Zaraz się okaże, że Arrivebene i Cherubiny takie herosy negocjacji, że u nas wysępili te 10% od transferu i wyłączność wyboru klubu przy sprzedaży :)


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 02 lutego 2022, 09:51

Przecież to ściema, typ się wybiela na wszelki możliwy sposób bo różne cuda opowiadał też po transferze Chiesy.


Obrazek
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7315
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 02 lutego 2022, 10:04

Nie wiem być może, ale mając w pamięci na jakich warunkach podpisaliśmy Pogbę czy Ramseya niczego nie można chyba wykluczać. Samo to, że daliśmy 80 gdy oni chcieli 70 to już zapala się czerwona lampka.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
marcinek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2003
Posty: 1195
Rejestracja: 04 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 03 lutego 2022, 09:54

No to Dusan może się pożegnać z koroną króla strzelców, a tak dobrze mu szło ... :laugh:

Żartuję, oby nie. Liczymy na to że gość jest topem i nie będzie żadnej zmiany ligi więc ma wejść z biuciorami do Juve i ładować niewiele mniej niż z Fiorentinie :scarf:


Stefano Tacconi o pseudokibicach: "Szkoda, że czyjeś starania, by zrobić coś dla sportu są niszczone przez bandę idiotów..."
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7315
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 03 lutego 2022, 10:10

Tak jak Higuain po przyjściu do nas ;)


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 03 lutego 2022, 11:18

...i Ronaldo !


Obrazek
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7315
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 03 lutego 2022, 11:57

Obaj są dobrymi przykładami. Jedynym napastnikiem, który u Maksa strzelał więcej niż u innych jest Dybala.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Paya

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 listopada 2004
Posty: 323
Rejestracja: 04 listopada 2004

Nieprzeczytany post 03 lutego 2022, 12:30

Maly pisze:
03 lutego 2022, 11:57
Obaj są dobrymi przykładami. Jedynym napastnikiem, który u Maksa strzelał więcej niż u innych jest Dybala.
Tevez miał u Maxa sezon życia.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 03 lutego 2022, 12:53

U nas bramki rozkładały się na większą liczbę piłkarzy bo we wszystkich sezonach mieliśmy bardzo dużo bramek. Teraz mamy Moratę Keana i wiecznie połamanego płaczka...w tym przypadku ilość bramek strzelonych jest wprost proporcjonalna do tych miernot.
Ostatnio zmieniony 03 lutego 2022, 12:57 przez MRN, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
ODPOWIEDZ