Serie A 21/22 (02): JUVENTUS 0-1 Empoli

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Nicram_93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2017
Posty: 989
Rejestracja: 26 czerwca 2017

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2021, 20:29

Dragon pisze:
28 sierpnia 2021, 19:50
MCKennie na lewym ataku, Loca za 40 baniek będzie wprowadzany 2 miechy. Correa idzie do Interu i zamiata... Oszaleje...
Ręce opadają :facepalm: ściągamy pomocnika, to Maksio dla zasady wstawi każdego, byle nie jego, lepiej dać obrońcę... Dramat, co ten chłop ma w głowie :facepalm: McKennie też... jeszcze go tam nie było. Mecz się jeszcze nie zaczął, a tu już "miłe" niespodzianki. Tam jak pisze Dragon, w Interze Correa wczoraj dwie bramki tuż po transferze, a my będziemy się specjalnie osłabiać, bo dla zasady ławka przez kilka tygodni.

Narzekało tu wiele osób, że Pirlo urządza sobie "maszynę losującą" przed każdym spotkaniem, ale jak na razie Maksio ten trend trzyma dalej :facepalm:


Obrazek
"Prawdziwy dżentelmen nigdy nie opuszcza swojej damy."
Alessandro Del Piero, czerwiec 2006r.
gregor_g4

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 października 2003
Posty: 1356
Rejestracja: 14 października 2003

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2021, 20:43

Dragon pisze:
28 sierpnia 2021, 19:50
MCKennie na lewym ataku, Loca za 40 baniek będzie wprowadzany 2 miechy. Correa idzie do Interu i zamiata... Oszaleje...
Ale czego Ty sie po Maxie spodziewałeś? Że nagle postawi na mlodzież?
Nie dziwie się, że CR odszedł.
Cały swiat się zmienia, idzie do przodu. Juve dalej uparcie ten sam schemat...
Z czym do Europy???


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8861
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2021, 20:45

Tylko tyle, że wystawi zawodników na swoich nominalnych pozycjach. Tak dużo? A jak nie ma kim grać w środku to wystawi Loce za 40 baniek a nie Danilo. Ale podobno mistrz Europy jest gotowy na 30 min. To jakim cudem Bonucci jest gotowy na 90? Padam..


Obrazek
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7349
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2021, 21:25

Jak to było? Allegri daje pewność, że byle ogór nie będzie mówił przed meczem, że jedzie do Turynu po 3 pkt? 😂

Na 100% wina Ronaldo :whistle:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8861
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2021, 21:31

To, że jesteśmy inwalidami to ok, ale jak może sędziować taka <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>?? Gość jest odklejony.


Obrazek
Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2021, 21:32

Jestem ogromnym zwolennikiem Maxa, ponieważ byłem przekonany, ze w trakcie przerwy od trenowania wiele się nauczył, ale za to co dziś odstawił ma u mnie ogromny minus.

Drużyna bez pomysłu. wystawianie Danilo w środku pola, McDonald na skrzydle? Co to <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> ma być?! Chłopie, raz Mandzukic wypalił i teraz będziesz do końca życia wymyślał takie kwiatki?!

Obrona to takie gowno ze aż żal gadac.


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
Mati1990

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2004
Posty: 1768
Rejestracja: 17 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2021, 21:34

Niestety nawet Allegri z takimi graczami w pomocy nie pomoże. Niestety czekają nas chude lata. My w ogóle środka pola nie mamy, mamy same cio... lamy.


Lambi120

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 maja 2011
Posty: 289
Rejestracja: 05 maja 2011

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2021, 21:35

Pomocnicy powinni wyjść na drugą połowę w koszulkach Empoli. Gdyby z taką łatwością kreowali nam sytuację, jak robią to rywalom... W dodatku przy każdej kontrze wyrwa przed obrońcami. Mam nadzieję, że obrońca Empoli powiedział Dybali, że nie ma 14 lat i mógłby się zająć grą w piłkę.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2021, 21:37

Pomoc po prostu tragedia, tak samo jak Dybala.


Michael_M

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lutego 2020
Posty: 1194
Rejestracja: 07 lutego 2020

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2021, 21:37

Grają szybko i coś tam kombinują. Szkoda sytuacji Chiesy. To potencjalne dwa gole.
2 wnioski: Bonucci bardzo często jest spóźniony. Nie wyrabia już. Po drugie w systemie Maxa Cuadrado nie może grać na obronie. Zapędził się znowu do przodu i po tym farfoclu strzelili. Prawy obrońca z krwi i kości potrzebny, a Cuadrado niech kopie na skrzydle bo to nie przejdzie. Dybala jak zwykle po kilku nieudanych zagraniach głowa w dół i po graniu. Bentancur trochę też się gubi.


19

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 maja 2009
Posty: 1599
Rejestracja: 17 maja 2009

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2021, 21:37

Bentancur i Rabiot to najwięksi pozoranci w środowisku piłkarskim. Dramat.


B@rt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2007
Posty: 1420
Rejestracja: 17 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2021, 21:38

Bardzo szybko Juventus próbuje kibicom obrzydzić sezon, na który z utęsknieniem czekali. Empoli robi co chce, a my na to nie mamy odpowiedzi. Dybala wyłączony, pomoc tradycyjnie bezradna, wszystko znowu w nogach Cuadrado i Chiesy (swoją drogą też niezła próba zamachu na Wojtka w końcówce).

Najgorsze jest to, że prowadzenie Empoli jest w pełni zasłużone, a my po przerwie musimy coś zmienić, bo w pierwszej połowie nie funkcjonowało nic.


Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2360
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2021, 21:39

Allegri bez Buffona + BBC jest po prostu nikim. Indywidualności przez 90% kariery ratowały temu patałachowi nazwisko. Niestety ten sezon w końcu pokaże, że wielki Don Kichot jest po prostu zwykłym przebierańcem, a nie trenerem.

Chłop wystawia Dybale, na środku napadu. Dybale, który jest wszędzie, ale nie akurat w miejscu, w którym został ustawiony. Po raz kolejny Allegri musi mieć swojego surowego technicznie pomocnika, który oczywiście musi grać najbliżej bramki. Po raz kolejny Allegri wystawia skrzydłowego, który nie potrafi bronić na obronie. Po raz kolejny nie daje szans nowym nabytkom. Jasne niech sobie posiedzi taki Locatelli na ławce z pół roku - na pewno będzie zmotywowany do dalszego rozwoju.

Chłop miał 2 lata na przemyślenia. Nie przemyślał nic.

Ciekawe czy poleci jak Sarri i Pirlo, bo to że nie zdobędzie tytułu jest raczej pewne.

#AllegriOut czym prędzej.


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
Nicram_93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2017
Posty: 989
Rejestracja: 26 czerwca 2017

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2021, 21:39

12 minut dobrej gry i ... padaka. Gdzie ten efekt Maxa? Na żaden efekt się nie zanosi, mamy bardzo słaby zespół, wypalony, bez pomysłu, a Max bogiem trenerki też nie jest. Szacun za to co wygrał, ale to jest na razie Juventus dalej z końcówki Maxa w 2019 roku, jak i za Sarriego i Pirlo. Ja tu żadnej zmiany nie widzę, mimo całego okresu przygotowawczego. Jak tak dalej pójdzie, to jeszcze się okaże, że Pirlo dokonał cudu w zeszłym sezonie, jeśli chodzi o wyniki, co się nie mieści w głowie. Obrony nie mamy wcale, parodia, pomocy też, a atak jak to zawsze za Maxa jeden wielki chaos. Próbuję dostrzec jakieś plusy, ale na razie zanosi się na bardzo przykry sezon, gdzie poprzedni był tylko wstępem do tego co nas czeka teraz.


Obrazek
"Prawdziwy dżentelmen nigdy nie opuszcza swojej damy."
Alessandro Del Piero, czerwiec 2006r.
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8861
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2021, 21:40

Mati1990 pisze:
28 sierpnia 2021, 21:34
Niestety nawet Allegri z takimi graczami w pomocy nie pomoże.
Posadził świadomie na ławce goscia za 35 mln. Warto?
Jesteśmy tak beznadziejni, że brak mi słów. Aż moje pachy Płaczą. :whiteflag:

Max za ten skład zrobił z siebie absolutnego pajaca. Myślalem, że nic nie przebije amerykańca na boku pomocy, a jednak...


Obrazek
Zablokowany