Mercato (LATO 2021) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Yahoo323

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 stycznia 2021
Posty: 17
Rejestracja: 03 stycznia 2021

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2021, 06:51

ForzaMilan!!! pisze:
10 czerwca 2021, 23:51
Adrian27th pisze:
10 czerwca 2021, 18:12
Ja to jeżeli tak to się zapowiada to bym widział to tak:

- Odpalamy

Rugani
Ramsey
Bernardeschi
Fabioli/Rovella
Sandro
Demiral

- Ściągamy

Depay
Romagnoli (Berna + $)
Locatelli ($ + Rovella/Fagioli)
Lewy obrońca (Gosens, Nuno Mendes)
Adrian Ty serio wierzysz że Milan pójdzie na wymianę Romagnoli(kapitan zespołu) za Bernada(z deski)? :P
Myślę że Romek za Artura to można byłoby zrobić, młody u Was trochę zawodzi, Alessio może też skorzystałby na takiej zmianie otoczenia, a mógłby tworzyć chyba najlepszy duet z De Ligt, obaj grali z opaską kapitana, młodzi i mega utalentowani wyglądałoby to świetnie.
Myślę, że Romagnoli za Arthura jest jeszcze bardziej nierealne niż za Bernardeschiego. Milan nie szuka bardzo drogiego spowalniacza środka pola, tylko uzupełnienia kadry dla trio Kessie - Bennacer - Tonali. Jednym warunkiem w jakimś tam stopniu sprzyjającym nielogicznym ruchom z Romagnolim będzie jego stanowisko, że nie chce przedłużyć kontraktu (albo w ogóle brak stanowiska w tym zakresie).


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2021, 08:14

Dużo się pisało a tymczasem dziś startuje Euro więc wszystkie transfery wstrzymane. Dziennikarze dorobili wyjaśnienia do obecnej sytuacji bo Dollar dalej bez nowego klubu. Jeszcze może się okazać że ostatecznie wyląduje o nas a Szczęsny w Anglii. Tylko trzeba zaczekać aż Euro sie skończy.


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2021, 10:40

@wyżej

Wiem że to głupie, ale są takie ruchy klubów powodowane różnymi sytuacjami że nic mnie nie zdziwi.

Jak by Romek im rzucił że chce do Juve nawet za darmo to lepiej wyciągnąć za to kogoś od nas + cash niżeli za rok stracić chłopa za darmo.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2021, 10:50

Wszyscy będą czekali na koniec Euro, ale między zakończeniem Euro a startem sezonu Serie A jest tylko ok. 40 dni. Sezon przygotowawczy zaczniemy jednak znacznie wcześniej. Nie znalazłem dokładnej daty, ale obstawiam 15-25 lipca. Szkoda, że raczej nie będzie na nim od początku nowych twarzy - pewnie będą dochodzić w pierwszych dniach/tygodniach obozu. Zmiana Paraticiego na Cherubiniego też mogła zastopować/spowolnić niektóre negocjacje.


ForzaMilan!!!

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2016
Posty: 83
Rejestracja: 07 listopada 2016

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2021, 12:17

Poprostu pisze:
11 czerwca 2021, 05:17
ForzaMilan!!! pisze:
10 czerwca 2021, 23:51
Adrian27th pisze:
10 czerwca 2021, 18:12
Taka wymiana niestety jest niemożliwa. Karta Arthura w naszych księgach jets pewnie warta z 70 mln a Romka z 20. Taki deal miał tylko podreperować wirtualne finanse obu klubów dlatego piszę się o Bernie bo jego karta i Romagnoliego mają zbliżona wartość i można by zawyżyć ich wycenę.
Obecnie Arthur na rynku wyceniany jest na 40 mln euro, na 70 to było tak bardziej wirtualnie ustalone z Barceloną i to był 2019 grudzien, natomiast Romagnoli na 25 mln euro, a Bernardeschi na 15 mln, więc wymiana w tą czy tamtą stronę wiążę się z podobną dopłatą któregoś z klubu. A to na ile widzi to Juve czy Milan tak naprawdę nie ma znaczenia bo wycenę mogą sobie zrobić jaką chcą, bardziej mam tutaj na myśli czy taka wymiana realnie mogłaby dojść do skutku moim zdaniem tak.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7350
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2021, 18:22

To ja poproszę jednak tego Donnarumę, w miejsce naszego TOP3 na świecie :prochno:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Michael_M

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lutego 2020
Posty: 1194
Rejestracja: 07 lutego 2020

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2021, 22:57

Ostatnio częściej pojawia się nazwisko Saula. 2 lata temu bym się cieszył jak cholera, że w ogóle jest szansa...ale teraz?! Nie wiem. Mocno obniżył loty.


Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 15 czerwca 2021, 10:39

Vlahovic i Isak - dwóch typowych, wysokich target manów, przed którymi duże kariery, jeśli będą ich omijać kontuzje i zaliczą teraz udany przeskok do lepszego klubu.


Michael_M

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lutego 2020
Posty: 1194
Rejestracja: 07 lutego 2020

Nieprzeczytany post 15 czerwca 2021, 11:16

Milan na dniach musi się zdecydować na wykupienie Tonaliego, ale chcą obniżyć kwotę wykupy ze względu na słaby sezon zawodnika...co oczywiście nie jest na rękę Brescii. Gazety już podłapały temat i twierdzą, że podoba się on Maxowi. Świetnie się prezentował rok temu, może był super, a może na tle słabej drużyny błyszczał...ciężko powiedzieć. Zjazd straszny w Milanie, ale przebłyski miał.
Adrian27th pisze:
15 czerwca 2021, 09:39
Fabrizio Romano

Juventus w kolejce po Tolisso z Bayernu, aczkolwiek Locatelli pierwszym wyborem.
Fajnie się zapowiadał i pierwszy jego sezon w Bayernie mega, a potem ta ciężka kontuzja, a teraz w lutym tego roku kolejna, niby wrócił szybko bo miało go nie być pół roku, ale to nadal człowiek bez jednej nogi. Szkoda. Ja bym szukał gdzie indziej.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 15 czerwca 2021, 11:40

W jego kierunku nie powinniśmy spoglądać chyba, że celem tego transferu miałoby być zastąpienie nim Khediry w J-Medical. Już samo to, że Bayern chce go podobnie jak Costę bez żalu oddać powinno być dla nas ostrzeżeniem. Już jednego gorącego kartofla nam oddali za gruby hajs :stop:


Obrazek
Michael_M

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lutego 2020
Posty: 1194
Rejestracja: 07 lutego 2020

Nieprzeczytany post 15 czerwca 2021, 12:06

Ja mam już taki odruch, że jak słyszę w wywiadzie jak ktoś od nas mówi o okazjach to mi ciarki po plecach przechodzą.


playmaker

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 lutego 2007
Posty: 690
Rejestracja: 24 lutego 2007

Nieprzeczytany post 15 czerwca 2021, 12:51

O Isaku kiedyś były plotki w kontekście Juve, nie? Wczoraj coś tam pokazał w meczu. Po drugiej stronie Morata ze swoim klasycznym wykończeniem.

https://www.transfermarkt.pl/alexander- ... rainer_id=


Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 15 czerwca 2021, 13:07

Z tego co widzę, to ten Isak też nie ma jakiegoś super wykończenia. W tym sezonie we wszystkich rozgrywkach potrzebował średnio aż 7 strzałów, aby zdobyć 1 bramkę (statystyki z klubu + reprezentacji). Dla porównania Vlahovic gol co 4,9 strzału, Morata - 4,5, Lewandowski - 3,9.

To typowy napastnik do grania z kontry i 4-2-3-1. Zresztą podobnie jak Vlahović, którego największym atutem jest szybkość, umiejętność zgrywania i przytrzymywania piłki jako osamotniony napastnik.


vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1765
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 15 czerwca 2021, 13:23

fivapoPL pisze:
15 czerwca 2021, 08:51
marcinek pisze:
15 czerwca 2021, 07:33
Nasi błyszczą formą: Demiral, Szczęsny, Morata, a po drugiej stronie barykady Lukaku, Skrinar.
A Co ty chcesz od Szczęsnego nie popełnił błędu po prostu miał pecha że był rykoszet od obrońcy i że mu się od głowy odbiła
Co nie zmienia faktu, że znowu dostał gola na bliższy słupek i nawet mimo niewielkiego rykoszetu powinien był to wyjąć. Szczęsny jest dobry na linii, ale ma ewidentne problemu z ustawianiem się i koncentracją. Ja mam już dość tych jego wpadek - nawet jeśli to nie są jakieś wyraźne babole, to zdarzają się zdecydowanie zbyt często. Ten wczorajszy gol, złe wyjście do piłki w pierwszym meczu z Violą przy golu Vlahovicia, bramka Diaza w Turynie, dwie bramki Sanabrii w meczu z Toro, najpierw pod odbiciu piłki przed siebie, a potem po strzele w krótki róg po rękach... Moim zdaniem jest tego zbyt dużo. Polak niby ma 31 lat i karierę w samych uznanych klubach, a ciągle robi te same błędy, co 10 lat temu.


wrotniakkamil

Juventino
Juventino
Rejestracja: 30 maja 2021
Posty: 2
Rejestracja: 30 maja 2021

Nieprzeczytany post 15 czerwca 2021, 14:24

Di Marzio: Możliwa wymiana obrońców z Atalantą: Romero <> Demiral.


Zablokowany