Kibice Romy

Spotkania kibiców, zloty, wyjazdy na mecze i najnowsze informacje z kibicowskiego świata.
ODPOWIEDZ
ADAMJUVENTUSPL

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 czerwca 2003
Posty: 1328
Rejestracja: 05 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 30 września 2003, 19:15

Ostatnio wszedłem na stronę www.asroma.prv.pl i wszedłem na tamtejsze forum na początek przywitałem się z kibicami Romy wyjaśniłem im że jestem za Juve ale romę też lubię, a oni przyjęli mnie bardzo dobrze ogólnie Romowcy to są fajni kibice, i fajnie się z nimi gada, jeden spytał się mnie o strnę Juve, i mu podałe, jak by przyszedł to powitajcie go tak jak oni mnie.


Są trzy rzeczy które kocham Rodzina,Bóg oraz Juventus

"Łatwej jest wygrać drużynie zgranej, choć bez gwiazd, niż jedenastu niezgranym z sobą megapiłkarzom"
Alessandro Del Piero
Yari

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 czerwca 2003
Posty: 1601
Rejestracja: 13 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 30 września 2003, 19:54

I tak ma być. Wszyscy kibice powinni być dla siebie życzliwi. W końcu każdy z nas kocha futbol. Ja osobiście również lubie Rome ( lubie też Milan, valencie , celtic , deportivo ). Ide też zapisać sie na forum Romy i Milanu:):). Tylko żeby nikt nie myślał że te wszystkie kluby są u mnie na równi z Juve:):). Juve KOCHAM ponad wszystko.


Artur

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 sierpnia 2003
Posty: 84
Rejestracja: 28 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 30 września 2003, 20:01

BRAVO tak trzeba trzymać. Niek koniecznie np z Raelem ale na krajowym podwórku powinna być względna zgoda!!!!!!!!!


ForzaJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2003
Posty: 110
Rejestracja: 31 maja 2003

Nieprzeczytany post 30 września 2003, 20:06

Ja tez juz sie zalogowalem na stronie Romy, zeby po przyjacielsku powymieniac poglady, bo osobiscie denerwuje mnie jak ktos bluzga na klub ktory jest kochany przez innego.


kouba

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 2134
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 30 września 2003, 21:18

no to może po tym i wcześniejszych tematach zrobimy liste którzy są "dobrzy" a którzy "źli" kibice:?: :D


ForzaJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2003
Posty: 110
Rejestracja: 31 maja 2003

Nieprzeczytany post 30 września 2003, 21:45

kouba pisze:no to może po tym i wcześniejszych tematach zrobimy liste którzy są "dobrzy" a którzy "źli" kibice:?: :D
Mysle, ze nie podzialu na dobrych i zlych, zawsze (nawet wsrod kibicow juventusu) zdarza sie jakies wyjatki, sztuka polega na tym by to tepic i nie pozwalac na chamskie zachowania


JuveQL

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 marca 2003
Posty: 539
Rejestracja: 10 marca 2003

Nieprzeczytany post 30 września 2003, 21:46

Przeważnie jest tak ze jezeli zaczynacie spokojnie i nie rzucacie sie zbytnio to jestescie cieplo przyjmowanie na forum. Agresja pojawia sie wtedy kiedy wchodzicie na to forum i zaczynaczie bluzgac na przeciwna druzyne...


kouba

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 2134
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 30 września 2003, 21:48

JuveQL pisze:Przeważnie jest tak ze jezeli zaczynacie spokojnie i nie rzucacie sie zbytnio to jestescie cieplo przyjmowanie na forum. Agresja pojawia sie wtedy kiedy wchodzicie na to forum i zaczynaczie bluzgac na przeciwna druzyne...
jaka agresja :?: przeciez tu nikt sie nie bije :!: jak coś to wyzywania i klnięcie na siebie nawzajem i nawzajem na swoje drużyny :twisted:


kouba

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 2134
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 30 września 2003, 21:49

ForzaJuve pisze:
kouba pisze:no to może po tym i wcześniejszych tematach zrobimy liste którzy są "dobrzy" a którzy "źli" kibice:?: :D
Mysle, ze nie podzialu na dobrych i zlych, zawsze (nawet wsrod kibicow juventusu) zdarza sie jakies wyjatki, sztuka polega na tym by to tepic i nie pozwalac na chamskie zachowania
no przecież zartowałem z tym postem :!: :lol:


JuveQL

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 marca 2003
Posty: 539
Rejestracja: 10 marca 2003

Nieprzeczytany post 30 września 2003, 22:39

kouba pisze:
JuveQL pisze:Przeważnie jest tak ze jezeli zaczynacie spokojnie i nie rzucacie sie zbytnio to jestescie cieplo przyjmowanie na forum. Agresja pojawia sie wtedy kiedy wchodzicie na to forum i zaczynaczie bluzgac na przeciwna druzyne...
jaka agresja :?: przeciez tu nikt sie nie bije :!: jak coś to wyzywania i klnięcie na siebie nawzajem i nawzajem na swoje drużyny :twisted:
No o to mi właśnie chodzilo. Klnięcie i wyzywania to wynik agresji...a jak wiadomo na necie agresji raczej nie mozna wyrazic inaczej jak tylko "brzydkimi słowami" :wink: . No chyba ze umiesz sie z kimś pobic przez forum... :D :D :D


Totnik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 października 2003
Posty: 27
Rejestracja: 04 października 2003

Nieprzeczytany post 05 października 2003, 14:11

Witam... to ja jestem z obozu Romy i dobrze sie tu jak narazie czauje
pozdrowiena dla AdamaJuventusPl bo od niego zaczela sie nasza "wspolpraca" :-D .. dobrze ze wszycy jestesmy za przyaznym wspolistniem przeciez wszycy kochamy wloski futbol ... tylko inne druzyny :) Co do zlych kibicow to wkurzyli mnie nie raz kibice Lazio ktorzy lubuja sie w prostackich bluzgach.. ale mam nadzieje ze takich tu nie ma...

Powinismy tesz utworzyc jakic wspolny front dotyczace repreztacji wloch ktora jest najlepsza druzyna na swicie i osobisice uwielbiam jak totti gra razem z Del piero czy Vierim :)


Ieri Oggi Domani Roma per sempre!!!
Peja48

Juventino
Juventino
Rejestracja: 19 sierpnia 2003
Posty: 575
Rejestracja: 19 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 05 października 2003, 14:25

no właśnie fani Romy są spox kolesie wszedłem kiedyś na www.lazio.glt.pl a tam spier.... wypier...... Interino też są spoczko kiedyś wszedłem po meczu Juve z Galata pogratulowali zwycięstwa ja też i tak z nimi zawarłem sztamę idę zobazyć na te strone o Romie


Solo Grazie Grande Forza Juve :D :8
Rybeq

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lutego 2003
Posty: 597
Rejestracja: 20 lutego 2003

Nieprzeczytany post 05 października 2003, 15:17

Ja poza JP codziennie jestem na forum Milanu i Lazio , i nie zauważyłem tam jakiś ewenementów. Oczywiście <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> się zawsze zdarzają (vide- Juvefane-10 który zrobił jazdę na forum Lazio , a potem tu objerzdżał Laziale)


[']rybeq[']
20.II.2003-3.III.2005
cos sie konczy, cos sie zaczyna.
BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 05 października 2003, 21:55

To moze ja odnoście kibiców Lazio..a konkretnie jednego który bywa równiez na naszym forum.......

cytuje jego słowa z forum Lazio

ja bym powiedzial inaczej - 90% ludzi co tam pisza to <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> nie znajacy sie na pilce. siedze tam tylko przez Medi

to o nas......więc po jasną chole** tu włazisz ??????????? :evil [/b]

ps. a co do kiboli Romy....wszedłem na ich forum, czytam ze jakiś kibic Lazio napisał że " Lazio ma więcej kibiców od Romy" na to jeden z kibiców Romy (jeden z najaktywniejszych) taki tekst...

pisz na swoim smierdzocym forum... pozatym mnie to nie wzrusza ze wienisakow w tym kraju jest wiecej niz normalnych ludzi.. i na waszym pedalkism forum moze byc i 10 000 tys ludzi i tak to niec nie zmienia ze jkestescie geja i wasz klub wali obornikem

Ci kibice Romy tez nie są święci.....
Ostatnio zmieniony 05 października 2003, 22:33 przez BIGGI, łącznie zmieniany 1 raz.


azzurra

Qualità Juventina
Qualità Juventina
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lipca 2003
Posty: 213
Rejestracja: 02 lipca 2003

Nieprzeczytany post 05 października 2003, 22:19

Kibice to też ludzie. Ja w ludzi wierzę, wiec zakładam, że w zdecydowanej większości są ok. Czy to taka rewelacja, żeby zaraz temat zakładać?


ODPOWIEDZ