czy myslicie ze ta koszulka jest orginalna???

Spotkania kibiców, zloty, wyjazdy na mecze i najnowsze informacje z kibicowskiego świata.
ODPOWIEDZ
BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 29 września 2003, 10:28

bartol pisze:ta koszulka jest "lewa" jak całe allegro. A BVB życze powodzenia w aukcji koszulki za 36 zł. To okazja chłopie!!! Kupuj!!!
Nie przesadzaj, wiele rzeczy kupiłem na allegro, choćby kurtke Juve Lotto i jestem bardzo zadowolony.


juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 29 września 2003, 14:17

BIGGI pisze:
bartol pisze:ta koszulka jest "lewa" jak całe allegro. A BVB życze powodzenia w aukcji koszulki za 36 zł. To okazja chłopie!!! Kupuj!!!
Nie przesadzaj, wiele rzeczy kupiłem na allegro, choćby kurtke Juve Lotto i jestem bardzo zadowolony.
Ale akurat koszulki maja lewe. Moze nie wszytskie ale zdecydowana wiekszosc. A te Juve to juz napewno. Ja bym tam sie w nie, nie zaopatrywal. W inne gadzety jak najbardziej. Sam czesto rozne rzeczy kupuje i jestem zadowolony ale koszulki to bym nie kupil


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 29 września 2003, 14:25

juveluck pisze:
BIGGI pisze:
bartol pisze:ta koszulka jest "lewa" jak całe allegro. A BVB życze powodzenia w aukcji koszulki za 36 zł. To okazja chłopie!!! Kupuj!!!
Nie przesadzaj, wiele rzeczy kupiłem na allegro, choćby kurtke Juve Lotto i jestem bardzo zadowolony.
Ale akurat koszulki maja lewe. Moze nie wszytskie ale zdecydowana wiekszosc. A te Juve to juz napewno. Ja bym tam sie w nie, nie zaopatrywal. W inne gadzety jak najbardziej. Sam czesto rozne rzeczy kupuje i jestem zadowolony ale koszulki to bym nie kupil
Jeśli chodzi o koszulki to sie zgodze. Kilka razy byłem bliski kupienia takiej ale w ostatniej chwili coś mi mówiło zebym dał sobie spokój i poczekał az bedą w Lublinie w sklepach Nike...


miloo7

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 czerwca 2003
Posty: 185
Rejestracja: 12 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 29 września 2003, 14:26

ja uwazam ze jest oryginalna przeciez gdyby ci sprzedał nieoryginalna to mógł bys mu wystawic negatyw ps po wygranej aukcji masz jego adres a wiec jak by coś nie tak to bumbum


juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 29 września 2003, 14:51

BIGGI pisze:
juveluck pisze:
BIGGI pisze:
Nie przesadzaj, wiele rzeczy kupiłem na allegro, choćby kurtke Juve Lotto i jestem bardzo zadowolony.
Ale akurat koszulki maja lewe. Moze nie wszytskie ale zdecydowana wiekszosc. A te Juve to juz napewno. Ja bym tam sie w nie, nie zaopatrywal. W inne gadzety jak najbardziej. Sam czesto rozne rzeczy kupuje i jestem zadowolony ale koszulki to bym nie kupil
Jeśli chodzi o koszulki to sie zgodze. Kilka razy byłem bliski kupienia takiej ale w ostatniej chwili coś mi mówiło zebym dał sobie spokój i poczekał az bedą w Lublinie w sklepach Nike...
To nie kapuje po jakiego byl ten pierwszy post jak w tym ostatnim zanegowales go calkowicie :? :?:


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 29 września 2003, 14:58

juveluck pisze:
BIGGI pisze:
juveluck pisze:
Ale akurat koszulki maja lewe. Moze nie wszytskie ale zdecydowana wiekszosc. A te Juve to juz napewno. Ja bym tam sie w nie, nie zaopatrywal. W inne gadzety jak najbardziej. Sam czesto rozne rzeczy kupuje i jestem zadowolony ale koszulki to bym nie kupil
Jeśli chodzi o koszulki to sie zgodze. Kilka razy byłem bliski kupienia takiej ale w ostatniej chwili coś mi mówiło zebym dał sobie spokój i poczekał az bedą w Lublinie w sklepach Nike...
To nie kapuje po jakiego byl ten pierwszy post jak w tym ostatnim zanegowales go calkowicie :? :?:
Hęę ?? Pierwszy post dotyczył rzeczy które kupiłem na allegro (ale nigdy nie kupowałem koszulek)Akurat TE RZECZY były oryginalne i dobre (kolega stwierdził ze CAŁE ALLEGRO JEST LEWE, z czym sie nie zgadzam). A drugi na temat nieoryginalności koszulek. Czyli podsumowując....niektóre rzeczy jak np. moja kurtka są oryginalne a niektóre jak np. koszulki NIE SĄ. Chyba bardziej łopatologicznie wytłumaczyc sie nie da...... :?


Andryk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 lipca 2003
Posty: 1360
Rejestracja: 08 lipca 2003

Nieprzeczytany post 29 września 2003, 15:24

Obrazek
moim zdaNIEM jeSt to orginal


BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 29 września 2003, 15:43

Andrewtbg pisze:Obrazek
moim zdaNIEM jeSt to orginal
Hmm ale ja wciąż nie rozumiem dlaczego napis FASTWEB jest krótszy od tego jaki prezentują na juvestore


azzurra

Qualità Juventina
Qualità Juventina
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lipca 2003
Posty: 213
Rejestracja: 02 lipca 2003

Nieprzeczytany post 29 września 2003, 16:12

Na podstawie zdjęcia trudno stwierdzić, czy jest ogyginalna, czy nie. Jeżeli w warunkach umowy kupna jest możliwość zwrotu to można zaryzykować, ale pewnie nie ma... Urok zakupów przez internet.


juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 29 września 2003, 21:31

BIGGI pisze:Hęę ?? Pierwszy post dotyczył rzeczy które kupiłem na allegro (ale nigdy nie kupowałem koszulek)Akurat TE RZECZY były oryginalne i dobre (kolega stwierdził ze CAŁE ALLEGRO JEST LEWE, z czym sie nie zgadzam). A drugi na temat nieoryginalności koszulek. Czyli podsumowując....niektóre rzeczy jak np. moja kurtka są oryginalne a niektóre jak np. koszulki NIE SĄ. Chyba bardziej łopatologicznie wytłumaczyc sie nie da...... :?
Odnioslem wrazenie ze chodzi ci tez o to iz koszulki sa orginalne. Ale jezeli nie to nie :) . Twoj inteligentny post dotarl do mnie i moja podswiadomosc zostala rozjasniona :D


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 29 września 2003, 21:40

juveluck pisze:
BIGGI pisze:Hęę ?? Pierwszy post dotyczył rzeczy które kupiłem na allegro (ale nigdy nie kupowałem koszulek)Akurat TE RZECZY były oryginalne i dobre (kolega stwierdził ze CAŁE ALLEGRO JEST LEWE, z czym sie nie zgadzam). A drugi na temat nieoryginalności koszulek. Czyli podsumowując....niektóre rzeczy jak np. moja kurtka są oryginalne a niektóre jak np. koszulki NIE SĄ. Chyba bardziej łopatologicznie wytłumaczyc sie nie da...... :?
Odnioslem wrazenie ze chodzi ci tez o to iz koszulki sa orginalne. Ale jezeli nie to nie :) . Twoj inteligentny post dotarl do mnie i moja podswiadomosc zostala rozjasniona :D
HEHE, moze jakoś zamotałem te posty :D Ja siebie zrozumiem ale nie wiem jak inni....no ale juz wszystko jasne :wink:

pozdro....


juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 29 września 2003, 22:28

Obrazek

Tak wyglada orginalna koszulka. Jak dla mnie roznica jest widoczna na pierwszy rzut oka


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
mario

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 września 2003
Posty: 16
Rejestracja: 27 września 2003

Nieprzeczytany post 29 września 2003, 22:38

W takim razie wiecie moze gdzie w Krakowie mozna kupic orginalna koszulke JUVE? A moze jakis sprawdzony i pewny sklep w internecie?


ballack13

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 lipca 2003
Posty: 508
Rejestracja: 03 lipca 2003

Nieprzeczytany post 29 września 2003, 23:06

tu masz bardziej prawdziwe ale też niewiem czy są one na 100%
tamtajest fest podejżana tak jak jedena kiedyś była koszulka na allegro juve z tamoil i nike a to było chyba dzien później jak czytałem newsa że nike niebędzie widniał na koszulkach juve w lm bo tam jest tamoil
heh
badnij se te
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=16327758
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=16367988


JuveQL

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 marca 2003
Posty: 539
Rejestracja: 10 marca 2003

Nieprzeczytany post 29 września 2003, 23:07

mario pisze:W takim razie wiecie moze gdzie w Krakowie mozna kupic orginalna koszulke JUVE? A moze jakis sprawdzony i pewny sklep w internecie?
No jest jest, nazywa sie JuveStore :D :D :D


ODPOWIEDZ