czy życie dzieci jest bardziej przyjemnie niż dorosłych

Wszystko co nie związane z Juventusem i sportem. Aktualne wydarzenia ze świata polityki, muzyki i kina.
ODPOWIEDZ

czy życie dzieci jest bardziej przyjemnie niż dorosłych

Można wybrać tylko 1. opcję

 
 
Pokaż wyniki
kouba

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 2134
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 19 września 2003, 20:51

to jest moje zadanie domowe :!: czyli jaśniej , przeprowadzić ankiete o tym własnie pytaniu. Od razu pomyślałem o Was :!: :D Myśle że mi pomożecie, prosze nie powstrzymywać sie od złych i ostrych komentarzy :!: , bo to nie jest dla mojej satysfakcji, tylko to musze zrobić, a czym bardziej odpowiedź będzie wiarygodna tym lepiej, z góry dziękuje. :lol:


Martinblack

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 czerwca 2003
Posty: 125
Rejestracja: 08 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 19 września 2003, 21:01

za kilka lat bedziesz marzył zeby być dzieckiem... :cry:


Rasi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 22 lipca 2003
Posty: 461
Rejestracja: 22 lipca 2003

Nieprzeczytany post 19 września 2003, 21:12

Martinek_19 pisze:za kilka lat bedziesz marzył zeby być dzieckiem... :cry:
taaa. Ja chce znowu do podstawówki !!! Albo chociaż di Liceum !!!


Seiru

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 czerwca 2003
Posty: 554
Rejestracja: 05 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 19 września 2003, 21:18

Ja też ostatnio założyłem temat o moim zadaniu domowym :D
Hehehe......


non mollare mai
Dionizos

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 marca 2003
Posty: 2230
Rejestracja: 30 marca 2003

Nieprzeczytany post 19 września 2003, 21:25

Rasi pisze:
Martinek_19 pisze:za kilka lat bedziesz marzył zeby być dzieckiem... :cry:
taaa. Ja chce znowu do podstawówki !!! Albo chociaż di Liceum !!!
Nie chcialbym byc świnią, ale do podstawowki to by sie przydało! 8)Żartuje oczywiscie. A co do tematu to oddalbym reke za powrot do przedszkola. :(


kornknot

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 stycznia 2003
Posty: 929
Rejestracja: 12 stycznia 2003

Nieprzeczytany post 20 września 2003, 00:26

Oczywiście że być znowu dzieckiem z podstawówki, zero trosk, nie trzeba sie uczyć, albo myśleć o sprawach zawdowych, żyjesz beztrosko, czas spędzasz na zabawach no i ta boska wyobraźnia, teraz chyba nikt by z nas nie mógł wybrazić sobie że jest żołnierzem itp. Ech cudne czasy...


Artur

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 sierpnia 2003
Posty: 84
Rejestracja: 28 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 20 września 2003, 08:59

Życie dzieci jest lepsze!!!!!!!!! wszystko im wolno i za nic nnnie muszą odpowiadać


Rasi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 22 lipca 2003
Posty: 461
Rejestracja: 22 lipca 2003

Nieprzeczytany post 20 września 2003, 12:35

Dionizos pisze:
Rasi pisze:
Martinek_19 pisze:za kilka lat bedziesz marzył zeby być dzieckiem... :cry:
taaa. Ja chce znowu do podstawówki !!! Albo chociaż di Liceum !!!
Nie chcialbym byc świnią, ale do podstawowki to by sie przydało! 8)Żartuje oczywiscie. A co do tematu to oddalbym reke za powrot do przedszkola. :(
Powiedz mi o co ci chodziło kiedy mówiłeś żeby się przydało do podstawówki ? :?


Andryk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 lipca 2003
Posty: 1360
Rejestracja: 08 lipca 2003

Nieprzeczytany post 20 września 2003, 13:15

Rasi pisze:
Dionizos pisze:
Rasi pisze:
taaa. Ja chce znowu do podstawówki !!! Albo chociaż di Liceum !!!
Nie chcialbym byc świnią, ale do podstawowki to by sie przydało! 8)Żartuje oczywiscie. A co do tematu to oddalbym reke za powrot do przedszkola. :(
Powiedz mi o co ci chodziło kiedy mówiłeś żeby się przydało do podstawówki ? :?
też chciałbym to podstawówki ale za rok egzamin do liceem ale nie wolno sie tym przejmować tylko dalej kochac juve juve juve juve


Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 20 września 2003, 18:07

Jak jestes dzieckiem to chcesz byc doroslym zeby nikt ci nie grozil palcem! Bo ciagle sie slyszy. Tego nie mozesz, tego tez nie, a o tym to juz wogole mozesz pomarzyc. lol
Jak juz jestes doroslym to brakuje ci beztroski, brakuje ci luzu, radosci wieku dzieciecego kiedy to czlowiek nie musial o nic dbac. Przychodzil do domu bylo zarcie, ubranie, spanie luuuz. Czasami tylko pokrzyczeli ze trza dziobac.
Ale przychodzi wiek dorosly i sie zaczynaja problemy. Praca, pieniadze, dom, pieniadze, odpowiedzialnosc, pieniadze. Ogolnie zaczyna czlowiek sie zastanawiac jak przezyc do pierwszego (czy tam dziesiatego). Zaczynasz martwic sie o innych (swoje dzieci). Jest sie odpowiedzialnym. Ogolnie wolalbym wrocic do podstaowki tylko dla tego ze moglbym latac po dworze od rana do wieczora i miec wszystko gdzies. A jesli chodzi o uczelnie to zawsze myslalem ze liceum rzadzi, ale teraz jakbym mial powtorzyc to tylko studia!!! Ale to sprawa na inny temat.


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 20 września 2003, 18:31

Widze ze ludzie wspomogaja sie forumowiczami w odrabianiu zadan :D . to moze mi tez ktos napisze wypracowanie z Polaka :?: Jak by znalazl sie chetny to musze stworzyc swoj mit. Najlepiej na jutro :D :D


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
Dionizos

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 marca 2003
Posty: 2230
Rejestracja: 30 marca 2003

Nieprzeczytany post 20 września 2003, 20:18

Rasi pisze:
Dionizos pisze:
Rasi pisze:
taaa. Ja chce znowu do podstawówki !!! Albo chociaż di Liceum !!!
Nie chcialbym byc świnią, ale do podstawowki to by sie przydało! 8)Żartuje oczywiscie. A co do tematu to oddalbym reke za powrot do przedszkola. :(
Powiedz mi o co ci chodziło kiedy mówiłeś żeby się przydało do podstawówki ? :?
Sorry Rasi. Mój bład. Ale kicha, jeszcze raz sorry..chociaż jednak pisze sie przez ż. Musialem byc nieźle zmęczony. Bardzo przeprasam. :oops: To ja powinienem do podstawowki!


Yuwe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2003
Posty: 221
Rejestracja: 18 marca 2003

Nieprzeczytany post 20 września 2003, 20:39

Martin pisze:Jak jestes dzieckiem to chcesz byc doroslym zeby nikt ci nie grozil palcem! Bo ciagle sie slyszy. Tego nie mozesz, tego tez nie, a o tym to juz wogole mozesz pomarzyc. lol
Jak juz jestes doroslym to brakuje ci beztroski, brakuje ci luzu, radosci wieku dzieciecego kiedy to czlowiek nie musial o nic dbac. Przychodzil do domu bylo zarcie, ubranie, spanie luuuz. Czasami tylko pokrzyczeli ze trza dziobac.
Ale przychodzi wiek dorosly i sie zaczynaja problemy. Praca, pieniadze, dom, pieniadze, odpowiedzialnosc, pieniadze. Ogolnie zaczyna czlowiek sie zastanawiac jak przezyc do pierwszego (czy tam dziesiatego). Zaczynasz martwic sie o innych (swoje dzieci). Jest sie odpowiedzialnym. Ogolnie wolalbym wrocic do podstaowki tylko dla tego ze moglbym latac po dworze od rana do wieczora i miec wszystko gdzies. A jesli chodzi o uczelnie to zawsze myslalem ze liceum rzadzi, ale teraz jakbym mial powtorzyc to tylko studia!!! Ale to sprawa na inny temat.
Ehh Martin czytajac to mozna sie zdołowac , ale przyznaje Ci racje . Taka jest prawda niestety...


Obrazek
Pavel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 czerwca 2003
Posty: 96
Rejestracja: 21 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 20 września 2003, 21:12

Martin pisze:Jak jestes dzieckiem to chcesz byc doroslym zeby nikt ci nie grozil palcem! Bo ciagle sie slyszy. Tego nie mozesz, tego tez nie, a o tym to juz wogole mozesz pomarzyc. lol
Jak juz jestes doroslym to brakuje ci beztroski, brakuje ci luzu, radosci wieku dzieciecego kiedy to czlowiek nie musial o nic dbazaczyna czlowiek sie zastanawiac jak przezyc do pierwszego (czy tam dziesiatego).yczeli ze trza dziobac.
Ale przychodzi wiek dorosly i sie zaczynaja problemy. Pracadziecic. Przychodzil do domu bylo zarcie, ubranie, spanie luuuz. Czasami tylko pokrzpieniadze, dom, pieniadze, odpowiedzialnosc, pieniadze. Ogolnie ). Jest sie po dworze od rana do wieczora i miec wszystko gdzies. A jesli , odpowiedzialnym. Ogolnie wolalbym wrocic do podstaowki tylko dla tego ze moglbym latac Zaczynasz martwic sie o innych (swoje chodzi o uczelnie to zawsze myslalem ze liceum rzadzi, ale teraz jakbym mial powtorzyc to tylko studia!!! Ale to sprawa na inny temat.
Cóż za filozoficzne podejście do życia :D To może lepiej zamknąć już ten temat, bo człowiekowi smutno się robi słuchając takich opinii.Trochę więcej optymizmu :D


Wojtom

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 września 2003
Posty: 1369
Rejestracja: 14 września 2003

Nieprzeczytany post 20 września 2003, 21:18

no w podstawówce to były zadymy równe ...... chcialbym powrocic do tych lat chocby na chwile ..... :wink:


Alteri vivas oportet, si tibi vis vivere.
ODPOWIEDZ