zażalenie do Polsatu Sport

Spotkania kibiców, zloty, wyjazdy na mecze i najnowsze informacje z kibicowskiego świata.
ODPOWIEDZ
DeeJay

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 2241
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 18 września 2003, 19:53

Weszłem dziś na stronę polsatu, www.polsat.com.pl o na dole strony znalazłem taki tekst:

Wszelkie pytania prosimy kierować na adres poczta@polsat.com.pl

No więc! Piszcie!! Dlaczego Polsat Sport od około 2 tygodni informował, iż będą transmitować mecz Juventusu z Galatasaray, a kilka godzin przed meczem okazało się, że na żywo będzie można obejrzeć Bayern - Celtic.

Tylko bez wulgaryzmów itp.!!! postarajmy się z kulturą dowiedzieć. Może odpowiedzią, na mase meilów od fanów Juve będzie właśnie transmisja na żywo z kolejnego meczu Juve!


Ironek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 lipca 2003
Posty: 880
Rejestracja: 31 lipca 2003

Nieprzeczytany post 18 września 2003, 19:59

dobre,dobre Już wysyłam maila. Zobaczymy co z tego będzie.


kouba

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 2134
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 18 września 2003, 20:00

no przeciez nie podpisywali niczego że będa to pokazywać :!: mogli zmienić zdanie :!: ja ich rozumie


BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 18 września 2003, 20:03

kouba pisze:no przeciez nie podpisywali niczego że będa to pokazywać :!: mogli zmienić zdanie :!: ja ich rozumie
Tu nie chodzi o podpisywanie tylko o to ze zrobili smaczek, wszyscy sie napalili a tu taka zmiana BEZ PODANIA PRZYCZYNY...tak sie nie robi...tu chdzi o zasady a nie jakieś podpisywania.....


kouba

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 2134
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 18 września 2003, 20:07

BIGGI pisze:
kouba pisze:no przeciez nie podpisywali niczego że będa to pokazywać :!: mogli zmienić zdanie :!: ja ich rozumie
Tu nie chodzi o podpisywanie tylko o to ze zrobili smaczek, wszyscy sie napalili a tu taka zmiana BEZ PODANIA PRZYCZYNY...tak sie nie robi...tu chdzi o zasady a nie jakieś podpisywania.....
Postaw sie teraz w miejscu kibiców Bayernu i Celticu, przecież oni wtedy sie musieli cieszyć że ich drużyny będą pokazywane :!: trzeba także patrzeć na innych , nie tylko juve , juve i juve, bo jak juventusowi sie nie powiedzie (odpukać w niemalowane) to oni sie będa z nas śmiać, że taki faworyt do wszystkiego, a nic nie zdobył :!:


DeeJay

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 2241
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 18 września 2003, 20:09

Nie miałbym nic przeciwko, gdyby od początku chcieli transmitować mecz Bayernu z Celtikiem. Wtedy bym zrozumiał. Ale tak jak postąpili się nie robi. Jako kibic Juve poczułem się zawidzony i oszukany.

P.S. piszcie jak najwięcej meilów!


BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 18 września 2003, 20:12

kouba pisze:
BIGGI pisze:
kouba pisze:no przeciez nie podpisywali niczego że będa to pokazywać :!: mogli zmienić zdanie :!: ja ich rozumie
Tu nie chodzi o podpisywanie tylko o to ze zrobili smaczek, wszyscy sie napalili a tu taka zmiana BEZ PODANIA PRZYCZYNY...tak sie nie robi...tu chdzi o zasady a nie jakieś podpisywania.....
Postaw sie teraz w miejscu kibiców Bayernu i Celticu, przecież oni wtedy sie musieli cieszyć że ich drużyny będą pokazywane :!: trzeba także patrzeć na innych , nie tylko juve , juve i juve, bo jak juventusowi sie nie powiedzie (odpukać w niemalowane) to oni sie będa z nas śmiać, że taki faworyt do wszystkiego, a nic nie zdobył :!:
Oj tu nie chodzi o Juve (to mogłabyc kazda inna druzyna, a akurat na Juve padło), przeciez Polsat nie faworyzuje JUVENTUSU, to była ustalona decyzja tych z tv, i nie robi sie tak ze sie zmienia decyzje w dzień przed transmisją . MOGLI CHOCIAZ POWIEDZIEC DLACZEGO ??.....

To o Bayernie mozna powiedziec ze jest faworyzowany, a na lodzie zostali kibice Juve.....
Ostatnio zmieniony 18 września 2003, 20:14 przez BIGGI, łącznie zmieniany 1 raz.


Ironek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 lipca 2003
Posty: 880
Rejestracja: 31 lipca 2003

Nieprzeczytany post 18 września 2003, 20:14

Ja wysłałem i tak się rozpisałem, że zaskoczyłem sam siebie. Jak nie puszczą następnego meczu JUVE o się wqr..e :twisted:


kouba

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 2134
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 18 września 2003, 20:16

BIGGI pisze:
kouba pisze:
BIGGI pisze:
Tu nie chodzi o podpisywanie tylko o to ze zrobili smaczek, wszyscy sie napalili a tu taka zmiana BEZ PODANIA PRZYCZYNY...tak sie nie robi...tu chdzi o zasady a nie jakieś podpisywania.....
Postaw sie teraz w miejscu kibiców Bayernu i Celticu, przecież oni wtedy sie musieli cieszyć że ich drużyny będą pokazywane :!: trzeba także patrzeć na innych , nie tylko juve , juve i juve, bo jak juventusowi sie nie powiedzie (odpukać w niemalowane) to oni sie będa z nas śmiać, że taki faworyt do wszystkiego, a nic nie zdobył :!:
Oj tu nie chodzi o Juve (to mogłabyc kazda inna druzyna, a akurat na Juve padło), przeciez Polsat nie faworyzuje JUVENTUSU, to była ustalona decyzja tych z tv, i nie robi sie tak ze sie zmienia decyzje w dzień przed transmisją . MOGLI CHOCIAZ POWIEDZIEC DLACZEGO ??.....

To o Bayernie mozna powiedziec ze jest faworyzowany, a na lodzie zostali kibice Juve.....
właściwie to można tak powiedzieć, bo bardzo rzadko puszczają juve, ale inni też grają, może po tych meilech do polsatu sport , to coś pomoże :!:


PABLO

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lutego 2003
Posty: 626
Rejestracja: 20 lutego 2003

Nieprzeczytany post 18 września 2003, 20:20

na mnie tez mozecie liczyc wyslane !!! nie wiem czy nie przesadzilem ale raczej nie nie urzywalem wulgaryzmow ledwo co sie powstrzymalem !!


BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 18 września 2003, 20:23

kouba pisze:
BIGGI pisze:
kouba pisze: Postaw sie teraz w miejscu kibiców Bayernu i Celticu, przecież oni wtedy sie musieli cieszyć że ich drużyny będą pokazywane :!: trzeba także patrzeć na innych , nie tylko juve , juve i juve, bo jak juventusowi sie nie powiedzie (odpukać w niemalowane) to oni sie będa z nas śmiać, że taki faworyt do wszystkiego, a nic nie zdobył :!:
Oj tu nie chodzi o Juve (to mogłabyc kazda inna druzyna, a akurat na Juve padło), przeciez Polsat nie faworyzuje JUVENTUSU, to była ustalona decyzja tych z tv, i nie robi sie tak ze sie zmienia decyzje w dzień przed transmisją . MOGLI CHOCIAZ POWIEDZIEC DLACZEGO ??.....

To o Bayernie mozna powiedziec ze jest faworyzowany, a na lodzie zostali kibice Juve.....
właściwie to można tak powiedzieć, bo bardzo rzadko puszczają juve, ale inni też grają, może po tych meilech do polsatu sport , to coś pomoże :!:
Mam nadzieje ze w końcu w tym polshicie zrozumieją kto rządzi :D


kouba

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 2134
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 18 września 2003, 20:35

BIGGI pisze:
kouba pisze:
BIGGI pisze:
Oj tu nie chodzi o Juve (to mogłabyc kazda inna druzyna, a akurat na Juve padło), przeciez Polsat nie faworyzuje JUVENTUSU, to była ustalona decyzja tych z tv, i nie robi sie tak ze sie zmienia decyzje w dzień przed transmisją . MOGLI CHOCIAZ POWIEDZIEC DLACZEGO ??.....

To o Bayernie mozna powiedziec ze jest faworyzowany, a na lodzie zostali kibice Juve.....
właściwie to można tak powiedzieć, bo bardzo rzadko puszczają juve, ale inni też grają, może po tych meilech do polsatu sport , to coś pomoże :!:
Mam nadzieje ze w końcu w tym polshicie zrozumieją kto rządzi :D
Kibice JUVE :!: :!: :!: :!: :!:


Artur

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 sierpnia 2003
Posty: 84
Rejestracja: 28 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 18 września 2003, 20:46

Ja wyslalem już wczoraj ciekaawe co z tego będzie????


kouba

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 2134
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 18 września 2003, 21:03

Artur pisze:Ja wyslalem już wczoraj ciekaawe co z tego będzie????
może sie zlitują i pokarzą Olimpiakos - juve, ale to juz nie będze taki ciekawy mecz :evil: mogli by pokazać sociedad - juve :!:


KwiAtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 czerwca 2003
Posty: 544
Rejestracja: 19 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 18 września 2003, 21:27

tez poslalem maila, kto wie, moze z takiej akcji cos wyniknie.. :roll:


"Gypsy, give me your tears. If you will not give them to me, I will take them from you!"
ODPOWIEDZ