Chievo 1-2 Juve (Serie A)

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 15 września 2003, 01:44

Alexxxxx pisze: (..) Według mnie w tym meczu Del Piero może zgrał gożej od Camora i Zambro, ale to on robił cała czraną roboto.Więc trudno sie dziwic aby był, aż tak aktywny jak wyżej wymieniona dwojka.
Heheheh sam sobie zaprzeczasz. Najpierw mowisz ze byl najlepszy a potem, ze zagral gorzej od Camora i Zambrotty. Zatem sie zdecyduj. Albo byl najlepszy albo gral po prostu swoje.


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
Andryk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 lipca 2003
Posty: 1360
Rejestracja: 08 lipca 2003

Nieprzeczytany post 15 września 2003, 07:02

ważne że juve zdobył komlet punktów
a w następnej kolejce mecz o fotel lidera
FORZA JUVE


juve21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2003
Posty: 599
Rejestracja: 26 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 15 września 2003, 07:59

Mnie ciężko powiedzieć kto byl najlepszy na boisku bo meczyku nie widziałem,a siedziałem tylko na czacie.Ale z opisu Martina najczęściej pojawiało się nazwisko Camor przy jakiś akcjach a więc wnioskuję że on szalał najwięcej. Zresztą to niestotne,Chievo zawiesiło nam wysoko poprzeczkę i juve musialo się troche pomęczyć aby zgarnąć komplet punktów. Najważniejsze jednak że 3 pkt jadą do Turynu. :D Szkoda tylko że w tabeli wyprzedziła nas Roma :( ,miejmy jednak nadzieję że tylko do następnej kolejki.


Zawsze i wszędzie Juve w moim sercu będzie
Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 15 września 2003, 09:34

Zastanawiam sie czemu ludzie przywiazuja tak duza wage to tego czy jestesmy na pierwszym czy na 5 miejscu. Czy to ma jakies znaczenie?? Na razie mamy komplet punktow a to czy dorobek bramkowy jest taki czy inny nie ma calkowitego znaczenia.


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
Alexxxxx

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lipca 2003
Posty: 2174
Rejestracja: 01 lipca 2003

Nieprzeczytany post 15 września 2003, 11:44

Martin pisze:
Alexxxxx pisze: (..) Według mnie w tym meczu Del Piero może zgrał gożej od Camora i Zambro, ale to on robił cała czraną roboto.Więc trudno sie dziwic aby był, aż tak aktywny jak wyżej wymieniona dwojka.
Heheheh sam sobie zaprzeczasz. Najpierw mowisz ze byl najlepszy a potem, ze zagral gorzej od Camora i Zambrotty. Zatem sie zdecyduj. Albo byl najlepszy albo gral po prostu swoje.

Był najlepszy biorac pod uwage cała gra( także bez piłki), ale piłkarzy oceniania sie po gre( z piłką), a także duzo zalezy od efektywności gry. Więćc uważam , że uceniajac tak jak inni kolejność jest nastepująca Camor,Zambro, Del Piero.


Juve jest miłością całego mojego życia.
Gianni Agnelli
Dionizos

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 marca 2003
Posty: 2230
Rejestracja: 30 marca 2003

Nieprzeczytany post 15 września 2003, 12:20

Zaczelo sie napewno nie przyjemnie dla nas. Groźne akcje Santany i w koncu dziecinny blad Camora, ktory skonczyl sie karnym dla Chievo. Po stracie bramki nasi wreszcie sie ruszyli i zdobyli przewage. Co zaowocowalo golami. Głowka Legro...klekajcie narody. A gol Treza byl wybitnie w jego stylu. Co do gry naszych gwiazd. To dla mnie absolutnym numerem jeden tego meczu był Legrottaglie. Gral naprawde wspaniale. Mimo, że do reszty obrony mozna miec poważne zastrzezenia. Tu uklon w strone monsieur Thurama, ktory byl zupelnie nie w formie i nawet gitarzysta 8) go ogrywal. Bardzo niepokoily mnie dosrodkowania żółtych. Przy kazdej pilce wrzucanej w nasze pole, obroncy Juve sie gubili. A to Montero podal do napastnika, a to Zambi nie trafial w pilke i ratowaly nas tylko i wylacznie niecelne uderzenia pilkarzy Chievo. Ewidentnie brakowalo tu spokoju i doswiadczenia Ciro :!: Zambrotta o wiele lepiej prezentowal sie w ataku, kilka razy pieknie zakrecil obrona przeciwnika. Dobre wrazenie zrobil na mnie tez o dziwo Camoranesi, ktory mimo, że sfaulowal napastnika Chievo w naszym polu to jednak gral bardzo dobrze. Jeszcze jedna sprawa. Wielki David powrocil , niech schowaja tego Appiaha :evil: . Gość w sumie bardzo waleczny ale wypadl dosc blado w koncowym rozrachunku. Ogolnie mecz bardzo fajny i emocjonujacy. Ale trzeba przyznac, że mielismy troche szczescia. Mam nadzieje na nieco lepszy wystep z Turkami! :twisted: :idea:


hajdix

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 marca 2003
Posty: 98
Rejestracja: 07 marca 2003

Nieprzeczytany post 15 września 2003, 12:41

Dobrze jest ważne że JUVE wygrał i sa 3 punkty .


haJdiX

*****Tu Sei La Squadra del Cuore *****
Pit

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 czerwca 2003
Posty: 23
Rejestracja: 14 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 15 września 2003, 12:51

Niezly mecz w wykonaniu Juve ale bez przesady,moglo byc lepiej najlepszy byl Camoranesi ale jego rodak z Chievo Santana byl rownie dobry to material na wielkiego pilkarza. Martwi mnie jednak postawa Juve w defensywie w tylach graja jakos tak niepewnie zupelnie nie w swoim stylu dopuszczaja przeciwnika do dosc czystych sytuacji Montero wydaje mi sie ze wypada juz powoli z obiegu czego symptomy byly juz widoczne w poprzednim sezonie nie wygarnia juz tak ostro i zdecydowanie pilki jak kiedys jest jakis bojazliwy a jak juz ostrzej zaatakuje to zawsze jest ewidentny faul poza tym przegrywal wiekszosc glowek.Mysle ze dobrym pomyslem byloby przesuniecie Thurama na srodek obrony obok Legro to wymusiloby zmiane w Birindelli-Montero.A moze zagramy srodekiem Ferrara-Legro tyle ze oni maja barzdo zblizony styl gry i nie wiadmo czy by sobie nie przeszkadzali bedac obaj bardziej forstoperami moze Legro by przejal bardziej obowiazki Montero.MOze macie jakies inne pomysly czekam na opinie.


the sexiest old lady in the world THE LADY BIANCONERA
Artur

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 sierpnia 2003
Posty: 84
Rejestracja: 28 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 15 września 2003, 12:56

Jak grz JUVE to ZAWSZE jest pięknie i wspaniale!!!!!!!!!!! zdarzają się slabsze mecze ale i tak nie zchodzą z pewnego poziomu!!!!!!!


ToMeK

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 grudnia 2002
Posty: 804
Rejestracja: 14 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 15 września 2003, 14:23

Zwyciestwo na wyjezdzie z Chievo bardzo cieszy ... mam nadzieje ze bedziemy ciagle podnosic sie i strzelac bramki po straconym golu jak to robilismy wczoraj ... Forza Juve !!


BIANCONERI

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 967
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 15 września 2003, 14:55

Mecz nie był rewelacyjny ale najważniejsze jest to,że udało sie wygrac.Trzeba pamiętać,że Juventus w najblizszym czasie rozegra dwa ciężkie mecze z Galatasaray i Romą.Z dobrej strony pokazał się Camoranesi,świetnie grał Legrottaglie,kolejny dobry mecz na lewej obronie rozegrał Zambrotta.


"Bestia najgorsza zna troche litości lecz ja jej nie znam,więc nie jestem bestią"
Obrazek
Juverulez!

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 sierpnia 2003
Posty: 606
Rejestracja: 08 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 15 września 2003, 14:58

NIe jest tak źle, ale nie powiem zeby Del Piero mało kreatywnie grał! Dobrze, szkoda tylko ze faktycznie Davids bez formy :(


Obrazek
Dionizos

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 marca 2003
Posty: 2230
Rejestracja: 30 marca 2003

Nieprzeczytany post 15 września 2003, 15:22

Juverulez! pisze:NIe jest tak źle, ale nie powiem zeby Del Piero mało kreatywnie grał! Dobrze, szkoda tylko ze faktycznie Davids bez formy :(
Widzę kolego, że albo meczu wogole nie ogladales, albo tylko pobieznie. Davids po wejsciu na boisko dawal z siebie....prawie 8) wszystko. Wracał i odbierał kazda stracona pilke. W porownaniu z Appiahem gral swietnie :!:


Peja48

Juventino
Juventino
Rejestracja: 19 sierpnia 2003
Posty: 575
Rejestracja: 19 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 15 września 2003, 15:35

Pod koniec Nedvednieżle naiskał Alex no ujdzie ale bardzo dobrze że Legro i treze strzelili gole 8)


Solo Grazie Grande Forza Juve :D :8
fanka-juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 września 2003
Posty: 96
Rejestracja: 07 września 2003

Nieprzeczytany post 15 września 2003, 15:50

jesli chodzi o mecz to moze nie byl najlepszy w wykonaniu Juventusu ale to niewazne licza sie 3 punkty oni zreszta widocznie sie oszczedzali na LM w srode i mnie to nie dziwi najwazniejsze 3 pkt wiedzialam ze Treze strzeli :)

P.S.
beda gole z meczu czy nie?? wie ktoś??


FORZA JUVE !!!
TREZEGUET IS THE BEST !!!
Zablokowany