# 21 Nicolò Fagioli

Dyskutuj na temat aktualnych piłkarzy Starej Damy. Oceń formę zawodnika, jego rolę w drużynie, podziel się ciekawostkami.
ODPOWIEDZ
artur_89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2005
Posty: 656
Rejestracja: 27 października 2005

Nieprzeczytany post 17 października 2023, 21:04

Elohi pisze:
12 października 2023, 21:48
artur_89 pisze:
11 października 2023, 17:07
Za takie granie w ciula w takim klubie, gdzie dobrze wiedzą jakie są a zasady powinna być od razu rozwiązana umowa żeby odciąć się od takiego dzbana. Łatka po calciopoli nigdy się od nas nie odczepi.

Zaczyna mi coraz mniej zależeć na tym klubie przez takie zachowania i afery.
Matko... chłopak może być nawet uniewinniony, może nawet żadnego przepisu nie złamał, ale najlepiej rozwiązać umowę 🤣
No na pewno zostanie uniewinniony xd obudź się.

Pięknie nam robi reklamę jakby mało gówna się wylało w klubie.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 17 października 2023, 21:20

Już nawet został skazany na 12 Miechów więc nie zostanie uniewinniony 🤣


Elohi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 sierpnia 2003
Posty: 376
Rejestracja: 23 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 17 października 2023, 22:08

Ale śmieszne, tylko mój post był sprzed paru dni, kiedy to były spekulacje prasowe.

To nie ja muszę się budzić, Panowie 😉


""Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta""
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 18 października 2023, 01:27



Bobby X

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 maja 2009
Posty: 951
Rejestracja: 18 maja 2009

Nieprzeczytany post 18 października 2023, 11:46

Plebiscyt na TURBODEBIL anno 2023 w Juventusie widzę nabiera rumieńców.
Pogba? Fagioli? A może bezkonkurencyjny Allegri? Ciągle w Turynie szukają dna. Triada przewraca się w "grobie".


:allegri: na śmietnik
Garreat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2004
Posty: 1705
Rejestracja: 16 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 18 października 2023, 17:07

Myślę, że w Juventusie jest już skończony. Trochę pięknych słów i sprzedaż przy pierwszej okazji.


Nicram_93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2017
Posty: 989
Rejestracja: 26 czerwca 2017

Nieprzeczytany post 18 października 2023, 17:58

Jak dla mnie również jest już spalony, już lepiej gdyby w ogóle zamilkł, ewentualnie krótko przyznał się do błędu, przeprosił i to wszystko. Ta dzisiejsza wypowiedź naprawdę poniżej krytyki. Jak można jeszcze w takiej sytuacji zwalać winę na Tonalliego (żeby nie było, mam nadzieję, że jego również ukarają i to dotkliwiej, w końcu obstawiał mecze swoich drużyn)? Naprawdę Nicolo? Taki kapuś z Ciebie, byle tylko siebie wybielić? Z nożem na gardle Cię do tego zmuszał? Naprawdę bardzo słabe to. Na pewno teraz koledzy z drużyny będą chcieli mieć z Tobą coś wspólnego, żeby kiedyś samemu nie usłyszeć publicznych żali na swój temat. Chłopak wpadł w nałóg, szkoda, ale ludzie, to nie jest przeciętny Kowalski. Chłop zarabia niemałe pieniądze. Wpadł w długi, coś wspomniał o początkowo o 400 000 euro, naprawdę nie było z czego tego spłacać pomału? To trzeba było grać dalej i ciągnąć pożyczki od kolegów, a później na innych kolegów żale wylewać.

Niby dorosly chłop, a zachowuje się gorzej niż dziecko, zawaliłem, ale to oni mnie w to wciągnęli. Nie można wszystkiego nałogiem tłumaczyć. Gdzieś ten swój rozum też mieć trzeba. Niestety trochę to wynik czasów dzisiejszych, gdzie młodzi ludzie często nie liczą się z konsekwencją pewnych swoich zachowań, a potem jest wielkie zdziwienie.

Wielka szkoda, bo naprawdę chłopaka lubiłem i wiązałem z nim duże nadzieje. Po Chiesie chyba do tej pory najchętniej patrzyłem na jego rozwój. Niestety stało się jak się stało. Jak dla mnie trochę spalił na ten moment za sobą mosty, długo będzie musiał pracować żeby odbudować to zaufanie, jeśli w ogóle mu się to uda. Życzę mu oczywiście by z nałogu wyszedł, ale z przykrością stwierdzam, że miejsca w Juve raczej już dla niego nie widzę. Trzeba konsekwencje swoich poczynań niestety ponieść. Klub też traci na tym wizerunkowo i sportowo.

Jeśli jednak klub da mu drugą szansę, to mam nadzieję, że na nią zasłuży i z nawiązką się pomału zrehabilituje, oczywiście po wcześniejszym zerwaniu z nałogiem. Ciężko będzie jednak na nowo zaskarbić sobie szacunek kibiców, a nawet kolegów z drużyny.


Obrazek
"Prawdziwy dżentelmen nigdy nie opuszcza swojej damy."
Alessandro Del Piero, czerwiec 2006r.
Aleexxx

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lutego 2006
Posty: 476
Rejestracja: 06 lutego 2006

Nieprzeczytany post 18 października 2023, 23:05

Dwie rzeczy w wywiadzie sa okropne:
Przesuniecie odpowiedzialnosci na Tonalliego, to nie jest normalne.
Opublikowanie nazw stron, przez ktore mozna grac na tzw kredyt, dajac im wielka reklame.

Reszta wypowiedzi nie bylaby zla, dobrze jest informowac spoleczenstwo na temat niebezpieczenstw.

Bardzo szkoda ze zostawilismy Fagiollego a odpuscilismy Rovelle. Gosc ma beznadziejny charakter.


VulgarTrendkill

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 stycznia 2023
Posty: 28
Rejestracja: 29 stycznia 2023

Nieprzeczytany post 19 października 2023, 07:05

Przecież to PR-owa gadka pod opinię publiczną. Miało chwytnąć za serce i niektórych chwytnęło. Powiedział to co ludzie oczekiwali żeby powiedział w tej sytuacji. Zrobili z tego dramę i uzależnienie. W ten sposób chcą maskować swoją zwyczajną głupotę. <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> umysłowy po prostu a nie uzależnienie.


No Excuses!
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7315
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 19 października 2023, 10:47

Czy wy jesteście upośledzeni czy po prostu nie potraficie czytać ze zrozumieniem?
Włoski dziennik Tuttosport, otrzymał dostęp do zeznań Nicolò Fagiolego i na łamach dzisiejszego wydania, dzieli się nimi z opinią publiczną.
To nie jest żaden wywiad tylko słowa z przesłuchania przez prokuraturę.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Aleexxx

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lutego 2006
Posty: 476
Rejestracja: 06 lutego 2006

Nieprzeczytany post 19 października 2023, 17:34

Po prostu nie doczytalem, przewaznie z lenistwa nie czytam niepogrubionych rzeczy z artykulow, a ze artykul byl zatytuowany Spowiedź Fagiolego, to masz odpowiedz, ale dziekuje za komentarz.

Natomiast dalej nie lubie tego ze przeklada odpowiedzialnosc za swoje uzaleznienie na Tonaliego.

Dodatkowo czy to przesluchanie bylo publiczne?
Fagioli przyznaje, jak bardzo się pogubił w kwestii uzależnienia od hazardu: “Chciałbym podkreślić, że mam zamiar spłacić wszystkie pożyczki od moich przyjaciół i kolegów, którzy nie byli świadomi prawdziwych przyczyn, dla których prosiłem o pieniądze".

Bo szczerze mowiac nie wiem w jakim celu mialby mowic cos takiego do prokuratora, a prokurator by to zapisal w zeznaniach, co to ma do sprawy?


xemi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 sierpnia 2021
Posty: 100
Rejestracja: 27 sierpnia 2021

Nieprzeczytany post 20 października 2023, 06:32

I zeznania wpłynęły oczywiście PRZYPADKIEM bo chodzi o gamonia z Juve! :/


Michael_M

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lutego 2020
Posty: 1194
Rejestracja: 07 lutego 2020

Nieprzeczytany post 20 października 2023, 11:12

Rozumiem, że jak i w przypadku Pogby tak i temu delikwentowi płacą minimalną...haha...nadzieja umiera ostatnia.


AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3963
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 20 października 2023, 11:20

Michael_M pisze:
20 października 2023, 11:12
Rozumiem, że jak i w przypadku Pogby tak i temu delikwentowi płacą minimalną...haha...nadzieja umiera ostatnia.
Długi mu muszą przecież spłacić, to może niech od razu przelewają Gattiemu, Dragusinowi i innym od których pożyczył, bo jeszcze przeyebie znowu xd


B@rt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2007
Posty: 1420
Rejestracja: 17 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 21 października 2023, 10:13

VulgarTrendkill pisze:
19 października 2023, 07:05
Przecież to PR-owa gadka pod opinię publiczną. Miało chwytnąć za serce i niektórych chwytnęło. Powiedział to co ludzie oczekiwali żeby powiedział w tej sytuacji. Zrobili z tego dramę i uzależnienie. W ten sposób chcą maskować swoją zwyczajną głupotę. <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> umysłowy po prostu a nie uzależnienie.
A czy przypadkiem pierwszym, który twierdził, że Fagioli jest uzależniony i potężnie pozadłużany, nie był ten cały Corona?


ODPOWIEDZ