Mercato (LATO 2019) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Ehem

Juventino
Juventino
Rejestracja: 30 marca 2019
Posty: 455
Rejestracja: 30 marca 2019

Nieprzeczytany post 25 maja 2019, 22:09

unbelievable87 pisze:
Mehehehe pisze:Co myślicie o Ramosie?

Na VS widzę, że coś może jednak być na rzeczy.

Osobiście niezbyt go trawię, ale wizja pary Chiellini-Ramos czy trójki Chiellini-Bonucci-Ramos działa na wyobraźnie ;)
Umiejętności czysto piłkarskie ma duże, ale dla mnie to boiskowy bandyta. Mam nadzieję, że go nie sprowadzimy, bo nie ma w Juve miejsca dla tego typu chamów.
Czułości to my odstawmy na bok. Ogromne TAK dla Ramosa!


D-Rose

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 stycznia 2007
Posty: 1863
Rejestracja: 01 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 25 maja 2019, 22:14

Taaa. Ramos. Dajta pany spokoj. Dostanie podwyzke i przestanie szczekac.


Obrazek
unbelievable87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2011
Posty: 628
Rejestracja: 13 marca 2011

Nieprzeczytany post 26 maja 2019, 01:29

Ehem pisze:
unbelievable87 pisze:
Mehehehe pisze:Co myślicie o Ramosie?

Na VS widzę, że coś może jednak być na rzeczy.

Osobiście niezbyt go trawię, ale wizja pary Chiellini-Ramos czy trójki Chiellini-Bonucci-Ramos działa na wyobraźnie ;)
Umiejętności czysto piłkarskie ma duże, ale dla mnie to boiskowy bandyta. Mam nadzieję, że go nie sprowadzimy, bo nie ma w Juve miejsca dla tego typu chamów.
Czułości to my odstawmy na bok. Ogromne TAK dla Ramosa!
Tu nie chodzi o czułości, tylko, że są piłkarze, których nie chcę widzieć w ukochanej koszulce i Ramos jest na tej liście numero uno. :stop:
Jeszcze jakby miał znaczący wpływ na naszą grę przez powiedzmy 3 sezony, a to piłkarz podstarzały, który w ciągu kilku miesięcy może obniżyć loty, jak Barzagli swojego czasu. A umówmy się zarówno tygodniówkę miałby wysoką, a także spowadzałby poziom intelektu w szatni do rynsztoku - dla mnie to bezmózgi cham (opinia na podstawie jego boiskowych "wyczynów").


Profesor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 sierpnia 2016
Posty: 895
Rejestracja: 07 sierpnia 2016

Nieprzeczytany post 26 maja 2019, 07:47

unbelievable87 pisze:
Ehem pisze:
unbelievable87 pisze:
Umiejętności czysto piłkarskie ma duże, ale dla mnie to boiskowy bandyta. Mam nadzieję, że go nie sprowadzimy, bo nie ma w Juve miejsca dla tego typu chamów.
Czułości to my odstawmy na bok. Ogromne TAK dla Ramosa!
Tu nie chodzi o czułości, tylko, że są piłkarze, których nie chcę widzieć w ukochanej koszulce i Ramos jest na tej liście numero uno. :stop:
Jeszcze jakby miał znaczący wpływ na naszą grę przez powiedzmy 3 sezony, a to piłkarz podstarzały, który w ciągu kilku miesięcy może obniżyć loty, jak Barzagli swojego czasu. A umówmy się zarówno tygodniówkę miałby wysoką, a także spowadzałby poziom intelektu w szatni do rynsztoku - dla mnie to bezmózgi cham (opinia na podstawie jego boiskowych "wyczynów").
Z drugiej strony jakbyś miał wymienić Bonucciego na niego? Tak, teraz to już nikt nie weźmie niestety Bonucciego.


unbelievable87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2011
Posty: 628
Rejestracja: 13 marca 2011

Nieprzeczytany post 26 maja 2019, 09:44

Profesor pisze:
unbelievable87 pisze:
Ehem pisze:
Czułości to my odstawmy na bok. Ogromne TAK dla Ramosa!
Tu nie chodzi o czułości, tylko, że są piłkarze, których nie chcę widzieć w ukochanej koszulce i Ramos jest na tej liście numero uno. :stop:
Jeszcze jakby miał znaczący wpływ na naszą grę przez powiedzmy 3 sezony, a to piłkarz podstarzały, który w ciągu kilku miesięcy może obniżyć loty, jak Barzagli swojego czasu. A umówmy się zarówno tygodniówkę miałby wysoką, a także spowadzałby poziom intelektu w szatni do rynsztoku - dla mnie to bezmózgi cham (opinia na podstawie jego boiskowych "wyczynów").
Z drugiej strony jakbyś miał wymienić Bonucciego na niego? Tak, teraz to już nikt nie weźmie niestety Bonucciego.
Nie jestem zwolennikiem Bonucciego, ale potrafię zrozumieć że się nie dogadywał z Allegrim, że chciał spróbować nowych wyzwań, że chciał iść w ślady Pirlo i przywdziać koszulkę wszystkich 3 najbardziej utytułowanych klubów z Włoch.
Natomiast chamstwa i premedytacji tego buraka z Madrytu nie potrafię zrozumieć i dlatego nie chcę żeby plugawił swoją osobą, moją ukochaną koszulkę. :stop:


Viking

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2006
Posty: 670
Rejestracja: 01 września 2006

Nieprzeczytany post 26 maja 2019, 10:25

Mam nadzieje ze z Ramosem to tylko plotka. Nie chciałbym go oglądać w naszych barwach.
A co myślicie o Milenkoviciu z Fiorentiny?
Wydaje mi się sensowna opcją. Dobre występy w Serie A, świetne warunki fizyczne a i cała transakcja wraz z jego gażą pewnie by mniej nas kosztowała.

Obrońca marzenie, raczej nierealistyczny dla nas to Koulibaly.

Patrząc na suche statystyki, całkiem niezłe liczby robi Lyanco z Bolonii (Torino). Jako wzmocnienie szerokiego składu dałbym mu szansę.

Do środka SMS. Mimo że ten sezon miał słabszy. Jeśli udałoby się go ściagnąć za max 80 baniek jak najbardziej jestem za.


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 26 maja 2019, 11:03

Kadrę w dużej części mamy starą, przychodzi mowy trener - to idealny moment by zacząć budować coś nowego na dużej niż 2 lata. Ramos, jakkolwiek szanuję go za niesamowite umiejętności i charakter, wg nie jest dla nas optymalnym kandydatem. Kolejny opasły kontrakt, brak perspektywy zarobku na jego karcie zawodniczej - nie ma to żadnego sensu, nie w tym momencie. Powinniśmy w końcu poszukać utalentowanych obrońców, którzy będą mieć szansę (tak jak Chiellini czy Bonucci) odpalić w wieku 23-24 lat i pograć 8-10 lat na osiągniętym poziomie. Ileż można w kółko podnosić jakość drużyny 30-kilku-latkami?

Jeśli chodzi o Higuaina to czuję, że z nim wyjdą niezłe jaja. W Juve raczej nie będzie dla niego miejsca, nawet jeśli pożegnamy się z Mandzukiciem. Nie wierzę, że uda się go permanentnie i korzystnie sprzedać, kolejne wypożyczenie bez obowiązku wykupu będzie przejściem na drugą stronę rzeki, z której nie ma już powrotu. Jak rzeczywiście wygląda temat wykupu przez Chelsea, ktoś natrafił na sensownie brzmiące informacje? Chyba pora sobie jasno powiedzieć - Marotta popłynął z transferem Agrentyńczyka, zarówno do Juve, jak i z Juve.

Jeśli chodzi o Milinkovicia-Savicia, to jestem ogromnym zwolennikiem jego transferu. Wprawdzie ten sezon miał przeciętny (wręczenie mu tytułu best midfielder to niesmaczny żart), ale wierzę, że pod okiem dobrego, kreatywnego trenera ponownie stanie się <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> pomocnikiem.

Milenković z Fiorentiny to nie moje klimaty. Nie jestem entuzjastą wysokich, nieco klocowatych bocznych obrońców, którzy często dośrodkowują w pole karne. Zdecydowanie wolę profil Marcelo czy Alby.


Obrazek
Viking

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2006
Posty: 670
Rejestracja: 01 września 2006

Nieprzeczytany post 26 maja 2019, 11:12

Milenkovic z chyba częściej gra na środku obrony i jako wzmocnienie tej właśnie pozycji upatruje w nim kandydata. Tak jak Ty nie lubię klocowatych bocznych obrońców, a raczej szybkich, zwinnych i dobrych technicznie.

Pumex z drugiej strony patrząc kogo byś typował na najlepszego pomocnika tego sezonu? Nikt specjalnie się nie wyróżnił.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7082
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 26 maja 2019, 11:31

Il_Bianconero pisze:Milenkovic z chyba częściej gra na środku obrony i jako wzmocnienie tej właśnie pozycji upatruje w nim kandydata. Tak jak Ty nie lubię klocowatych bocznych obrońców, a raczej szybkich, zwinnych i dobrych technicznie.

Pumex z drugiej strony patrząc kogo byś typował na najlepszego pomocnika tego sezonu? Nikt specjalnie się nie wyróżnił.
Barzagli ostatnio powiedział, że Romero do nas przychodzi i to on będzie tym młodym który dostanie szanse.


Mehehehe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 stycznia 2013
Posty: 1680
Rejestracja: 09 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 26 maja 2019, 11:35

Poprostu pisze:Barzagli ostatnio powiedział, że Romero do nas przychodzi i to on będzie tym młodym który dostanie szanse.
A on nie powiedział czegoś w stylu, że jego miejsce w Juventusie mógłby zająć Romero lub Romagnoli?


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7082
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 26 maja 2019, 11:41

Mehehehe pisze:
Poprostu pisze:Barzagli ostatnio powiedział, że Romero do nas przychodzi i to on będzie tym młodym który dostanie szanse.
A on nie powiedział czegoś w stylu, że jego miejsce w Juventusie mógłby zająć Romero lub Romagnoli?

Andrea Barzagli has confirmed that Genoa&#8217;s Cristian Romero will join Juventus. &#8220;He&#8217;ll join up with a group of players who can teach him a lot.&#8221;


E: jeżeli już trwa dyskusja o SMSie to wolę go niż Pogbe.
Ostatnio zmieniony 26 maja 2019, 12:21 przez Poprostu, łącznie zmieniany 1 raz.


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 26 maja 2019, 12:06

Il_Bianconero pisze:Milenkovic z chyba częściej gra na środku obrony i jako wzmocnienie tej właśnie pozycji upatruje w nim kandydata.
Okej. Sugerowałem się doniesieniami mediów, które typowały to nazwisko również w kontekście wzmocnień flanki. Milenković wydaje się ciekawym piłkarzem do gry w 3-5-2 jako środkowy obrońca (ten pół-prawy).
Il_Bianconero pisze:Pumex z drugiej strony patrząc kogo byś typował na najlepszego pomocnika tego sezonu? Nikt specjalnie się nie wyróżnił.
Zgadza się, w tym sezonie wśród pomocników bida aż piszczy. Mimo wszystko uważam, że SMS dostał tytuł nieco na wyrost, głównie za nazwisko i przez wzgląd na poprzedni, zarąbisty w jego wykonaniu sezon. Myślę, że jakby chcieć być w pełni obiektywnym, to prędzej wyróżnienie powienien dostać na De Paul z Udinese, ewentualnie Suso z Milanu, jeśli przyjąć go jako pomocnika a nie napastnika. Każdy z tych bardziej znanych ze środka pola grał w minionych miesiącach poniżej potencjału, na czele z całą pomocą Juve, z Allanem i Nainggolanem.


Obrazek
Ehem

Juventino
Juventino
Rejestracja: 30 marca 2019
Posty: 455
Rejestracja: 30 marca 2019

Nieprzeczytany post 26 maja 2019, 12:57

Wątpię aby Pogba do nas przyszedł. Z pewnością czeka na ofertę z Realu Madryt i myślę, że takowa wpłynie do czerwonej części Manchesteru.


annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 26 maja 2019, 13:24

Il_Bianconero pisze: Obrońca marzenie, raczej nierealistyczny dla nas to Koulibaly.
Podobnie myślano o Higuainie, Ronaldo, Bernie. Dla drużyn krajowych cena to pewnie około 100 mln, ale jak zaznaczyłem na początku, nic nie jest niemożliwe. Kibicuje Empoli i Milanowi, by odebrały interowi miejsce w LM. Może wtedy byłoby łatwiej Starej Damie rozmawiać o Skriniarze?


ktośtam na forum p$g pisze:Odnoszę wrażenie, że Ibra nie jest związany z PSG
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7082
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 26 maja 2019, 13:43

annihilator1988 pisze:
Il_Bianconero pisze: Obrońca marzenie, raczej nierealistyczny dla nas to Koulibaly.
Podobnie myślano o Higuainie, Ronaldo, Bernie. Dla drużyn krajowych cena to pewnie około 100 mln, ale jak zaznaczyłem na początku, nic nie jest niemożliwe. Kibicuje Empoli i Milanowi, by odebrały interowi miejsce w LM. Może wtedy byłoby łatwiej Starej Damie rozmawiać o Skriniarze?
Przecież on dwa tygodnie temu przedłużył kontrakt. Koleś specjalnie zwolnił agenta, żeby nie mieszał. Skryniar zostanie w Interze na kolejne 10 lat.


Zablokowany