Mercato (LATO 2019) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
kdzr

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 710
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 19 maja 2019, 07:45

Może faktycznie za bardzo się czepiam, przepraszam. :ok:

Co do nowego trenera, wydaje mi się (obym się mylił), że zostaniemy przy włoskiej myśli szkoleniowej i nie wyjdziemy na tym dobrze. A jak przeczytałem kogo aprobuje Ronaldo to.... :shock: Carlito i Jose. Przesada.


Vincere non e' importante, e' l'unica cosa che conta.
lenor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2010
Posty: 1035
Rejestracja: 26 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 19 maja 2019, 07:54

JA się boję najbardziej tego, że Agnelli nie podjął decyzji na podstawie przemyśleń, tylko ugiął się pod presją otoczenia (zarządu, kibiców) i poszukiwania trenera wcale nie były jakieś daleko spoza nasz grajdołek. Marzeniem jest ktoś z TOPU, ale nie zdziwiłbym się gdyby przyszedł Grosso albo Carrera.

Produkt uboczny procesu trawienia wiemy na dobrą sprawę, trzeba poczekać te kilka dni i uzbroić się w cierpliwość, aż Europa przestanie grać.


binio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 czerwca 2003
Posty: 628
Rejestracja: 20 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 19 maja 2019, 08:46

lenor pisze:JA się boję najbardziej tego, że Agnelli nie podjął decyzji na podstawie przemyśleń, tylko ugiął się pod presją otoczenia (zarządu, kibiców) i poszukiwania trenera wcale nie były jakieś daleko spoza nasz grajdołek
Na bank poczytał forum JP i parę wpisów jackoba, zobaczył co tu się dzieje i zwolnił Allegriego. Przecież Andrea jako prezydent Juve na bank się nie zna, kupione dyplomy bo bogaty, kuzyn dał mu pracę itp :)


Obrazek
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 19 maja 2019, 19:00

Na razie wrzucam jako ciekawostkę. We Włoszech przebąkuje się, że mimo zapowiedzi Icardiego o chęci kontynuowania kariery w barwach Interu, włodarze tego klubu mieli już dawno podjąć decyzję o sprzedaży Argentyńczyka. A klubem, który jest już rzekomo po słowie z napastnikiem ma być Juventus. :think:

Sportowo Icardi z Ronaldo to miazga, ale ten charakter.. Jeszcze przyjdą mu do głowy igraszki z żoną kolegi albo lepiej - Wanda się komuś wypnie (jak ponoć Brozo) i dymy w szatni murowane.


Shadow Marshall

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2014
Posty: 1438
Rejestracja: 22 grudnia 2014

Nieprzeczytany post 19 maja 2019, 19:04

Nie wiem czy u nas by to przeszło. Jakoś mi się wydawało, że niewiele wychodzi poza tą naszą szatnie, ale może mam krótką pamięć.


ballack13

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 lipca 2003
Posty: 508
Rejestracja: 03 lipca 2003

Nieprzeczytany post 19 maja 2019, 19:07

mrozzi pisze:Na razie wrzucam jako ciekawostkę. We Włoszech przebąkuje się, że mimo zapowiedzi Icardiego o chęci kontynuowania kariery w barwach Interu, włodarze tego klubu mieli już dawno podjąć decyzję o sprzedaży Argentyńczyka. A klubem, który jest już rzekomo po słowie z napastnikiem ma być Juventus. :think:

Sportowo Icardi z Ronaldo to miazga, ale ten charakter.. Jeszcze przyjdą mu do głowy igraszki z żoną kolegi albo lepiej - Wanda się komuś wypnie (jak ponoć Brozo) i dymy w szatni murowane.
jeśli udało by się wrzucić w ten biznes Higuaina to byłaby miazga :)

także jestem tego zdania że Icardi może dostał już info że musi odejść wiec stwierdził co złego to nie ja - ja jestem prawdziwy Interista, a za msc powie że on nie chciał odchodzić ale musiał

skoro mamy zmiany trenera to raczej po to by właśnie grać bardziej ofensywnie a taki napastnik do tego by nam idealnie pasował


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 19 maja 2019, 19:07

mrozzi pisze:Na razie wrzucam jako ciekawostkę. We Włoszech przebąkuje się, że mimo zapowiedzi Icardiego o chęci kontynuowania kariery w barwach Interu, włodarze tego klubu mieli już dawno podjąć decyzję o sprzedaży Argentyńczyka. A klubem, który jest już rzekomo po słowie z napastnikiem ma być Juventus. :think:

Sportowo Icardi z Ronaldo to miazga, ale ten charakter.. Jeszcze przyjdą mu do głowy igraszki z żoną kolegi albo lepiej - Wanda się komuś wypnie (jak ponoć Brozo) i dymy w szatni murowane.
Fabs mówił u Szczęsnego, że monitorujemy takie rzeczy jak rodzina itp. przed transferem dlatego nie wierzę w transfer Wandy.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 19 maja 2019, 19:12

Mówił tak, prawda, ale z drugiej strony wzięliśmy na powrót Bonusa, który rozpieprzył szatnię w Cardiff. Do Icara nasi ślinią się od dawna, a teraz, nie ma się co oszukiwać, nadarza się okazja. Mosty zdaje się spalone, cena też z uwagi na słabszą formę byłaby raczej atrakcyjna. Sam nie jestem zwolennikiem tego pomysłu, ale nie wykluczałbym takiego scenariusza. Bo znakomitej dziewiątki nam trzeba, a w obliczu odejścia Maxa i rozbrat z Mario jest możliwy. Kean mało, a innych sensownych opcji na rynku nie widać.


Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2935
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 19 maja 2019, 19:45

Pep z Dybali zrobi 9tke i to konkretna ;) Dajcie spokoj z Icarem. Ronaldo coraz czesciej gra jako 9tka i Kean powinien dostawac wiecej szans. Mandzu niech zostanie na rezerwe.

Ronaldo-Icar-Costa/Berna to jednak zbyt malo kreatywnosci z przodu.


hellspawn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 maja 2006
Posty: 461
Rejestracja: 15 maja 2006

Nieprzeczytany post 19 maja 2019, 20:20

mrozzi pisze:Mówił tak, prawda, ale z drugiej strony wzięliśmy na powrót Bonusa, który rozpieprzył szatnię w Cardiff.
A może to Allegri rozpieprzył wtedy szatnię, a tylko Bonucci miał na tyle jaj oraz arogancji aby się mu postawić? :niewiem:


Co do monitorowania stanu rodzinnego to wydaje mi się, że chodzi bardziej o piłkarzy młodszych i mniej znanych, na których to ewentualne problemy rodzinne bardziej oddziałują - choć to oczywiście temat do szerszej analizy.


ballack13

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 lipca 2003
Posty: 508
Rejestracja: 03 lipca 2003

Nieprzeczytany post 19 maja 2019, 21:09

Icardi kolejny mecz na ławie,


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 20 maja 2019, 13:51

Pogba wpadł wczoraj na imprezę po meczu.


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 20 maja 2019, 16:05

Podobno Barca traci nadzieję na De Ligta.

Chłopak rzekomo dostał od nas najwyższą ofertę, plus chcemy zapłacić Mino, plus gwarancję gry.

Nie zdziwię się jak go szykują do 3-5-2 z Inzaghim.

Nowe przepisy kontraktowe dają nam chyba fajne możliwości.
Damy komuś więcej, a i tak oszczędzimy.

Sam DE LIGT ma ogłosić 24 Maja gdzie się uda.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 20 maja 2019, 16:25

Adrian27th pisze:Podobno Barca traci nadzieję na De Ligta.

Chłopak rzekomo dostał od nas najwyższą ofertę, plus chcemy zapłacić Mino, plus gwarancję gry.

Nie zdziwię się jak go szykują do 3-5-2 z Inzaghim.

Nowe przepisy kontraktowe dają nam chyba fajne możliwości.
Damy komuś więcej, a i tak oszczędzimy.

Sam DE LIGT ma ogłosić 24 Maja gdzie się uda.
A Sky Sports News twierdzi, że De Ligt już w pełni dogadany z Barka.


ballack13

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 lipca 2003
Posty: 508
Rejestracja: 03 lipca 2003

Nieprzeczytany post 20 maja 2019, 16:34

Juventus Turyn miał olbrzymią chrapkę na zatrudnienie Juergena Kloppa na stanowisku pierwszego trenera, ale Niemiec na pewno nie odejdzie z Liverpoolu. Odmówił włoskiemu klubowi.

100 mln funtów - tyle mógłby zarobić Pep Guardiola, gdyby zdecydował się podpisać nowy kontrakt z Manchesterem City. Brytyjskie media donoszą, że Hiszpan dostał kosmiczną propozycję od szefów klubu.
onet.pl


Zablokowany