Mercato (LATO 2019) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 08 maja 2019, 23:36

Co tam LM, Conte będzie miał jeden cel przed sobą : dobić do 10 scudetti. Conte :facepalm:
Ten Nedved też zbetoniał skoro Agnellego na Conte namawia, powaliło go ?
Pieprzyć to wszystko.
Lypsky pisze:Za chwile okaże się, ze Allegri jednak nie taki zły i mógłby zostać
To forum jest niesamowite.
Bo mając na myśli świeżą krew mało kto miał na myśli kolejnego genialnego taktyka. Beton betona betonem zabetonował...
Ostatnio zmieniony 08 maja 2019, 23:39 przez MRN, łącznie zmieniany 2 razy.


Obrazek
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 08 maja 2019, 23:36

A piszą coś o Maestro w roli asystenta ?

Kiedyś przyszedł Allegri i ulepszył fundamenty Conte .Być może teraz Conte pojedzie na doświadczeniu drużyny zebranym w LM za Allegriego ?
Ostatnio zmieniony 08 maja 2019, 23:40 przez Sorek21, łącznie zmieniany 1 raz.


Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 08 maja 2019, 23:36

Za chwile okaże się, ze Allegri jednak nie taki zły i mógłby zostać
To forum jest niesamowite.

Napalaliście się jak dzieciaki na Guardiole, Klopa czy innych magików, na których w chwili obecnej nie ma szans. O eksperymentach z mało doświadczonymi trenerami nawet się nie wypowiadam.


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
Dunio333

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 września 2014
Posty: 197
Rejestracja: 15 września 2014

Nieprzeczytany post 08 maja 2019, 23:39

Ja pisałem, może być i Allegri jeszcze jeden rok byle by za rok na 100% przyszedł Guardiola. Jeżeli przyjdzie Conte na Guardiole przez najbliższe 2-3 lata znów nie ma szans.


kawek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 marca 2005
Posty: 618
Rejestracja: 06 marca 2005

Nieprzeczytany post 08 maja 2019, 23:40

Lypsky pisze:Za chwile okaże się, ze Allegri jednak nie taki zły i mógłby zostać
To forum jest niesamowite.
Gdzie są ci którzy je ostatnio zhakowali?!

:giveup:


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 08 maja 2019, 23:41

Dunio333 pisze:Myślę że Conte to już więcej niż 70%, że będzie nowym trenerem

----------------------------------

Nedved przekonał Agnelliego: Antonio Conte jest teraz bardzo blisko, by zostać trenerem Juventusu. [@Sport_Mediaset]

Andrea Agnelli spotkał się z Pavelem Nedvedem i Fabio Paraticim w ciągu ostatnich kilku godzin. Decyzja dotycząca przyszłości Allegri została podjęta, Max ma ważną ofertę od PSG! [Sport Mediaset]
Na jakiej podstawie? Mediaset to żadne dobre źródło. Nedved przekonał prezesa i jakiś dziennikarzyna się o tym dowiedział? Ten temat to podatny grunt i każdy pisze co chce. Poczekamy do końca sezonu w Anglii i zobaczymy.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 08 maja 2019, 23:41

Dunio333 pisze:Ja pisałem, może być i Allegri jeszcze jeden rok byle by za rok na 100% przyszedł Guardiola. Jeżeli przyjdzie Conte na Guardiole przez najbliższe 2-3 lata znów nie ma szans.
Nie załamujmy się, Antek walnie focha i pójdzie w cholerę...jego nawet nie będzie trzeba wyrzucać :D


Obrazek
Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 08 maja 2019, 23:54

Sky podaje, ze Conte bliżej Interu, wiec możecie iść spać spokojnie - Max zostaje. Miłych snów.


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2561
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 08 maja 2019, 23:54

@TheDreamer
Tak jak napisał @MRN Inter w momencie przejmowania go przez Gasperiniego był w rozsypce i w sumie jest w niej aż do tej pory (bo przypominam, że gdyby nie frajerstwo Lazio w ostatnich kilku kolejkach zeszłego sezonu, a nie tylko w ostatnim bezpośrednim pojedynkiem z Mediolańczykami, to Inter kolejny rok nie uczestniczyłby w LM) i mało jest na świecie trenerów, którzy ogarnęliby tamtą stajnię Augiasza. Także nie przemawia do mnie ten argument. Ponadto Gian Piero stworzył z Atalanty potwora jak na ich możliwości finansowe, który na dodatek gra kombinacyjnie i miło dla oka. W ostatnim czasie chyba żadna ekipa (nawet Ajax) nie potrafiła nas tak zdominować jak zrobili to gracze z Bergamo w Coppa Italia. Zresztą w Serie A także regularnie urywają nam punkty.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 09 maja 2019, 00:00

Jeśli okaże się prawdą, że Max odchodzi/Conte w interze, to wiecie kto zostanie trenerem Juve?

Mihajlovic. :ahsisi:


dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2561
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 09 maja 2019, 00:01

Osgiliath pisze:Jeśli okaże się prawdą, że Max odchodzi/Conte w interze, to wiecie kto zostanie trenerem Juve?

Mihajlovic. :ahsisi:
Ewentualnie Mourinhović, bo przecież ma być zagraniczny trener :D


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 09 maja 2019, 00:02

dimebag11 pisze:
Osgiliath pisze:Jeśli okaże się prawdą, że Max odchodzi/Conte w interze, to wiecie kto zostanie trenerem Juve?

Mihajlovic. :ahsisi:
Ewentualnie Mourinhović :D
kryste zmiłuj się.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 09 maja 2019, 00:06

Burza w Italii. Teraz każdy pisze, że Conte.

:facepalm:

Nic się nie zmieni.


Mr.Koobek

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 stycznia 2015
Posty: 3
Rejestracja: 09 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 09 maja 2019, 00:07

Możecie się śmiać ale od jakiegoś czasu choć za nim nie przepadam, to chciałbym w Juve, Mourinho. Może jak dostał takiego kopa w United, to się kolo trochę wyprostował... Bo jedyne myśli, które kojarzą mi się z Conte, to zawód gdy zostawił Juve i niesmak po kolejnych jego fochach...


dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2561
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 09 maja 2019, 00:08

@Osgiliath
Mou czuje do nas miętę mimo tej udawanej niechęci i chamskich gestów w stosunku do naszych kibiców po zwycięstwie United w Turynie. Wiele razy wypowiadał się dość pochlebnie o naszej ekipie, stawiał nas w gronie faworytów, czy opowiadał o rozmowach z Agnellim. Dziwię się tylko, że Inter nie chce go ściągnąć ponownie do siebie.
Ostatnio zmieniony 09 maja 2019, 00:10 przez dimebag11, łącznie zmieniany 1 raz.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Zablokowany