Serie A 18/19 (1): Chievo Verona 2-3 JUVENTUS F.C

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2018, 11:28

Wreszcie dzień meczowy! Jeśli rzeczywiście w tym sezonie będziemy grali radosny futbol, a skład na to pozwala to będziemy mieli jeden z najlepszych sezonów w historii Juve.

Praktycznie cały skład znamy oprócz tego kto zagra obok Miralema, stawiam na Khedire.

Szczęsny - Cancelo, Bonucci, Chiellini, Sandro - Pjanic, Khedira - Costa, Dybala, Berna - CR7

Co za paka!😍


kdzr

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 710
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2018, 11:35

Szczęsny - Cancelo, Bonucci, Chiellini, Sandro - Pjanic, Khedira - Costa, Dybala, Berna - CR7


Wy to widzicie? Widzicie do jakiego okresu dotrwaliśmy przez lata upokorzeń, grze w Serie B, remisów z Lechem Poznań, zawodników typu Motta, Martinez, czy innych Rinaudo i Lanzafame? Dwa siódme miejsca z rzędu? Dociera do Was jak długą, ciężką i wyboistą drogę przeszedł ten klub, a my razem z nim? To wszystko napawa mnie jeszcze większą dumą z bycia Juventino. :((

Na mecz czekam z wielkim podnieceniem, mimo, że będąc w pracy obejrzę tylko jego połowę. Trzeba mocno wejść w ten sezon i zaatakować czub tabeli z buta. Fino alla fine, chłopcy i dziewczęta!


Vincere non e' importante, e' l'unica cosa che conta.
Piotr Juvefan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 kwietnia 2008
Posty: 1611
Rejestracja: 12 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2018, 11:45

kdzr pisze:Szczęsny - Cancelo, Bonucci, Chiellini, Sandro - Pjanic, Khedira - Costa, Dybala, Berna - CR7


Wy to widzicie? Widzicie do jakiego okresu dotrwaliśmy przez lata upokorzeń, grze w Serie B, remisów z Lechem Poznań, zawodników typu Motta, Martinez, czy innych Rinaudo i Lanzafame? Dwa siódme miejsca z rzędu? Dociera do Was jak długą, ciężką i wyboistą drogę przeszedł ten klub, a my razem z nim? To wszystko napawa mnie jeszcze większą dumą z bycia Juventino. :((

Na mecz czekam z wielkim podnieceniem, mimo, że będąc w pracy obejrzę tylko jego połowę. Trzeba mocno wejść w ten sezon i zaatakować czub tabeli z buta. Fino alla fine, chłopcy i dziewczęta!
To był najgorszy okres w historii Juve coś co praktycznie wcześniej się nie zdarzało a my w tym uczestniczyliśmy, więc obecny stan traktuję jako normalność dla tego klubu. Taki piłkarz jak Ronaldo przyszedł po prostu o kilka lat za późno.


Chyba 4-2-3-1 :whistle: Nie ma tak słodko kuje mnie w oczy awizowany Khedira :-)


Obrazek
KondzioJuveFans

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2009
Posty: 783
Rejestracja: 23 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2018, 11:45

Skład wygląda kozacko, jednak zobaczymy jak to będzie wyglądało na boisku. Ja niestety nie będę mógł obejrzeć spotkania bo zaczynam własne rozgrywki ligowe, ale na pewno obejrzę obszerny skrót. Forza Juve!


Fino Alla Fine Forza Juventus!
kdzr

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 710
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2018, 11:48

@Piotr Juvefan

Oczywiście, Juventus był i jest wielki, ale taki właśnie okres przestoju, o którym wspomniałem, w porównaniu do dzisiejszego stanu rzeczy, łechta mnie emocjonalnie. Byle do 18stej!


Vincere non e' importante, e' l'unica cosa che conta.
ddrosiu

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 lipca 2018
Posty: 7
Rejestracja: 09 lipca 2018

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2018, 12:30

Macie może jakąś stronkę, na której obejrzę powtórkę całego meczu bez jakichś spoilerów? Niestety pracuję dzisiaj 16-24 i nie ma szans, żebym obejrzał mecz. Pomyślałem, że po powrocie z pracy odpalę sobie od nowa, tylko nie wiem gdzie. Dawniej tak oglądałem powtórki całych meczów na https://sportyhl.com/, ale z tego co widzę chyba już sobie odpuścili. Znacie jakieś stronki z powtórkami całych meczów lub chociaż obszernymi skrótami?


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2018, 12:35

ddrosiu pisze:Macie może jakąś stronkę, na której obejrzę powtórkę całego meczu bez jakichś spoilerów? Niestety pracuję dzisiaj 16-24 i nie ma szans, żebym obejrzał mecz. Pomyślałem, że po powrocie z pracy odpalę sobie od nowa, tylko nie wiem gdzie. Dawniej tak oglądałem powtórki całych meczów na https://sportyhl.com/, ale z tego co widzę chyba już sobie odpuścili. Znacie jakieś stronki z powtórkami całych meczów lub chociaż obszernymi skrótami?
Do pobrania całe mecze są na rojadirecta.me --> http://forum.rojadirecta.es/forumdispla ... l-matches) a do obejrzenia online tu --> https://www.fullmatchesandshows.com


ddrosiu

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 lipca 2018
Posty: 7
Rejestracja: 09 lipca 2018

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2018, 12:57

Ogromne dzięki! Swoją drogą już nie mogę się doczekać tego meczu. Nie dowierzam, gdy patrzę na atak i widzę Dybalę, Costę, CR i Bernę grających razem w podstawowym składzie. Oby jak najszybciej obrona się zgrała i powinno być dobrze ;) Fino Alla Fine


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2018, 14:06

Trochę mnie zgasiła informacja o Marchisio. Niepotrzebne to było dobę przed meczem. Trudno, ale zaczynamy nowy sezon.

Patrząc na awizowany skład, nie wykryto we krwi nawet śladowych ilości drewna :P Istne Joga bonito. Boki obrony bez balansu obrona / atak. Z przodu wszystko co najlepsze. Skład, który wyszedłby na finał LM. Boję się jednak, że do pierwszej jedenastki szybko wróci De Sciglio (dziś brak go w kadrze) i Mario. Khedira ma dziś zacząć od początku, jednak wydaje mi się, że Can wygra z nim rywalizację.

Panie Alllegri, nie masz pan taryfy ulgowej ;) Nie z takim składem.

Dziś jednak nie spodziewam się fajerwerków, nie zagraliśmy w tym składzie żadnego pożądnego sparingu. Mecz oczywiście wygrać musimy. Aby ich jak najszybciej napocząć.


Obrazek
Kuben

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 marca 2006
Posty: 916
Rejestracja: 19 marca 2006

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2018, 14:23

Wojtek pisze:
ddrosiu pisze:Macie może jakąś stronkę, na której obejrzę powtórkę całego meczu bez jakichś spoilerów? Niestety pracuję dzisiaj 16-24 i nie ma szans, żebym obejrzał mecz. Pomyślałem, że po powrocie z pracy odpalę sobie od nowa, tylko nie wiem gdzie. Dawniej tak oglądałem powtórki całych meczów na https://sportyhl.com/, ale z tego co widzę chyba już sobie odpuścili. Znacie jakieś stronki z powtórkami całych meczów lub chociaż obszernymi skrótami?
Do pobrania całe mecze są na rojadirecta.me --> http://forum.rojadirecta.es/forumdispla ... l-matches) a do obejrzenia online tu --> https://www.fullmatchesandshows.com
Bardzo Ci dziękuję! Także nie mam dzisiaj możliwości obejrzenia meczu i głowiłem się jak to ogarnąć.

Co do samego meczu... kiedy my mieliśmy taką moc z przodu? Nie liczyłbym na pogromy przy zachowawczym Allegrim ale tak czy siak łudzę się, że takowe będziemy oglądać dużo częściej. Nie przy tej sile ognia męczenie buły.


Fiat 126p - Prawie jak Bugatti
Pegasus - Prawie jak PlayStation
Barcelona, ManU, inter... - Prawie jak Juventus
alina

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lipca 2009
Posty: 2695
Rejestracja: 25 lipca 2009

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2018, 14:32

ddrosiu pisze:Macie może jakąś stronkę, na której obejrzę powtórkę całego meczu bez jakichś spoilerów?
Zdecydowanie polecam https://www.reddit.com/r/footballhighlights/

Tam jest wszystko: highlights, extended highlights, całe mecze + tzw mini-mecze (mecz przycięty na 45 miutowe wideo). Co najważniejsze: "SPOILER AND DISCUSSION FREE".
ballack13 pisze:dzisiaj
4-2-3-1
Szczęsny - Barzagli, Bonucci, Rugani, Alex Sandro - Khedira, Pjanic - Cuadrado, Dybala, Douglas Costa - Ronaldo.
https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna ... h-szczesny
Chyba każdy na Forum wie, że jeżeli wyjdziemy dziś takim składem, to będzie bardziej przypominać 3-4-3.


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2018, 16:05

Romeo tako rzecze:

🇵🇱 Szczesny 🇵🇹 Cancelo 🇮🇹 Bonucci 🇮🇹 Chiellini 🇧🇷 Alex Sandro 🇩🇪 Khedira 🇧🇦 Pjanic 🇨🇴 Cuadrado 🇦🇷 Dybala 🇧🇷 Douglas Costa 🇵🇹 Cristiano Ronaldo


No to mamy dwóch włochów w składzie... słabo....


Atalanta 16/12/2012 ; Lechia Gdańsk 29/07/2015 ; Bologna 19/02/2016; Dinamo Zagrzeb 27/09/2016; Roma 17/12/2016; Napoli 2/04/2017; Barcelona 22/11/2017; Crotone 26/11/2017; Lazio 27/01/2019; Atletico 10/08/2019; Lecce 29/10/2022; Fiorentina 5/11/2023
ice

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1190
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2018, 16:49

Robaku pisze:Romeo tako rzecze:

🇵🇱 Szczesny 🇵🇹 Cancelo 🇮🇹 Bonucci 🇮🇹 Chiellini 🇧🇷 Alex Sandro 🇩🇪 Khedira 🇧🇦 Pjanic 🇨🇴 Cuadrado 🇦🇷 Dybala 🇧🇷 Douglas Costa 🇵🇹 Cristiano Ronaldo


No to mamy dwóch włochów w składzie... słabo....
To wymień Włochów o umiejętnościach zbliżonych do tej 11.


Bartosz Karawańczyk pisze:
12 października 2020, 21:00
Chiesa? To będzie drugi Berna. Są strasznie podobni. Przereklamowane super talenty z Violi za grube miliony. Totalnie przepłaceni. Podobny "styl" i pozycja.
Poulinho

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 września 2007
Posty: 907
Rejestracja: 28 września 2007

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2018, 16:59

Cuadrado to w pierwszym bym się nie spodziewał :D będzie ciekawie. Siła ofensywna tej czwórki to sentymentalny powrót do Nadved-Camoranesi-Del Piero-Trezeguet :C


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2018, 17:08

Gramy w trzecich strojach.


Zablokowany