Mercato (LATO 2018) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
kdzr

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 710
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 31 lipca 2018, 20:39

Nie mogę czytać postów typu "A MANDZUKIC DALEJ W KLUBIE!!!11jedenjeden". Czy Wy widzieliście tego faceta na mundialu? Czy Wy widzicie tego faceta w koszulce Juve, za którą dałby się pociąć? Bramki też potrafi strzelać, grając na "9" będzie miał to zadanie na swój sposób ułatwione. Wiadomo, będzie najpewniej rezerwowym, bo ponoć ze skrzydła z Mandzu Allegri rezygnuje. Żenujący jesteście porównując Mario do Sturaro.


Vincere non e' importante, e' l'unica cosa che conta.
LukaszG / DLuGi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 stycznia 2014
Posty: 787
Rejestracja: 12 stycznia 2014

Nieprzeczytany post 31 lipca 2018, 20:40

Ja w ogóle zastanawiam się jak niby ma wyglądać nasza taktyka? Coś czuję, że będziemy mieli Mario na szpicy, a Ronaldo na którymś z boków.


Bukol87 pisze:Ponadto, nikt tej waszej pisaniny w Turynie nigdy nawet nie przeczytał. Piszecie dla siebie i do siebie.
Profesor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 sierpnia 2016
Posty: 895
Rejestracja: 07 sierpnia 2016

Nieprzeczytany post 31 lipca 2018, 21:10

LukaszG / DLuGi pisze:Ja w ogóle zastanawiam się jak niby ma wyglądać nasza taktyka? Coś czuję, że będziemy mieli Mario na szpicy, a Ronaldo na którymś z boków.
Ja tam czuje że jednak Dybala dużo pogra jako napastnik ale trzeba poczekać co nasz trener wymyśli, mamy wielu uniwersalnych zawodników, czy uwolni ich potencjał czy da taktykę na męczenie buły, wszystko zależy od niego.


jurson09

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 listopada 2004
Posty: 601
Rejestracja: 08 listopada 2004

Nieprzeczytany post 31 lipca 2018, 21:18

Di Marzio donosi że Pipita zaczął kręcić nosem bo nie do końca podoba mu się forma transferu (wypożyczenie z opcją wykupu) do tego chciałby dostać więcej niż 7,5 mln. Dopóki ten transfer nie zostanie zakończony nie ma mowy o wymianie Bonucciego za Caldare.
Ostatnio zmieniony 31 lipca 2018, 21:24 przez jurson09, łącznie zmieniany 1 raz.


Juve per sempre sara...!!!!
Piotr Juvefan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 kwietnia 2008
Posty: 1611
Rejestracja: 12 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 31 lipca 2018, 21:21

Co tam podobno Caldara i Higuain kręcą nosem? W sumię nie dziwię się kto by chciał grac obecnie w Milanie...a nie Bonucci chciał :D :D :D


Obrazek
mns

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lipca 2009
Posty: 621
Rejestracja: 09 lipca 2009

Nieprzeczytany post 31 lipca 2018, 21:23

czyżby zmiana warunków ?

Milannews.it: Gonzalo Higuain osiągnął porozumienie z Milanem w sprawie indywidualnego kontraktu. Argentyńczyk ma podpisać czteroletni kontrakt, na mocy którego ma zarabiać 6 mln euro netto za sezon. Piłkarz oczekuje odprawy od Juventusu w wysokości 4,5 mln euro. [przeklejone]


Baczu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2009
Posty: 1290
Rejestracja: 01 marca 2009

Nieprzeczytany post 31 lipca 2018, 21:25

To niech sobie w nim teraz gra i jeździ do Albanii na mecze Ligi Europy. Po tym co odwala będzie miał teraz w Milanie cięższe życie niż miałby u nas po powrocie. :prochno:


jurson09

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 listopada 2004
Posty: 601
Rejestracja: 08 listopada 2004

Nieprzeczytany post 31 lipca 2018, 21:27

Piotr Juvefan pisze:Co tam podobno Caldara i Higuain kręcą nosem? W sumię nie dziwię się kto by chciał grac obecnie w Milanie...a nie Bonucci chciał :D :D :D
Co do Caldary to nie wiem nie widziałem, żeby jakieś w miarę wiarygodne źródło to potwierdziło. Myślę jednak, że tak czy inaczej deal zapadnie tylko na oficjalkę poczekamy nieco dłużej.


Juve per sempre sara...!!!!
Viking

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2006
Posty: 670
Rejestracja: 01 września 2006

Nieprzeczytany post 31 lipca 2018, 21:37

Nie dziwie się Gonzalo, że kręci nosem na transfer do Milanu.
Przyszedł Ronaldo, zwiększając nasze szanse na sukces w Lidze Mistrzów a to być może ostatnia szansa dla Higuaina. W jego wieku nie może już pozwolić sobie na ryzyko sezonu (jednego albo i więcej) przerwy w tych rozgrywkach.
Dla niego Milan to degradacja.
Podobnie może uważać Bonucci, który chciał budować wielki Milan a skończyło się na Lidze Europy. Lata uciekają a w Mediolanie nie ma pewnika, że Liga Mistrzów przyjdzie :)


kdzr

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 710
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 31 lipca 2018, 21:41

Mnie Igły szkoda. I po ludzku i piłkarsko. Chłopak zawsze ambitny, swoje strzelał, a dodatkowo, mam wrażenie, że to tak naprawdę jego transferem pokazaliśmy, że wracamy do czołówki (finansowo-marketingowej). Może się mylę, nie wiem. Tak, czy tak, jako piłkarz dał mi sporo radości i nie jestem zadowolony z jego odejścia. Szczególnie, że w transakcję ma być włączony Bonucci, do którego szacunek spadł mi tak gwałtownie, jak gwałtownie wzrosły akcje Juve przez Ronaldo.


Vincere non e' importante, e' l'unica cosa che conta.
Piotr Juvefan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 kwietnia 2008
Posty: 1611
Rejestracja: 12 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 31 lipca 2018, 21:46

Jeśli ceną za fiasko tego śmiesznego dealu z Milanem jest pozostanie Higuaina to jestem w stanie jeszcze ten jeden sezon się z nim przemęczyć i dać mu szansę. Allegri byłby zadowolony miałby wielkie pole do manewrów. Nasi ludzi odpowiedzialni za budżet już mniej.


Obrazek
Tony Montana

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 31 lipca 2018, 21:57

Cobra pisze:Więc tak:

Wymieniamy naszą 9kę, na jednego z najlepszych zawodników w historii (jeśli nie najlepszego), między którymi są dwa lata różnicy, oraz młodego środkowego obrońcę, który nie zagrał nawet meczu u nas, na jednego z 5 najlepszych środkowych obrońców na świecie, a tutaj lament?

Sentymenty i emocje na bok!


Higuain ---> Ronaldo
Caldara ---> Bonucci


a Juvepoland marudzi :facepalm:
Wiesz stary, po tym co wyczyniał Babol w Milanie to nie umieściłbym go nawet w TOP 5 środkowych obrońców Serie A, a co dopiero mówić o całym świecie? xD No żart po prostu.

Pozostaje się jedynie modlić, żeby jego delikatna psychika wytrzymała kolosalną presję jaka na niego spadnie, i żeby grał przynajmniej, na takim poziomie jak przed odejściem.

5,5 melona za sezon? Wielki łaskawca, czyli dajemy mu podwyżkę o 50% względem tego co zarabiał u nas przed odejściem + narobił smrodu w drużynie i wśród fanów. Moim zdaniem to potwarz, jeśli tak bardzo mu zależało na przyjściu do nas to powinien w worku pokutnym wziąć z pocałowaniem ręki swoją dawną pensję 3,5 melona i dziękować, że ma możliwość powrotu.

Bonu zdrajca dostanie 5,5 melona na sezon, a kapitan Chiellini 3,5 melona po staremu - już to budzi we mnie niesmak :facepalm:


wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 31 lipca 2018, 22:08

Byłoby spoko, gdyby Chelsea jednak obudziła się w ostatniej chwili i przechwyciła Pipę, jak Barca Malcoma. Wtedy stawiamy Milan pod ścianą i mieniamy Babola za Benatię. :prochno:

#MarzeniaŚciętejGłowy


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
Gandalf8

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2007
Posty: 1635
Rejestracja: 26 marca 2007

Nieprzeczytany post 31 lipca 2018, 22:10

kdzr pisze:Nie mogę czytać postów typu "A MANDZUKIC DALEJ W KLUBIE!!!11jedenjeden". Czy Wy widzieliście tego faceta na mundialu? Czy Wy widzicie tego faceta w koszulce Juve, za którą dałby się pociąć? Bramki też potrafi strzelać, grając na "9" będzie miał to zadanie na swój sposób ułatwione. Wiadomo, będzie najpewniej rezerwowym, bo ponoć ze skrzydła z Mandzu Allegri rezygnuje. Żenujący jesteście porównując Mario do Sturaro.
Na szczęście Mandżur zostanie a pseudoeksperci z jp nadal będą wygadywać głupoty, więc w tej kwestii można powiedzieć: "calma" :whistle:
A co do dealu z Milanem to doniesienia wyglądają co najmniej źle. Oddać Igłę za grosze i Caldare za darmo bez opcji odkupu za wiekowego obrońcę po kiepskim sezonie i jeszcze dać mu 5,5 mln :facepalm:


Jeden, by wszystkimi rządzić, Jeden, by wszystkie odnaleźć,
Jeden, by wszystkie zgromadzić i w ciemności związać
W Krainie Mordor, gdzie zaległy cienie.
sebatiaen

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 kwietnia 2010
Posty: 1617
Rejestracja: 03 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 31 lipca 2018, 22:32

Nie mamy obrońcy który potrafi rozegrać piłkę a Bonucci prawdopobnie robił to najlepiej w europie.
Zeszłego roku wszystko było uzależnione od Pjanica, może Bonucci to dobry wybór co? pokażcie mi gracza o takich umiejętnościach gry piłką jak Leonardo.
Nie żałujmy Caldary bo on jest strasznie młody.
Obrońcy w najlepszych klubach nie mają po 21, 22 lat, nie oszukujmy się.


Zablokowany