Mercato (LATO 2018) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 07 lipca 2018, 00:07

na juventuz.com ktoś pisał, że CR będzie naszym 7 Portugalczykiem w historii. Same siódemki jakby udało się tą prezentacje jutro zrobić to by było :C


centrocampista

Interista
Interista
Rejestracja: 03 lipca 2018
Posty: 49
Rejestracja: 03 lipca 2018

Nieprzeczytany post 07 lipca 2018, 00:17

To że Perez pomoże w transferze do Chin za kilka lat wydaje mi się totalną bzdurą. Ronaldo ciągnie do USA.


RICTOR

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 sierpnia 2005
Posty: 2204
Rejestracja: 14 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 07 lipca 2018, 00:17

Antek666 pisze: Za inny problem uważam pochopne, natychmiastowe zaprzeczanie newsom napływającym ponoć z Hiszpanii. Sporo osób poddaję w wątpliwość wiarygodność newsa, a nawet i jego pochodzenie(że niby Hiszpanie to wymyslają itp.

Podobnie jest z wiadomością o niezadowoleniu w jednej z fabryk Fiata. Info śmigało w Italii już w czwartek wieczorem.
Od lokalnego wydania Corriere, corrieredelmezzogiorno, to że po prostu jakiś fan Napoli próbuję robić syf wookoło transferu uznaję, za mniej prawdopodobne niż po prostu to, ze sporo z cytowanego wywiadu itp jest prawdą.
http://www.itasportpress.it/gazzanet/ju ... ergognoso/
No faktycznie to tam jest, ale przeszło we Włoszech bez większego echa i nikt życzliwy naszemu klubowi nie wyciągnął tego do bardziej ogólnokrajowych mediów. A co do tych hiszpańskich artykułów, to zwyczajnie już trochę się przekonaliśmy sami dzięki temu jak od kilku lat tworzyli podejrzane artykuły jak to ich kluby podbierają naszych piłkarzy (od Pogby dogadanego raz z Realem raz z Barcą, przez Berardiego na sekretnych testach w Barcelonie do Dybali już właściwie jedną nogą w Hiszpanii), że ciężko im wierzyć tym bardziej, że jeśli ktoś miałby wiedzieć co się dzieje we włoskich klubach to prędzej będą to włoscy, nie hiszpańscy, dziennikarze.

A patrząc na Twoją lokalizację, to chyba mnie pomyliłeś z CavAllano/Mrozzim ;)


albertcamus

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 sierpnia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 07 lipca 2018, 00:18

centrocampista pisze:To że Perez pomoże w transferze do Chin za kilka lat wydaje mi się totalną bzdurą. Ronaldo ciągnie do USA.
Mendes a nie Peraz :prochno:


unbelievable87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2011
Posty: 628
Rejestracja: 13 marca 2011

Nieprzeczytany post 07 lipca 2018, 00:20

Antek666 pisze: Nie wiem, ja pisałem raczej świeższe i/lub nieznane rzeczy ale albo mało było to interesujące, albo sporo osob ma mnie od 2 lat zablokowanego, lub mi nie ufają.

Ej w ogóle jak Lipski mówi ''Keep Calm, zachowajcie spokój Panowie'' to brzmi to tak przekonująco. Podobnie bylo zawsze z wzywaniem do zachowania spokoju pzrez Siłę_Spokoju. Nick robi swoje
Sam sobie odpowiedziałeś :bravo:

Liczę na tą Krystynę jutro. Aż nie mogę się doczekać wrzucenia jego zdjęcia na fb z komentarzem "by w końcu coś wygrać, a nie dostać... Forza Juve!". Tak na przekór sezonowcą k*rewskich:)


centrocampista

Interista
Interista
Rejestracja: 03 lipca 2018
Posty: 49
Rejestracja: 03 lipca 2018

Nieprzeczytany post 07 lipca 2018, 00:27

albertcamus pisze:
centrocampista pisze:To że Perez pomoże w transferze do Chin za kilka lat wydaje mi się totalną bzdurą. Ronaldo ciągnie do USA.
Mendes a nie Peraz :prochno:
A to tym bardziej bzdura. Ronaldo i Chiny :smile: :smile: :smile: :smile: Wymarzona emerytura. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Perez to wielki biznesmen i mógłby pomóc wcisnąć Ronaldo gdziekolwiek. Ale Mendes... No way


RICTOR

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 sierpnia 2005
Posty: 2204
Rejestracja: 14 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 07 lipca 2018, 00:28

Kolego, Ty wiesz kto to jest Jorge Mendes i czym się zajmuje czy nie? :lol: To jest agent Ronaldo jakby co. Także jeśli ktoś ma się zajmować tymi sprawami to właśnie on a nie Perez.


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 07 lipca 2018, 00:58

A tak w ogóle to są doniesienia, pogłoski o jakiś innych transferach? Chyba wszyscy pompują to bo się najbardziej opłaca.

A nie sądzicie że prócz oczywistego marketingu wynikającego z samego zamieszania z tym związanego, to jest to dodatkowo jakaś zasłona dymna?

Ta.... O tej 19 czy 17.07.2018 - wydamy oświadczenie że nasza 7 (Cuadrado) podpisał nowy kontrakt, trenerem rezerw Juventusu został Ronaldo - oczywiście ten łysy z Brazylii, zrobimy prezentację nowego Portugalczyka - rzecz jasna Cancelo. No i będzie CR7 (Cancelo, Ronaldo, 7 (Cuadrado). Bóg Futbolu w 3 osobach zamiast w 1. Śmieje się. :prochno:

Nie wiem, no bez kitu nie kupuję tego. Tu za dużo rzeczy nie pasuje do siebie vide nasza klubowa polityka, strategia działania. Nie no, po prostu nie! Chociaż może Juventus postanowił coś zmienić? No ale nie, no nie wierzę w to i już...

Edyta: Było już o Icardim - za dobry na Inter, o SMS - Juve kupuje gwiazdy z Włoch + on ma brata w Torino, o Lewandowskim - nie lubią go w szatni Bayernu, o Pogbie - nie lubi go Mou - to teraz czas na CR7! Chciał odejść po Finale CL. Jezu, szkoda (a może i dobrze.) że Messiemu kontrakt się kończył w 2018, zamiast w 2019 i podpisał nową umowę z Barceloną, zamiast przeciągać dalej - mielibyśmy świetny temat na sierpień! Gdyby to się tak zgrało w czasie... :prochno:


#cznandj #ripgangsquad :hi:
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7348
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 07 lipca 2018, 01:54

Czeczen, weź łyknij parę razy w weekend jakąś meliskę na uspokojenie bo kopniesz w kalendarz. Rozumiem, że Cię nosi ale wyluzuj ;)
ForzaItanimulli3vujcm pisze:A tak w ogóle to są doniesienia, pogłoski o jakiś innych transferach?
Higuain i Rugani do Chelsea, Sandro do United lub PSG, wymiana Darmian-Mandzukić. Łączono z nami Paulinho i Mustafiego. Wszystko zamieszczone na poprzednich stronach tematu. Byłoby łato dostępne gdyby nie obecny burdel w komentarzach.
centrocampista pisze:To tym bardziej niech płacą 150. Za 100 to powoli zaczynają średniacy chodzić. Skoro potem odzyskają od Chin, to nie ma się co martwić, a wysoka cena podwyższa prestiż klubu i zawodnika.
Ty przebrzydły trollu nie wiem z jakiego zaścianka piłkarskiej Italii wypełzłeś (pewnie Mediolan albo Neapol), ale mam nadzieję że szybko tam wrócisz :P
centrocampista pisze::mad2: Będzie 150. Perez zawsze podbija :hellyes:
Chyba rodzice tobą podbijali jak byłeś mały. Pośmialiśmy się, wykonałeś zadanie :papa:
Ostatnio zmieniony 07 lipca 2018, 03:00 przez jackop, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
centrocampista

Interista
Interista
Rejestracja: 03 lipca 2018
Posty: 49
Rejestracja: 03 lipca 2018

Nieprzeczytany post 07 lipca 2018, 02:30

:mad2: Będzie 150. Perez zawsze podbija :hellyes:


Antek666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2012
Posty: 872
Rejestracja: 17 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 07 lipca 2018, 02:53

unbelievable87 pisze:
Antek666 pisze: Nie wiem, ja pisałem raczej świeższe i/lub nieznane rzeczy ale albo mało było to interesujące, albo sporo osob ma mnie od 2 lat zablokowanego, lub mi nie ufają. Wszystko naraz też jest możliwe, hmmm
Sam sobie odpowiedziałeś :bravo:
Tja, po tym wiem, że dalej nic nie wiem :D Odnośnie niektórych rzeczy ktore w tych dniach pisalem to jestem prawie pewny, że nikt ich wcześniej nie pisał i uważałem, je za interesujące, albo się mylę albo zostają tylko 2 pozostałe opcje. Co rzecz jasna różnicę robi. Ale poczekam wpierw na rozwój wydarzeń.

Troll trollujący od dnia wypłynięcia tematu CR7 do Juve, ten typ o nicku
centrocampista zgarnia dużo więcej zainteresowania itp. 2018, trollowanie jest bardziej opłaccalne?

RICTOR pisze:
Antek666 pisze: Za inny problem uważam pochopne, natychmiastowe zaprzeczanie newsom napływającym ponoć z Hiszpanii. Sporo osób poddaję w wątpliwość wiarygodność newsa, a nawet i jego pochodzenie(że niby Hiszpanie to wymyslają itp.

Podobnie jest z wiadomością o niezadowoleniu w jednej z fabryk Fiata. Info śmigało w Italii już w czwartek wieczorem.
Od lokalnego wydania Corriere, corrieredelmezzogiorno, to że po prostu jakiś fan Napoli próbuję robić syf wookoło transferu uznaję, za mniej prawdopodobne niż po prostu to, ze sporo z cytowanego wywiadu itp jest prawdą.
http://www.itasportpress.it/gazzanet/ju ... ergognoso/
No faktycznie to tam jest, ale przeszło we Włoszech bez większego echa i nikt życzliwy naszemu klubowi nie wyciągnął tego do bardziej ogólnokrajowych mediów. A co do tych hiszpańskich artykułów, to zwyczajnie już trochę się przekonaliśmy sami dzięki temu jak od kilku lat tworzyli podejrzane artykuły jak to ich kluby podbierają naszych piłkarzy (od Pogby dogadanego raz z Realem raz z Barcą, przez Berardiego na sekretnych testach w Barcelonie do Dybali już właściwie jedną nogą w Hiszpanii), że ciężko im wierzyć tym bardziej, że jeśli ktoś miałby wiedzieć co się dzieje we włoskich klubach to prędzej będą to włoscy, nie hiszpańscy, dziennikarze.

A patrząc na Twoją lokalizację, to chyba mnie pomyliłeś z CavAllano/Mrozzim ;)
O kurna sorry, pomyliłem Cię ale nie z Mrozzim ktorego jak i część innych miałem pryzjemnośc 2015 poznać tylko z typem którego nie znam ale ma Nick na R jak i też 6 liter jak i Ty :D

Spoko, wiem co masz na myśli z tymi hiszpańskimi gazetami i że tak powiem"geograficznymi atakami podłych dziennikarzyn" oraz wspomnę, że ogarniam jakość różnych międzynrodowych mediów ale chciałem tylko podkreślić, że jest w tych informacjach odnośnie niezadowolenia części pracowników FCA więcej prawdy niż niektórzy tu twierdzili.

Natomiast czemu Juventusowe źródła i specjaliści od Mercato o tym nie pisali pewnie sam wiesz, to temat bardziej socjalny niż rostrzygający o powodzeniu kupna CR7 :wink:

Ale... socjalny czy nie, przyznam, że miałem zupełnie odwrotnie niż chyba każdy z was gdy zobaczyłem te info tutaj. Podczas gdy albo bylo to podawanne w wątpliwość lub po prostu wyśmiewane ja uważałem to za bardzo prawdopodobne.

Mówiąc krótko bo pózno i post już długi... Chciałem napisać, że skoro tak niektórzy chcą zródeł i gdy je dostają to niech dają zródła na swoje mądrości i zaprzeczania newsom które wrzucał w tym przypadku taki Felek albo niech chociaż sprawdzą czy coś w tym jest.
Z całym szacunkiem i (jak dobrze pamietam-nie było mnie 2 lata ;prochno;)naprawde wielką sympatią podam ten przykład @Jackoo bo to bardzo dobry przykład :P :
jackop pisze:
FelekJUVE pisze:Baliśmy się jak szania zareaguje na te doniesienia a tymczasem może być bojkot w fabrykach FIATA :roll:
:rotfl: Za chwilę wpadnie GreenPeace i stwierdzi, że temu transferowi towarzyszy zbyt duże zużycie tlenu.
Temat warunków pracy w jednej czy drugiej fabryce jednego czy drugiego producenta stary jak świat, ale o warunkach pracy w niektórych fabrykach Fiata czytalem coś nieraz w ostatnich latach ale konkretów nie pamiętam i nie wiem czy mam fotki artykułów ale dodam, że i w internecie jest tego trochę.

Ale z powyższym to jezczcze luz :D Z kilku moich obaw związanych z transferem CR7 akurat ta o jakieś strajki w fabrykach Fiata była najmniejszą.

Większe obawy mam o to, że Jorge Mendes-najbardziej w oszustwa podatkowe zamieszany agent- znowu swojemu klientowi pokombinuje z podatkami a ucierpi na tym pózniej Juve, bo my to nie Real i na jakąkolwiek pryzchylność władz nie moeżemy liczyć...
Druga to ta, że jacyś ludzie Juve nie uważali z akcjami klubu i że obecny giełdowy Boom kiedyś źle sie dla kogoś z otoczenia Juve zakończy.

Bo inaczej niż głosi inny od kilku dni krążący tu mit-akcja typu poudajemy zainteresowanie CR7 by on dostał nowy kontrakt a my podwindujemy sobie kurs akcji jest pod pewnymi warunkami niczym innym jak przestępstwem giełdowym.

Użytkownik bodajże @towalski jakoś w środe wieczorem próbował to niektórym przetłumaczyć.
ForzaItanimulli3vujcm pisze:A tak w ogóle to są doniesienia, pogłoski o jakiś innych transferach? Chyba wszyscy pompują to bo się najbardziej opłaca.

A nie sądzicie że prócz oczywistego marketingu wynikającego z samego zamieszania z tym związanego, to jest to dodatkowo jakaś zasłona dymna?

Nie wiem, no bez kitu nie kupuję tego. Tu za dużo rzeczy nie pasuje do siebie vide nasza klubowa polityka, strategia działania. Nie no, po prostu nie! Chociaż może Juventus postanowił coś zmienić? No ale nie, no nie wierzę w to i już...
Gdybyś trochę poszukał na forum lub gdzie indziej to znajdziesz i ''nie-Ronaldowe'' newsy :wink:

Jesteś w tym temacie sceptykiem co niestety i w nieodpowiednim temacie dotyczącym piłkarza a nie plotek i odczuć wobec nich również podkreśliłeś, po co w sumie te podwójne marudzenie?:think:


RICTOR

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 sierpnia 2005
Posty: 2204
Rejestracja: 14 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 07 lipca 2018, 04:49

Co do tych obaw o to, że robimy interesy z Mendesem to z jednej strony rozumiem, ale z drugiej już też mieliśmy pewne obawy jak zaczynaliśmy robić deale z Doyen (które też jest szemrane) czy Raiolą (przez którego i tak nas UEFA wzięła pod lupę w związku z transferem Pogby i dużą prowizją jaką przy tej okazji dostał) a koniec końców nic się nie stało. Także, sam tam jakieś obawy pewnie mam, ale nie zamierzam przesadzać z przejmowaniem się.

Co do tych pracowników zakładów Fiata to temat pewnie jest o wiele bardziej obszerny i skomplikowany niż tylko jakieś tam zamieszanie z domniemanym transferem Ronaldo i jego pensją a, że takimi sprawami się na codzień nie interesuję i nie zamierzam zgrywać omnibusa także wgłębiał się nie będę. Mogłem to dokładniej sprawdzić, fakt, ale założyłem, że skoro żadne czy to przychylne Juve czy nie większe serwisy o tym nie napomknęły (a gdyby napomknęły to wywiązałaby się jakaś dyskusja na forach) to temat we Włoszech nie wzbudził żadnego poruszenia społecznego w takiej skali w jakiej by chcieli go widzieć fani Realu.

A jeszcze co do UEFY i FFP. Wydaje mi się, choć nie muszę mieć racji, że jednak UEFA nie strzeliłaby sobie w stopę i jeśli w naszych papierach nie będzie nic totalnie głupiego w związku z transferem Cristiano, to nie wyrzucą z rozgrywek klubu, w którym gra obecny posiadacz Złotej Piłki i jedna z największych gwiazd piłki nożnej. To by był marketingowy cios dla LM.


gregor_g4

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 października 2003
Posty: 1356
Rejestracja: 14 października 2003

Nieprzeczytany post 07 lipca 2018, 08:11

Antek666 pisze:Bo inaczej niż głosi inny od kilku dni krążący tu mit-akcja typu poudajemy zainteresowanie CR7 by on dostał nowy kontrakt a my podwindujemy sobie kurs akcji jest pod pewnymi warunkami niczym innym jak przestępstwem giełdowym.

Użytkownik bodajże @towalski jakoś w środe wieczorem próbował to niektórym
Skończcie już z tymi kryminałami. Rok temu jak prasa pisała o Sanchezie to też się martwiliście o to? Czy może chodzi o to, że CR7 to inny kaliber?
Serio myślicie, że w branży gdzie co chwile puszcza się fake newsy, robi sztuczne zainteresowanie by podbić cenę rywalowi, a sytuacja zmienia się jak w kalejdoskopie bo różni gracze mogą wkroczyć do gry w każdym momencie, ktoś pójdzie siedzieć, bo interesowaliśmy się Ronaldo, do czego mamy absolutne prawo?
Juve jako spółka wydała jedno oświadczenie, odnośnie cen akcji, jeśli sprawa z transferem upadnie, wyjdzie Marotta, czy Andrea, wyda kolejne oświadczenie - tak chcieliśmy go pozyskać, ale się nie udało bo zmieniliśmy plany, albo zmienił je sam CR i koniec kropka.
Media są od tego by węszyć i pisać.
A wbrew temu co pisały tutejsze asy, Juve nie jest bogatsze o 150 mln euro, od czasu puszczenia ploty, bo wartość spółki ma znaczenie tylko w wypadku jej sprzedaży. Jak pisałem wcześniej, Exor ma 64%, 10 należy do jakiejś firmy transportowej, reszta w wolnym obiegu. Jeśli Exor by teraz sprzedał klub, a CR nie przeszedł do nas, można się obawiać.


Piti

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 czerwca 2012
Posty: 2017
Rejestracja: 02 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 07 lipca 2018, 09:16

No i gdzie ten Ronaldo 7 dnia 7 miesiąca o godzinie 07:00? :smile: ta telenowela bedzie trwać wiecznie i
A) Perezika ruszy sumienie i da mu bajeczna podwyżke
B) do gry wkroczy Manchester Utd do ktorego cr ma sentyment z pewnoscia
C) brazylia odpadla z mundialu - bedzie chcial wymienic z PSG neymara na cr7

Obym sie oczywiscie mylił. Transfer takiego pilkarza to niewatpliwie szansa na wskoczenie wyzej, rozpoczęcie jakiejs nowej ery


Cobra

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 maja 2003
Posty: 657
Rejestracja: 28 maja 2003

Nieprzeczytany post 07 lipca 2018, 09:19

Zachowujecie się jak 16-latki z okresem. Spokojnie, transfer będzie na 95% - wszystko jest na ostatniej prostej.

Relax :lol:


#FinoAllaFine
#WeAreOne
Zablokowany