Mercato (LATO 2018) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2935
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 04 czerwca 2018, 20:39

Jacky pisze:
Garreat pisze:liczę, że Cuadrado zostanie na stałe przesunięty do obrony. To jego szansa na minuty, bo przy tej formie Costy Kolumbijczyk sobie za dużo nie pogra.
Czy Douglas sie czasem nie wypowiadal w wywiadzie, ze woli grac po lewej stronie? Kwadrat na obronie, to jest ser szwajcarski.
Garreat pisze:Niepopularna opinia, moim zdaniem poważny kandydat to Lewandowski. Gdyby trochę zszedł z pensji to nic tylko brać, odejście z Bayernu wydaje się przesądzone.
Robert jest w takim wieku (i skillu), ze teraz bedzie walczyl o swoj najzwyzszy kontrakt w zyciu, a Ty piszesz o zejsciu z pensji :roll:
Woli grac z prawej strony. Ci nie zmienia faktu, ze na prawej mamy Dybale u Berne i ogolem bardziej mi sie podoba Costa na lewej (asysty). Moze by sie Cuadrado jeszcze ogarnal na tej prawej obronie, bo na skrzydle nie ma zbytnio dla niego miejsca.


Viking

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2006
Posty: 670
Rejestracja: 01 września 2006

Nieprzeczytany post 04 czerwca 2018, 22:29

Jednym okiem ogladam sparing Włochy - Holandia i po wejsciu zdecydowanie wyrozniajaca sie postacia jest Chiesa. Chcialbym aby zawital do nas w tym okienku.
Perin tez bez zarzutow poki co

E: Bramka dla Holandii w sumie na konto Ruganiego/De Sciglio chyba.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 04 czerwca 2018, 23:38

It's 2050, The world is going to end. Juventus will announce the signing of Emre Can next week...

Sytuacja przypomina trochę sprawę Witsela :prochno:


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 04 czerwca 2018, 23:43

nie wiem w czym...
Witsela chcielismy za hajs w ostatnim roku. Był w Turynie, ale Zenit powiedział pas.A potem już 2/3 miechy przed końcem jego kontkratku iedzielismy ze pochłonęły go hajsy z Chin


Atalanta 16/12/2012 ; Lechia Gdańsk 29/07/2015 ; Bologna 19/02/2016; Dinamo Zagrzeb 27/09/2016; Roma 17/12/2016; Napoli 2/04/2017; Barcelona 22/11/2017; Crotone 26/11/2017; Lazio 27/01/2019; Atletico 10/08/2019; Lecce 29/10/2022; Fiorentina 5/11/2023
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 04 czerwca 2018, 23:52

Robaku pisze:nie wiem w czym...
W tym jak długo ta sprawa się już przeciąga. Co chwilę mamy news, "Can w tym tygodniu przejdzie badania", "Emre Can w przyszłym tygodniu podpisze kontrakt z Juve", a tak na prawdę nic się nie zmienia.


Łoles

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 października 2010
Posty: 800
Rejestracja: 26 października 2010

Nieprzeczytany post 04 czerwca 2018, 23:53

Il_Bianconero pisze:E: Bramka dla Holandii w sumie na konto Ruganiego/De Sciglio chyba.
Czyli połowy obrony Juve z następnego sezonu :prochno:

Zakładając że będzie to 442 :v


"Prawda jest taka, że ty jesteś słaby, a ja jestem tyranią złych ludzi. Ale staram się Ringo, naprawdę bardzo się staram być pasterzem..."
vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1765
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 05 czerwca 2018, 00:13

Łoles pisze:
Il_Bianconero pisze:E: Bramka dla Holandii w sumie na konto Ruganiego/De Sciglio chyba.
Czyli połowy obrony Juve z następnego sezonu :prochno:
Nie chcę się znęcać nad Mattią, ale to raczej on zawalił. Rugani akurat krył swojego, a Holender wchodził w strefę, którą powinien się zająć wolny akurat wtedy De Sciglio.

Fajnie się pokazał Perin. :ok:


Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 05 czerwca 2018, 08:03

Jak DiMarzio raportuje o tym młodym holenderskim obrońcy, to jest szansa, że wpadnie do nas? Ktoś go obserwował, kto patrzy holenderską ligę? Wiem, że w fifie to jestem z talentów :prochno: :lol: W ogóle to w defence niezły rozstrzał, bo od kloca Boatenga po młodziaka i jeszcze Romagnoliego. W każdym razie ściągnięcie jeszcze jednego młodego gracza Włocha/Holendra nieźle by nam odmłodziło środek obrony.

Z Canem coraz więcej plot jest tego typu, że go jednak mamy, ale faktycznie medicale mają być w następnym tygodniu (którym już to szkoda liczyć). Raczej jednak wątpię, by była to jakaś zasłona dymna przed innym graczem.

Also, wg GdS Perin najlepszym graczem w meczu z Holendrami. Cóż, oby na każdej pozycji była taka konkurencja jak w bramce mając Wojtka i Perina.


Baczu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2009
Posty: 1290
Rejestracja: 01 marca 2009

Nieprzeczytany post 05 czerwca 2018, 09:20

Wieści o zamianie Higuaina na Morate przyprawiają mnie o mdłości. Co prawda dzięki niemu 2 razy prawie płakałem ze szczęścia (akcja z Bayernem i gol w finale), ale ogólny obraz jego gry był po prostu kiepski i kilka momentów na 2 lata gry nie zmienią mojej ogolnej oceny Alvaro. W dodatku odkąd od nas odszedł, nie zrobił ani centymetra progressu, a to podobno Allegri niszczy potencjał zawodników.
Skład czeka i tak przebudowa, wiec po co jeszcze sprzedawac kolejna wazna postac, ktora akurat nie zawodzi? Igła moze nie pobil rekordu strzeleckiego z Napoli, ale mial jednak nieco inne zadania w tym sezonie, a zespol nie gral na jednego zawodnika.


wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 05 czerwca 2018, 09:34

Il_Bianconero pisze:Bramka dla Holandii w sumie na konto Ruganiego/De Sciglio chyba.
Juventus to nie Italia. Italia to nie Juventus. Już nie.
Osgiliath pisze:Jak DiMarzio raportuje o tym młodym holenderskim obrońcy, to jest szansa, że wpadnie do nas?
DiMarzio ostatnio robi się coraz bardziej clickbaitowy. Koło chłopaka kręci się Man. Utd i Bayern. Pieniądze rzucane w jego kierunku pobudzają wyobraźnię, gdzie my przy tym wszystkim.
Osgiliath pisze:Z Canem coraz więcej plot jest tego typu, że go jednak mamy, ale faktycznie medicale mają być w następnym tygodniu (którym już to szkoda liczyć). Raczej jednak wątpię, by była to jakaś zasłona dymna przed innym graczem.
Mam nadzieję, że do transferu Cana nie dojdzie i jest to jak wspomniałeś zasłona dymna. W sprawie Niemca zadziwiająco lejemy wodę.


kd pisze:Milan wyrwał tylko cegiełkę z naszego muru, u nas mur stoi z małą dziurą, oni postawili ta cegłę i myślą że mają mur.
kamil-8853

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2014
Posty: 427
Rejestracja: 18 lutego 2014

Nieprzeczytany post 05 czerwca 2018, 10:12

wagner pisze:
Il_Bianconero pisze:Mam nadzieję, że do transferu Cana nie dojdzie i jest to jak wspomniałeś zasłona dymna. W sprawie Niemca zadziwiająco lejemy wodę.
Yyyyy ... Możesz napisać czemu nie chcesz tego transferu ??

1) Przychodzi ograny zawodnik, reprezentant kraju w wieku 24 lat będący do momentu kontuzji jednym z podstawowych graczy drużyny która występowała w tym roku w finale CL i zajeła 3 miejsce w PL,

2) Nie zapłacimy za niego ani 1 euro

3) Zawodnik jest zwinniejszy i bardziej efektywniejszy od swojego rodak Khediry którego 3/4 forumowiczów chciało by wywalić z Juve szybciej niż natychmiast

4) Zawodnik uniwersalny który może grać jako ŚP, ŚPD, SO.

5) Zawodnik o podobnej charakterystyce co Granit Xhaka czy Bakayoko za których Arsenal i City zapłacili po 40 mln euro

Przecież ten deal (nawet jeżeli zawodnik będzie pobierał 5 mln rocznie - czyli tyle samo co Sami) jest dla nas jak gwiazdka z nieba. Wzmacniamy środek pola nie uszczuplajac swojego budżetu na transfery (poza oczywiście budżetem płacowym)


wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 05 czerwca 2018, 10:33

kamil-8853 pisze:Yyyyy ... Możesz napisać czemu nie chcesz tego transferu ??
Pisałem o tym kilkakrotnie. Niestety nie mam obecnie czasu by znów podawac te same argumenty. Najogólniej rzecz ujmując jest to gorsza wersja Khediry.

Bardzo wszystko fajnie wypunktowales, lecz to wszystko teoria. Jak oceniasz samego zawodnika podczas oglądania go w meczu? Ja sam, sezon temu, poświęciłem dużo czasu Liverpoolowi i wyrobiłem sobie takie, a nie inne zdanie na temat Cana.


kd pisze:Milan wyrwał tylko cegiełkę z naszego muru, u nas mur stoi z małą dziurą, oni postawili ta cegłę i myślą że mają mur.
Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 05 czerwca 2018, 11:13

Perin dzisiaj chyba faktycznie done dealio, bo DS Genoi stwierdził, że właśnie negocjują z juve a gracz wyraził chęć przejścia do nas.


kamil-8853

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2014
Posty: 427
Rejestracja: 18 lutego 2014

Nieprzeczytany post 05 czerwca 2018, 11:18

wagner pisze:
kamil-8853 pisze:Yyyyy ... Możesz napisać czemu nie chcesz tego transferu ??
Pisałem o tym kilkakrotnie. Niestety nie mam obecnie czasu by znów podawac te same argumenty. Najogólniej rzecz ujmując jest to gorsza wersja Khediry.

Bardzo wszystko fajnie wypunktowales, lecz to wszystko teoria. Jak oceniasz samego zawodnika podczas oglądania go w meczu? Ja sam, sezon temu, poświęciłem dużo czasu Liverpoolowi i wyrobiłem sobie takie, a nie inne zdanie na temat Cana.


Nie wiem czego więcej można oczekiwać po ŚPD .... Lepsza wersja Khediry ? No Ok, każdy ma swoje zdanie i na tym zakończmy ten temat.


Il Fenomeno

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 stycznia 2009
Posty: 1032
Rejestracja: 31 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 05 czerwca 2018, 12:10

Perin vs Holandia, można powiedzieć że jego debiut, bo wcześniej zagral tylko kilkanaście minut z Albania.

kilka fajnych interwencji.


Obrazek
Zablokowany