Serie A 17/18 (12): JUVENTUS F.C 2-1 Benevento

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
juvemaroko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2012
Posty: 1869
Rejestracja: 05 lutego 2012

Nieprzeczytany post 05 listopada 2017, 15:50

Kiedys musi byc ten pierwsze raz. Ale czemu to ma byc dziszaj kompromitujac sie grajac taka padaka.


Baczu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2009
Posty: 1290
Rejestracja: 01 marca 2009

Nieprzeczytany post 05 listopada 2017, 15:50

Dybala z meczu na mecz zaczyna mi coraz bardziej działać na nerwy. Niektórzy tu pisali że chłopak dziś sobie postrzela ogórkom, a tymczasem gra jak ostatnia oferma. Kelner z Benevento mając wolnego, huknął bez kompleksów jak z armaty, a <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> tchórz Pawełek w podobnej sytuacji pobawił się w krótkie rozgrywanie z Costą. Drugi Messi? Póki co to drugi Lanzafame, bo na jego poziomie obecnie gra argentyńczyk. O niewykorzystanych dwóch setkach (albo i dwusetkach) szkoda już wspominać, ale tu akurat przebił go bezmózg Cuadrado. Costa póki co ma pecha, ale widać że mu sie chce ale za bardzo nie ma z kim grać. Marchisio gra jak za czasów Del Neriego, pożytku z niego nie ma żadnego. Szczęsny przy golu sie nie popisał, gracz Benevento nie bał się zablokować jednego ze strzałów swoją męskością, a Wojtuś nawet nie kiwnął palcem. Zatrważające jest to, że za każdym razem jak Benevento przekracza naszą połowe, to śmierdzi mi jakimś farfoclem i golem... Bez Pjanicia niestety ta drużyna nie istnieje, niech Allegri ściąga go z kanapy sprzed telewizora i posyła na boisko, bo nawet kontuzjowany da nam więcej niż Marchisio. Grajmy tak dalej, to w 1/8 LM trafimy na City Guardioli i w dwumeczu nam dwucyfrówke stukną.


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 05 listopada 2017, 15:50

Pora na jubileuszowe #calmacalma Allegriego :rotfl:


Obrazek
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 05 listopada 2017, 15:51

Szacunek dla tych co dalej oglądają.


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8862
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 05 listopada 2017, 15:51

Mistrzowie! klaniam się :bravo: :lol: :rotfl: :rotfl: :rotfl:


Obrazek
dp10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lipca 2004
Posty: 1079
Rejestracja: 13 lipca 2004

Nieprzeczytany post 05 listopada 2017, 15:51

Cała Seria A się z nas śmieje. Nic nam nie wychodzi. Trzy rzuty wolne z bardzo dobrej pozycji i 2 razy Dybala, 1 Costa fatalnie. Wyzwaniem będzie strzelenie gola wyrównującego.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7350
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 05 listopada 2017, 15:52

Decyzja o odpuszczeniu oglądania na rzecz City - Arsenal jedną z lepszych w moim piłkarskim życiu.

#CynicznyJuventus :rotfl:
Ostatnio zmieniony 05 listopada 2017, 15:52 przez jackop, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Hed

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 1302
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 05 listopada 2017, 15:52

Beznadzieja...nie gramy z przodu nic, zero schematów, szkoda strzępić ryja. Znowu jedna akcja przeciwników i gol. KIedy to się skończy?


LukaszG / DLuGi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 stycznia 2014
Posty: 787
Rejestracja: 12 stycznia 2014

Nieprzeczytany post 05 listopada 2017, 15:52

:rotfl: nie wierze, to wygląda dramatycznie. Ten zespół w ogóle miał jakiś okres przygotowawczy, bo mi to wygląda na wpuszczenie na boisko 11 osobowej zbieraniny.


Bukol87 pisze:Ponadto, nikt tej waszej pisaniny w Turynie nigdy nawet nie przeczytał. Piszecie dla siebie i do siebie.
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 05 listopada 2017, 15:52

No nieźle :prochno: Chłopaki się mocno postarały żeby tej 120stej rocznicy nigdy nie zapomnieć :D

Za gola obwiniam Szczęsnego, fatalnie się ustawił przy tym wolnym, a poźniej nawet nie ruszył do piłki...
Zanim wszystkich zjedziecie z góry na dół to trzeba mieć na uwadze, że taki mecz zdarza się 1 na 1000. Oni oddali jeden strzał a my? Costa słupek, poprzeczka, Cuadrado dwie sety, Dybala, Higuain tez mieli okazji.

Wygramy to. 3-1.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 05 listopada 2017, 15:52

:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Ale siara na cały świat, chłopczyki z JP potypowały sobie ostre strzelanie :rotfl:

Dzisiaj Benevento zdobędzie wreszcie punkty bo za przeciwnika ma drużynę w której prym wiodą Dybala i Cuadrado :smile:
Nieudaczniki do sześcianu, byle pyra ciśnie nam bramę z dupy a te piłkarzyny nawet sensownej akcji nie potrafią skleić.
Nicram_93 pisze:A ja coś właśnie czuję, że w tym meczu się nastrzelamy.
:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Ostatnio zmieniony 05 listopada 2017, 15:54 przez MRN, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 05 listopada 2017, 15:53

Jak nie wygramy z tymi półamatorami to będzie miał z nas bekę cały piłkarski świat :lol:
Dybala już nawet odpuścił sobie wolnego, chociaż pewnie i tak walnie focha jak Allegri go zdejmie.
Cyniczny Juventus Allegriego :prochno: zaczyna mnie to bawić prawie tak jak "nadchodza mistrzowie".


#AllegriOut
Nicram_93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2017
Posty: 989
Rejestracja: 26 czerwca 2017

Nieprzeczytany post 05 listopada 2017, 15:53

Nie wierzę w to co widzę :shock:

Mam pytanie, czy Szczęsny zawinił przy bramce, bo akurat nie widziałem, bo chwilowo miałem problem z transmisją?

Pytanie do Bukola, rozumiem, że ten mecz gramy zgodnie z Twoim planem i oczekiwaniami? Jeśli tak mamy grać to my z tej grupy w LM nie wyjdziemy, o scudetto nawet nie wspominając :facepalm:

Max, Panu już dziękujemy.


Obrazek
"Prawdziwy dżentelmen nigdy nie opuszcza swojej damy."
Alessandro Del Piero, czerwiec 2006r.
Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2361
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 05 listopada 2017, 15:54

Hed pisze:Beznadzieja...nie gramy z przodu nic, zero schematów, szkoda strzępić ryja. Znowu jedna akcja przeciwników i gol. KIedy to się skończy?
Jak to zero schematów. Mamy cały jeden schemat w tym sezonie. Dograć piłkę do naszych skrzydłowych (którzy w dodatku są totalnie bez formy) i niech oni wrzucą lagę w pole karne. To wygląda gorzej niż w naszej rodzimej ekstraklapie :think:


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
Bobby X

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 maja 2009
Posty: 951
Rejestracja: 18 maja 2009

Nieprzeczytany post 05 listopada 2017, 15:54

Pewnie Juventus wygra, ale ja takiego czegoś nie toleruję. To przechodzi pojęcie wszelakie co za wstyd. Wybitny Strateg to Wybitny Idiota, Kudłaty Krasić z prawej jest kompletnie pozbawiony mózgu i jego parter z lewej to samo :facepalm: Nic w tej drużynie nie funkcjonuje :angry:

BŁAGAM #ALLEGRIOUT :mad2: :mad2: :mad2: :mad2:


:allegri: na śmietnik
Zablokowany