LM 17/18 (gr. D) [2]: JUVENTUS F.C 2-0 Olympiakos

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3963
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 26 września 2017, 12:22

Hasi zwolniony po porażce z AEK, swoją drogę czemu on go w ogóle wzięli po tym co odwalił w Legii to nie mam pojęcia.


panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 26 września 2017, 12:35

AdiJuve pisze:Hasi zwolniony po porażce z AEK, swoją drogę czemu on go w ogóle wzięli po tym co odwalił w Legii to nie mam pojęcia.
A co on takiego odwalił w Legii? To że ten śmieszny klubik co roku sprzedaje swoje największe gwiazdy i nie potrafi ściągnąć latem wartościowego zastępstwa to chyba nie jest wina trenera? :whistle:


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
Julek997

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lutego 2008
Posty: 422
Rejestracja: 10 lutego 2008

Nieprzeczytany post 26 września 2017, 12:50

panlider pisze:
AdiJuve pisze:Hasi zwolniony po porażce z AEK, swoją drogę czemu on go w ogóle wzięli po tym co odwalił w Legii to nie mam pojęcia.
A co on takiego odwalił w Legii? To że ten śmieszny klubik co roku sprzedaje swoje największe gwiazdy i nie potrafi ściągnąć latem wartościowego zastępstwa to chyba nie jest wina trenera? :whistle:
Co odwalił ?? 14 miejsce w lidze po 10 kolejkach, odpadnięcie w 1/16 z Pucharu Polski z I-ligowy Górnikiem, porażka w Superpucharze Polski, porażka z BVB 0-6. Trener jest to tragiczny.
Miał w skłądzie Nikolica, Odijda, Radovic, Prijovic a Legia prawie w strefie spadkowej była.


panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 26 września 2017, 13:12

Julek997 pisze:
panlider pisze:
AdiJuve pisze:Hasi zwolniony po porażce z AEK, swoją drogę czemu on go w ogóle wzięli po tym co odwalił w Legii to nie mam pojęcia.
A co on takiego odwalił w Legii? To że ten śmieszny klubik co roku sprzedaje swoje największe gwiazdy i nie potrafi ściągnąć latem wartościowego zastępstwa to chyba nie jest wina trenera? :whistle:
Co odwalił ?? 14 miejsce w lidze po 10 kolejkach, odpadnięcie w 1/16 z Pucharu Polski z I-ligowy Górnikiem, porażka w Superpucharze Polski, porażka z BVB 0-6. Trener jest to tragiczny.
Miał w skłądzie Nikolica, Odijda, Radovic, Prijovic a Legia prawie w strefie spadkowej była.
My bad, sądziłem, że Vadis przyszedł do Legii po odejściu Nikolicia :prochno:


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
DonPatch

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 stycznia 2010
Posty: 810
Rejestracja: 02 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 26 września 2017, 13:18

Prawdopodobna jest teoria, że pod względem taktycznym może i jest dobry, ale to fatalny człowiek do współpracy, tyran. W Legii grali na jego zwolnienie, nie wiem jak w Olympiakosie.


Obrazek
Bukol87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2005
Posty: 1253
Rejestracja: 23 marca 2005

Nieprzeczytany post 26 września 2017, 13:25

Mam nadzieję, że mecz obędzie się bez kontuzji, a jeśli takie się pojawią, to życzyłbym sobie aby sztab i zarząd po raz kolejny nie manipulowali opinią publiczną. Tego bym nie przeżył. Zresztą nie tylko ja.


AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3963
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 26 września 2017, 16:50

panlider pisze:
AdiJuve pisze:Hasi zwolniony po porażce z AEK, swoją drogę czemu on go w ogóle wzięli po tym co odwalił w Legii to nie mam pojęcia.
A co on takiego odwalił w Legii? To że ten śmieszny klubik co roku sprzedaje swoje największe gwiazdy i nie potrafi ściągnąć latem wartościowego zastępstwa to chyba nie jest wina trenera? :whistle:
Akurat to można bardziej napisać w kontekście Magiery, Hasi po prostu poległ w Warszawie na całej linii.
Z naszego punktu widzenia trochę szkoda, bo efekt nowej miotły może jakoś zmobilizować graczy z Pireusu a 3 sezony temu już witali się z gąska jak mieli 2-1 na JStadium.


panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 26 września 2017, 17:18

AdiJuve pisze:
panlider pisze:
AdiJuve pisze:Hasi zwolniony po porażce z AEK, swoją drogę czemu on go w ogóle wzięli po tym co odwalił w Legii to nie mam pojęcia.
A co on takiego odwalił w Legii? To że ten śmieszny klubik co roku sprzedaje swoje największe gwiazdy i nie potrafi ściągnąć latem wartościowego zastępstwa to chyba nie jest wina trenera? :whistle:
Akurat to można bardziej napisać w kontekście Magiery, Hasi po prostu poległ w Warszawie na całej linii.
Z naszego punktu widzenia trochę szkoda, bo efekt nowej miotły może jakoś zmobilizować graczy z Pireusu a 3 sezony temu już witali się z gąska jak mieli 2-1 na JStadium.
Przyznaje się, że coś mi się pomyliło z tym Hasim, nie śledzę za bardzo ekstraklapy, ani Legii.
Co do meczu, to nowa miotła czy nie, naszym obowiązkiem jest wygrać ten mecz, najlepiej wysoko i do 0 :)


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 26 września 2017, 20:04

Max:

- nie zdecydował jeszcze kto utworzy czwórke z przodu
- możliwe opcje z tyłu to Sturaro na PO+ Barza na SO bądź Barza na prawej a Benatia na środku
- Pjanic i Matuidi na środku


panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 26 września 2017, 20:08

Poprostu pisze:Max:

- nie zdecydował jeszcze kto utworzy czwórke z przodu
- możliwe opcje z tyłu to Sturaro na PO+ Barza na SO bądź Barza na prawej a Benatia na środku
- Pjanic i Matuidi na środku
Mandzukicia i Dybali raczej nie posadzi, także pozostaje kwestia dwóch miejsc w ataku ;)


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 26 września 2017, 22:54

"Mam kim zagrać na prawej stronie obrony. Mogą to być zarówno Andrea Barzagli jak i Stefano Sturaro. W tym drugim wariancie Andrea przesunie się na środek defensywy gdzie stworzy duet z Medhim Benatią".

A Chiellini to co? Znowu jakiś problem ? :facepalm:


Nicram_93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2017
Posty: 989
Rejestracja: 26 czerwca 2017

Nieprzeczytany post 27 września 2017, 08:35

Też tego nie rozumiem, dlaczego nie wymienia Chielliniego? Czuję znowu jakiś uraz, bo przecież w innym wypadku byłby pewniakiem. Nie wiem dlaczego, ale jakoś nie mogę się przekonać do Benatii, wiem że Rugani popełnia błędy i też gra niepewnie, ale z takim rywalem jak Olimpiakos mógłby moim zdaniem zagrać, aby spróbować tej gry w LM. Jak dla mnie Benatia i Rugani to w tym momencie podobny poziom, więc ja wolałbym dać kolejną szansę młodemu, bo w LM za wiele póki co ich nie dostaje.


Obrazek
"Prawdziwy dżentelmen nigdy nie opuszcza swojej damy."
Alessandro Del Piero, czerwiec 2006r.
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 27 września 2017, 09:15

Wojtek pisze:A Chiellini to co? Znowu jakiś problem ? :facepalm:
Nie przesadzajcie, Olympiakos to nie potentant więc i bez Kielona damy radę. Niech odpoczywa bo po LM mamy trudny wyjazd a i z Toro przecież Kielon wystąpił. Rotacja musi być a z kim ma Kielon odpocząć jak nie z Olympiakosem ?


Obrazek
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 27 września 2017, 12:51

Na 8 spotkań Cheillini zagral 5, sorry ale taki Ramos to gra każdy mecz, po czym Kielon ma odpoczywać? :rotfl: Jak Tak dalej pójdzie to będzie grał co drugi mecz. Jak dla mnie to powinien wyjść dziś na Olympiakos a w niedzielę na Atalante, a nie że jakieś odpoczynki, on jest profesjonalistą, musi być przygotowany na 50 meczy w sezonie.


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 27 września 2017, 14:34

Wg info z godziny 14:00 Higuain ponownie na ławie:

(4-2-3-1): Buffon - Sturaro, Barzagli, Chiellini, Alex Sandro - Pjanić, Matuidi - Cuadrado, Dybala, Douglas Costa - Mandzukić


Obrazek
Zablokowany