Liga Mistrzów 2017/2018

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
Zablokowany

Na jakim etapie Juventus zakończy udział w LM 2017/18

4 miejsce w fazie grupowej
0
Brak głosów
3 miejsce w fazie grupowej
0
Brak głosów
1/8 finału
6
7%
1/4 finału
20
22%
1/2 finału
18
20%
finał
8
9%
zwycięstwo
38
42%
 
Liczba głosów: 90
Poulinho

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 września 2007
Posty: 907
Rejestracja: 28 września 2007

Nieprzeczytany post 07 grudnia 2017, 10:55

Z pierwszego koszyka jedynym zespołem, który według mnie byłby faworytem w dwumeczu z nami (choć minimalnym) jest Barcelona, na którą na pewno nie trafimy.

United, bardzo fajny zespół z bardzo dobrym trenerem, nie jest to jednak przeciwnik nie do pokonania, wręcz przeciwnie ma pewne braki, dodatkowo doświadczenie ich zawodników LM jest bardzo skromne. Real pokazał na początku sezonu, gdzie jest ich miejsce w Europie.

City, pokonaliśmy ich dwukrotnie dwa lata temu, teraz też nie powinno być z tym problemu. Mają świetny start, jednak nie jest chyba tajemnicą, że nie da się zagrać całego sezonu na pełnej petardzie. Zresztą, skoro z Napoli mieli drobne problemy to co dopiero będzie z nami ;)

PSG, Bayern pokazał, że nie są przeciwnikiem nie do pokonania, zresztą chyba dalej jest w nich ten syndrom europejskiego frajerstwa i nawet Neymar tego nie zmieni. Choć oczywiście mają dwóch-trzech zawodników, którzy sami mogą wygrać spotkanie z każdą drużyną na świecie. Skoro jednak w zeszłym roku bez problemu zneutralizowaliśmy Neymara i teraz nie powinno być problemu.

Tottenham i Liverpool to problemy słabsze od nas zarówno na papierze jak i w rzeczywistości.

Chciałbym mimo wszystko w tej fazie naprawdę mocnego przeciwnika, żeby wysłać sygnał, że dalej jesteśmy mocni i dalej trzeba się z nami liczyć. Pokonanie PSG czy City pójdzie w świat, a są to zespoły, które możemy pokonać. Dlatego też tak ważne jest w tym kontekście wypracowanie sobie kilku punktów przewagi do połowy lutego, tak by grać w marcu w lidze na pół gwizdka.

Juventus - PSG
AS Roma - FC Basel
Manchester United - Bayern
Barcelona - Chelsea
Liverpool - Real
Tottenham - Sevilla
Manchester City - Porto
Beskitas - Szachtar

Moje wymarzone losowanie. Zostaje kilku chłopców do bicia, a groźniejsze drużyny eliminują się nawzajem :)


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6204
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 07 grudnia 2017, 11:00

Besiktas - Real Madryt
Chelsea - Barcelona
Manchester United - Juventus
Roma - Sevilla
PSG - Basel
Liverpool - Porto
Tottenham - Shakhtar Donieck
Manchester City - Bayern Munich

Tak jest.


joy

Katalończyk
Katalończyk
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2012
Posty: 771
Rejestracja: 18 kwietnia 2012

Nieprzeczytany post 07 grudnia 2017, 11:28

Na tę chwilę wygląda na to, że będzie to najsilniejsza LM od lat. Głównie przez dobre wyniki ekip z Anglii.


Kicek7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 sierpnia 2006
Posty: 357
Rejestracja: 09 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 07 grudnia 2017, 11:59



CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 07 grudnia 2017, 13:04

Mi wyszło tak:

Juventus - Liverpool
FC Basel - AS Roma
Shakhtar Donetsk - Tottenham Hotspur
Bayern München - Manchester United
Sevilla - Besiktas
Real Madrid - Paris Saint-Germain
FC Porto - Manchester City
Chelsea - FC Barcelona

Chciałbym by mocni rywali wyeliminowali się nawzajem. Oczywiście, chcąc być najlepszym trzeba z najlepszymi wygrywać. Jednak sezon jest długi i warto mieć też szczęście w losowaniu by skutecznie walczyć na 3 frontach. Ja osobiście obstawiam że dojdziemy do finału, aż do finału!


#cznandj #ripgangsquad :hi:
juvemaroko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2012
Posty: 1869
Rejestracja: 05 lutego 2012

Nieprzeczytany post 07 grudnia 2017, 14:05

Real musi miec latwo wiec

Real Madrid - Besiktas

My zagramy z Angielskim zespolem

Juventus - Manchester City

Musi byc jakis hit

Bayern München - Manchester United

Chelsea - FC Barcelona

Musi byc slaby zespol dla Real w 1/4 finale

Basel - As Roma

Reszta
Fc Porto - Liverpool
Sevilla - PSG
Shakhtar Donetsk - Tottenham Hotspur


wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 07 grudnia 2017, 15:27

Moje typy, które chciałbym zobaczyć:
Manchester United - Juve
Barcelona - Chelsea
Bayern - Manchester City
Liverpool - Real
Spurs - Sevilla
PSG - Szachtar
Besiktas - Basel
Roma - Porto


kd pisze:Milan wyrwał tylko cegiełkę z naszego muru, u nas mur stoi z małą dziurą, oni postawili ta cegłę i myślą że mają mur.
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7350
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 07 grudnia 2017, 16:40

M.R. pisze:Na temat drużyn z Wysp mógłby się wypowiedzieć nasz forumowy ekspert od Premier League czyli @jackop. Swoją drogą śmieszy mnie trochę bagatelizowanie Tottenhamu, który może być bardzo niewygodnym przeciwnikiem.
Pytaj :D

Anglicy vs Juventus:
- Liverpool wciąga nas skrzydłami Salah - Mane, ale posiada najmniej jakości w defensywie

- Tottenham wciąga nas środkiem pola (aczkolwiek jak pisał panlider zaliczają obecnie pierwszy poważny zjazd w tym sezonie).

- za to w City pomoc praktycznie nie istnieje. Piłka zwykle przenoszona jest tak szybko, że rozgrywanie zaczyna się 25 metrów od bramki przeciwnika i spoczywa na brakach Silvy i KdB. W końcu mają bramkarza (wymaga dalszej weryfikacji). Kosmicznie szeroka kadra - na Szachtar wyszło jedynie 2 etatowych graczy z pola + Ederson.

- Chelsea z Conte za sterami to będzie właśnie ten pojedynek na wydłubanie oczu. Szczególnie jeśli Antonio oprócz 3osobowego środka obrony dołożyłby skrajnych pomocników w postaci Alonso i Mosesa. No i na deser Morata :prochno:

- United jak dla mnie najbardziej nieprzewidywalnym rywalem. Kadra w końcu prezentuje się całkiem zacnie. Ich problemem jest to, że nawet Mourinho często nie wie kto jest obecnie 'w gazie'. Z ręką na sercu nie potrafiłbym jednoznacznie określić różnicy w formie np. Lingarda a Martiala - za wiele zależy właśnie od dyspozycji dnia.

Wszystkie wyżej wymienione ekipy eksperymentują w tym sezonie z grą trójką z tyłu. Modne w PL stało się zwłaszcza 3-4-3.

Taktykę "na Napoli" jeśli już, to widziałbym przeciwko The Blues, The Reds i Spurs. Cofnąć się próbując kontrolować Diabły lub Obywateli to jak czekać na egzekucję.

Historycznie nie ma się na co powołać, bo ostatni taki sezon Wyspiarze zaliczyli w prehistorii. Czasów gdzie 3 angielskie ekipy grały w półfinałach CL nie pamięta większość czynnych piłkarzy z PL :D


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
DonPatch

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 stycznia 2010
Posty: 810
Rejestracja: 02 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 07 grudnia 2017, 16:49

FC Porto FC Barcelona
FC Basel Liverpool
Chelsea Paris Saint-Germain
Bayern München Manchester City
Real Madrid Besiktas
Juventus Manchester United
Shakhtar Donetsk Tottenham Hotspur
Sevilla AS Roma

Tak mi wyszło, ale liczę na PSG i wielki upadek naftowych nurków.


Obrazek
Piotr Juvefan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 kwietnia 2008
Posty: 1611
Rejestracja: 12 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 07 grudnia 2017, 18:10

To ja też się pobawię ;)

FC Liverpool- JUVENTUS

Man United - FC Porto

Tottenham - Szachtar

Man City - FC Sevilla

PSG - Real Madryt

FC Barcelona - Bayern Monachium

Besiktas - Chelsea

Roma - FC Basel


PS: A z tej aplikacji to tak ;)

Chelsea
FC Barcelona

Real Madrid
Manchester City

Sevilla
Besiktas

FC Porto
AS Roma

Bayern München
Tottenham Hotspur

Shakhtar Donetsk
Paris Saint-Germain

Juventus
Manchester United

FC Basel
Liverpool


Obrazek
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 07 grudnia 2017, 20:20

To ja tez :D
FC Porto vs Manchester City
Real Madrid vs Manchester United
FC Basel vs FC Barcelona
Juventus vs Liverpool
Shakhtar Donetsk vs Besiktas
Sevilla vs AS Roma
Chelsea vs Paris Saint-Germain
Bayern München vs Tottenham Hotspur


Push3k

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2006
Posty: 3453
Rejestracja: 24 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 07 grudnia 2017, 20:50

Ja sugeruję administracji i moderacji, usunięcie indywidualnych typów par 1/8. Wypadało by, żeby tu odbywała się dyskusja, a nie spam.


Loud
Louder!
MOTÖRHEAD
1945-2015 RIP Lemmy
pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 07 grudnia 2017, 21:01

Jestem niemalże przekonany, że trafimy na jakiś angielski zespół, pytanie jaki.

Niektórzy tutaj strasznie lekceważą Liverpool ze względu na swoją radosną grę. Ja z kolei boję się, że ich szybka gra przeciwko mogłaby sprawić ogromne problemy. We Włoszech nikt nie gra tak szybko i wysoko, jak goście z miasta Beatlsów, więc na dobrą sprawę ciężko stwierdzić, jak poradziłby sobie Juventus - totalne przeciwieństwo. Nie chciałbym ich w 1/8

Chciałbym z kolei trafić na UTD, ale chyba nie mógłbym znieść ewentualnego wyrzucenia nas z rozgrywek przez zespół Pogby. Bleh.


Obrazek
wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 07 grudnia 2017, 21:18

Push3k pisze:Ja sugeruję administracji i moderacji, usunięcie indywidualnych typów par 1/8. Wypadało by, żeby tu odbywała się dyskusja, a nie spam.
Wypadałoby wciskać niebieski klawisz, a nie robić offtopu. Co do typów to również są one częścią dyskusji, który z rywali byłby wygodniejszy, a który nie i dlaczego. Możesz nie brać udziału w dyskusji i nie komentować, a nie narzucać moderacji żeby do poniedziałku godziny 13:00 zamknęła wątek.
Ostatnio zmieniony 08 grudnia 2017, 12:11 przez wagner, łącznie zmieniany 1 raz.


kd pisze:Milan wyrwał tylko cegiełkę z naszego muru, u nas mur stoi z małą dziurą, oni postawili ta cegłę i myślą że mają mur.
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6204
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 07 grudnia 2017, 21:36

Push3k pisze:Ja sugeruję administracji i moderacji, usunięcie indywidualnych typów par 1/8. Wypadało by, żeby tu odbywała się dyskusja, a nie spam.
Te 10 postów z indywidualnym typami tak nam strasznie zaspamowało forum, że administracja i moderacja będzie ten bajzel sprzątać i sprzątać, a prawdziwi dyskutanci zanim odnajdą się w tym burdelu to się Liga Mistrzów skończy. Chlopie, coś Ty taki drętwy?

Barcelona, PSG, Bayern, Real. Stawiam piątaka, że po tej fazie rozgrywek pożegnamy się z przynajmniej jedną z tych drużyn.


Zablokowany