Mercato (Lato 2017 / Zima 2018) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 02 września 2017, 17:43

Marian50 pisze:Dajcie temu De Sciglio zagrać parę meczy...Bo od początku sezonu jęczycie,że słaby itp itp...
A co mamy mówić bo jego katastrofalnych występach?


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
juvemaroko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2012
Posty: 1869
Rejestracja: 05 lutego 2012

Nieprzeczytany post 02 września 2017, 20:11

Czas pokaze czy De Sciglio bedzie slabo wystepowac w barwach Juve czy zacznie grac solidnie i robic postepow.
Mam nadzeje ze grajac w Juve Mattia zrobi znacznego postepu i zacznie dobrze sie prezentowac.


filippo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 listopada 2004
Posty: 1028
Rejestracja: 29 listopada 2004

Nieprzeczytany post 03 września 2017, 00:02

Z reguly pozornie najbardziej gowniane transfery w Juve wychodza najlepiej (vide Evra, Alves, Giacherini, stary Pirlo...). Czuje se De Sciglio da rade w tym sezonie


forumowy ujadacz
AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3963
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 03 września 2017, 00:26

filippo pisze:Z reguly pozornie najbardziej gowniane transfery w Juve wychodza najlepiej (vide Evra, Alves, Giacherini, stary Pirlo...). Czuje se De Sciglio da rade w tym sezonie
:shock:
W ogóle nieporozumieniem jest wrzucanie tutaj graczy takiej klasy jak Pirlo,Alves czy Evra, Gacek też przychodził jako gwiazda Ceseny.
Tutaj powinno się używać nazwisk jak Marinez,Motta,Traore.


RICTOR

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 sierpnia 2005
Posty: 2204
Rejestracja: 14 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 03 września 2017, 00:46

Problem z De Sciglio jest taki, że on nawet w najlepszych okresach swojej kariery był jedynie solidny a na nasze apiracje przydałby się jednak ktoś mogący dołożyć od siebie coś ekstra. No nic, może przy Maxie się jeszcze rozwinie.


ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 03 września 2017, 10:13

filippo pisze:Z reguly pozornie najbardziej gowniane transfery w Juve wychodza najlepiej (vide Evra, Alves, Giacherini, stary Pirlo...). Czuje se De Sciglio da rade w tym sezonie
Problem w tym, że ci starzy piłkarze których wymieniłeś kiedyś grali na najwyższym poziomie i była szansa, że na niego powrócą. Z reguły to się udawało, a De Sciglio nigdy do żadnego wysokiego poziomu nie doszedł.


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 03 września 2017, 10:57

Mercato się skończyło więc temat do zamknięcia.Teraz będziecie pisać - daje 7/10 a inny 3/10.Pytanie tylko po co ? Oceniajcie sobie filmy czy seriale na filmweb po ich obejrzeniu. Ocenisć transfery naszych nowych graczy po sezonie a nie teraz jsk np taki Berna jeszcze nie zdążył piłki kopnąć w lidze.


Lucas87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2013
Posty: 2035
Rejestracja: 13 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 03 września 2017, 11:25

Stawianie Giaccheriniego obok Pirlo, Evry i Alvesa, to tylko na jp. Ocenić transfery każdy ma prawo, tak jak rysować ustawienie jedenastki, mimo iż nikogo to nie interesuje. Obawiam się, że Juventus może być zbyt trudnym zadaniem dla Berny.


SANCTI PER FIDEM VICERUNT REGNA OPERATI SUNT IUSTITIAM.
albertcamus

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 sierpnia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 03 września 2017, 11:45

Ale co tu oceniać? Wszystkie transfery zarówno IN, jak i OUT są kozak.

Wzmocniliśmy atak Berną i Costą, pomoc Matuidim i Bentancurem, dziurę po Bonuccim załataliśmy Howedesem.

Jedyne co się nie udało, to zastępca dla Alvesa. Chociaż tylko w mniemaniu kibiców i wszystkich ludzi trzeźwo myślących, bo Max uważa, że MDS tam da radę.
Na mój gust to nie da i w najważniejszych meczach będziemy grali:

Buffon
Howedes, Rugani, Chiellini, Alex Sandro
Matuidi, Pjanic
Costa, Dybala, Mandzukic
Higuain

+ pierwszy do wejścia Bernardeschi


Za brak PO z prawdziwego zdarzenia daję 9/10 zamiast 10/10.
Inna ocena niż moja jest po prostu nieobiektywna i sugerujecie się moi drodzy ploteczkami transferowymi, które wykreowali dziennikarze.
Ostatnio zmieniony 03 września 2017, 11:47 przez albertcamus, łącznie zmieniany 2 razy.


Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2693
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 03 września 2017, 11:46

Przekonałeś mnie Sorek, ocenie mercato. :prochno:
6,5/10
Miało być 7 ale jak przypomniałem sobie, że po Spinazzole wystarczyło wyciągnąć rękę, którą na początku mercato Marotta wolał szukać much w nosie... w naszych zakupach znowu nie zabrakło elementu wielkiej improwizacji.
Także 1,5 punkta leci za boki obrony . Asa w zeszłym sezonie pokazał się jako tragiczny zmiennik Sandro i nic nie zostało w tej kwestii zrobione.
Po drugiej stronie pojawił się będący pośmiewiskiem MDS, prezent dla trenera oraz nominalny środkowy, co najwyżej solidny Howedes.
Następny punkt leci za osłabienia, Leo i Dani to topowi gracze na swoich pozycjach, nie doczekaliśmy się zastępstwa 1 do 1. To nie były sprzedaże, po których można powiedzieć, że zarobione pieniądze pozwoliły na utrzymanie sportowego poziomu.
Ostatni dziesiąty punkt oczywiście za brak jakieś bomby z stylu Sancheza, Griezmanna czy Verrattiego. Nie byli dostępni, nie mam żalu ale do mercato marzeń taki transfer jest niezbędny.


calma calma
wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 03 września 2017, 12:16

Ocenianie postawy De Sciglio na podstawie meczów które nie rozegrał jest spoko :lol:


Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2693
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 03 września 2017, 12:32

Zgadzam się, należy też zauważyć że przeprowadzanie definitywnych transferów bez okresu wypożyczenia to skandal i szalona nieodpowiedzialność. No bo niby jak nawet taki fachowiec jak Marotta ma ocenić przydatność i wartość zawodnika jeżeli ten nie zagrał w naszej koszulce ani minuty? No nie da się!

:hellyes:


calma calma
Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2935
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 03 września 2017, 13:09

Sorek21 pisze:Mercato się skończyło więc temat do zamknięcia.Teraz będziecie pisać - daje 7/10 a inny 3/10.Pytanie tylko po co ? Oceniajcie sobie filmy czy seriale na filmweb po ich obejrzeniu. Ocenisć transfery naszych nowych graczy po sezonie a nie teraz jsk np taki Berna jeszcze nie zdążył piłki kopnąć w lidze.
Gazety i specjalisci oceniaja, ale forumowicze nie moga :think:

wagner Jakies tam mecze w karierze chyba rozegral, zeby mozna ocenic jaki to zawodnik nie ? :roll:

pluto :ok: zgadzam sie z ocena.
Pluto pisze:Zgadzam się, należy też zauważyć że przeprowadzanie definitywnych transferów bez okresu wypożyczenia to skandal i szalona nieodpowiedzialność. No bo niby jak nawet taki fachowiec jak Marotta ma ocenić przydatność i wartość zawodnika jeżeli ten nie zagrał w naszej koszulce ani minuty? No nie da się!

:hellyes:
:bravo: zaorales.


wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 03 września 2017, 13:26

Alexinhio-10 pisze:wagner Jakies tam mecze w karierze chyba rozegral, zeby mozna ocenic jaki to zawodnik nie ? :roll:
Oczywiście, tylko nie interesuje mnie jak Higuain grał w Neapolu czy Realu, interesuje mnie jak gra w Juve, nie interesuje mnie jak Costa grał w Bayernie, tylko Juve ect. To samo tyczy się De Sciglio. Wszyscy (u mnie) nowi zawodnicy zaczynają z czystą kartą, co mi po fantastycznym graniu Douglasa Costy w Monachium jak nie powtórzy tego w Turynie? Żadnym obrońcą De Sciglio nie jestem, ale ten "fenomen" De Sciglio w Juve to tworzą użytkownicy JP. Sam zawodnik rozegrał u nas 30 minut, w meczu z Lazio, w meczu w którym każdy z obrońców prezentował ten sam poziom. Sam występ De Sciglio w tym meczu nie był gorszy od tych, które w tam tym sezonie prezentował Lichtsteiner, ten sam który teraz jest niepowołany do kadry w LM, co wzbudziło poruszenie. Nie chce mi się nawet tego tłumaczyć w racjonalny sposób.. Dam se spokój. :whistle:


panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 03 września 2017, 13:50

wagner pisze:
Alexinhio-10 pisze:wagner Jakies tam mecze w karierze chyba rozegral, zeby mozna ocenic jaki to zawodnik nie ? :roll:
Oczywiście, tylko nie interesuje mnie jak Higuain grał w Neapolu czy Realu, interesuje mnie jak gra w Juve, nie interesuje mnie jak Costa grał w Bayernie, tylko Juve ect. To samo tyczy się De Sciglio. Wszyscy (u mnie) nowi zawodnicy zaczynają z czystą kartą, co mi po fantastycznym graniu Douglasa Costy w Monachium jak nie powtórzy tego w Turynie? Żadnym obrońcą De Sciglio nie jestem, ale ten "fenomen" De Sciglio w Juve to tworzą użytkownicy JP. Sam zawodnik rozegrał u nas 30 minut, w meczu z Lazio, w meczu w którym każdy z obrońców prezentował ten sam poziom. Sam występ De Sciglio w tym meczu nie był gorszy od tych, które w tam tym sezonie prezentował Lichtsteiner, ten sam który teraz jest niepowołany do kadry w LM, co wzbudziło poruszenie. Nie chce mi się nawet tego tłumaczyć w racjonalny sposób.. Dam se spokój. :whistle:
Nie, żebym chciał bronić Lichego, bo jestem jednym z większych jego hejterów, ale wydaje mi się, że w dotychczasowych meczach nie dał się minąć jak junior kłodzie pokroju Lukaku :prochno:
Nie mniej jednak, rozumiem Twój pogląd i poniekąd się z nim zgadzam. Pozostaje jednak kwestia, dlaczego gra właśnie Lichy, a nie MDS? Przecież Włoch to pupil Maxa, kupiony zapewne na jego życzenie, a Szwajcar najlepsze lata ma zdecydowanie za sobą. Moim zdaniem wyraźnie to wskazuje na fakt, że De Sciglio jest aktualnie w jeszcze gorszej dyspozycji niż Licht. I raczej nie wróci do formy, siedząc na ławce, więc koło się zamyka.


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
Zablokowany