LM 16/17 (1/4): JUVENTUS 3-0 Barcelona

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2017, 23:21

Pluto pisze:BTW Nie wiem jak jest za granicą ale u nas szyba wybita w autokarze BvB ma zdecydowane pierwszeństwo przed naszą wygraną także marzenia o tym, że wynik okrąży świat i wszyscy klękną przed Juventusem... nie tym razem. :P
Nie przesadzaj. Fama poszła. Niekoniecznie z powodu naszej wygranej, ale kolejnej kompromitacji Barcy na wyjeździe. Tak czy inaczej, to wszystko działa na naszą korzyść.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7348
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2017, 23:22

To uczucie, kiedy nawet arbiter wie w jakiej jesteś formie, a mimo to wchodzisz na boisko: :prochno:
Ostatnio zmieniony 11 kwietnia 2017, 23:25 przez jackop, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Pavel87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 maja 2004
Posty: 262
Rejestracja: 02 maja 2004

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2017, 23:23

Mina Enrique-jak w 2012 roku, kiedy Roma dostawała czwórke-bezcenne :)


Forza Squadra Bianconera
Wicior

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 sierpnia 2003
Posty: 1226
Rejestracja: 15 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2017, 23:26

Coś pięknego. Ileż trzeba było czekać na takie widowisko Juve w LM. Oglądałem mecz z pewnym siebie fanem Barcy. Powiedział mi, że nic dwa razy się nie zdarza. Widział jak gra obrona Juve i odparł " nie ma opcji - Chiellini i Bonucci to dwaj najpewniejsi obrońcy jakich widziałem w tej edycji LM" Coś w tym jest .. Allegri to świetny trener. Wierzę, że uda nam się ich wyrzucić z LM. Wtedy wbijemy się do światowego topu.

Forza Juve!


Hypeman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 kwietnia 2014
Posty: 441
Rejestracja: 28 kwietnia 2014

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2017, 23:26

Niech ten zespół to utrzyma... Dla Gigiego, proszę.


jakiś kretyn na forum Manchesteru United pisze:Wg. La Gazzetto dello Sport Juve interesuje się Milikiem. Za Moratę. W sumie dla niego byłby fajny kierunek, bo na Leicester za wcześnie jeszcze
Dunio333

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 września 2014
Posty: 197
Rejestracja: 15 września 2014

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2017, 23:28

Hypeman pisze:Niech ten zespół to utrzyma... Dla Gigiego, proszę.
Taaa czytałem z dwa dni temu książkę Buffona i też mi się przykro zrobiło jak czytałem, że Buffi nie ma, ale by bardzo chciał wygrać LM :(.


Hed

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 1302
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2017, 23:28

Jak tu isć spać? Piękny mecz, Max rozegrał to po swojemu i jest efekt, ciekaw jestem rewanżu ale damy radę...Rwie pape z dachu. FJ


baron

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 października 2004
Posty: 122
Rejestracja: 25 października 2004

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2017, 23:30

Z pozytywów to dla części mniej doświadczonych zawodników kolejny mecz z topową drużyną. Także pomału może nie będą na takie mecze wychodzić ofajdani.
Lemina i Rincon ależ oni są słabi.
Ostatnio zmieniony 11 kwietnia 2017, 23:33 przez baron, łącznie zmieniany 2 razy.


jsduga

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2009
Posty: 467
Rejestracja: 04 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2017, 23:31

Zagraliśmy tak, jak podpowiadało serce każdego kibica, nie rozum. Przepełnia mnie duma, mimo, że to dopiero ćwierćfinał. Gdybym był kibicem innej drużyny, nie chciałbym,by moja ekipa grała ze Starą Damą. Jesteśmy do bólu nieprzyjemnym rywalem.
Dużo pracy przed nami, serce niech się cieszy, a głowy spuszczamy w dół. Do finału daleko. Gdy podniesiemy uszaty puchar niech się dzieje co chce. :dance:


„Będąc na początku sezonu czwartą-piątą siłą tej ligi, udało nam się zdobyć mistrzostwo. Gdybym mógł, podpisałbym je własną krwią." - Gigi Buffon
Dunio333

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 września 2014
Posty: 197
Rejestracja: 15 września 2014

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2017, 23:32

baron pisze:Lemina i Rincon ależ oni są słabi.
Lemina tu zdecydowanie nie pasuje, ale Rincon jako zmiennik do ligi - pucharów mi pasuje.


B@rt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2007
Posty: 1420
Rejestracja: 17 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2017, 23:32

Zagraliśmy najlepszy mecz w tym sezonie w najlepszym do tego momencie. Super i wielkie brawa dla chłopaków! Dybala dzisiaj świetny, dobry i groźny Cuadrado, ogólnie dobry środek pola, pracujące skrzydła.

Na minus druga połowa. Nie dlatego, że była zła, ale wyraźnie gorsza od pierwszej. Wkradło się rozluźnienie, trochę mniej szacunku do rywala, mniej dyscypliny taktycznej, zaczęliśmy gorzej zagęszczać środek pola i podwajać krycie, pozwoliliśmy Barcelonie na więcej swobody, daliśmy więcej miejsca. Niemniej jednak była to wymiana ciosów bez kupy w portach, ostatecznie wygrana przez nas.
No i Igła. Dzisiaj to nie jego dzień i nie podarowałbym mu tej setki z ter Stegenem, gdyby chwilę później Kielon nie strzelił bramki.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7348
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2017, 23:37

baron pisze:Lemina i Rincon ależ oni są słabi.
Też złapałem się za głowę. Lemina od razu próbował się zabawić w Neymara i po jego stracie poszła kontra. Później już tylko biegał (dość żwawo) 1-2 metry od najbliższego rywala. Z kolei Rincon dał Barcelonie wolnego, bo dał się nabrać na ten jeden zwód Messiego, który Chiellini stopował za każdym razem.

Gdybyśmy w kadrze mieli tego Sancheza i jednego świetnego środkowego (lub Marchisio w najlepszej dyspozycji), to byłbym pierwszy, który krzyczałby o wygranej Pucharu z Uszami w tym roku.

Taka euforia w temacie, że chyba tylko ja wytknąłem babole Giorgio, Leo i Samiego z pierwszej połowy (nawet pumi zapomniał) :D

Pomysł Enrique na drugą połowę to taktyczny "majstersztyk". Przesunąć nie radzącego sobie na skrzydle Messiego do środka, żeby jego stroną boiska atakować parą Roberto-Rakitić. Mandzu i Sandro wyjaśnili, tak jak Alves Neymara :smile:
Ostatnio zmieniony 11 kwietnia 2017, 23:43 przez jackop, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2017, 23:41

Dla tych, którzy piszą, ze mogło być 4:0 lub 5:0 - równie dobrze mogło skończyć sie 3:1 lub 3:2, przestańcie marudzić. Mamy wynik marzeń i drugi raz to sie nie wydarzy. Z PSG wykorzystali limit szczęścia.


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
TURBOPAWEL

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 grudnia 2012
Posty: 210
Rejestracja: 07 grudnia 2012

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2017, 23:44

wygrywamy lige mistrzow w tym roku, mozecie cytowac


Dunio333

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 września 2014
Posty: 197
Rejestracja: 15 września 2014

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2017, 23:45

TURBOPAWEL pisze:wygrywamy lige mistrzow w tym roku, mozecie cytowac
Amen.


Zablokowany