Mercato (LATO 2017)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
RoyM

Bawarczyk
Bawarczyk
Rejestracja: 22 lutego 2016
Posty: 69
Rejestracja: 22 lutego 2016

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2017, 23:38

Muller ma 15 mln brutto. Lewy podobno porownywalnie, albo troszke wiecej, ale w zyciu 15 mln netto. Nie proscie mnie o zrodla, wiem na przestrzeni lat jak to dziala w Bayernie.


Tony Montana

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2017, 23:40

Adrian27th pisze: Boże, co oni z tym przesłabym Danilo.. Real go odda za czapke gruszek.
Pisałem o tym wielokrotnie czasy promocji w Madrycie się skończyły, za czapkę gruszek na pewno nie pójdzie, chociaż tutaj jest kwestia co kto za tę czapkę uważa.
RoyM pisze:Muller ma 15 mln brutto. Lewy podobno porownywalnie, albo troszke wiecej, ale w zyciu 15 mln netto. Nie proscie mnie o zrodla, wiem na przestrzeni lat jak to dziala w Bayernie.
Prawda Juve wcale nie płaci swoim zawodnikom jakoś znacznie mniej jak się niektórym wydaje. Najgorzej jest z klubami Premier League gdzie byle czereśniak może liczyć na kontrakt warty kilka baniek.
Ostatnio zmieniony 21 czerwca 2017, 23:44 przez Tony Montana, łącznie zmieniany 1 raz.


Piti

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 czerwca 2012
Posty: 2017
Rejestracja: 02 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2017, 23:41

wloski pisze:
kubraczek pisze:Calciomercato uważa, że Bernardeschi powiedział Fiorentinie, że chce przejść do nas. To rzekome zainteresowanie ze strony Barcelony to podobno zwykła ściema, żeby podbić cenę.
Zaczepiłem dzisiaj Berne pod stadionem, zapytałem Fiorentina or Juve. Powiedział Juve ;) .
Zazdro, spoko jest? :P Gosc ma potencjal generalnie nie czaje hejtu na niego. Na pewno wolalbym 2 kotów w postaci Berny i Keity niz 1 Douglasa Coste i zostac z Cuadrado na kolejny sezon..

btw Lotito to przychlast nie tylko dla nas jak widać. Milanowi też robi problem z Biglią


RICTOR

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 sierpnia 2005
Posty: 2204
Rejestracja: 14 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2017, 23:52

wloski pisze:Danilo to raczej mało realna opcja, Costa jednak jest na rzeczy i tutaj zostanie poświęcone miejsce bez paszportu UE. W Fabinho trudno mi uwierzyć, nic się o tym nie mówi tylko my w swoim gronie, Józek sprowadzi zapewne opcję, która obejmuje UE i tyle.
Nie no nie tylko w naszym gronie bo i Di Marzio o tych nazwiskach pisze.

http://gianlucadimarzio.com/it/calciome ... -e-fabinho


AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3964
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2017, 23:54

Pluto pisze:
matekkuba pisze:
Lewandowski dostaje dwa razy więcej niż Higuain.
Za takie głupoty powinny być bany. Wszelkie źródła: bildy, forbesy (DE), dziennikarze - podają w przypadku graczy Bayernu kwoty brutto.
Zanim mnie zbanujesz zarzuć linkiem do tych informacji gdzie pisze jak byk brutto czy pretax. Albo chociaż oficjalną informacje ile rzeczywiście zarabia, nie żadne - Bild powołując się na Sportowefakty przypuszcza, że to jest 7, 10, 15... najwięcej w lidze, tyle co Muller itd.
Patrząc między innymi na prawie dwukrotną różnicę w dochodach klubów można założyć, że u czołowych graczy Bayernu gdzie w przytoczonym linku widnieje 150 i więcej, ta dycha na rękę po bonusach pęka.

W każdym razie, abstrahując od Lewego, jeśli będziemy w stanie zaproponować najlepszym graczom te 8 - 10 milionów na rękę, Marotta nie będzie już musiał być dobrym wujkiem.
Różnica w przychodach sprawia,że Bayern jest wstanie takie kwoty płacić każdemu z ważnych graczy, Juventus na chwilę obecną widać nie może sobie pozwolić na taki luksus.Bayern działa wręcz idealnie pod względem przejrzystości płac, praktycznie wszyscy ważni gracze zgarniają podobną kasę, nikt nie jest ponad resztą. W Turynie różnica blisko 100k tygodniówki Sandro i Higuaina czy pensje Bonu,Chiellini i innych ważnych graczy dwukrotnie niższe mogą powodować niezadowolenie, a klubu nie stać by każdemu płacić tyle co Higainowi czy Dybali a znajdą się tacy,którzy z miejsca dadzą im tyle a nawet więcej. Finansowo Juventus odstaje na tyle,że niestety ale sprzedaże ważnych graczy mogą stać się już coroczną tradycją stąd retoryka Marotty z tym,że kto zechce może odejść (oczywiście kasa musi się zgadzać nie tylko piłkarzowi).

RoyM pisze:Muller ma 15 mln brutto. Lewy podobno porownywalnie, albo troszke wiecej, ale w zyciu 15 mln netto. Nie proscie mnie o zrodla, wiem na przestrzeni lat jak to dziala w Bayernie.
Bayern od strony finansowej od lat wygląda najzdrowiej w Europie, nikt nie wybija się ponad resztę, nikt nie wychodzi przed szereg.


koki90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 października 2004
Posty: 1045
Rejestracja: 15 października 2004

Nieprzeczytany post 22 czerwca 2017, 00:01

wloski pisze:
kubraczek pisze:Calciomercato uważa, że Bernardeschi powiedział Fiorentinie, że chce przejść do nas. To rzekome zainteresowanie ze strony Barcelony to podobno zwykła ściema, żeby podbić cenę.
Zaczepiłem dzisiaj Berne pod stadionem, zapytałem Fiorentina or Juve. Powiedział Juve ;) .
Też byłem dzisiaj w Tychach na meczu. Bacznie się mu dziś przyglądałem i szału nie zrobił, ale wiadomo - to jeden mecz, który niczego nie przesądza. Dużo bardziej podobał mi się dziś Berardi. Schick to cały czas facet, który moim zdaniem idealnie do nas pasuje pod każdym względem. Ma technikę, warunki, CHARAKTER - jest nie tylko zadziorny, gra pod drużynę, a nie tylko pod siebie. Mógłbym wychwalać i wychwalać, choć nic wielkiego nie wyczarował, ale ma to coś, co mnie urzeka w piłkarzach.


Tony Montana

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 22 czerwca 2017, 00:10

AdiJuve pisze:
RoyM pisze:Muller ma 15 mln brutto. Lewy podobno porownywalnie, albo troszke wiecej, ale w zyciu 15 mln netto. Nie proscie mnie o zrodla, wiem na przestrzeni lat jak to dziala w Bayernie.
Bayern od strony finansowej od lat wygląda najzdrowiej w Europie, nikt nie wybija się ponad resztę, nikt nie wychodzi przed szereg.
To prawda z Bayernem. W takim Realu i Barcelonie widać ogromną dysproporcję pomiędzy tym co zarabiają 2 topowe gwiazdy (Ronaldo i Messi) i ogólnie zawodnicy, którzy grają z przodu w porównaniu z innymi zawodnikami (Ramos jest tutaj wyjątkiem). Taki Navas w Realu zgarnia teraz 4 melony, ale przed podpisaniem nowego kontraktu były to 2 melony. U nas jeszcze niedawno Buffon miał 6 melonów, a Szczęsny, który miał być przecież początkowo rezerwowym miał dostać na start bez gadania 4.


RICTOR

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 sierpnia 2005
Posty: 2204
Rejestracja: 14 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 22 czerwca 2017, 00:23

Na VS anonimowa osoba przekazała przez moderację info, że kupiliśmy Bernardeschiego a informacja ta pochodzi rzekomo od jednego z pracowników klubu z Florencji. Traktujcie z dystansem.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 22 czerwca 2017, 00:29

RICTOR pisze:Na VS anonimowa osoba przekazała przez moderację info, że kupiliśmy Bernardeschiego a informacja ta pochodzi rzekomo od jednego z pracowników klubu z Florencji. Traktujcie z dystansem.
Od jakiegos juz czasu zdaje sie, ze chcemy Coste i Bernardeschiego. Ale w obliczu odejscia Alvesa i zainteresowania osoba Danilo mogloby sie okazac, ze zawahamy sie przed wzieciem gracza Bayernu. Z drugiej strony ten jego usmiech na pytanie o Juve w filmiku od Vincitore wymowny. ;)

Jesli sie to powierdzi to bedziemy miec Wlocha, na ktorego ostatnio jest moda. Oby sie rozwinal, na razie mnie nie przekonuje.

Nagle pojawilo sie zainteresowanie Fabinho i wielka szkoda, ze nie majac paszportu europejskiego wykluczalby Coste. Widzialbym ich obu u nas.

- Pedullà - aktualna oferta Juve za N'Zonziego - 32 mln podstawy + 5/6 mln bonusow. Bierzemy tez pod uwage wlaczenie w oferte Lemine. Zobaczymy jak na to zareaguje Sevilla.


realbs

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 listopada 2014
Posty: 317
Rejestracja: 22 listopada 2014

Nieprzeczytany post 22 czerwca 2017, 00:38

- Sandro podobno nie ma zamiaru opuszczać Juve, a sam klub w ciągu kilku najbliższych dni ma mu zaoferować nowy kontrakt.

- Zwrot akcji w sprawie Szczęsnego. Chce go Spalletti, i to bardzo. Na razie ciężko stwierdzić czy to gównoplotka mająca na celu przyspieszyć negocjacje Wojtka z Juve czy nie, ale warto po traktować to poważnie.

- Plotki o Danilo należy traktować z przymrużeniem oka. Z Madrytu na pewno odejdzie James i Morata, mówi się też o Ronaldo, i raczej ciężko uwierzyć o kolejnym transferze z Realu, bez żadnych plotek o ew. zastępstwie.


Cataclysm9

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 czerwca 2013
Posty: 145
Rejestracja: 07 czerwca 2013

Nieprzeczytany post 22 czerwca 2017, 00:39

Wydaje się, że Juve jest zdecydowane na transfer Federico i jedyną przeszkodą może być Viola i jej niechęć do Juve (bo zawodnik ponoć chce tylko do Turynu). Pedulla podał, że do transakcji może zostać dołączony Rincon.

Trudno mi też uwierzyć, że Juve tak łatwo zrezygnuje z Costy po takich negocjacjach, więc na bok pewnie przyjdzie jakiś De Sciglio.


maledizione
RICTOR

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 sierpnia 2005
Posty: 2204
Rejestracja: 14 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 22 czerwca 2017, 00:39

To dodam jeszcze, bo ktoś wcześniej pytał, że Di Marzio pod koniec swojego programu powiedział, że Juve ma w garści Keitę i wykorzystując tą sytuację (pełne porozumienie z piłkarzem) zaprezentuje w końcowej fazie mercato ofertę Lotito. Coś pewnie a'la "bierz co dajemy albo strać go za darmo" tyle, że w przypadku Witsela na przykład takie coś się skończyło jak się skończyło.
CavAllano pisze:Nagle pojawilo sie zainteresowanie Fabinho i wielka szkoda, ze nie majac paszportu europejskiego wykluczalby Coste. Widzialbym ich obu u nas.
Na VS widziałem kilka oburzonych komentarzy, że marnujemy jedno miejsce non-EU na 19-latka z Urugwaju :roll:


Cataclysm9

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 czerwca 2013
Posty: 145
Rejestracja: 07 czerwca 2013

Nieprzeczytany post 22 czerwca 2017, 00:47

RICTOR pisze:Na VS anonimowa osoba przekazała przez moderację info, że kupiliśmy Bernardeschiego a informacja ta pochodzi rzekomo od jednego z pracowników klubu z Florencji. Traktujcie z dystansem.
Nie wczytywałem się nigdy w te fora, faktycznie wpisy tych "guru" tam są czegoś warte?


maledizione
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 22 czerwca 2017, 00:47

Fajny zawodnik, ale w obliczu ostatnich wydarzen faktycznie szkoda. Zwlaszcza, ze byc moze i tak Bentancur poleci na wypozyczenie. Wlasciwie to najprawdopodobniej.

Brac Schicka, Bernardeschiego, Coste, Keite, N'Zonziego i szukac prawego obroncy z paszportem EU. Nie zdziwilby mnie transfer tego goscia z Valencii, bo spelnia ten warunek.

@Cataclysm

Czasami faktycznie podaja info jako pierwsi.


RICTOR

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 sierpnia 2005
Posty: 2204
Rejestracja: 14 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 22 czerwca 2017, 00:52

Cataclysm9 pisze:Nie wczytywałem się nigdy w te fora, faktycznie wpisy tych "guru" tam są czegoś warte?
Są, ale trzeba wiedzieć, które osoby są wiarygodne a które nie. Agresti zaczynał swoją karierę dziennikarską będąc jednocześnie guru na VS. Taka legenda np. jak Antonio Corsa, który wrzucał nawet na bieżąco info z zebrań zarządu jeszcze za czasów Blanca i Secco (pamiętam jak wszyscy siedzieli na VS na szpilkach czekając co uradzą w sprawie Ferrary, czy zostaje czy papa :smile:), to też bardzo znany, ale już nieaktywny guru (teraz prowadzi stronkę Juventibus).


Zablokowany