Nowe logo

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ

Czy podoba Ci się nowe logo Juventusu?

Tak
124
59%
Nie
70
33%
Nie mam zdania
17
8%
 
Liczba głosów: 211
vero1897

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 marca 2010
Posty: 92
Rejestracja: 17 marca 2010

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2017, 14:00

Cabrini_idol pisze:Nie rozumiecie ... za kilka lat nie będzie czegoś jakiego jak herb w piłce klubowej tylko logo jako całość. Przynajmniej w tej piłce na najwyższym poziomie.
Chcesz powiedzieć, że gdyby takie logo zaprezentował któryś z klubów z Mediolanu to nie robiłbyś sobie z nich jaj ale oczekiwałbyś, że jak najszybciej pojdziemy ich śladem - śladem postępu? Akurat. Mówisz tak bo to Juve z Agnellim na czele dokonało takiej zmiany a nie "Chińczycy z Mediolanu" ale to jeszcze nie powód by uznać to za jedyną słuszną drogę i by brać za pewnik, że nagle cała piłkarska elita zrobi dokładnie to samo i to raptem w przeciągu zaledwie kilku lat...

Na JP nawet na prima aprillis nie wymyślano takich newsów bo każdy by to od razu uznał za żart... Taka prawda.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7319
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2017, 14:42

też się nie zgodzę :) inni nie pójdą naszym śladem z braku możliwości, ew próbę podejmą 2-3 kluby ale to max... a my za kolejne 10 lat znów zmienimy herb i myślę, że tak jak było w przypadku zebry - na tradycyjniejsze


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2017, 14:52

Czyli przewidujesz, że pomysł z logo nie wypali? Czy może pierwotny plan zakłada tylko czasowe odejście od tradycyjnego herbu, żeby wypromować markę?


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2017, 14:54

vero1897 pisze:
Cabrini_idol pisze:Nie rozumiecie ... za kilka lat nie będzie czegoś jakiego jak herb w piłce klubowej tylko logo jako całość. Przynajmniej w tej piłce na najwyższym poziomie.
Chcesz powiedzieć, że gdyby takie logo zaprezentował któryś z klubów z Mediolanu to nie robiłbyś sobie z nich jaj ale oczekiwałbyś, że jak najszybciej pojdziemy ich śladem - śladem postępu? Akurat. Mówisz tak bo to Juve z Agnellim na czele dokonało takiej zmiany a nie "Chińczycy z Mediolanu" ale to jeszcze nie powód by uznać to za jedyną słuszną drogę i by brać za pewnik, że nagle cała piłkarska elita zrobi dokładnie to samo i to raptem w przeciągu zaledwie kilku lat...

Na JP nawet na prima aprillis nie wymyślano takich newsów bo każdy by to od razu uznał za żart... Taka prawda.

Nie wiem Stary co bym mówił. Jestem kibicem Juve i uważam, że zmiana jest dobra. Poza tym Inter jest nikim od 5 lat. My pukamy do top 3, jeśli chodzi o stronę sportową. Zmiany są potrzebne bo finansowo jesteśmy dalek,o na 10 miejscu.
Ostatnio zmieniony 28 stycznia 2017, 15:05 przez Cabrini_idol, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2017, 14:58

Czegoś tu nie rozumiem, same pojazdy po tym nowym logo a tu widzę ze ankieta mówi co innego. Tak szybko zdanie zmieniacie?

Ja uważam że jeżeli jeszcze kiedyś zmienimy logo, to albo będzie w tą stronę co to, albo jeszcze bardziej dziwne.


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7319
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2017, 22:14

Ouh_yeah pisze:Czyli przewidujesz, że pomysł z logo nie wypali?
wypali ale Reale nie muszą nic zmieniać by mieć duży udział w rynku azjatyckim bo już go mają i jak już pisałem wcześniej "nie mają takich możliwości" jak nasze J
Ouh_yeah pisze:Czy może pierwotny plan zakłada tylko czasowe odejście od tradycyjnego herbu, żeby wypromować markę?
zmieniamy herb co 10 lat więc dlaczego za 10 miałoby być inaczej? nie wykluczam w tym miejscu, że mimo wszystko J cały czas pozostanie "w obiegu" ale jako herb może już nie być "konieczne"


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
VVujek

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lipca 2011
Posty: 338
Rejestracja: 02 lipca 2011

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2017, 23:12

Dla mnie to wyglada na ukłon w stronę Jeepa a nie w strone klubu i jego kibiców.


Forza Inter
pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2017, 23:27

VVujek pisze:Dla mnie to wyglada na ukłon w stronę Jeepa a nie w strone klubu i jego kibiców.
Jeep należy do koncernu Fiata. Fiat i Juve są mimo wszystko bardzo powiązane. Summa summarum - ukłon we własną stronę jakby nie patrzeć. Wszystko zostaje w rodzinie.


Obrazek
VVujek

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lipca 2011
Posty: 338
Rejestracja: 02 lipca 2011

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2017, 23:30

Powiązane jak Inter z chińczykami - jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o $$$


Forza Inter
pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2017, 23:33

VVujek pisze:Powiązane jak Inter z chińczykami - jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o $$$
Nie, kolego. No chyba, że przodkowie owego Chińczyka są w rodzinie Interu od kilkudziesięciu lat, wówczas zwracam honor.

Porównanie nie na miejscu.


Obrazek
VVujek

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lipca 2011
Posty: 338
Rejestracja: 02 lipca 2011

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2017, 23:39

Łączy ich kasa bez pieniędzy nie było by tego całego fiata obok juve.
Jakiś angelli jest właścicielem fiata ?


Forza Inter
Aleexxx

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lutego 2006
Posty: 476
Rejestracja: 06 lutego 2006

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2017, 23:45

@up
https://pl.wikipedia.org/wiki/John_Elkann

Jest to kuzyn Andrei Agnellego.


pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2017, 23:45

VVujek pisze:Łączy ich kasa bez pieniędzy nie było by tego całego fiata obok juve.
Jakiś angelli jest właścicielem fiata ?
Lepiej, jest założycielem.


Obrazek
VVujek

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lipca 2011
Posty: 338
Rejestracja: 02 lipca 2011

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2017, 23:47

Nie chce mi się tego czytać,tak ja mówiłem łaczy kasa
juve to nie fiat a fiat to nie juve

tak samo Inter to nie pirelli...


Forza Inter
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7082
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2017, 23:48

pablo1503 pisze:
VVujek pisze:Łączy ich kasa bez pieniędzy nie było by tego całego fiata obok juve.
Jakiś angelli jest właścicielem fiata ?
Lepiej, jest założycielem.
Koleś pokazuje jakim jest kompletnym ignorantem. Odpuść pablo...


ODPOWIEDZ