Nowe logo

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ

Czy podoba Ci się nowe logo Juventusu?

Tak
124
59%
Nie
70
33%
Nie mam zdania
17
8%
 
Liczba głosów: 211
pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2017, 23:52

VVujek pisze:Nie chce mi się tego czytać,tak ja mówiłem łaczy kasa
To poczytaj, bo mi się nie chce tutaj pisać powiązania między Fiatem(Agnellimi), a Juventusem.

Skoro nawet nie masz wiedzy odnośnie owej rodziny, to na jakiej podstawie wysuwasz swoje teorie i porównania?
Poprostu pisze:Koleś pokazuje jakim jest kompletnym ignorantem. Odpuść pablo...
Tak chyba zrobię. Na razie i tak grzecznie prowadzimy dyskusję. Zaraz wpadną panowie z podpisu kolegi Interowca i zacznie się wojna. :smile:


Obrazek
Aleexxx

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lutego 2006
Posty: 476
Rejestracja: 06 lutego 2006

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2017, 00:00

VVujek pisze:Nie chce mi się tego czytać

LOL, to są zaledwie dwa zdania... Jak można być takim ignorantem...
wikipedia pisze:John Jacob Elkann (ur. 1 kwietnia 1976 w Nowym Jorku) – włoski przemysłowiec i spadkobierca firmy FIAT. Obecnie jest prezesem Fiata i grupy inwestycyjnej rodziny Agnellich Exor, która kontroluje m.in.: Corriere della Sera, La Stampa, Juventus F.C.


VVujek

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lipca 2011
Posty: 338
Rejestracja: 02 lipca 2011

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2017, 00:01

Mniejsza już o tego fiata bo to ma najmniejsze znaczenie w tym temacie,to coś nie wygląda jak herb i moim zdaniem nie powinno dojść do takiej zmiany,jak sami wiecie większość ma z tego kupe śmiechu.Ja sobie nei wyobrażam czegoś podobnego na koszulkach Interu czy innych klubów.


Forza Inter
kawek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 marca 2005
Posty: 618
Rejestracja: 06 marca 2005

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2017, 00:29

VVujek pisze:Mniejsza już o tego fiata bo to ma najmniejsze znaczenie w tym temacie,to coś nie wygląda jak herb i moim zdaniem nie powinno dojść do takiej zmiany,jak sami wiecie większość ma z tego kupe śmiechu.Ja sobie nei wyobrażam czegoś podobnego na koszulkach Interu czy innych klubów.
Się wypowiedział jegomość z chińskiego klubu, ty się lepiej módl żeby Zhang Jr nie zmienił ci nazwy drużyny albo stadionu na Suning a o nasz herb/ logo niech cię głowa nie boli


Aleexxx

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lutego 2006
Posty: 476
Rejestracja: 06 lutego 2006

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2017, 00:44

Nie wszystkim sie musi podobać nowe Logo, ale jest innowacyjne, narobiło zamieszania, szumu itd. Więc prezes Juve osiągnął już połowe sukcesu.

Ja zacząłem kibicować Juventusowi po sukcesach w LM, ty zapewne miałeś podobnie ze swoim klubem. Jak teraz przyciągnąć młodych do kibicowania włoskiej lidze ? Kiedy w porównaniu do Ligi angielskiej wychodzi bardzo słabo. Szczególnie jeśli chodzi o infrastrukturę i sukcesy międzynarodowe. Dodatkowo młodzi teraz wolą ogladac turnieje CS, Lola a nie mecze piłki nożnej.

Trzeba przyciągnąć czymś publike, czy sponsorów. Wydaje mi się, że takim ruchem troszkę sobie sprawę ułatwili.

Czy nowe Logo jest brzydkie? No nie jest, szczególnie wygląda ładnie jako ozdoba.

A to czy się ktoś smieje nie jest wazne. Wali mnie to ze inter jest chinski.. Wali mnie co uwaza kibic interu z polski, na temat nowego logo Juventusu... Ważne są jedynie wyniki, które sugerują że Juventus gra w LM i zagra w przyszłym roku.
Znam paru kibiców z Włoch i Juventusu i Interu. Jakoś każdy ma to w dupie.


VVujek

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lipca 2011
Posty: 338
Rejestracja: 02 lipca 2011

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2017, 09:34

Tak jak mówiłem nie wyobrażam sobie żeby inne klubu poszły tą drogą,a zmiana herbu nie przyciągnie nowych kibiców,być może da więcej $$ ze sprzedaży gadżetów ale też nie koniecznie,moim zdaniem czarno biała literka J słabo nawiązuje do klubu i dawnego herbu w zasadzie to wygląda jak 2 literki J,a co do chińskich właścicieli to widzę ból dupy u niektórych.


Forza Inter
Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2017, 09:55

Kompromitujesz się stary. Jesteś podobno znawcą serie a a nie wiesz jakie są powiązania Fiata z Juve. Wiesz w ogóle kto to jest rodzina Agnellich? Wiesz kto był założycielem Fiata.?Wracaj znawco na swoje forum, które nie istnieje.


Obrazek
VVujek

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lipca 2011
Posty: 338
Rejestracja: 02 lipca 2011

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2017, 09:59

mnie nie Interesuje kto zakładał fiata pirelli czy inne firmy mnie Interesuje,piłka nożna o której cabrini nie masz pojęcia wystarczy poczytać twoje wypociny.


Forza Inter
Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2017, 10:11

Dalej się kompromitujesz. Ciebie tylko interesuje to co Ci odpowiada. Pilka nożna dzisiaj to nie tylko 25 zawodników i sztab trenerski znawco. Zacznij lepiej uczyć się chińskiego. Juventus to inny poziom inwestowania, innowacyjności i zarządzania niz inter. Inda nie potrafi nic. Dopadł was kryzys po 2010 i tylko sprzedaż tyłka Indonezyjczykowi było jedynym u was wyjściem. Nie macie własnego stadionu, nie potraficie inwestować, mieliście/moze nadal macie idiotów u sterów. A że zostało wam trochę jeszcze wazeliny to nadstawiliscie zad Chińczykom. Zobaczymy co z tego będzie. Juventus jest jakieś 4 długości boiska przed jnterem. Nie jesteście żadnym zagrożeniem . Jedyną szansą jest wasze dalsze nastawianie zada Chińczykom i liczenie, że dobrze zapłacą za ,,sex".


Obrazek
meda11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 grudnia 2007
Posty: 1280
Rejestracja: 24 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2017, 10:33

9 wygranych z rzędu i dziwnym trafem więcej interistów na naszym forum - nawet w temacie nie związanym z meczem/mercato. :lol:

Wyłapią dwa, trzy strzały i znowu będzie spokój na kilka miesięcy. Przynajmniej do lata.

A totalna ignorancja dot. powiązań rodu Agnellich z Fiatem i Juventusem to kompletna porażka w wykonaniu kibica Serie A. Jeszcze zanim globalizacja się rozpanoszyła to każdy nowo wybrany premier Włoch pierwszą/drugą oficjalną wizytę odhaczał właśnie u Agnellich. Zobacz jakie marki wchodzą w skład koncernu FIAT S.p.A. i Exor N.V. to może wtedy przestaniesz pleść głupoty.

Logo jak najbardziej na duży plus!

:ok:


Obrazek
VVujek

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lipca 2011
Posty: 338
Rejestracja: 02 lipca 2011

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2017, 10:56

No ta bo jeszcze powinienem zagłębiać wiedzę o inwestorach,wystarczy mi tyle że fiat jest bogaty i sypie kasą a kto zakładał tą firme nie ma znaczenia.


Forza Inter
Effe

Bawarczyk
Bawarczyk
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 lipca 2008
Posty: 367
Rejestracja: 17 lipca 2008

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2017, 20:09

Gdy pierwszy raz zobaczyłem logo to moja reakcja była :o . Głównie dlatego, że herb Juve jest jednym z najlepszych w piłkarskim świecie, charakterystyczny, elegancki, prosty w formie. I zmiana na TO?! Potem dopiero zauważyłem, że to naprawdę ma jakiś sens. Pasy, scudetto, litera "J"... no dobrze. Trzeba raczej popatrzeć ze spokojem, bo to może mieć sens.

Ciekawy jestem, czy działanie Juve da początek jakiejś większej fali zmian. Pewnie teraz wiele klubów patrzy na Wasze poczynania z zaciekawieniem. Domyślam się, że jest to wszystko poparte badaniami i wyliczone, ale jednak póki co ciężko mi uwierzyć, że będzie z tego realnie sporo więcej kasy. Wciąż jeszcze aktualny herb Juve też jest "neutralny" światopoglądowo i raczej nie drażni nikogo w świecie arabskim, też jest bardzo charakterystyczny, a jego forma nie traci na aktualniści i nowoczesności. Do kogo ma to zatem trafić? Kogo skłonić do wydania pieniędzy na Juve? Z ciekawością czekam na to, co wydarzy się dalej.

Ciężko nie widzieć inspiracji w prostej formie identyfikacji drużyn z USA, np. kultowe
Obrazek

Juve chce iść w takim kierunku? OK, tylko świat piłki od zawsze był inny, Yankees mają ten logotyp też nie od wczoraj, powstał jeszcze przed I wojną światową :P


Olek1987

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 stycznia 2010
Posty: 627
Rejestracja: 13 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 02 lutego 2017, 14:22

Nie wiem czy już to było, ale ciekawy text:

http://www.designalley.pl/czy-futbol-je ... -designem/


Zero szacunku dla Pogby
Olek1987

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 stycznia 2010
Posty: 627
Rejestracja: 13 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 06 lutego 2017, 11:37

Nowe logo już w Polsce jest oficjalne :prochno:

http://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/juventus-turyn


Zero szacunku dla Pogby
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7315
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 06 lutego 2017, 13:11

szkoda, że nazwa jeszcze tylko jakaś taka nieoficjalna


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
ODPOWIEDZ