LM 16/17 (gr. H) [3]: Olympique Lyon 0-1 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Hed

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 1302
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 18 października 2016, 21:36

CIenki Pjanic, Lemina sporo gra do tyłu, spróbowałbym Pjanica na regiście w drugiej połowie i wpuscil Sturaro za Lemine. i Cuadrado na prawa. Lyon to większy autobus niż Udine ostatnio. Strzelimy?


Negri

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 sierpnia 2005
Posty: 1162
Rejestracja: 23 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 18 października 2016, 21:36

Buffon odkupił grzechy, czekam na drugie 45 minut. Póki co gramy ślamazarnie i powoli, może po przerwie podkręcimy intensywność akcji w ataku.


Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 18 października 2016, 21:36

Khedira najlepszym defensorem Lyonu :bravo:
Ostatnio zmieniony 18 października 2016, 21:37 przez Arbuzini, łącznie zmieniany 1 raz.


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 18 października 2016, 21:36

Zdominowaliśmy mecz a mogliśmy przegrywać po głupim zachowaniu Bonusa. CHoć nie wiem czy Marciniak nie walnął karnego zbyt pochopnie.
Oczywiście bryndza jeśli chodzi o dochodzenie do sytuacji, wydaje się, że gramy zbyt wolno, jakbyśmy byli pewni, że w końcu wciśniemy.
Najlepsi to wedlug mnie DYbala, choć denerwuje mnie to, że dzisiaj pcha się mocno do stałych fragmentów gry, a to mu nie wychodzi - przynajmniej na razie, Pipita, ach te dwie sytuacji i Dani Alves, który na takim poziomie jest w LM, na takim spokoju i fantazji gra jak żaden z naszych starych zawodników.
Grande GIGI, ale oczywiście chłopak musiał pokazać, że Clark Kent poszedł w niebyt.

Marciniak jeśli karny pochopnie, to według mnie powinien N'koglu sypnąc zółtko za faul na Paulo.
Lemina pewnie do zmiany, ale na kogo? Tylko Cuadrado reszta zawodników na lawie nie da nam przewagi tylko Juan coś może z Alvesem na szybkości zmajstrować i wydaje mi się, że szybkość rozegrania kilku akcji w ataku będzie kluczem do naszego zwycięstwa.


Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2368
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 18 października 2016, 21:36

Ein pisze:poratuje ktoś jakimś streamem na drugą połowę - wszystko byleby nie ace
http://goolsports.pw/stream3.html


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
LukaszJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 stycznia 2011
Posty: 223
Rejestracja: 09 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 18 października 2016, 21:36

Tak wgl to meczyk leci na czeskim CT Sport. ;)


Fino alla fine.
JuveGrzesiu

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 sierpnia 2014
Posty: 226
Rejestracja: 28 sierpnia 2014

Nieprzeczytany post 18 października 2016, 21:36

Ein pisze:poratuje ktoś jakimś streamem na drugą połowę - wszystko byleby nie ace
podbijam. Obejrzałem łącznie może 15 minut meczu. Jakiś stream, nie sopcasty, nie acestreamy. Cokolwiek byle nie zacinało i jakość była w miarę dobra. I jak można to nie po rusku :D

Cały dzień się cieszyłem jak dziecko, że znowu LM, a tu nie da się oglądać :/

Grande Gigi! Nie widziałem karnego przez zacinanie streama, ale wiedziałem, że obroni go!


Axel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 maja 2005
Posty: 411
Rejestracja: 30 maja 2005

Nieprzeczytany post 18 października 2016, 21:37

Proponowałbym przesunąć Pjanicia lub Khedirę do środka a w miejsce Leminy - Cuadrado. Lemina gra cholernie agresywnie, nerwowo. Obawiam się, że może wyłapać dzisiaj czerwo.


"Grazie o Signore per avermi la Juventus"
pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 18 października 2016, 21:37

Panowie proszący o link do meczu. Tutaj macie sopcast. Nigdy nie mnie zawiódł. Zdarzyło się, że ktoś nie włączył transmisji, ale nic poza tym. Obraz bardzo dobry, a płynność jeszcze lepsza.


Obrazek
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 18 października 2016, 21:37

Niestety, nasi pomocnicy grają tak statycznie, że obrońcy Lyonu nie muszą nadto za nimi biegać przez co mogą spokojnie skupić się na upilnowaniu naszych napastników.

Nie ma tempa, nie ma bramek.


Obrazek
juvemaroko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2012
Posty: 1869
Rejestracja: 05 lutego 2012

Nieprzeczytany post 18 października 2016, 21:37

Gramy Bez dokladnych blisko pola karny rywale.
Dobrze ze Buffon nas urotawal bo ciezko bedzie nam dzis pokonac bramkarza rywale.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7358
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 18 października 2016, 21:38

Cóż za comeback Buffona :bravo:

Kogo wymieniłbym po pierwszej połowie: Lemina, Pjanić, Khedira. Środek pomocy leży i kwiczy, a wszystko co dobre idzie długim podaniem od Bonucciego (o rożnych naprodukowałem się już w temacie Taktyka) i skrzydeł. Dużo dobrego ze strony Sandro, do poprawki jedynie zróżnicowanie dośrodkowań bo 3/4 leci po ziemi.

Niektórzy pewnie zjadą Alvesa za straty, ale ja widzę, że chłop naprawdę chce przyspieszyć swoją flankę i zagrać coś nieszablonowego dającego gola. Piłka na łeb dla Higuaina w końcówce i masa indywidualnych zwycięskich pojedynków.

Gdyby nie karny dałbym 8/0 bo jedynym zagrożeniem były te nieszczęsne SFG. Poza tym pełna dominacja i kontrola poczynań boiskowych przez Juventus.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Patrol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 lipca 2005
Posty: 269
Rejestracja: 05 lipca 2005

Nieprzeczytany post 18 października 2016, 21:38

Lipiński dobrze to ujął, brakuje błysku. Jest posiadanie, często gościmy na połowie Lyonu, ale brakuje dobrych pozycji. Największy minus wg. mnie to Alves, który poza wrzutką do Igły, zaliczył same straty. Beznadziejnie głupi faul Bonucciego. Za coś takiego powinien znowu zejść do piwnicy. Na szczęście mamy Gigiego ;)

Lyon na razie niegroźny, może Max postawi na Cuadrado i zagramy trochę ofensywniej.
Robaku pisze:Z CHoć nie wiem czy Marciniak nie walnął karnego zbyt pochopnie.
Dla mnie karny ewidentny. Złapał gościa wpół i to jeszcze na szczycie szesnastki.
Ostatnio zmieniony 18 października 2016, 21:41 przez Patrol, łącznie zmieniany 1 raz.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8619
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 18 października 2016, 21:38

Wiecie co, jak Bonu ma zamiar tak grac to niech poprosi o wolne...wiem, że problemy osobiste z dzieckiem ale nóż się otwiera. Jak nie kielon to bonu, karny na jego konto i setka w ostatniej minucie. W ogóle to gramy bez jaj, nie stwarzamy żadnego zagrożenia a LM nie wybacza błędów, to nie Serie A i nasze asy muszą to w końcu zrozumieć. Gramy najsilniejszą paką a i tak wyglądamy jak pipki. Mnie to przypomina mecz z Atletico gdzie wymienialiśmy piłkę, mieliśmy optyczna przewagę z której nic nie wynikało a oni nam z doopy gałę strzelili. Co to ma być, gramy z Lyonem a podstawa zespołu jest wypoczęta :shock:
Dobrze, że Gigi uratował nam dupsko bo byłaby kompromitacja, niech się ogarną bo czarno to widzę.
Robaku pisze: nie wiem czy Marciniak nie walnął karnego zbyt pochopnie.
Karny ewidentny, to nie zapasy a Bonu zachował się jak głąb.
Ostatnio zmieniony 18 października 2016, 21:40 przez MRN, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Garreat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2004
Posty: 1710
Rejestracja: 16 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 18 października 2016, 21:39

Pomoc gra za slabo... wychodzimy z ta pilka i meczymy bule.
Najlepszy Khedira blokujacy plecami bramke Bonuca :smile: . Zmienilbym go razem z Alvesem. Brazol wkurza, prosta strata, reka do gory i powtorz...

Za malo widac Pjanica.
Fajnie, ze Gigi wybronil wapno, bo ostatnio gral kryminal.


Zablokowany