LM 16/17 (gr. H) [2]: Dinamo Zagrzeb 0-4 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
rydwadydwa

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 czerwca 2014
Posty: 467
Rejestracja: 29 czerwca 2014

Nieprzeczytany post 26 września 2016, 16:30

Sorek21 pisze:
szczypek pisze:Buffon
Alves - Barzagli - Bonucci - Evra
Khedira - Hernanes - Pjanic

Pjaca
Higuain - Dybala

lub Cuadrado - Higuain - Dybala

Tak bym to widział.
Proszę o wyczerpującą odpowiedź dlaczego Evra?
Bo Sandro do tej pory grał w każdym meczu i trzeba go odciążyć. Poza tym Patrice to bardzo dobry piłkarz i jeden z liderów w szatni więc gra zespołu na pewno nie straci z powodu absencji Alexa.


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 26 września 2016, 16:48

szczypek pisze:Buffon
Alves - Barzagli - Bonucci - Evrał.
Ooo Evra tego nie zauważyłem. :roll: Nie nie - broń Boże!
rydwadydwa pisze:
Sorek21 pisze:
szczypek pisze:Buffon
Alves - Barzagli - Bonucci - Evra
Khedira - Hernanes - Pjanic

Pjaca
Higuain - Dybala

lub Cuadrado - Higuain - Dybala

Tak bym to widział.
Proszę o wyczerpującą odpowiedź dlaczego Evra?
Bo Sandro do tej pory grał w każdym meczu i trzeba go odciążyć. Poza tym Patrice to bardzo dobry piłkarz i jeden z liderów w szatni więc gra zespołu na pewno nie straci z powodu absencji Alexa.
No i co w związku z tym że Sandro grał w każdym meczu? Odciążyć to go można w meczu z dołem tabeli - nasza kreatywność z przodu z Evrą w składzie nie istnieje. Sandro ostatnio też świetnie wchodzi w pole karne na dośrodkowania. Widać że niesamowicie się rozwija w w każdym meczu jest jednym z najlepszych - o ile nie nie najlepszym naszym piłkarzem. Na szczęście i tak i tak zagra - my w tym meczu musimy strzelać, a nie grać ultra zachowawczo. Liderem niech Fancuz sobie będzie - ale z wysokości ławki rezerwowych. :)


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Janko muzykant

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 kwietnia 2010
Posty: 44
Rejestracja: 13 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 26 września 2016, 17:02

Lucas87 pisze:Barca w lidze dostała z Alaves, a Real ma dwa remisy z rzędu, lecz dalej są faworytami L.M.
W kółko to samo. Oni są faworytami, bo w każdym meczu przegranym/zremisowanym pokazują JAKOŚĆ, której my nie pokazujemy nawet w meczach wygranych. Nie chodzi mi o efektowność, czyli jak tu niektórzy oczekują ładowanie po 5 klaczy ogórkom, ale mądre utrzymywanie się przy piłce, kontrolowanie meczu i zmniejszanie przypadkowości do najmniejszego procenta.


Lucas87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2013
Posty: 2035
Rejestracja: 13 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 26 września 2016, 18:08

Zwłaszcza Cr7 pokazał wielką jakość z Las Palmas ;] Nie da się rozegrać 50 meczów w sezonie, na podobnym, bardzo wysokim poziomie. Liczę na to, że w meczu z Dynamo, nasze indywidualne umiejętności będą górą nad włoską mentalnością.


SANCTI PER FIDEM VICERUNT REGNA OPERATI SUNT IUSTITIAM.
cooler

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 maja 2014
Posty: 183
Rejestracja: 25 maja 2014

Nieprzeczytany post 26 września 2016, 19:06

Mecz, w którym Juventus powinien zdobyć komplet punktów. Ważne, aby się nie potknąć i wygrać bez dużych kosztów w postaci kontuzji. W meczu z Palermo straciliśmy Ruganiego, co jest bardzo niefortunne, nie ma zabezpieczenia, jeśli będziemy grać trójką z tyłu. 3-5-2 niby najbardziej ograne, ale nie miałbym też nic przeciwko, aby zobaczyć 4-3-3. Gdyby Daniele nie uległ urazowi, to w ciemno bym postawił na sprawdzone, betonowe 3-5-2, by zmniejszyć do minimum ryzyko remisu albo porażki (tfu, tfu). Co Max jutro wyczaruje zobaczymy, nie mogę już się doczekać.


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6204
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 26 września 2016, 19:17

Sorek21 pisze:Proszę o wyczerpującą odpowiedź dlaczego Evra?
Evra wydaje mi się być zawodnikiem pewniejszym jeśli chodzi o tyły. Stosując taki zabieg Pjanic mógł mocniej pociągnąć do przodu.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 26 września 2016, 19:21

“Let’s take three points..." Tymi słowami Maks zaczął dzisiaj konferencje. Oby to nie było tylko czcze gadanie.

W pomocy zagra Hernanes, Pjanic i Khedira. Od początku zagrać może również Evra ponieważ Sandro zagrał 5 z 6 ostaniach meczów.

Maks stwierdził również, że nie zdecydował jeszcze jaka formacją jutro zagramy.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 26 września 2016, 19:57

Evra :facepalm: Rozumiem, że Sandro nie może grać każdego meczu, ale w takich meczach zdecydowanie powinien grać. Pewnie Maxiu wystawi Evrę bo w końcu to LM, a LM = trzeba się bronić, a Evra lepiej broni :D Z całym szacunkiem, ale Evra powinien grać tylko z ogórami z lidze i pucharze włoch. Sandro jest lepszy pod każdym względem od Evry.

Czuję, że to będzie mecz Dybali i wreszcie się przełamie chłopak. Dałbym też parę minut Pjacy na starych "śmieciach".


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 26 września 2016, 20:09

Maks potwierdził również, że zagra Igła.


Janko muzykant

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 kwietnia 2010
Posty: 44
Rejestracja: 13 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 26 września 2016, 20:42

Lucas87 pisze:Zwłaszcza Cr7 pokazał wielką jakość z Las Palmas ;]
Za to nasz wirtuoz skrzypiec skądinąd Pjanic zagrał niesamowite zawody w ostatnią sobotę :lol: Mówiąc o jakości raczej miałem na myśli kolektyw, ale zdaję sobie sprawę, a raczej mam taką nadzieje, że nie pisałeś tego poważnie. :D
szczypek pisze:Evra wydaje mi się być zawodnikiem pewniejszym jeśli chodzi o tyły. Stosując taki zabieg Pjanic mógł mocniej pociągnąć do przodu.
Moim zdaniem Evra kompletnie nic nie daje drużynie w ofensywie. Chyba do Zagrzebia nie jedziemy się bronić, chociaż jak Palermo udało się nas zdominować..


BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2523
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 26 września 2016, 20:46

Dybala 4ever pisze:Tak jak Lucas87 napisał, to że Barca i Real tracą punkty w lidze nie znaczy, że są już do tarcia chrzanu.
Sorry ziomki, ale co nas obchodza Barca, Real czy inny Bayern? Niebardzo ogladam mecze Hiszpanow, ale moze oni grali pieknie, skladnie, dobrze i ladnie, a mieli po prostu pecha walac w slupki, poprzeczki lub sedzia zmyslil spalonego, nie wiem. Wiem natomiast, ze my gramy... bezladnie i nieskladnie.
rydwadydwa pisze:Patrice to bardzo dobry piłkarz i jeden z liderów w szatni
Nie, to spozniony, gubiacy krycie, dopuszczajacy do oddania strzalu/groznego podania i kiepsko centrujacy pilkarski emeryt. Owszem, to dobry duch szatni i ma ladne miesnie.


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 26 września 2016, 20:58

Nie wiem skąd ta legenda, że jak jest dwóch świetnych bocznych obrońców i jeden z nich o wiele bardziej wyróżnia się z przodu - od razu z góry musi być gorszy od drugiego w defensywie. Ja osobiście bardzo lubię Evre jednak uważam że jego rola to wyłącznie zmiennik. Zastanawia mnie również, czy jest sens przedłużać z nim kontrakt, czy wziąć na jego miejsce Jetro Willemsa za rok? Evrze za rok się kończy, Willemsowi też. Wymiana na plus i na lata...

Co do meczu mam ogromną nadzieje na wysokie efektowne zwycięstwo, Higuain niech ze dwa razy pośle piłkę do siatki i biję się o Koronę Króla Strzelców CL - w końcu po to on jest, by strzelać w CL. Dybala też niech coś dołoży a na dobitkę Pjaca :)


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 26 września 2016, 21:29

Jeśli Evra zagra kosztem Alexa to Allegri jest jedną zmianę w plecy na naprawianie błędów.
Jutro mamy wygrać a nie bronić.


wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 27 września 2016, 11:44

Crunny pisze:Po domowym remisie z Sevillą zapaliła się żółta lampka ostrzegawcza.
Rozumiem, że rok temu po wygraniu z City byliśmy tak pewni pierwszego miejsca, że nie zauważyliśmy jak skończyliśmy na drugim?
Wojtek pisze:Evra powinien grać tylko z ogórami
Sorry, ale Dinamo to takie właśnie ogórki.
Sorek21 pisze:Na forach bukmacherskich większość typuje 1x oraz poniżej 2,5 gola w meczu. W sumie są to najbardziej prawdopodobne typy.
Najbardziej prawdopodobny typ to druga drużyna wygra bez straty gola (polecam).


kd pisze:Milan wyrwał tylko cegiełkę z naszego muru, u nas mur stoi z małą dziurą, oni postawili ta cegłę i myślą że mają mur.
Baczu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2009
Posty: 1290
Rejestracja: 01 marca 2009

Nieprzeczytany post 27 września 2016, 11:46

Jeśli już Allegri uparł się na tego Evre, to tylko w czwórce z tyłu. W swoim pierwszym sezonie, do momentu przejścia na 4312 Francuz kopał się po czole niemiłosiernie, dopiero po zmianie ustawienia i cofnięciu go do obrony odżył i miał najlepszy okres w naszych barwach. Aczkolwiek i tak powinien być tylko zmiennikiem - Alex w tym sezonie to chyba nasz najlepszy zawodnik, a na pewno najrówniejszy. Jeśli miałby odpocząc, to w meczu z Palermo, by być wypoczętym na kluczowy mecz w LM.


Obrazek
Zablokowany