Mercato (Zima 2017)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
kawek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 marca 2005
Posty: 618
Rejestracja: 06 marca 2005

Nieprzeczytany post 14 września 2016, 14:48

Arbuzini pisze:Moim zdaniem szanse na Witsela zimą wynoszą 50-50. Albo go weźmiemy, albo nie. -- Arbuzini myśliciel

Tak całkiem poważnie to jak nas przyciśnie to ostro po niego ruszymy. Przypomnę, że na początku tego roku mocno zabiegaliśmy od Gundogana, czyli temat środkowego pomocnika u nas wiecznie żywy i pora roku nie ma tutaj wielkiego znaczenia.

Przed przyjściem Sandro, Willems był jednym z moich faworytów na lewą obronę. Myślę jednak, że skupimy się na kimś bardziej doświadczonym. Stawiam na Darmiana ze względu na jego sytuację w klubie. Chińczycy nie oddadzą nam łatwo De Sciglio. Mattia musiałby zabiegać o transfer i dać do zrozumienia, że nie przedłuży kontraktu (obecnie ważny do 2018).
Inna sprawa że w Milanie znów szykuje się co najwyżej LE ( wiem że tobdopiero trzecia kolejka ale wyżej niż 5 ich nie widzę) druga sprawa że De Sciglio od długiego czasu nie może wrócić do dyspozycji którą prezentował kiedy interesował się nim Real kolejny fakt to to że nie ma za wysokich notowań u Montelli i prawdopodobnie on chce sam wrócić pod skrzydła Maxa
ChińcZycy mogą nie mieć za dużo do gadania z reszta nowy zarząd Milanu ma się składać w nie malej części z interistow więc oni raczej nie patrzą na to że mogą oddać zawodnika do Juve


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 14 września 2016, 14:49

Dobra. Przyjdzie załóżmy Willems, ale co wtedy co z Evra? Nie przedłużamy kontraktu tym razem? Szczerze to by było dobre rozwiązanie - Lewa flanka Sandro + Willems na lata. Niezależnie od wszystkiego - Darmian, który to z Alvesem rywalizowałby na prawej stronie - no i mamy niesamowicie mocne boki. Do środka pomocy Witsel w styczniu albo latem. Zaoszczędzoną gotówkę można wydać na 1 konkret gościa do środka - marzy mi się Koke.


#cznandj #ripgangsquad :hi:
fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2769
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 14 września 2016, 16:09

Zima pewnie Witsela weźmiemy. Latem obstawiam berardi + dahoud ( i ktoś na prawą obronę, bo pewnie lichego pozegnamy).


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7349
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 14 września 2016, 22:48

Marotta nie musi sobie robić kłopotu ze sprowadzeniem nowego pomocnika. Maks regularnie z Pjanicia zacznie korzystać pewnie w listopadzie, więc taik Witsel/ktokolwiek minuty zacząłby zbierać na przełomie kwietnia i maja :roll:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 14 września 2016, 23:47

W sumie Darmian i De Sciglio ogarniają obie flanki. Prędzej (w zimie), czy później (w lecie) pożegnamy Lichtsteinera więc można by zaszaleć z Willemsem. Za kogo? Oczywiście, że w miejsce Evry. Nawet jeśli wujek Pat buduje formę na drugą połowę sezonu to i tak będzie to ostatni zryw Francuza. Niestety nie mogę oprzeć się wrażeniu, że Holender nie znajduje się nawet gdzieś na marginesie naszych zainteresowań. Ze względu na czas trwania kontraktów taki pakiet De Sciglio&Willems prezentowałby się bardzo miło.

Tak patrzyłem dziś na ten nasz środek pola, grę Alvesa i na myśl przychodzi tylko - bierz się pan za Fabinho, panie Marotta.


BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2523
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 15 września 2016, 20:56

wojczech7 pisze:
Crunny pisze:Mam nadzieję, trafi do nas za darmo dwójka zawodników, którym kończą się kontrakty: Witsel z Zenitu i Willems z PSV. Obaj będą przydatnymi zmiennikami. Jeśli przyjdą za darmo, będziemy mogli wydać więcej na środkowego pomocnika z najwyższej półki.
Zmiennikiem Sandro powinien być chyba jednak ktoś, kto bardziej ogarnia defensywę, niż Willems. Wolałbym De Sciglio, czy innego Darmiana.
No juz nie przesadzaj, ze jeden i drugi to Cuadrada lewej strony... Willems, to bardzo lakomy kąsek (btw. widze, ze niektorzy tez juz przejrzeli pilkarzy, ktorym za rok koncza sie kontrakty :smile: ). Gdyby nie udalo sie go skusic, to zawsze mozna przywrocic tam Ase (za ktorego i tak kokosow nie otrzymamy).

W styczniu przydalby sie juz ten Witsel, wiec trzeba wierzyc, ze Ruskie sobie ogarna jakiegos zastepce dla Belga, a Axela puszcza do nas. Do zimy trojka pomocnikow: Khedira - Pjanic - Asamoah/Sturaro/Lemina, az tak tragicznie nie wyglada.


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 15 września 2016, 21:32

Jacky, nie bujajmy w obłokach absurdu. Ruskie już dawno mają dogranego zastępcę Witsela, inaczej by go nie puścili na badania do Turynu, tylko postanowili zagrać w ruletkę i przegrali, a teraz się głupio tłumaczą, że przez kilka godzin nie mogli znaleźć zastępstwa. Pomijam już absurdalne oświadczenia, że przedstawili mu ofertę nowego kontraktu, która go zainteresowała :prochno:


Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 16 września 2016, 01:10

Jacky pisze:
wojczech7 pisze:
Crunny pisze:Mam nadzieję, trafi do nas za darmo dwójka zawodników, którym kończą się kontrakty: Witsel z Zenitu i Willems z PSV. Obaj będą przydatnymi zmiennikami. Jeśli przyjdą za darmo, będziemy mogli wydać więcej na środkowego pomocnika z najwyższej półki.
Zmiennikiem Sandro powinien być chyba jednak ktoś, kto bardziej ogarnia defensywę, niż Willems. Wolałbym De Sciglio, czy innego Darmiana.
No juz nie przesadzaj, ze jeden i drugi to Cuadrada lewej strony... Willems, to bardzo lakomy kąsek (btw. widze, ze niektorzy tez juz przejrzeli pilkarzy, ktorym za rok koncza sie kontrakty :smile: ). Gdyby nie udalo sie go skusic, to zawsze mozna przywrocic tam Ase (za ktorego i tak kokosow nie otrzymamy).

W styczniu przydalby sie juz ten Witsel, wiec trzeba wierzyc, ze Ruskie sobie ogarna jakiegos zastepce dla Belga, a Axela puszcza do nas. Do zimy trojka pomocnikow: Khedira - Pjanic - Asamoah/Sturaro/Lemina, az tak tragicznie nie wyglada.
Dla mnie idealną sytuacją byłoby, gdybyśmy po sezonie pożegnali Evrę i Lichtsteinera, a w ich miejsce ściągnęli za darmo Willemsa i za grosze Darmiana. Mielibyśmy tylko 1 bocznego w podeszłym wieku (D.Alves) i 3 wyraźnie przed 30-tką (A.Sandro, Willems, Darmian). Ta operacja odmłodzenia boków praktycznie nic by nas nie kosztowała. Kasę trzeba ciułać na nowego Buffona i topa do środka.


Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 16 września 2016, 03:01

Crunny pisze:Kasę trzeba ciułać na nowego Buffona
Donnarumma nie przedłuża kontraktu i bierzemy go w 2018 za darmo :prochno:

Nie wiem, czy jest sens ciułać kasę na topa do pomocy. Zwyczajnie nie widzę nikogo do wyciągnięcia. Trzeba brać Witsela w zimie, a od lata samemu kreować młodych zawodników.


Shadow Marshall

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2014
Posty: 1438
Rejestracja: 22 grudnia 2014

Nieprzeczytany post 16 września 2016, 04:31

Arbuzini pisze:
Crunny pisze:Kasę trzeba ciułać na nowego Buffona
Donnarumma nie przedłuża kontraktu i bierzemy go w 2018 za darmo :prochno:

Nie wiem, czy jest sens ciułać kasę na topa do pomocy. Zwyczajnie nie widzę nikogo do wyciągnięcia. Trzeba brać Witsela w zimie, a od lata samemu kreować młodych zawodników.
Osobiście to wolałbym Perina.
Do pomocy to nie ma za bardzo graczy do wyciągnięcia chyba, że możliwy jest scenariusz taki jak z Higuainem. Wolałbym wziąć Fabinho bo ten obstawi środek i bok obrony bo Stefan zrzędzi, a Alves to max 2 lata dobrej gry. O Leminie, Sturaro i Hernanesie nie ma co wspominać.


RICTOR

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 sierpnia 2005
Posty: 2204
Rejestracja: 14 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 16 września 2016, 10:00

GdS dało kilkanaście dni temu wywiad z tym rzekomym następcą Witsela w Zenicie. Christian Noboa, bo o niego chodzi, stwierdził, że i jego klub go ostatecznie do Kazania jednak nie puścił i to zblokowało Belga. Jak się to ma do słów DG Zenita twierdzącego, że Axel rzekomo pozytywnie przyjął jakąś tam ich ostatnią propozycję przedłużenia kontraktu i stąd podwyższyli nam w ostatniej chwili cenę za jego kartę, nie wiem.

Skan rzeczonego wywiadu

Tutto fantazjuje na temat możliwego doppio colpo w styczniu, Matuidi + Witsel :facepalm2:


BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2523
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 16 września 2016, 21:29

Ouh_yeah pisze:Jacky, nie bujajmy w obłokach absurdu. Ruskie już dawno mają dogranego zastępcę Witsela, inaczej by go nie puścili na badania do Turynu, tylko postanowili zagrać w ruletkę i przegrali, a teraz się głupio tłumaczą, że przez kilka godzin nie mogli znaleźć zastępstwa.
Nie wiem, nie bylo mnie tam. Opieram sie na ostatnim wywiadzie Marotty, dotyczacym operacji "Witsel". To moze powiem tak: wali mnie to, czy Ruscy beda mieli kim zastapic Axela. Belg ma byc u nas :)
Arbuzini pisze:
Crunny pisze:Kasę trzeba ciułać na nowego Buffona
Donnarumma nie przedłuża kontraktu i bierzemy go w 2018 za darmo :prochno:
Wg mnie nadal w pierwszej kolejnosci nalezy sie interesowac Perinem, ktory nota bene wrocil juz do szerokiego skladu po kontuzji. Jestem ciekaw w jakiej jest formie (psychicznej i fizycznej). Mattie bedzie latwiej wyciagnac, niz mlodego Gigiego. Chyba, ze ten drugi faktycznie nie przedluzyXD


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
kawek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 marca 2005
Posty: 618
Rejestracja: 06 marca 2005

Nieprzeczytany post 16 września 2016, 22:01

Na CM piszą że klepnelismy na przyszłe lato Bentancura


Shadow Marshall

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2014
Posty: 1438
Rejestracja: 22 grudnia 2014

Nieprzeczytany post 17 września 2016, 00:38

kawek pisze:Na CM piszą że klepnelismy na przyszłe lato Bentancura
Stawiam obgryzione paznokcie i gila z nosa, że poślą go na wypożyczenie.


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 18 września 2016, 17:45

Shadow Marshall pisze:
kawek pisze:Na CM piszą że klepnelismy na przyszłe lato Bentancura
Stawiam obgryzione paznokcie i gila z nosa, że poślą go na wypożyczenie.
Wydaje mi się, że przez pól roku może u nas posiedzieć. Marotta przed meczem potwierdził, że chcemy go od nowego sezonu w Juve.


Zablokowany