Serie A 16/17 (2): Lazio 0-1 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
rydwadydwa

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 czerwca 2014
Posty: 467
Rejestracja: 29 czerwca 2014

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2016, 14:03

lenor pisze:Widzę, że tym razem przewidywany Jewra do składu, Sandro na ławce..
:mad2:
O Boże, jakie to straszne! To jest przykład tego dziwnego zjawiska, o którym wspomniałem w temacie Sandro...
Lazio na papierze nie powala, ale myślę że nie jest z nim aż tak źle jak wszyscy mówią - włączą się do walki o europejskie puchary, jak zwykle. Najbardziej ciekawy jestem gry młodego Lombardiego (rocznik 95)- ciekawe, czy jest to prawdziwy talent czy przereklamowana gwiazdeczka jak Bernardeschi :think:


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2016, 17:07

Mecz z Lazio = 3 pkt. I tyle :prochno:


Kadziel

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 maja 2014
Posty: 255
Rejestracja: 10 maja 2014

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2016, 19:33

Morgesztern pisze:Jeśli to Mandżukić zacznie mecz zamiast Gonazlo, tak jak ostatnio, to ja się pytam - po co?. Ja wiem, że powiecie: 'Każdy musi sobie wypracować pozycję w zespole'. Piękne słowa. Szkoda tyle, że nie ma w tym nic wspólnego z prawdą. Nie ma wątpliwości, że Pipita jest pod każdym względem lepszy od Mario. Argentyńczyk to jedna z najlepszym 9 na świecie. No, i w końcu kosztował 90 mln €!
Może najzwyczajniej w świecie nie jest jeszcze gotowy do gry od pierwszej minuty pod względem kondycyjnym i taktycznym ? Max, jak wiadomo lubi wprowadzać każdego do składu powoli, kiedy tylko sytuacja kadrowa na to pozwala. Jest Mandzur, który w sparingach prezentował się dobrze to i nie ma potrzeby już forsować Higuaina. ;)

PS: 0:3 Dybala dwie i któryś z bocznych obrońców Evra/Alves/Lichy/Sandro nie wiem kto zagra :spiteful:


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2016, 19:45

Liczę na debiut Pjacy równie udany jak Higuaina - jako przesłanie dla Lazio - wy macie świetnych młodych w ataku, za to my mamy najlepszego!
No i Gonazalo! Czas bić swoje rekordy!


#cznandj #ripgangsquad :hi:
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2016, 23:10

ForzaItanimulli3vujcm pisze:Liczę na debiut Pjacy równie udany jak Higuaina - jako przesłanie dla Lazio - wy macie świetnych młodych w ataku, za to my mamy najlepszego!
No i Gonazalo! Czas bić swoje rekordy!
To raczej nie jest czas na rotacje w składzie, zwłaszcza że ten mecz poprzedzi wyjazdy na reprezentacje. Chyba, że będziemy mieć na tyle wygodny wynik, że Chorwat faktycznie wybiegnie na murawę.

Warto odnotować, że część/cały dochód ze sprzedaży biletów ma zostać przekazany ofiarom/rodzinom ofiar trzęsienia ziemi we Włoszech. My w kolejnych dniach zamierzamy przekazać część zysków ze sprzedaży wejściówek do J-Museum.


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2016, 00:40

CavAllano pisze:To raczej nie jest czas na rotacje w składzie, zwłaszcza że ten mecz poprzedzi wyjazdy na reprezentacje. Chyba, że będziemy mieć na tyle wygodny wynik, że Chorwat faktycznie wybiegnie na murawę.
Ty no to nie jest jakiś Marrone czy nawet Vitale - to umówmy się klasowy młody zawodnik, który musi grać. ;) No i jest jednym z - bądź co bądź - najdroższych transferów Beppe. Nie mniej jednak liczę że wynik korzystny i jego wejście to będzie naturalne ;)


#cznandj #ripgangsquad :hi:
jonssonek66

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2011
Posty: 70
Rejestracja: 17 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2016, 08:29

Czyżby pierwsza bramka Pajnica z wolnego ? :lol:


wloski

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 stycznia 2005
Posty: 2327
Rejestracja: 30 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2016, 09:15

ForzaItanimulli3vujcm pisze:
CavAllano pisze:To raczej nie jest czas na rotacje w składzie, zwłaszcza że ten mecz poprzedzi wyjazdy na reprezentacje. Chyba, że będziemy mieć na tyle wygodny wynik, że Chorwat faktycznie wybiegnie na murawę.
Ty no to nie jest jakiś Marrone czy nawet Vitale - to umówmy się klasowy młody zawodnik, który musi grać. ;) No i jest jednym z - bądź co bądź - najdroższych transferów Beppe. Nie mniej jednak liczę że wynik korzystny i jego wejście to będzie naturalne ;)
Stary weź w końcu myśl co piszesz. Młody klasowy zawodnik? Pjacy jeszcze mleko koło nosa gila. Znasz pojęcie klasowy? Tak pilkarza można nazwać o jakieś tam renomie, Pjaca nie jest takim zawodnikiem.

W tej chwili nie ma czasu na zabawy, trzeba rozbić Lazio i tyle. Składem w najlepszej formie, mi tam lata czy gra Mandżukić czy Igła, ważne że wygrywamy.


panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2016, 09:19

jonssonek66 pisze:Czyżby pierwsza bramka Pajnica z wolnego ? :lol:
Nie miałbym nic przeciwko ;)


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
Buzol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 313
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2016, 11:03

Tak jak piszecie, w meczach z Lazio zwykle nam się układa także zachowuje totalny spokój i mam nadzieje cieszyć oko debiutem Pjanica i przede wszystkim współpracą Alves - Dybala.


Olek1987

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 stycznia 2010
Posty: 627
Rejestracja: 13 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2016, 13:47

Bonucci nie zagra - problemy osobiste.

W takim razie Benatia czy Rugani ? - stawiam na tego pierwszego :roll:

Allegri zastanawia sięczy zagra Pjanic czy Lemina, w ataku Mandzukic - Dybala.


Zero szacunku dla Pogby
Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2016, 13:58

Powołani:

1 Buffon
3 Chiellini
4 Benatia
5 Pjanic
6 Khedira
9 Higuain
11 Hernanes
12 Alex Sandro
15 Barzagli
17 Mandzukic
18 Lemina
20 Pjaca
21 Dybala
22 Asamoah
23 Dani Alves
24 Rugani
25 Neto
26 Lichtsteiner
32 Audero
33 Evra


Zobaczymy w koncu czy Benatia czy Rugani.
Problemy osobiste chyba dotyczą dzieci Leo.
Już bez Zazy


Del

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2003
Posty: 572
Rejestracja: 13 marca 2003

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2016, 16:43

Mam nadzieje ze szanse dostane Rugani. On na tej pozycji co Leo jest czesto wystawiany wiec niech chłopak pogra jak jest okazja.
Jak wystawi Max Benatie, to lekki disrespect bedzie dla Ruganiego wg mnie..


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2016, 17:50

Hmmm... No a jednak obawiam się trochę tego meczu, niby wszystko przemawia za nami. Jednak najczęściej każda passa się kończy kiedyś. Pokrótce boje się że nasi zlekceważą rywala.

W ogóle to początek sezonu, trzeba wygrywać by wyrobić sobie przewagę przed LM.


#cznandj #ripgangsquad :hi:
rydwadydwa

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 czerwca 2014
Posty: 467
Rejestracja: 29 czerwca 2014

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2016, 18:30

Del pisze:Mam nadzieje ze szanse dostane Rugani. On na tej pozycji co Leo jest czesto wystawiany wiec niech chłopak pogra jak jest okazja.
Jak wystawi Max Benatie, to lekki disrespect bedzie dla Ruganiego wg mnie..
Prędzej "disrespect" dla klasowego obrońcy jakim jest Benatia, jeśli gówniarz Rugani będzie w składzie jego kosztem.


Zablokowany