Poszukuję osoby, który odwiedziła już Turyn i JStadium?

Spotkania kibiców, zloty, wyjazdy na mecze i najnowsze informacje z kibicowskiego świata.
ODPOWIEDZ
Samael

Juventino
Juventino
Rejestracja: 22 października 2008
Posty: 5
Rejestracja: 22 października 2008

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2016, 10:05

Chciałbym się wybrać do Turynu, zobaczyć stadion i muzeum, być może podjechać do Vinovo i zwiedzić Turyn. Jestem ciekaw czy tak wycieczka po stadionie jest dostępna cały czas w ciągu tygodnia czy są jakieś specjalne dni?


Rut17

Juventino
Juventino
Rejestracja: 19 lipca 2013
Posty: 13
Rejestracja: 19 lipca 2013

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2016, 22:40

Kod: Zaznacz cały

http://www.juventus.com/en/tickets/museum-and-stadium-tour-tickets/museum-and-stadium-tour-tickets.php
po 11 września mogę napisać więcej :P


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2016, 00:19

Wycieczki stadionowe są każdego dnia, zazwyczaj co 2-3 godziny jakieś 4-5x dziennie, za wyjątkiem dni meczowych, bilet z tego co pamiętam 18 euro i w to wliczone jest już zwiedzanie muzeum.

Powiem szczerze, że ostatnio byłem w Hamburgu i udałem się na zwiedzanie stadionu i muzeum HSV. W porównaniu z tym co widziałem w Turynie to niebo a ziemia na naszą korzyść. Zaznaczam też, że wyłączam sympatie klubowe, wiadomo, że inaczej przeżywa się obecność na stadionie drużyny, którą się kocha, a inaczej z czystej ciekawości by tylko sobie odhaczyć kolejną świątynie futbolu. Jesteśmy pod tym względem całkiem nieźle zorganizowani.


ODPOWIEDZ