Gonzalo Higuain

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 28 lipca 2016, 13:42

Maly pisze:Ble, ble, ble...
Miały być konkrety, ale widzę, że się nie doczekam. :hellyes:

Płacąc 90mln za Higuaina wysyłamy w świat sygnał, że jesteśmy ciency w uszach. Brawo Maly - zdobywasz nagrodę za najgłupsze podsumowanie tego transferu. :bravo:


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
Olek1987

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 stycznia 2010
Posty: 627
Rejestracja: 13 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 28 lipca 2016, 13:47

wojczech7 pisze:
Maly pisze:Ble, ble, ble...
Miały być konkrety, ale widzę, że się nie doczekam. :hellyes:

Płacąc 90mln za Higuaina wysyłamy w świat sygnał, że jesteśmy ciency w uszach. Brawo Maly - zdobywasz nagrodę za najgłupsze podsumowanie tego transferu. :bravo:
Hehe no własnie, bierzemy na wypożyczenie z opcją wykupu - źle.

Kupujemy za 90 mln - źle.

Stać nas to kupujemy - tyle.


Zero szacunku dla Pogby
Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 28 lipca 2016, 14:25

Drużyna się starzeje, ale nie przesadzajmy i nie ośmieszajmy się stwierdzeniami, że zarząd tego nie widzi. Higuain to zawodnik na 3 sezony minimum, przypomnijcie sobie jak grał Tevez i jak rozczarowujące było jego odejście w takiej formie. Ile pogra u nas Gonzalo tego nie wie nikt, ale nie jest przecież powiedziane, że z czasem jego rola będzie maleć. Inzaghi w momencie transferu był tylko rok młodszy, a w Milanie spędził 11 lat.

Właśnie dla tych zawodników, chętnie nazywanych przez niektórych "dziadkami", przychodzi Igła i absolutnie nie jest to kwestia jego metryki. Spokojnie mogliśmy tak jak Napoli sięgnąć po Milika, ale zamiast tego pozyskaliśmy klasowego snajpera gwarantującego jakość tu i teraz. Dlatego, że Buffon, Alves, Lichtstiener, Barzagli, Chiellini oraz Evra nie mają już specjalnie wielu lat kariery przed sobą i taki transfer pokazuje, że zarząd jest tego świadom i traktuje serio ich ambicje skupiające się na wygraniu Ligi Mistrzów.

Nie zachowujcie się tak jakby po tym transferze Juventus nie mógł już kupować zawodników po dobrych cenach.


grejt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 września 2006
Posty: 129
Rejestracja: 28 września 2006

Nieprzeczytany post 28 lipca 2016, 14:49

Bardzo fajnie ,że przychodzi. Duże pieniądze no ale nam z wypłaty nie sciągną wiec co się martwić :). Do boju Gonzalo !!


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 28 lipca 2016, 17:04

Higuaina oprowadzano przed chwilą po muzeum klubowym obok Juventus Stadium, kto był, ten kojarzy zapewne ten pokój multimedialny w którym pokazywane są migawki z dawnych meczów w historii klubu. Puścili mu bramkę Zazy przeciwko Napoli. :smile:


Makiavel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lutego 2011
Posty: 3057
Rejestracja: 26 lutego 2011

Nieprzeczytany post 28 lipca 2016, 18:06

Moim zdaniem musieliśmy wydać taką kasę. Moratę się nie dało zatrzymać, a zastępstwo z progresem mogło być tylko z grona Cavani, Higuain, Ibra, Lewy, Suarez, Benzema. Ibra wybrał inny kierunek, na Suareza nas nie stać poza tym czemu ma porzucać Barcelonę. Z Lewym problemem jest pensja, kasa za transfer ta sama a wiek niemal identyczny (chyba rok różnicy), przy czym, jak pisałem na stronie, nie wiadomo jakby sobie radził we Włoszech. Najlepszą opcją był Cavani ale z jakiegoś powodu nie wypaliło.


panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 28 lipca 2016, 19:50

Makiavel pisze:Najlepszą opcją był Cavani ale z jakiegoś powodu nie wypaliło.
Myślę, że z takiego powodu, że PSG ma jednego środkowego napastnika i jest nim Urus. Pomijam już fakt, że nie mamy z nimi najlepszych stosunków, a w dodatku mają forsy jak lodu, więc nie muszą sprzedawać.


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8862
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 28 lipca 2016, 22:33

Całą moją radość z pozyskanych zawodników hamuje odejście... wiadomo kogo. Nie potrafię się cieszyć...

Zadałem sobie pytanie dlaczego tak bardzo bardzo go nie lubiłem. Dlatego, że... jest taki dobry. Dlatego, że sam reanimował Napoli w walce o Scudetto, gdy ono było już martwe. Zawsze on, noga, lewa, prawa, głowa, klatka... Bardzo na niego liczę.

Mimo 5 mistrzostw i 4 razy najlepszego ataku, nie mogliśmy się pochwalić jeszcze królem strzelców. Ostani był Del Piero w 2008 r. Nie ukrywam, że brakuje mi tego. Może teraz? Z drugiej strony znam nasz styl na wylot. 1:0 ustawia mecz, 2:0 go zabija, przy czym Napoli i Roma dopiero zaczyna zabawę. Mamy po prostu inny styl. Dojdzie też rotacja, co w Napoli nie miało miejsca. Niemniej jednak naprawdę nie wiem, kto mógłby Higuainowi zabrać koronnę. Dybala...?


Obrazek
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7315
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 28 lipca 2016, 23:10

szczypek pisze:
Maly pisze:nie dołączyliśmy do top 4 tylko dlatego, że kupiliśmy gościa za 90 baniek a jakby Igła kosztował 30 to byśmy nie dołączyli a wydając taką kasę nie pokazaliśmy naszej siły tylko słabość ;]
Pokazaliśmy słabość bo?
bo wydaliśmy chore pieniądze na niego... jeśli mając do wydania 90mln nie potrafimy zrobić lepszego dealu to o czym to świadczy? myślisz, że innych nie było na niego stać? myślisz, że np MC nie stać na kupno Bonucciego za równie głupie pieniądze? albo Realu na Lewego itd? a te kluby nie muszą w celu przeprowadzenia takiego transferu sprzedawać swojego "najlepszego" gracza jak my ;]

Pjanic to był majstersztyk ale transferowi Higuaina do tego miana bardzo daleko


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 28 lipca 2016, 23:20

Dragon pisze:Całą moją radość z pozyskanych zawodników hamuje odejście... wiadomo kogo. Nie potrafię się cieszyć...
Mam tak samo jak Ty z tym - Tyle że ponieważ jestem paranoikiem i biorę wszystko do siebie - staram sobie tłumaczyć że dobrze będzie, że on zostanie...
Wkurza mnie to że przez te ploty, nie dadzą sie spokojnie nacieszyć Gonzalo.
Ja sobie już robię rozpiski "11" i chciałbym zobaczyć grę kwartetu a nawet sekstetu: Sandro - Pogba - Pjanic - Dybala - Higuain - Alves.

Co do Gonzalo jak i Pjanica: zwykli najemnicy, chociaż mam nadzieje że nas najbardziej polubią. :whistle:


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Lucas87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2013
Posty: 2035
Rejestracja: 13 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 28 lipca 2016, 23:27

ale, czy w końcu do ciebie dotrze, że bayern nie był zainteresowany sprzedaniem lewego, a sam zawodnik odejściem...jeśli tak samo będzie z bonnu-to mc może dawać nawet 190 baniek.
ps. Mam wrażenie, że jesteśmy idealnym klubem dla igły!


SANCTI PER FIDEM VICERUNT REGNA OPERATI SUNT IUSTITIAM.
marcinek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2003
Posty: 1195
Rejestracja: 04 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 29 lipca 2016, 07:28

Lucas87 pisze:ale, czy w końcu do ciebie dotrze, że bayern nie był zainteresowany sprzedaniem lewego, a sam zawodnik odejściem...
i to jest dobre podsumowanie, panowie żaden top zawodnik z Barcy, Realu, Bayernu, PSG nie będzie szedł to opłakanej serie A i żaden z tych klubów nie będzie sprzedawał swoich najważniejszych ogniw za żadne pieniądze.


Stefano Tacconi o pseudokibicach: "Szkoda, że czyjeś starania, by zrobić coś dla sportu są niszczone przez bandę idiotów..."
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7315
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 29 lipca 2016, 08:54

Lucas87 pisze:ale, czy w końcu do ciebie dotrze, że bayern nie był zainteresowany sprzedaniem lewego, a sam zawodnik odejściem...
każdy ma swoją cenę, nawet Messi
marcinek pisze:i to jest dobre podsumowanie, panowie żaden top zawodnik z Barcy, Realu, Bayernu, PSG nie będzie szedł to opłakanej serie A
tak więc pokazaliśmy swoją siłę czy jednak właśnie przyznałeś, że nie? ;) że jednak nie kupujemy kogo chcemy bo nas na to stać tylko podkupujemy ligowych rywali z zawodników którzy mają klauzule odejścia a kasę mamy bo to nas inni (niekoniecznie TOPy) podkupują z najlepszych zawodników? (nie twierdzę oczywiście, że 120mln to za mało za Pogbę)


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Olek1987

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 stycznia 2010
Posty: 627
Rejestracja: 13 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 29 lipca 2016, 09:29

Każdy kto marudzi w sprawie Hiquaina niech poda lepszą kondydaturę na pozycje nr. "9"

No, dawać ....

Może Carlos Bacca wam się marzył ? w końcu tańszy :prochno:

Jak mamy wygrać LM, to nie ma czasu na eksperymenty typu Milik za 1/3 ceny Hiquaina.

Gonzalo ma przed sobą minimum 4 sezony przed sobąna pełnych obrotach, mało ? :angry:


Zero szacunku dla Pogby
panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 29 lipca 2016, 09:46

Jesteś chyba najbardziej twardogłową osobą, jaką dane mi było kiedykolwiek spotkać.
Oczywiście, że każdy ma swoją cenę, ale może zrozum jedną rzecz. Żeby piłkarz odszedł z jakiegoś klubu, to on samu musi tego chcieć lub dany zespół chcę go sprzedać.
W typ wypadku ŻADEN topowy napastnik oprócz Igły nie był w naszym zasięgu i przestań już płakać o tego 90 baniek, bo to nie Twoje pieniądze, a jeżeli chodzi o Pogbę, to nawet jak odejdzie, to na pewno zastąpimy go jakimś klasowym zawodnikiem. Wierzę w Marottę i Paraticiego, bo to fachowcy jakich mało.
Jeżeli zabieranie najlepszych piłkarzy z ligowych rywali, to nie jest pokaz siły, to w takim razie Bayern Monachium też jest słaby... Abstrahując oczywiście od tego, że Serie A jest obecnie słabsza od Bundesligi. Wynika to jednak głównie ze słabości rywali Juve, a nie samej Starej Damy.


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
ODPOWIEDZ