Bilety na mecz

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Greengrass

Juventino
Juventino
Rejestracja: 24 lipca 2016
Posty: 6
Rejestracja: 24 lipca 2016

Nieprzeczytany post 24 lipca 2016, 12:23

Czesc wszystkim, jestem tu nowa wiec wybaczcie jesli odp na moje pytanie jest oczywista. No wiec chcialabym zrobic mojemu mezowi prezent i zabrac go na mecz, mialam nadzieje ze mecz bedzie na stadionie Juve ale niestety nie. Czy bylibyscie tak dobrzy i powiedzieli jak/gdzie kupic bielty zeby byly one z kibicami Juve. Mecz o ktory mi chodzi to Lazio-Juve 28/08/16. Nie wiem wiele o pilce a bardzo bym chciala zeby jemu sie podobalo (jest stalym bywalcem tej strony wiec czesc z Was napewno go 'zna'). Z gory dziekuje wszystkim za pomoc, wszelkie wskazowki i rady sa mile widziane :) jeszcze raz dzieki


Vinylside

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 stycznia 2013
Posty: 267
Rejestracja: 06 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 24 lipca 2016, 12:56

Ze swojej strony mogę tylko polecić napisaną przeze mnie w 2015 roku instrukcję, w której znajdziesz wszystkie potrzebne informacje dotyczące wyjazdu na mecz. W późniejszym czasie możesz także zapoznać się z komentarzami użytkowników. Mają Oni większe doświadczenie oraz szerszą wiedzę, dzięki której ich wyjazd jest po prostu szybszy, tańszy i wygodniejszy (nie ukrywam, że sam będę chciał skorzystać z niektórych porad podczas następnego wypadu do Turynu).

Temat z instrukcją -> http://www.forum.juvepoland.com/viewtopic.php?t=24689


Obrazek
Greengrass

Juventino
Juventino
Rejestracja: 24 lipca 2016
Posty: 6
Rejestracja: 24 lipca 2016

Nieprzeczytany post 24 lipca 2016, 13:30

Bardzo dziekuje Ci za szybka odpowiedz i za linka. Odwiedzilam strone viagigo, jest tak do wyboru kilka roznych sektorow. Klikajac away fans wyskakuje mi kilka roznych cen ale przy zadnej nie ma numeru siedzen, czy to znaczy ze im drozszy bilet tym lepsze miejsce?


Vinylside

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 stycznia 2013
Posty: 267
Rejestracja: 06 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 24 lipca 2016, 13:39

Greengrass pisze:Bardzo dziekuje Ci za szybka odpowiedz i za linka. Odwiedzilam strone viagigo, jest tak do wyboru kilka roznych sektorow. Klikajac away fans wyskakuje mi kilka roznych cen ale przy zadnej nie ma numeru siedzen, czy to znaczy ze im drozszy bilet tym lepsze miejsce?
Numery siedzeń sprawdzasz bezpośrednio na bilecie, który jak napisane jest w temacie, odbierasz bezpośrednio przed meczem. W przypadku zakupu dwóch wejściówek pośrednik Viagogo wyświetla informację o treści "zostaniecie posadzeni obok siebie" (przynajmniej tak było w moim przypadku). Musisz więc przy zakupie zwrócić uwagę czy Tobie pojawiła się taka informacja.


Obrazek
Greengrass

Juventino
Juventino
Rejestracja: 24 lipca 2016
Posty: 6
Rejestracja: 24 lipca 2016

Nieprzeczytany post 24 lipca 2016, 13:42

Tak, jest napisane ze bedziemy kolo siebie. Ceny wahaja sie od £46 do £85. Czy sadzisz ze jesli wezme te za £85 to beda to lepsze miejsca? Bardzo przepraszam za te moje pytania ale nigdy nie uzywalam tej strony. Jestem Ci bardzo wdzieczna za pomoc.


Vinylside

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 stycznia 2013
Posty: 267
Rejestracja: 06 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 24 lipca 2016, 13:57

Greengrass pisze:Tak, jest napisane ze bedziemy kolo siebie. Ceny wahaja sie od £46 do £85. Czy sadzisz ze jesli wezme te za £85 to beda to lepsze miejsca? Bardzo przepraszam za te moje pytania ale nigdy nie uzywalam tej strony. Jestem Ci bardzo wdzieczna za pomoc.
Nie ma problemu, sam w Kwietniu 2015 roku przez to przechodziłem dlatego jestem zadowolony z tego, że mogę podzielić się wiedzą, doświadczeniem i pomóc komuś kto chce jechać na mecz a po prostu nie wie od czego zacząć.

Zacznijmy jednak od samego początku, ponieważ nie wiem czy zdajesz sobie z tego sprawę, ale mecz z Lazio planowany na 28.08.2016 jest w ... Rzymie, nie w Turynie.


Obrazek
Greengrass

Juventino
Juventino
Rejestracja: 24 lipca 2016
Posty: 6
Rejestracja: 24 lipca 2016

Nieprzeczytany post 24 lipca 2016, 14:01

Dziekuje :)
Tak wiem o tym, niestety bilety samolotowe kupilam juz na jesieni z nadzieja ze sie uda, ale oczywiscie stalo sie inaczej. Pojedziemy pociagiem do Rzymu na mecz- taki jest plan :) Bardzo chcialam zeby mecz byl w turynie zebym mogla kupic bilety do legends club (zrobilam prace domowa) ale to sie nie uda wiec zalezy mi na na najlepszych mozliwych miescach w Rzymie


Vinylside

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 stycznia 2013
Posty: 267
Rejestracja: 06 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 24 lipca 2016, 14:04

Greengrass pisze:Dziekuje :)
Tak wiem o tym, niestety bilety samolotowe kupilam juz na jesieni z nadzieja ze sie uda, ale oczywiscie stalo sie inaczej. Pojedziemy pociagiem do Rzymu na mecz- taki jest plan :) Bardzo chcialam zeby mecz byl w turynie zebym mogla kupic bilety do legends club (zrobilam prace domowa) ale to sie nie uda wiec zalezy mi na na najlepszych mozliwych miescach w Rzymie
www.Facebook.com/VinylsideMusic - jeżeli możesz wejdź i napisz do mnie prywatną wiadomość. Jestem aktualnie przed komputerem także z odpowiedzią nie będzie żadnego problemu. Tam przedyskutujemy cały temat i postaram Ci się jeszcze bardziej pomóc.


Obrazek
Greengrass

Juventino
Juventino
Rejestracja: 24 lipca 2016
Posty: 6
Rejestracja: 24 lipca 2016

Nieprzeczytany post 24 lipca 2016, 14:11

Super dziekuje Ci bardzo


Greengrass

Juventino
Juventino
Rejestracja: 24 lipca 2016
Posty: 6
Rejestracja: 24 lipca 2016

Nieprzeczytany post 24 lipca 2016, 14:15

To znowu ja :) jestes dostepny ale nie dochodza do Ciebie moje wiadomosci :/


Vinylside

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 stycznia 2013
Posty: 267
Rejestracja: 06 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 24 lipca 2016, 14:19

Greengrass pisze:To znowu ja :) jestes dostepny ale nie dochodza do Ciebie moje wiadomosci :/
Już wszystko ogarnięte :D


Obrazek
ODPOWIEDZ