# - Marko Pjaca (wypoż. Empoli)

Dyskutuj na temat aktualnych piłkarzy Starej Damy. Oceń formę zawodnika, jego rolę w drużynie, podziel się ciekawostkami.
ODPOWIEDZ
Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 21 lipca 2016, 21:53



Pierwszy wywiad Pjacy dla klubowej telewizji. Wygląda na spokojnego chłopaka, zupełnie jakby nie był krewkim Bałkanem. Szacun za płynny angielski, zazwyczaj młodzi piłkarze starają się sklecić parę zdań na odczep, łamaną angielszczyzną, nerwowo szukając wzrokiem wyjścia ewakuacyjnego. Tutaj pełen spokój.


RICTOR

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 sierpnia 2005
Posty: 2204
Rejestracja: 14 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 21 lipca 2016, 22:23

Zizou_1989 pisze:geny do judo czy zapasów? trochę te dyscypliny różnią sie od piłki nożnej.
Jakkolwiek mam wątpliwości co do tego, że geny warunkują w jakiś sposób talent dziecka do konkretnej dyscypliny sportu jaką akurat rodzic uprawiał tak jeśli dwoje rodziców to byli sportowcy to przeważnie i dzieci są lepiej uwarunkowane fizycznie do uprawiania jakiegokolwiek sportu niż przeciętny Kowalski. A chyba nie trudno zauważyć, że wiele osób podkreśla przy ocenianiu Pjacy jego warunki fizyczne oraz towarzyszącą im motorykę i właśnie do tego nawiązywałem.


Yaro417

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2010
Posty: 837
Rejestracja: 26 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 21 lipca 2016, 22:32

Dla mnie Pjaca będzie dobrym następcą Moraty. Niezły drybling, szybkość i strzał, a dzięki swojej muskulaturze nie będzie się tak przewracał jak Hiszpan :hellyes:

No i nasz doktorant być może będzie miał nowego idola :ahsisi: ale tym razem nie machającego tak rękami po byle upadku :P


gregab

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 czerwca 2013
Posty: 54
Rejestracja: 04 czerwca 2013

Nieprzeczytany post 21 lipca 2016, 23:13

no i git


ga
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 22 lipca 2016, 00:14

Chłopak jest po prostu NIESAMOWITY! To jest przekocur, to talent na miare CR7/Neymara - jestem pewny że to lepszy wybór z młodych niż Renato Sanches. :whistle:

Marotta/Paratici wiedzieli co robią ;)


#cznandj #ripgangsquad :hi:
vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1765
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 22 lipca 2016, 01:05

ForzaItanimulli3vujcm pisze:Chłopak jest po prostu NIESAMOWITY! To jest przekocur, to talent na miare CR7/Neymara
Mocne słowa. Ciekaw jestem, na jakiej podstawie tak twierdzisz, ale obys miał rację. ;)


panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 22 lipca 2016, 09:47

vitoo pisze:
ForzaItanimulli3vujcm pisze:Chłopak jest po prostu NIESAMOWITY! To jest przekocur, to talent na miare CR7/Neymara
Mocne słowa. Ciekaw jestem, na jakiej podstawie tak twierdzisz, ale obys miał rację. ;)
Jakby nie patrzeć, to można zauważyć pewne analogie między Ronaldo, a Pjacą. Obaj są dobrze zbudowani, wysocy i szybcy. Do tego dysponują niezłym dryblingiem, chociaż akurat Portugalczyk ostatnimi czasy kompletnie stracił tą umiejętność.
Czy z Chorwata będzie piłkarz na miarę Ronaldo? Ciężko powiedzieć, byłoby super, ale nie widziałem Pjacy w akcji zbyt wiele razy, więc nie będę wróżył z fusów.


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
Zizou_1989

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 grudnia 2009
Posty: 387
Rejestracja: 20 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 22 lipca 2016, 09:51

Niech tylko to bedzie potwierdzeniem ze dobrze zrobilismy. Nasi ogladali go od 4 Lat.


Karowiew

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2008
Posty: 1242
Rejestracja: 26 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 22 lipca 2016, 10:08

Charakterystyki gracza: http://bleacherreport.com/articles/2651 ... arko-pjaca

http://www.goal.com/en/news/723/serie-a ... -fan-with-

Mam nadzieję, że Marko okaże się wart każdego euro, które JUVE na niego wydało :ok:


"(…) mówmy o przykrych rzeczach, ale… eee… musi… przejście na emeryturę musi być na tyle późne, że oczekiwany przeciętny oczywiście, oczekiwana przeciętna długość życia nie była bardzo długa" - Jacek Rostowski
kamilkubiakgerda

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 sierpnia 2016
Posty: 4
Rejestracja: 18 sierpnia 2016

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2016, 11:40

Nie oglądałem żadnego meczu przedsezonowego, czy mógłby mi ktoś przybliżyć profil Pjacy i napisać jak radził sobie w przygotowaniach? To w końcu skrzydłowy, jak Cuadrado, czy środkowy napastnik? Jaką pozycję będzie zajmował w drużynie, oceniając na podstawie sparingów, w których grał? Jaka jest jego charakterystyka? Ma tylko jedną nogę czy więcej?


Lypsky: Brakuje mi znawców mercato w tym temacie. Chłopcy, gdzie jesteście?

Kruczenzo: No jak gdzie są? Na VS pisali ze zamiana cabrini i mrozzi na DSów a Marotta i Paratici na forumek done dealio, jutro ma byc oficjalka.
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 05 września 2016, 20:07

Jakby ktoś był zainteresowany to Pjaca wychodzi w podstawie na Turków.


PlanetJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 sierpnia 2006
Posty: 1717
Rejestracja: 27 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 05 września 2016, 20:20

Poprostu pisze:Jakby ktoś był zainteresowany to Pjaca wychodzi w podstawie na Turków.
Miałem oglądać - zapomniałem- dzieki za przypomnienie. Warto obejrzeć i sprawdzić co chłopak potrafi.


juveman7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2005
Posty: 643
Rejestracja: 13 października 2005

Nieprzeczytany post 05 września 2016, 20:40

Świetnie się czyta takie teksty.
Dybala już teraz jest świetnym zawodnikiem i jednocześnie z każdym meczem jest lepszy, a w dodatku mamy taki dynamit jak Pjaca.
Moje serce się raduje.
Czasy Trezegola i Del Piero już daleko za nami. Czas na Higuaina, Dybalę i Pjacę


...kiedyś przyjdzie prawdziwy deszcz i zmyje cały ten gnój...
ozi(Forza_Juve)

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2008
Posty: 312
Rejestracja: 28 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 05 września 2016, 20:43

chętnie bym zobaczył młodego w akcji, bardzo wierze w jego talent. jestem pewny ze u nas sie prawidłowo rozwinie. Ale chyba bardziej wole popatrzeć na italie :D


Piłkarze odchodzą, mężczyźni zostają!
zagroo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2003
Posty: 301
Rejestracja: 29 maja 2003

Nieprzeczytany post 05 września 2016, 21:01

Mandzukic z dwóch metrów w poprzeczkę, dobitka Pjacy na pustą bramkę nad poprzeczką a 10min pozniej z głowy strzelil w poprzeczke. Zobaczymy co nasz młodzian pokaże dalej.


ODPOWIEDZ