Serie A: MERCATO 2016

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Klorel

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 marca 2013
Posty: 155
Rejestracja: 20 marca 2013

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2016, 10:54

Obrazek


nadchodzą mistrzowie.

Obrazek

Z ciekawości przejrzałem statystyki Gabigola. Wg mnie nie powalają :) Ale co tam. Koleś będzie się odbijał od obrońców w Serie A.


http://www.forum.juvepoland.com/viewtopic.php?t=25767

Naklejki, wlepki, plakaty, szablony do malowania, tablice - zapraszam :)
panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2016, 11:44

Klorel pisze:Obrazek


nadchodzą mistrzowie.

Obrazek

Z ciekawości przejrzałem statystyki Gabigola. Wg mnie nie powalają :) Ale co tam. Koleś będzie się odbijał od obrońców w Serie A.
Można się śmiać z Interu, ale moim zdaniem zrobili kilka ciekawych ruchów. Zwłaszcza Banega i Candreva to piłkarze, którzy spokojnie mogliby grać u nas. Może nie w pierwszym składzie, ale byliby jego wartościowym uzupełnieniem. Co do tego Joao Mario, to ciężko mi cokolwiek powiedzieć, gość zagrał nieźle na Euro, ligi portugalskiej nie oglądam, więc nie wiem, jak prezentował się w Sportingu. Co do Gabigola, to moim zdaniem gość okaże się kompletnym niewypałem. Coś w tym musi być, że Barcelona nie skorzystała z prawa pierwokupu.


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2016, 12:35

Żaden z pozyskanych przez nich zawodników nie miałby szans na grę w pierwszym składzie Juve, ale z drugiej strony oni celują w coś innego niż my. Dla nich zakończenie rozgrywek na 3. miejscu byłoby OLBRZYMIM sukcesem. Do naszego mercato nawet nie ma co porównywać, ale jak na ich i generalnie warunki Serie A fajnie to wygląda.


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2016, 13:39

panlider pisze: Coś w tym musi być, że Barcelona nie skorzystała z prawa pierwokupu.
No tylko że gdzie on by w tej Barcelonie grał? Tam jest Neymar na jego pozycji, ponadto Suarez i Messi - dla niego to by było stanie w miejscu. Szkoda że Gabigol idzie do Interu, skoro nie do nas to wolałbym go już w takiej Violi.


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Klorel

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 marca 2013
Posty: 155
Rejestracja: 20 marca 2013

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2016, 14:31

W tamtym sezonie też wydali ponad? 100 Baniek i co z tego wyszło?

Erkin przyszedł do nich z Turcji, już chcą go pogonić, bo nie pasuje do koncepcji nowego trenera. Mają "lekki" bałagan w klubie. Teraz starają się wypchać Brozo do Chelsea, by zbilansować trochę kasę klubową. Zobaczymy, wg mnie - będzie podobnie jak w tamtym sezonie. Złapią kilka meczy pod rząd na farcie, a im dalej w las tym gorszy piach będą grać.
Koniec końców lądując gdzieś na pozycji 4-6 w przyszłym sezonie :)


http://www.forum.juvepoland.com/viewtopic.php?t=25767

Naklejki, wlepki, plakaty, szablony do malowania, tablice - zapraszam :)
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2016, 14:44

Mignęło mi gdzieś dzisiaj info, że jeśli chodzi o FFP ich sytuacja wygląda po prostu źle i muszą posprzedawać i to nie za małe pieniądze.


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2016, 14:59

CavAllano pisze:Mignęło mi gdzieś dzisiaj info, że jeśli chodzi o FFP ich sytuacja wygląda po prostu źle i muszą posprzedawać i to nie za małe pieniądze.
Czytałem, że Inter będzie się musiał rozliczyć przed 30 czerwca 2017 i do tego momentu mają zamiar poszerzyć swoje wpływy przez sponsoring itd. Santos i Sporting zgodziły się rozbić jakoś korzystnie te płatności by bardzo nie obciążać budżetu w tym okienku.

Dodatkowo Inter ma zamiar podkradnąć pomysł PSG z autosponsoringiem - Araby pozakładały jakieś spółki i przelali 'sztucznie' grube siano na klub jako sponsoring, a później dodali to jako przychody. Chinczyki mają ponoć zrobić podobny manewr.


kawek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 marca 2005
Posty: 618
Rejestracja: 06 marca 2005

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2016, 16:02

Vincitore pisze:
CavAllano pisze:Mignęło mi gdzieś dzisiaj info, że jeśli chodzi o FFP ich sytuacja wygląda po prostu źle i muszą posprzedawać i to nie za małe pieniądze.
Czytałem, że Inter będzie się musiał rozliczyć przed 30 czerwca 2017 i do tego momentu mają zamiar poszerzyć swoje wpływy przez sponsoring itd. Santos i Sporting zgodziły się rozbić jakoś korzystnie te płatności by bardzo nie obciążać budżetu w tym okienku.

Dodatkowo Inter ma zamiar podkradnąć pomysł PSG z autosponsoringiem - Araby pozakładały jakieś spółki i przelali 'sztucznie' grube siano na klub jako sponsoring, a później dodali to jako przychody. Chinczyki mają ponoć zrobić podobny manewr.
Jaki klub takie zasady a kibice miszczow i tal będą płakać pozniej że City Psg i reszta psują rynek
Fajni jest wydawać nie swój hajs gdyby nie pieniądze z Chin inter byłby na poziomie Sampy ale pragnienie sukcesów jest mocniejsze od szacunku dla swojej historii ( w sumie to oni zawsze w historii oglądali daleko nasze plecy)


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2016, 17:02

Neapol osłabił naszego rywala w LM - wzięli Roga za 14 mln. Powiedzmy sobie szczerze, wspaniale spożytkowali hajs za Pipite, ale teraz zobaczymy, czy Neapol to Pipita, czy jednak coś tam bez Hiquaina potrafią. Do tego pracują nad Kaliniciem.
Zaś Fiora pozyskała na wypożyczenie z Sevilli Cristoforo i jakiegoś mlodziaka z Lechii Adama Chrzanowskiego, w każdym razie nasi rywale w Serie A postanowiły trochę ułatwić nam drogę w LM:)


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2016, 17:30

Robaku pisze:Jakiegoś mlodziaka z Lechii Adama Chrzanowskiego
Wow! To ilu już tych Polaków biega po boiskach Serie A? Patrzcie, tylu Polaków tam, a ŻADNYM Polakiem nie interesuje się Juventus...


#cznandj #ripgangsquad :hi:
pimbek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 grudnia 2013
Posty: 79
Rejestracja: 15 grudnia 2013

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2016, 17:36

Bądźmy szczerzy, obecny Juventus mógłby zainteresować się 2 piłkarzami którzy obecnie biegają po boiskach Francji i Niemiec ;)


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7350
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2016, 18:56

Wieczny talent 32letni Alberto Aquilani (ten z Romy*) zawitał ze Sportingu do Pecary. Zna ligę, zna klub, do tego za grosze... toż to prawdziwa okazja dla Beppe :snackgy:

G. Rossi już chyba definitywnie zakończył grę na wysokim poziomie. Fiorentina wypożycza go do Celty Vigo zasadzając sidła na Joveticia.

*info dla młodszych kibiców :smile:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2016, 21:27

pimbek pisze:Bądźmy szczerzy, obecny Juventus mógłby zainteresować się 2 piłkarzami którzy obecnie biegają po boiskach Francji i Niemiec ;)
No i Kapustka - czemu nie?;)
Robaku pisze:Powiedzmy sobie szczerze, wspaniale spożytkowali hajs za Pipite
Może i tak - ale proporcjonalnie do swego poziomu i aspiracji, dla nich tacy piłkarze, dla nas jeden Top od nich - Higuain.


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Lambi120

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 maja 2011
Posty: 289
Rejestracja: 05 maja 2011

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2016, 23:42

Diamanti z wolnego transferu w Palermo. Z ciekawszych rzeczy Joe Hart podobno jest blisko wypożyczenia do Torino.


Baczu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2009
Posty: 1290
Rejestracja: 01 marca 2009

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2016, 12:13

Joe Hart ma przejść dziś testy w Torino, marketingowo to na pewno strzał w dziesiątke, pytanie jak Hart wkomponuje się we włoski futbol. Byki się zbroją, właściwie brakuje im tylko klasowego następcy Glika (bo Ajeti, Rossettini, czy Castan po poważnym urazie to mimo wszystko nie jest poziom Polaka). Przy odrobinie szczęścia mogą spokojnie wywalczyć puchary, a patrząc na popisy Romy i interu mają szanse stać się takim troche włoskim Leicesterem i powalczyć o LM, zwłaszcza jeśli Belotti utrzyma forme a Ljajić i Falque wrócą do formy z odpowiednio Violi i Genoi.


Obrazek
ODPOWIEDZ