Miralem Pjanić

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
lenor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2010
Posty: 1035
Rejestracja: 26 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 29 września 2017, 12:48

3-4 tyg pauzy ponoć go czeka....

Szkoda, bo był w gazie, a teraz mamy mały problem w środku pola.


Bukol87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2005
Posty: 1253
Rejestracja: 23 marca 2005

Nieprzeczytany post 29 września 2017, 12:58

Znowu sztab medyczny nas oszukał.
Jest tutaj jeden ekspert od komunikatów w tym zakresie to może wyjaśni o co chodzi.
Propaganda zarządu i medyków!


panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 29 września 2017, 13:00

lenor pisze:3-4 tyg pauzy ponoć go czeka....

Szkoda, bo był w gazie, a teraz mamy mały problem w środku pola.
Po przerwie na reprezentacje do gry ma być gotowy Marchisio, aczkolwiek raczej wątpliwe jest, żeby jego forma była szczególnie wysoka, Claudio bardzo powoli wraca do optymalnej dyspozycji po urazach.

Swoją drogą kończy nam się wrzesień, a z naszych pomocników tylko Bentancur i Sturaro nie odnieśli jeszcze urazu, Matuidiego nie liczę, bo większość przygotowań do sezonu odbył z PSG. Widać nasi artyści od przygotowania fizycznego znowu są w grze. :facepalm2:
szczypek pisze:
lenor pisze:3-4 tyg pauzy ponoć go czeka....

Szkoda, bo był w gazie, a teraz mamy mały problem w środku pola.
Źródło urwa!!!!!!!!!
Może zajrzyj na główną stronę JP?


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7315
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 29 września 2017, 13:24

dla mnie to dobra wiadomość w pewnym sensie, gość mnie nigdy nie przekonywał więc fajnie, że będzie można pooglądać innych w akcji i dowiedzieć się jak to by było jakby Allegri nie lubił tak bardzo Pjanica jak lubi

z drugiej strony skoro Pjanic kontuzjowany grał w finale LM to dlaczego miałby nie wybiec w sobotę?


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Virgil

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 grudnia 2011
Posty: 1401
Rejestracja: 16 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 29 września 2017, 13:39

Naprawdę ? "Gość mnie nie przekonywał?"

Przecież Pjanić to jest w tej chwili TOP pełną gębą na swojej pozycji, mnie on nie przekonywał w Romie bo był nieregularny w Juve wskoczył na najwyższy level, przecież w tej chwili to on zjada Vertattiego na śniadanie. To tak jakby ktoś napisał że jego Ronaldo, Kroos czy Koke nie przekonuje :facepalm:


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 29 września 2017, 13:43

Virgil pisze:Naprawdę ? "Gość mnie nie przekonywał?"

Przecież Pjanić to jest w tej chwili TOP pełną gębą na swojej pozycji, mnie on nie przekonywał w Romie bo był nieregularny w Juve wskoczył na najwyższy level, przecież w tej chwili to on zjada Vertattiego na śniadanie. To tak jakby ktoś napisał że jego Ronaldo, Kroos czy Koke nie przekonuje :facepalm:
Nie produkuj się ziom jego nic nie przekona. Bentancur gorszy od Pogby, z Mandragory i tak nic nie będzie, Pjanic nie przekonuje, Mandzukic dno, tylko Alvaro Morata jest godny!!!


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 29 września 2017, 14:51

Mały Ty coś brałeś czy Ci kury popadały ? Teraz to już odleciałeś z tym Pjaniciem :prochno:


Obrazek
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7315
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 29 września 2017, 14:56

nie wiem od kiedy ty kibicujesz Juve i od kiedy w ogóle interesujesz się piłką ale ja widziałem w naszych barwach jeszcze nie tak dawno temu Vidala, Pirlo Pogbę i Marchisio i żadnego z nich w swojej najlepszej formie z tamtych sezonów nie zamieniłbym na Pjanica w najlepszej formie (czyli te kilka meczów tego sezonu jeśli dobrze rozumiem) i wyciągam z tego prosty wniosek, że jeszcze dużo przed nim żeby mnie "zaspokoić"


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
albertcamus

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 sierpnia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 29 września 2017, 15:00

Mały, a tak z ciekawości, Twój nick wziął się od małego ptaszka? Bo ja nie kumam tego Twojego hejtu na wszystko i wszystkich.


DonPatch

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 stycznia 2010
Posty: 810
Rejestracja: 02 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 29 września 2017, 15:15

Mały to tajny agent JP, swoimi wpisami prowokuje do odpowiedzi i nabija wyświetlenia i kliknięcia. :prochno:

Pjanica szkoda, ale z drugiej strony będzie to prawdziwy sprawdzian dla Bentancura.


Obrazek
panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 29 września 2017, 15:21

Maly pisze:nie wiem od kiedy ty kibicujesz Juve i od kiedy w ogóle interesujesz się piłką ale ja widziałem w naszych barwach jeszcze nie tak dawno temu Vidala, Pirlo Pogbę i Marchisio i żadnego z nich w swojej najlepszej formie z tamtych sezonów nie zamieniłbym na Pjanica w najlepszej formie (czyli te kilka meczów tego sezonu jeśli dobrze rozumiem) i wyciągam z tego prosty wniosek, że jeszcze dużo przed nim żeby mnie "zaspokoić"
No stary, znowu Ci się udało, kolejna absurdalna teoria :bravo:
Może kiedyś ktoś zrobi z nich jakąś książkę, którą będziemy bawić wnuki na starość :D

Nie wiem, jak możesz porównywać Pjanicia do Vidala, Pogby czy Marchisio, bo to jednak zupełnie różni piłkarze, Claudio trochę u nas rozgrywał, ale umówmy się, najlepsze mecze grał na b2b.

Pirlo to jeden z najlepszych rozgrywających w historii więc zlituj się, przy nim to nawet Kroos czy Modric wypadają blado.

Rozumiem, że lubujesz się w byciu kontrowersyjnym, ale wypisywaniem takich głupot, że to dobrze, że nasz najlepszy pomocnik dostał kontuzji, tylko się kompromitujesz.
Ostatnio zmieniony 29 września 2017, 18:19 przez panlider, łącznie zmieniany 1 raz.


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 29 września 2017, 15:40

Maly, koledzy wszystko Ci napisali więc nie będę dodawał niczego od siebie ale... kibicuję od tragedii na Heysel od 85 roku i też sporo osobistości widziałem w naszych barwach ale jakie to ma znaczenie w Twoim przypadku.


Obrazek
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7315
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 29 września 2017, 18:38

po pierwsze nie napisałem, że to dobra wiadomość tylko dobra w pewnym sensie i wyjaśniłem w jakim i dlaczego, jak nie rozumiecie to trudno, nie pierwszy raz i na pewno nie ostatni czytanie ze zrozumieniem nie jest najlepszą stroną użytkowników tego forum
po drugie piszecie tu kolejny raz, że Pjanic to TOP10... ciekawe tylko jakiej pozycji na boisku? chyba w bardzo ograniczonej roli w której rywalizuje jedynie z Verattim bo wśród środkowych pomocników nie wiem czy do 20 by się załapał, trzeba by się dłużej zastanowić ale przeszukałem internety i nie było go w żadnym rankingu top10 ani nawet w żadnym który rankingował top20, ale może wam się uda, ja nie miałem cierpliwości (oczywiście nie mówię tu o rankingu kibiców Juventusu)
po 3 oczywiście, że inne mieli role Vidal i Pirlo i być może inną ma Pjanic ale skoro słychać głosy, że Igła jest słabo obsługiwany to ja pierwsze co mam pretensje to rozgrywającego, więc zdaje się uderzyłem w dobry stół, a jeśli nie w dobry to chociaż będziemy mogli zobaczyć jak gramy gdy w środku nie ma zawodnika o charakterystyce Pjanica, może okaże się, że przykładowo Khedira-Matuidi to idealne rozwiązanie w 4231? kto wie? (tak wiem o kontuzji Niemca)

zobaczymy jak pogramy bez niego, to tylko kilka meczów i spokojnie powinniśmy sobie bez niego poradzić nawet grając Sturaro na MC dzięki mocnym skrzydłom


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7350
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 29 września 2017, 20:04

Maly pisze:dzięki mocnym skrzydłom
Czy ty właśnie napisałeś o Mandzukiciu? Samozaoranie level: :rotfl: Ano tak, jest jeszcze Douglas "statystyki nie kłamią 0 goli 0 asyst" Costa, Juan "piąty jeździec apokalipsy" Cuadrado i Federico "wchodzę na 10 minut by 3 razy kopnąć piłkę" Bernardeschi.

To wyraźnie nie jest Twój dzień panie.

Gdyby Pjanić występował na swojej optymalnej pozycji, czyli za napastnikiem/ami to spokojnie mógłby rywalizować z takim Eriksenem. Niestety Maks woli mieć na boisku Miralema Pirlo, więc ofensywne przebłyski Bośniaka widać raz od święta. Potencjał jak najbardziej jest, tylko trzeba mieć odrobinę dobrej woli by go dostrzec.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 29 września 2017, 20:34

Maly pisze:po pierwsze nie napisałem, że to dobra wiadomość tylko dobra w pewnym sensie i wyjaśniłem w jakim i dlaczego, jak nie rozumiecie to trudno, nie pierwszy raz i na pewno nie ostatni czytanie ze zrozumieniem nie jest najlepszą stroną użytkowników tego forum
po drugie piszecie tu kolejny raz, że Pjanic to TOP10... ciekawe tylko jakiej pozycji na boisku? chyba w bardzo ograniczonej roli w której rywalizuje jedynie z Verattim bo wśród środkowych pomocników nie wiem czy do 20 by się załapał, trzeba by się dłużej zastanowić ale przeszukałem internety i nie było go w żadnym rankingu top10 ani nawet w żadnym który rankingował top20, ale może wam się uda, ja nie miałem cierpliwości (oczywiście nie mówię tu o rankingu kibiców Juventusu)
po 3 oczywiście, że inne mieli role Vidal i Pirlo i być może inną ma Pjanic ale skoro słychać głosy, że Igła jest słabo obsługiwany to ja pierwsze co mam pretensje to rozgrywającego, więc zdaje się uderzyłem w dobry stół, a jeśli nie w dobry to chociaż będziemy mogli zobaczyć jak gramy gdy w środku nie ma zawodnika o charakterystyce Pjanica, może okaże się, że przykładowo Khedira-Matuidi to idealne rozwiązanie w 4231? kto wie? (tak wiem o kontuzji Niemca)

zobaczymy jak pogramy bez niego, to tylko kilka meczów i spokojnie powinniśmy sobie bez niego poradzić nawet grając Sturaro na MC dzięki mocnym skrzydłom
Nie wiem co Ty za rankingi przeglądałeś, ale jak nie było tam pomocnika, który co sezon ma po kilkanaście asyst, to chyba powinieneś zmienić przeglądarkę :prochno:
Zresztą chyba trzeba być ślepym, żeby nie widzieć, że Bośniak był w świetnej formie i robił nam grę, mecz z Torino widziałeś? 6 asyst i bramka w 6 meczach, mówi Ci to coś?
Twoja teoria o parze Khedira-Matuidi w środku i kreatywnych skrzydłach została wyśmiana przez jackopa, więc nie ma sensu jej dalej kopać.

@jackop
Będę bronił Douglasa, bo gdyby nie fatalne wykończenie kolegów, to mógłby mieć już trochę asyst ;)
A co do Pjanicia, to może tak, może nie, tego nie wiesz.


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
ODPOWIEDZ