Dani Alves da Silva

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
wloski

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 stycznia 2005
Posty: 2327
Rejestracja: 30 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 28 czerwca 2016, 12:30

szymken pisze:Dani powiedział, że numer 23 to w hołdzie LeBronowi jest. Jako fan Kobe Bryanta jestem niepocieszony :placze: Ale tak poważnie Dani to świetny transfer, jaram się jak wszyscy zapewne. Do jego wesołej natury trzeba się przyzwyczaić i polubić ;)
Ten to ma w głowie dziwne rzeczy :smile: w Barcy 2 razy zmieniał chyba numer żeby kogoś uczcić, był Abidal, potem Xavi.


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 28 czerwca 2016, 13:25

Jestem zawiedziony że nie wziął numeru 2,4 lub 5. Czemu nasi podstawowi gracze nie chcą numerów 1-11 jak w Barcelonie gdzie taki Rakitić nawet ma 4.

Generalnie numer 2 to powinien być ktoś pomiędzy Buffonem a Chiellinim czyli Bonucci.

1 Buffon
2 Bonucci
3Chiellini
4 Barzagli
5 Alves
6 Alex Sandro
7Pjanic
8Marchisio
9Mandzukić
10Dybala
11 Pogba


Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 28 czerwca 2016, 13:28

Sorek21 pisze:Jestem zawiedziony że nie wziął numeru 2,4 lub 5. Czemu nasi podstawowi gracze nie chcą numerów 1-11 jak w Barcelonie gdzie taki Rakitić nawet ma 4.

Generalnie numer 2 to powinien być ktoś pomiędzy Buffonem a Chiellinim czyli Bonucci.

1 Buffon
2 Bonucci
3Chiellini
4 Barzagli
5 Alves
6 Alex Sandro
7Pjanic
8Marchisio
9Mandzukić
10Dybala
11 Pogba
Jak w dzienniczku szkolnym. W dodatku forma stygmatyzacji. Obecny system jest po stokroć lepszy.


PlanetJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 sierpnia 2006
Posty: 1717
Rejestracja: 27 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 03 lipca 2016, 21:44



CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 03 lipca 2016, 21:49

Fajnie mieć takich zawodników jak Dani - jest medialny, to też zwiększa popularność Juventusu. Oczywiście! Z zachowaniem profesjonalizmu boiskowego, a Alves jest właśnie bez wątpienia profesjonalistą!


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Ili

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2015
Posty: 19
Rejestracja: 20 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 27 lipca 2016, 12:13

Bardzo dziwnie mi będzie oglądać Daniego w innej koszulce niż Barcy, zwłaszcza ze kibicuję też Barcelonie ( tylko nie bijcie). Pociecha taka, że poszedł do drugiego klubu któremu też kibicuje :)


joy

Katalończyk
Katalończyk
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2012
Posty: 771
Rejestracja: 18 kwietnia 2012

Nieprzeczytany post 22 grudnia 2016, 09:43

Zawsze wiedziałem że Dani to artysta, ale nawet mnie to zaskoczyło ;)


Cobra

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 maja 2003
Posty: 657
Rejestracja: 28 maja 2003

Nieprzeczytany post 22 grudnia 2016, 13:52

Wariat :lol:


Czekam na gościa z utęsknieniem i na jego grę z klepki z Dybalą i Pjaniciem <3


#FinoAllaFine
#WeAreOne
Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 22 grudnia 2016, 15:12

A ja przeciwnie, wcale nie czekam i nie trawię gościa kompletnie. Jego gra póki co mnie mocno irytuje, a oglądanie jego durnych filmików jak myje gary i tańczy doprowadza mnie do wściekłości.

Może jeszcze się ogarnie, Evra też miał mocno średnie wejście do Juve.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 22 grudnia 2016, 15:20

Fakt, jak do tej pory Alves jest kompletnym niewypałem, nie pasującym w ogóle do Juve. Nie wiem czy to niedopasowanie wynika z winy naszej drużyny czy jego samego ale tak czy siak po prostu tutaj nie pasuje.,


Obrazek
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7315
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 22 grudnia 2016, 15:36

Dani Alves gra jak Dani Alves, tylko chyba my oczekiwaliśmy na tą pozycję drugiego Sandro albo lepszego Lichsteinera - czyli dynamicznego zawodnika biegającego od linii do linii... niestety ale DA taki nie jest, nigdy nie był i w tym wieku już na pewno nie będzie, zdecydowanie bliżej mu do Evry i tu chyba jednak wypada na plus bo z przodu daje zdecydowanie więcej...

natomiast indywidualnie zaliczył u nas dobry początek a słabsze mecze miał dopiero od końca października, być może wasza słabsza ocena wygląda z porównani do Sandro, który początek sezonu miał jeszcze lepszy ale ogólnie to Alves także grał dobrze, nawet jeśli nie w naszym stylu a bardziej barcelońskim


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 22 grudnia 2016, 17:08

Vincitore pisze:A ja przeciwnie, wcale nie czekam i nie trawię gościa kompletnie. Jego gra póki co mnie mocno irytuje, a oglądanie jego durnych filmików jak myje gary i tańczy doprowadza mnie do wściekłości.
Mam to samo, zawsze mnie trochę drażnił i nie byłem fanem jego gry, ale liczyłem że dzięki jego dobrym występom zmienie o nim zdanie. Póki co niestety tak się nie stało.
A ten filmik wyżej :facepalm: ani to śmieszne ani nic.


#AllegriOut
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 22 grudnia 2016, 21:16

Ale z czym macie problem? Ze sobie chlopak numer nagral? Co w tym zlego?

W ogole Dani to kapitalny gracz, najwieksza gwiazda prawej obrony swiata. Zas jego gorsza forma u nas i nie wpasowanie sie - swiadczy o tym ze nie potrafimy wykorzystywac potencjalu niektorych graczy, a to niezbedne by wygrywac w Europie. Stare modele taktyczne i schematy przeminely, a swiat zarazem futbol poszedl dalej...


#cznandj #ripgangsquad :hi:
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 22 grudnia 2016, 21:52

ForzaItanimulli3vujcm pisze:Ale z czym macie problem? Ze sobie chlopak numer nagral? Co w tym zlego?

W ogole Dani to kapitalny gracz, najwieksza gwiazda prawej obrony swiata. Zas jego gorsza forma u nas i nie wpasowanie sie - swiadczy o tym ze nie potrafimy wykorzystywac potencjalu niektorych graczy, a to niezbedne by wygrywac w Europie. Stare modele taktyczne i schematy przeminely, a swiat zarazem futbol poszedl dalej...
Gość ma się dopasować do ustawienia zespołu, a nie na odwrót. Lubię go, doceniam umiejętności, ale on biega często bez sensu, zmienia pozycje non stop (właściwie to ciężko ustalić, na jakiej pozycji on u nas gra - brakuje mu dyscypliny taktycznej). Od początku było wiadomo, że nie dostanie u nas tyle swobody z przodu co w Barcelonie i wiedział, na co się pisze. Potrzebuje jeszcze trochę czasu, bo nie zapomniał, jak się gra w piłkę.

Niech sobie robi w wolnym czasie co chce, ma do tego pełne prawo. Jak na razie nie zaniedbywał klubowych obowiązków.


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 22 grudnia 2016, 22:11

Mi nie chodzi tylko o Alvesa. Ogolnie nasz styl gry wymaga nowych rozwiazan, jest zbyt statyczny, nie wykorzystujemy potencjalu wielu graczy. No a sa u nas zawodnicy ktorzy moga rzucic nowe swiatlo na nasza gre. No ale Max woli nie ryzykowac. Nie lubie stagnacji, bo to wyklucza rozwoj.


#cznandj #ripgangsquad :hi:
ODPOWIEDZ