Dani Alves da Silva

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2016, 00:15

Miało być tydzień po Pjanicu, no ale tygodniowy poślizg to przecież też nie jest tragedia :) Uważam że jest to jeden z tych zawodników, których musimy mieć by wygrać CL.

Pozyskaliśmy jednego w najlepszym wieku dla piłkarza - Pjanica i jednego bardzo doświadczonego - Alvesa. Czas na młodą gwiazdę teraz!

Oooo na Wikipedii już. Nasz ale ten Turyn obok nazwy klubu kuje w oczy.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Daniel_Alves

:)


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Arcadio Morello

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lutego 2010
Posty: 557
Rejestracja: 12 lutego 2010

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2016, 18:54

ForzaItanimulli3vujcm pisze:
Oooo na Wikipedii już. Nasz ale ten Turyn obok nazwy klubu kuje w oczy.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Daniel_Alves

:)
Nie wiem co sobie w Polsce ubzdurali, że mówią i piszą Juventus Turyn...
Nie ma takiego klubu. jest JUVENTUS FC


Obrazek
dawid1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lutego 2008
Posty: 1487
Rejestracja: 22 lutego 2008

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2016, 21:00

Arcadio Morello pisze:
ForzaItanimulli3vujcm pisze:
Oooo na Wikipedii już. Nasz ale ten Turyn obok nazwy klubu kuje w oczy.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Daniel_Alves

:)
Nie wiem co sobie w Polsce ubzdurali, że mówią i piszą Juventus Turyn...
Nie ma takiego klubu. jest JUVENTUS FC
Ale się tego Turynu wstydzicie, przecież to piękne miasto. Czytaj to/słuchaj jako Juventus z Turynu.

Alves stary, ale jary. Mam nadzieję, że tak jak Pirlo dołoży cegiełke i wzniesie Juve na jeszcze wyższy level.


FORZA JUVE!!!
Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2016, 21:05

http://www.transfermarkt.pl/juventus-tu ... verein/506

Fajna zakładka na Transfermarkt.

Po Isli, Romulo, Lucio, Mottcie, Caceresie, wreszcie ktoś sensowny będzie biegał z numerem Ferrary, bo podejrzewam, że D.Alves weźmie 2-kę.


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2016, 21:58

Wreszcie Top Topów, zawodnik ultra medialny - spłaci się koszulkami - w sensie kontrakt jego. :) Sądzę że młodziak, który będzie sprowadzony wygra życie! Stanie się przy nim topem - o ile rzecz jasna Juventus młodego kupi w te okienko na PO.
Crunny pisze:http://www.transfermarkt.pl/juventus-tu ... verein/506

Fajna zakładka na Transfermarkt.

Po Isli, Romulo, Lucio, Mottcie, Caceresie, wreszcie ktoś sensowny będzie biegał z numerem Ferrary, bo podejrzewam, że D.Alves weźmie 2-kę.
Oj widzę mamy podobnie! Od jakiegoś już czasu zauważyłem że jarasz się numerami na koszulkach, rozpiskami ustawień i planowaniem kadr. ;) Też bym chciał by to było sensownie uporządkowane ;).
Irytują mnie wysokie numery. Alves 2, Sandro niech bierze 5, albo niech weźmie ją Pjanic, zaś 4 niech zabiera Rugani, 7 Sanchez/Gabriel o ile przyjdzie i Zaza odejdzie, a 11 Cuadrado o ile zostanie a Hernanes opuści Juve. Ciekawe co z "9"? Może Batshuayi ? :C


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2473
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2016, 22:07

ForzaItanimulli3vujcm pisze:Wreszcie Top Topów, zawodnik ultra medialny - spłaci się koszulkami - w sensie kontrakt jego. :)
To ile on będzie zarabiał? 4-5 milionów? Z podatkiem 8-10? I taki będzie zysk z rocznej sprzedaży jego koszulek ( po odjęciu produkcji i tym podobnych rzeczy )?
Aha.


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2016, 23:11

Marat87 pisze:
ForzaItanimulli3vujcm pisze:Wreszcie Top Topów, zawodnik ultra medialny - spłaci się koszulkami - w sensie kontrakt jego. :)
To ile on będzie zarabiał? 4-5 milionów? Z podatkiem 8-10? I taki będzie zysk z rocznej sprzedaży jego koszulek ( po odjęciu produkcji i tym podobnych rzeczy )?
Aha.
Po pierwsze to łapiesz za słowa - interpretujesz wszystko dosłownie.
Po drugie ty myślisz że ile klub zarobi, na koszulkach takiego zawodnika? Grosze nieważne wg Ciebie? To nie jest jakiś Rubinho czy Marrone.


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2473
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2016, 23:21

Nie łapie za słowa, to jest całe zdanie, w późniejszych nic już o zyskach z koszulek nie ma. Po prostu piszesz bzdury i tyle.
Już to kiedyś było obalane na tym forum, bo krążyły legendy, jak to pomysłowy Real spłaca kolejne gwiazdy samymi koszulkami - istne perpetum mobile - same darmowe transfery. Linka niestety nie znajdę, ale wystarczy sobie przeliczyć ilość sprzedanych koszulek przez odpowiednią sumę i nam wyjdzie odpowiednia liczba.
Aha, nigdzie nie napisałem, że klub zarobi grosze, nie wsadzaj mi w usta słów których nie użyłem.

PS: Ja np. nie mam chęci na koszulkę Alvesa :prochno:


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2016, 23:26

Nie oszukujmy się, Alves podniesie nasz poziom na prawej stronie 2x. Mimo szacunku do Lichego to Alves jest 2x lepszym piłkarzem. Poza tym tak, podniesie on prestiż całego zespołu, marketingowe również.


Obrazek
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2016, 23:30

Marat87 pisze:Nie łapie za słowa, to jest całe zdanie, w późniejszych nic już o zyskach z koszulek nie ma. Po prostu piszesz bzdury i tyle.
OK to poproszę dane na ten temat, jakieś źródło, a nie zdanie jakiegoś forumowego typa jak Ty, bazującego na tym że "ktoś coś gdzieś napisał".

Ile rzeczywiście zarabia się na koszulkach?
Ile np. zarabia Barcelona rocznie na sprzedaży koszulek Messiego?
Ile zarobił Real M na koszulkach Bale w pierwszym jego sezonie gry?

DANE! Nie jakieś domysły i plotki godne brukowych "ekspertów" od mercato.
Marat87 pisze:Aha, nigdzie nie napisałem, że klub zarobi grosze, nie wsadzaj mi w usta słów których nie użyłem.
Czytaj ze zrozumieniem - dałem "?" to było pytanie :prochno:
Marat87 pisze:PS: Ja np. nie mam chęci na koszulkę Alvesa :prochno:
To miało być śmieszne? Hmm ciekawe czy są ludzie którzy kupują wszystkie koszulki ze wszystkimi nazwiskami swojej ulubionej drużyny

Aha bo meczy mnie jałowa dyskusja z Tobą. Bo ci się nudzi, nie masz co robić i szukasz spiny jakiejś Najarany jesteś? Czy ja napisałem 10 mln? Nie - ty w ogóle skoro interpretujesz wszystko dosłownie, nie czaisz przenośni. To nie wiem, może masz autyzm? No albo nie wiem u świadków jehowy może się odnajdziesz - oni lubią interpretować dosłownie... Ja Ciebie zlewam.

Zapomniałem o emotce. Po prostu uważam że gość ma ogromny potencjał marketingowy.
Nie pal tyle tego albo wybierz inną odmianę.
Nie umiesz interpretować.

Mehehehehehehe - chyba ja jego i ciebie zresztą też.
Ostatnio zmieniony 27 czerwca 2016, 23:45 przez CzeczenCZN, łącznie zmieniany 2 razy.


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2473
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2016, 23:32

Zaraz, zaraz. Dane to daj mi ty, bo nie obchodzi mnie zdanie jakiegoś typa, który sobie wymyślił, że Juventus zarobi na sprzedaży koszulek Alvesa ok 10 milionów euro.
Sam piszesz bzdury bez pokrycia, a od innych wymagasz twardych dowodów.
Czekam.

Nie czaje przenośni? A może po prostu niezrozumiale piszesz?
Wreszcie Top Topów, zawodnik ultra medialny - spłaci się koszulkami - w sensie kontrakt jego.
Masz zdanie i nauczaj, rozłóż na czynniki pierwsze i wskaż mnie, ułomnemu, gdzie jest ta przenośnia. Wytłumacz mi ten ukryty sens.
Ostatnio zmieniony 28 czerwca 2016, 03:47 przez Marat87, łącznie zmieniany 2 razy.


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8861
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 28 czerwca 2016, 08:24

Naprawdę sądzicie, że nasze boki w 3-5-2 to będą Sandro z Alvesem? Nie jak do tej pory: Lichy- Sandro, Evra- Cuadrado. Mam nadzieję, że nie, chociaż bardzo się tego obawiam :roll:


Obrazek
RICTOR

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 sierpnia 2005
Posty: 2204
Rejestracja: 14 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 28 czerwca 2016, 10:19

A Dani Wam (jarającym się numerkami) zrobił na złość i wziął 23 :prochno:


wloski

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 stycznia 2005
Posty: 2327
Rejestracja: 30 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 28 czerwca 2016, 10:31

RICTOR pisze:A Dani Wam (jarającym się numerkami) zrobił na złość i wziął 23 :prochno:
Nom, teraz jestem obrażony za to. A tak serio, nie wiem dlaczego numerek dwa nie jest wykorzystywany, ani Lichy, ani Alves go nie chcą, za to Isla jak najbardziej, po powrocie z pierwszego wypożyczenia wziął dwójeczkę hehe. Być może jeszcze zmieni numerek Alves, na tym etapie to jeszcze możliwe, choćby Pogba zmieniał czy Khedira w tamto lato.


szymken

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 września 2013
Posty: 365
Rejestracja: 13 września 2013

Nieprzeczytany post 28 czerwca 2016, 12:09

Dani powiedział, że numer 23 to w hołdzie LeBronowi jest. Jako fan Kobe Bryanta jestem niepocieszony :placze: Ale tak poważnie Dani to świetny transfer, jaram się jak wszyscy zapewne. Do jego wesołej natury trzeba się przyzwyczaić i polubić ;)


ODPOWIEDZ