Juventus 5-1 Empoli (Serie A)

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
JUVEJAH90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 czerwca 2003
Posty: 121
Rejestracja: 23 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2003, 19:22

Olszan pisze:Juventus bedzie liderem od pierwszej do ostatniej kolejki :D
no... o to bedzie ciężko


Czy jestem prawdziwym kibicem? Trudne pytanie...Myślę że niedokońca:(
pajzano

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2003
Posty: 351
Rejestracja: 01 marca 2003

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2003, 19:37

Hmm, opinii o "najlepszym ataku" nie można wydawać po jednym meczu, zwłaszcza z kandydatem do spadku, więc nie podniecajcie się tak, gorące głowy, bo rzeczywistość może sie okazaj bardziej bolesna. Tym niemniej świetny początek sezonu dla Juve i oby tak dalej!


You may know the name, but the game has changed. - Police Story (1985)
PABLO

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lutego 2003
Posty: 626
Rejestracja: 20 lutego 2003

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2003, 19:47

a co z bramkami beda do sciagniecia ?? bo z checia bym obejrzal !!:D


Sadek

Juventino
Juventino
Rejestracja: 31 lipca 2003
Posty: 128
Rejestracja: 31 lipca 2003

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2003, 20:30

Tak sie bawi tak sie bawi Juventus.
Piekna zaliczka Juve jejejej narazie Lazio,Inter,Roma tesh nie zawodza zobaczymy jak jutro Ac Milan.


YoUri`

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 października 2002
Posty: 492
Rejestracja: 12 października 2002

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2003, 20:37

Swietny poczatek sezou ale oczywiscie nie ma sie co podniecac i juz mowic, ze scudetto jest nasze... do tego droga baaardzo daleka. Warto zwrocic uwage na to ze gole strzelali napastnicy, co bylo problemem zeszlego sezonu. No i jak wspomnial juveluck mecz ten byl odpowiedzia dla wszystkich tych, ktorzy chcieli sie przed sezonem pozbyc Trezegueta. FORZA JUVE !!!


Alexxxxx

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lipca 2003
Posty: 2174
Rejestracja: 01 lipca 2003

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2003, 20:42

Jak byłem na czacie JP poprostu nie wiezrzyłem do było piekne. Alex najlepszy na boisku oprocz jednego przycisnęcia nas do ściany to Juve prowadziło akcja za akcją.Byli nie zmordowani.Dawno nie przezywałem tak miłych chwil.Co chwile bramka. Ale czarował.Najlepszy na boisku jak mowil sam Lippi. Nasz atak znowu wspaniale jak to sie mówi po włosku Alex e David wrocili :!: :!: :!: Oj co sie umnie działo jak Alex strzelał branki , potem swoje umiejetności strzeleckie poikazal Treze. i bramka Di Vaio z karnego, ale to tez jest bramka. Śiwtna gra całej druzyny. Szkoda tylko tej jednej bramki, ale liczy sie wysokie efektowne i co sie też liczy efektywne zwycięstwo nad Empoli, która przeciez nie jest tak słaba. Widac było, że poprostu kapitlny "nos" Lippiego w Juve znowu sie sprawdził. Widać, że to prwada, ąe nadal jest kapitalna przyjacielska atmosfera w druzynie. i wszysc na 200% są przygotowani do seoznu. Ty;lko ciekawe co z Davidsem może kontuzja :?: (odpukać). Poprostu w tym meczu Forza Juve!!!Forza Alex!!! :P Wszystko narazie toczy sie po naszej mysli... 8)


Juve jest miłością całego mojego życia.
Gianni Agnelli
wilq

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 czerwca 2003
Posty: 42
Rejestracja: 21 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2003, 20:55

FORZA JUVE PER SUPERME i tak dalej


DeeJay

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 2241
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2003, 21:28

Lepszego początku sezonu chyba nie mogliśmy sobie wymarzyć. Mamy lidera (którego mam nadzieje, że nie oddamy do końca :D ), aż dwóch naszych zawodników wraz z Vierim znalazło się na szczycie klasyfikacji strzelców (również nie miałbym nic przeciwko, jakby tak zostało :D ).
Juventus pokazał bardzo dobre przygotowanie do sezonu. Nasz wspaniały duet napastników znów zaczyna grać na najwyższym poziomie, podobnie jak dwa sezony temu. Wszystko dobrze się zapowiada, ze zniecierpliwieniem oczekuje konfrontacji z Chevio.


juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2003, 21:40

Juventinho pisze:aż dwóch naszych zawodników wraz z Vierim znalazło się na szczycie klasyfikacji strzelców
Vieri strzelil tylko jeda bramke, drugi gol dla Interu byl autorstwa Materazziego. wiec nasi pilkarze sa sami na szcycie tabeli strzlcow


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
DeeJay

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 2241
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2003, 21:52

Chciałem jeszcze zaznaczyć, że mecz był bardzo czysty i nikt nie zanotował nawet żółtej kartki.

Jak na inauguracje Serie A, liczba 30 tysięcy widzów nie jest zbyt imponująca...

Gola faktycznie strzelił Materazzi. Zmylił mnie mój kumpel, kibic Interu który chwalił się, że Vieri ustrzelił dwie bramy... :?


Ironek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 lipca 2003
Posty: 880
Rejestracja: 31 lipca 2003

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2003, 22:03

Swietny początek sezonu, chociaż rywal nizbyt wymagający. Bardzo się cieszę z formy JUVE, a szczególnie ALEXA i DAVIDA. JUVE MISTRZ!!!


ADAMJUVENTUSPL

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 czerwca 2003
Posty: 1328
Rejestracja: 05 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2003, 23:05

Już na początku sezonu Juve pokazało kto żądzi we Włeoszech a po meczu z Galatasaray pokażą kto żądzi w całej Europie, wreszcie wrucił stary dobry Trezeguet który wraz z Alexem tworzą znów najleprzy atak na świecie, mam nadzieję że będzie tak do końca.


Są trzy rzeczy które kocham Rodzina,Bóg oraz Juventus

"Łatwej jest wygrać drużynie zgranej, choć bez gwiazd, niż jedenastu niezgranym z sobą megapiłkarzom"
Alessandro Del Piero
Yari

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 czerwca 2003
Posty: 1601
Rejestracja: 13 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2003, 23:16

Jak dla mnie. To najlepsze co mogło mi sie przytrafić od ... ee od poprzedniego zwycięstwa Juve:):).Oby tak dalej , oby tak dalej:) FORZA JUVE !!!!!!!!!!!!!!!!!. Nie moge sie doczekac by zobaczyć moją ukochaną drużyne na żywo:P Ja chce lige mistrzów już!!!!!!!!!! :D :D :D


Jah

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 maja 2003
Posty: 75
Rejestracja: 19 maja 2003

Nieprzeczytany post 01 września 2003, 00:29

Pragne tylko przypomniec, ze Lazio i Inter takze wygrali swoje spotkania. Prawdopodobnie Milan takze nie bedzie mial z tym problemow. Owszem rozmiary zwyciestwa, nawet z takim slabeuszem jak Empoli pokazuja, ze jestesmy w swietnej formie... lecz sezon trwa 10 miesiecy i jeszcze duzo przed nami. W sumie niezle przetarcie przed meczem z Galatasaray :wink:.
Sezon 01/02: Juventus - Venezia 4-0 (2 Del Piero, 2 Trezegeut)
Sezon 02/03: Juventus - Atalanta 3-0 (2 Del Piero, Fresi)
Sezon 03/04: Juventus - Empoli 5-1 (2 Del Piero, 2 Trezegeut, Di Vaio)

Duzo wspolnego maja te inauguracyjne mecze... heh. Nie mialbym nic przeciwko, aby obecny sezon skonczyl sie rownie udanie jak dwa poprzednie. Stymze powtarzam... najwazniejsza jest Liga Mistrzów. Jezeli jej nie wygramy... uwazam sezon za stracony.


Rap, Maria, Przyjazn, Sex, JuVe ;)
Johnny777

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 lipca 2003
Posty: 1235
Rejestracja: 16 lipca 2003

Nieprzeczytany post 01 września 2003, 00:40

Jah pisze:Pragne tylko przypomniec, ze Lazio i Inter takze wygrali swoje spotkania. Prawdopodobnie Milan takze nie bedzie mial z tym problemow. Owszem rozmiary zwyciestwa, nawet z takim slabeuszem jak Empoli pokazuja, ze jestesmy w swietnej formie... lecz sezon trwa 10 miesiecy i jeszcze duzo przed nami. W sumie niezle przetarcie przed meczem z Galatasaray :wink:.
Sezon 01/02: Juventus - Venezia 4-0 (2 Del Piero, 2 Trezegeut)
Sezon 02/03: Juventus - Atalanta 3-0 (2 Del Piero, Fresi)
Sezon 03/04: Juventus - Empoli 5-1 (2 Del Piero, 2 Trezegeut, Di Vaio)

Duzo wspolnego maja te inauguracyjne mecze... heh. Nie mialbym nic przeciwko, aby obecny sezon skonczyl sie rownie udanie jak dwa poprzednie. Stymze powtarzam... najwazniejsza jest Liga Mistrzów. Jezeli jej nie wygramy... uwazam sezon za stracony.
No dokładnie tak...Ale cieszy udany start w dobrym stylu :wink: Nie ma to jak ostre przetarcie przed ważnym meczem z Galatą :twisted:


Zablokowany