Serie A 15/16 (32): Milan 1-2 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Hed

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 1302
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 09 kwietnia 2016, 21:40

Widac brak Dybali, Morata dużo strat ale się chłopak stara. Wygramy to?


Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2361
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 09 kwietnia 2016, 21:41

Juve, gdy straci bramkę jest zupełnie innym zespołem. Zawziętym, pewnym siebie i bez przerwy atakującym. W momencie wyrównania znowu zaczyna się stojan :D

Liczę na 1:2 i Cuadrado oraz Zaze w drugiej odsłonie.


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 09 kwietnia 2016, 21:41

Wyglądamy bardzo słabo na tle bardziej zdeterminowanego Milanu, który większość z Was lekceważyła i dopisywała sobie 3 punkty. Juve miażdży Milan tylko i wyłącznie na papierze póki co, najwięcej pretensji mam do pomocy, której tak naprawdę nie ma w tym meczu. Obyśmy ogarnęli się w drugiej połowie bo w innym wypadku ciężko będzie choćby o jeden punkt. Bardzo dobry Orsato, który sędziuje bez kontrowersji. Lichy niech zejdzie, Cuadrado więcej namiesza.
Ostatnio zmieniony 09 kwietnia 2016, 21:43 przez MRN, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Aleexxx

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lutego 2006
Posty: 476
Rejestracja: 06 lutego 2006

Nieprzeczytany post 09 kwietnia 2016, 21:42

Chory jestem troszkę i nie oglądałem pierwszej połowy, więc miałbym pytanko czy warto jest włączać drugą połowę, czy lepiej iść w kimono i się nie wkurzać?

Z góry dzięki. :think:


kuba2424

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2012
Posty: 1024
Rejestracja: 06 listopada 2012

Nieprzeczytany post 09 kwietnia 2016, 21:42

Zajeżdża lekką nudą i monotonią...Milan przez brak umiejętności niewiele może, my niewiele chcemy! Czyżbyśmy byli usatysfakcjonowani jednym pkt? Allegri, rzuć chłopakom w przerwie RedBulla, bo w drugiej połowie usną nam wszyscy na dobre!


PlanetJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 sierpnia 2006
Posty: 1717
Rejestracja: 27 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 09 kwietnia 2016, 21:42

Kurde, myślałem że nasza druga linia ich zabiega i popresinguje, a tu nasza pomoc blado wyglada na tle Milanu i do tego te dziury :jaw:
Pressing też zapomniany. Jak zwykle gra się jak trzeba strzelić, potem są kombinacje. Nie ma źle mam nadzieję, że sie ogarną i wygrają ten mecz.
Rugani rzucony na lewą stronę! Coraz większa woda a chłopak ogarnia.

OO! Przed meczem cisza, a jak wynik niekorzystny to narzekacze zaskoczyli ;)
Ostatnio zmieniony 09 kwietnia 2016, 21:44 przez PlanetJuve, łącznie zmieniany 1 raz.


juvemaroko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2012
Posty: 1869
Rejestracja: 05 lutego 2012

Nieprzeczytany post 09 kwietnia 2016, 21:43

Mandzukic dostal porzadnie w twarz widac ze to go boli, ale taki napastnik jak on zawsze jest grozne.
Mi sie podoba spotkanie !
Szkoda ze Alex zostal sam bez opiekie bo to znacznie utrudnilo interwencje Buffona ktore byl blisko niesamowitej parade.


zbysioJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 września 2013
Posty: 1190
Rejestracja: 22 września 2013

Nieprzeczytany post 09 kwietnia 2016, 21:43

Milan jak się okazuje wcale dzisiaj nie jest aż taki słaby a wręcz gdyby nie Buffon mogło być nie najlepiej. Ogólnie jest sporo emocji i całkiem przyjemny mecz dla oka.


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 09 kwietnia 2016, 21:45

Bez owijania: tego się nie dało oglądać. Zespół kontynuuje tradycję zakorzeniania w sobie tej minimalistycznej mentalności.

Środka pola brak.


Obrazek
Alex96

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2014
Posty: 823
Rejestracja: 14 lutego 2014

Nieprzeczytany post 09 kwietnia 2016, 21:45

Aleexxx pisze:Chory jestem troszkę i nie oglądałem pierwszej połowy, więc miałbym pytanko czy warto jest włączać drugą połowę, czy lepiej iść w kimono i się nie wkurzać?

Z góry dzięki. :think:
Ty tak serio czy masz coś z głową? Skąd mamy wiedziec jak mecz bedzie wygladał w drugiej połowie? Juz pomijam fakt dylematu spac czy ogladac Juve... [']


annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 09 kwietnia 2016, 21:47

Wejdzie Cuadrado i zamiecie, szkoda byłoby go stracić na rzecz Chelsea


ktośtam na forum p$g pisze:Odnoszę wrażenie, że Ibra nie jest związany z PSG
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 09 kwietnia 2016, 21:48

Gramy tak, jakbyśmy bali się nazwy, nie patrząc na rzeczywisty poziom rywala. No ale na szczęście wyrównaliśmy, pozwala to optymistycznie oczekiwać drugiej połowy. Mandzukic nie strzelał, a teraz 2 gol w drugim kolejnym meczu. W najgorszym razie remis, ale to i tak i tak nie przeszkodzi nam w Scudetto.


#cznandj #ripgangsquad :hi:
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7350
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 09 kwietnia 2016, 21:50

1. Buffon wielokrotnie musi ratować dupę przeciwko słabemu Milanowi :head:

2. To uczucie, kiedy obaj obrońcy Rossonerich grają lepiej niż Lichtsteiner :head:

3. Rozbicie duetu Sandro-Pogba, bo Asamoah musi grać na pół-lewym #JustAllegriThings :head:

4. Po pierwszej połowie w pojedynku beznadziejności wygrywa, mimo gola, Mario "gramy w 10tkę" Mandzukić :head:

5. Podejście wszystkich piłkarzy Juventusu do tego spotkania :head:

Mam dość. Niech ten beznadziejny sezon już się skończy :head:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
albertcamus

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 sierpnia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 09 kwietnia 2016, 21:51

jackop - szkoda komentować Twoich wypocin. Beznadziejny sezon, w którym zdobędziemy podwójną koronę, faktycznie beznadziejny.


PlanetJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 sierpnia 2006
Posty: 1717
Rejestracja: 27 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 09 kwietnia 2016, 21:52

ForzaItanimulli3vujcm pisze: W najgorszym razie remis, ale to i tak i tak nie przeszkodzi nam w Scudetto.
Nienawidzę takiego podejścia.. Albo sami to sobie szybko wywalczymy albo będzie co kolejkę coraz większa nerwówka. Max w podobnym tonie się wypowiadał na konferencji.
jackop pisze:1. Buffon wielokrotnie musi ratować dupę przeciwko słabemu Milanowi :head:

2. To uczucie, kiedy obaj obrońcy Rossonerich grają lepiej niż Lichtsteiner :head:

3. Rozbicie duetu Sandro-Pogba, bo Asamoah musi grać na pół-lewym #JustAllegriThings :head:

4. Po pierwszej połowie w pojedynku beznadziejności wygrywa, mimo gola, Mario "gramy w 10tkę" Mandzukić :head:

5. Podejście wszystkich piłkarzy Juventusu do tego spotkania :head:

Mam dość. Niech ten beznadziejny sezon już się skończy :head:
Kurde żeby choć jeden z tych pistoletów wypalił :pray:


Zablokowany