Coppa Italia 15/16 (1/2): Inter 3-0 k:3-5 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Pessos

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 grudnia 2014
Posty: 156
Rejestracja: 09 grudnia 2014

Nieprzeczytany post 02 marca 2016, 21:47

Niestety, lub może na szczęście, nie mogę znaleźć chociażby znośnego streama. Nie spodziewałem się zbyt wiele po tym meczu ale to co zobaczyłem przyprawia mnie jedynie o śmiech :)


BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2523
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 02 marca 2016, 21:47

alessandro1977 pisze:
CavAllano pisze:
Musiałem to wrzucić, byście i Wy się mogli pośmiać. ;)
Nie wypada...jacky napisze, że powodujesz spinki co będzie miało odzew wśród sympatyków drużyn przeciwnych, którzy nam latają wiadomo koło czego...
Marat87 wyskoczy natomiast z bezpłciowymi filozofiami bo to jedyny prawy user na tym forum...
A co do słów tego pseudograjka... :rotfl:
Nie napisze, bo nie widze w tym nic obrazliwego czy 'zaczepliwego'. Natomiast: co innego mial powiedziec? Ze poddadza sie bez walki i kibice niech sie nie fatyguja na stadion? Co do tego, ze nazywasz go 'pseudograjkiem', no to mniemam, ze Ty kopiesz gdzies w I-szej angielskiej, hiszpanskiej czy niemieckiej.... Gratuluje i zazdroszcze.

Widac, ze wyszlismy na ten mecz z zalozeniem "gramy na 0:0". I tak by tez bylo, gdyby Neto (80%) do spolki z Hernanesem (20%) nie wyprodukowali Interowi tej bramki. Moglo tez juz byc 2:0 i troche nerwowo... Sturaro w ofensywie jest gorszy, niz ja z matmy.


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2361
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 02 marca 2016, 21:49

Pessos pisze:Niestety lub może na szczęście nie mogę znaleźć chociażby znośnego streama. Nie spodziewałem się zbyt wiele po tym meczu ale to co zobaczyłem przyprawia mnie jedynie o śmiech :)

rojadirecta.es i szukaj streamów z it. Te polskie patałachy z internetami 10mb powinni się schować i ludziom nerwów nie psuć.

Eleven mogłoby wykupić LM i CI, bo u nich zawsze przyzwoicie.


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
kacopys

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 września 2013
Posty: 125
Rejestracja: 11 września 2013

Nieprzeczytany post 02 marca 2016, 21:49

Asamoh i Hernanes to psa i chate, a nie na drugą połowe. Rugani też musi się ogarnąć bo ścieżka od talentu do ligowego pośmiewiska wytyczona przez Ranocchie nie jest trudna...
Szkoda mi Bonucciego bo za takie coś żółta to troche lipa, ale przy tej pomocy i Ruganim i tak w końcu po wsadzeniu go po raz kolejny na mine by ją wyłapał :/


Ein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 grudnia 2004
Posty: 1352
Rejestracja: 11 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 02 marca 2016, 21:50

Zważywszy na wiek/doświadczenie Ruganiego, to jestem w stanie zrozumieć, że może on spinać dupkę i grać bardzo asertywnie. Niemniej uważam, że gra gorzej od naszej czarnej niedoszłej gwiazdy w obronie.

Hernanes to cytując pewnego zbyszka "to jest <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> dramat". Najgorsza jest ta świadomość, że przy tej pensji i jego wieku prawdopodobnie kolejny sezon spędzi u nas. Asamoah wrócił po kontuzji więc też mniej krytycznie do niego podchodzę, ale lewej flanki to on nie ciągnie. Dobrze, że mamy Sandro.

Natomiast Zaza po raz kolejny udowadnia, że jako joker z jego agresywnym stylem gry i wybieganiem może robić różnicę. Na świeżego przeciwnika nie robi cudów.

Druga połowa MUSI być lepsza.


Moggi: "People keep asking where Juve got the money to buy Vlahovic but they forget that the club is owned by the Elkanns. 2% of the Elkann assets are enough to buy Inter, this is not a joke, let's be clear, it's real data."
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 02 marca 2016, 21:50

Pessos pisze:Niestety lub może na szczęście nie mogę znaleźć chociażby znośnego streama. Nie spodziewałem się zbyt wiele po tym meczu ale to co zobaczyłem przyprawia mnie jedynie o śmiech :)
http://goatdee.net/140084/watch-inter-vs-juventus

Ja oglądam tu. Jest znośny;)

Ktoś napisał, że ta połowa pokazała dlaczego właśnie rezerwowi są rezerwowymi. Bzdura! Weźcie sobie 11 kolesi, którzy grają pierwszy czy drugi mecz ze sobą. Jak wejdzie Morata i strzeli, chwalicie. Jak wejdzie Zaza i strzeli, chwalicie, wejdzie Sturaro i strzeli chwalicie. Poza tym brakuje nam przywódcy w środku pola.


Ein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 grudnia 2004
Posty: 1352
Rejestracja: 11 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 02 marca 2016, 21:51

Co do steama - http://premiertv.pw/2/ Po włosku, z przyzwoitą jakością. Polecam, bo nie przycina.


Moggi: "People keep asking where Juve got the money to buy Vlahovic but they forget that the club is owned by the Elkanns. 2% of the Elkann assets are enough to buy Inter, this is not a joke, let's be clear, it's real data."
Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9969
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 02 marca 2016, 21:53

KOMENTUJ MECZ JUVE NA FANPAGE JUVEPOLAND!


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 02 marca 2016, 22:41

smiech, wstyd, żenada? :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:


fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2769
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 02 marca 2016, 22:41

Co tu zaszło.... kiedy oni się zmecza?


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8862
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 02 marca 2016, 22:42

:rotfl: :rotfl: :rotfl: Kto pauzuje w finale?? :lol: :lol: Przeszli samych siebie, to szczy. :hellyes:


Obrazek
gucio_juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2006
Posty: 1110
Rejestracja: 03 lipca 2006

Nieprzeczytany post 02 marca 2016, 22:42

Panie Allegri, nie zmuszaj mnie Pan więcej do oglądania takiego Juve :(.

3:1 się skończy?


Yaro417

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2010
Posty: 837
Rejestracja: 26 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 02 marca 2016, 22:42

Dzięki Ruganiemu mamy dogrywkę i zaraz chyba dostanę palpitacji serca....gramy jak jakieś niemoty :facepalm:


Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2361
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 02 marca 2016, 22:42

Ale jaja i te zmiany Allegriego :rotfl: (chyba 1szy raz nietrafione totalnie).


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
wongier

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 marca 2005
Posty: 156
Rejestracja: 16 marca 2005

Nieprzeczytany post 02 marca 2016, 22:42

wiedo dlaczego nie gra rugani. potwierdza się ze asamoach i hernanes OUT. Reszta w takim zestawieniu moze trzec chrzan. Nie wiem co nasz trenejro myslal


Zablokowany