Serie A 15/16 (14): Palermo 0-3 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Dybala 4ever

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 października 2007
Posty: 1847
Rejestracja: 28 października 2007

Nieprzeczytany post 29 listopada 2015, 18:17

Trzeba dzisiaj po prostu pokonać Palermo. Bez względu na porażkę Romy było wiadomo, że będzie okazja zbliżyć się do drużyn przed nami. Przeca Fiorentina gra z Sassuolo u siebie, a Inter z Napoli na wyjeździe. Dodatkowo dziś Roma przegrała. Także czynniki na które nie mamy wpływy są dla pomyślne. Obyśmy wykorzystywali takie prezenty. Bo jak nie teraz to kiedy? Nie oczekuję kokosów, grunt zgarnąć 3 oczka.


Kadziel

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 maja 2014
Posty: 255
Rejestracja: 10 maja 2014

Nieprzeczytany post 29 listopada 2015, 18:19

Wiadomo, że porażka Romy cieszy, bo mamy szansę się do nich zbliżyć, ale najpierw trzeba wygrać swój mecz.Z Palermo będzie ciężko, jak zwykle w ostatnich latach, niby przegrywać z nimi nie przegrywamy, ale łatwych zwycięstw też nie było.

Palermo postawi na defensywę i próby pressingu.Podejrzewam, że będziemy kontrolować grę i w naszym powolnym tempie rozgrywać piłkę, a w takim wypadku dużo będzie zależało od naszych indywidualności-Pogba, Dybala czy Cuadrado.Mam jednak ogromną nadzieję, że się pomylę i Juventus zaszczyci nas w końcu ładną, kombinacyjną grą z częstym podkręcaniem tempa i ciekawymi schematami (u Maxa chyba nie ma schematów niestety). :think:


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 29 listopada 2015, 18:33

SKY- Allegri zmienia: Evra i Cuadrado IN.

Przecież Sandro musi grać, chłopie... Skład się klaruje i znów takie kombinacje? :facepalm:


wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 29 listopada 2015, 18:49

CavAllano pisze:SKY- Allegri zmienia: Evra i Cuadrado IN.

Przecież Sandro musi grać, chłopie... Skład się klaruje i znów takie kombinacje? :facepalm:
Decyzja o odpoczynku Lichtsteinera i wprowadzenie w jego miejsce ofensywnego Cuadrado, w takiej sytuacji na drugiej stronie bardziej usposobionego ofensywnie Sandro zastępuje Evra. W tej sytuacji proporcje skrzydeł Sandro-Lichtsteiner są zachowane Evra-Cuadrado.
Cavallano straszny z Ciebie smerf maruda się zrobił.

Wstrzymajcie się jeszcze do ogłoszenia oficjalki.
Ostatnio zmieniony 29 listopada 2015, 18:52 przez wagner, łącznie zmieniany 1 raz.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 29 listopada 2015, 18:51

CavAllano pisze:Przecież Sandro musi grać, chłopie... Skład się klaruje i znów takie kombinacje? :facepalm:
mrozzi, przed meczem z Citi też lamentowałeś... :doh:


Obrazek
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 29 listopada 2015, 18:58

CavAllano pisze:SKY- Allegri zmienia: Evra i Cuadrado IN.

Przecież Sandro musi grać, chłopie... Skład się klaruje i znów takie kombinacje? :facepalm:
O Jezus! Ty to lubisz pomarudzić trochę. Z jednej strony, znasz się świetnie na piłce, z drugiej permanentna zrzęda:) Też narzekałeś na skład środowy - a było dobrze... Dobrze że Evra wychodzi, on też musi być utrzymywany w ruchu. Mamy jeszcze 3 trudne mecze, wiec spokojnie! Poza tym, Alex Sandro może wejść w drugiej połowie, na zmęczonego rywala i tak pewnie będzie! Podobnie sądzę że i Morate wpuści, wtedy dwóch, dynamicznych, świeżych zawodników może porozciągać ich defensywę pięknie!

Aha nie wiem czy znasz włoski - ja przez translatora czytam - ale na TJ piszą coś o Khedirze propos Sturaro,w relacji live przed dzisiejszym meczem? OCB? Przecież Niemiec nawet powołany nie jest.
CavAllano pisze:in mezzo mancherà Khedira che sarà sostituito da Sturaro
Chodzi o te słowa? Tu jest napisane, że w środku zabraknie Khediry, który zostanie zastąpiony przez Sturaro.
Tak, o te, o te:) Translatory niestety mają swoje jazdy.Chyba czas się uczyć włoskiego. ;)
Ostatnio zmieniony 29 listopada 2015, 19:12 przez CzeczenCZN, łącznie zmieniany 5 razy.


#cznandj #ripgangsquad :hi:
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 29 listopada 2015, 18:59

Po prostu dobrze by było, żebyśmy w końcu zaczęli grać jedną jedenastką. ;) Sandro niewątpliwie zasłużył na występ po meczu z City i głównie o to mi chodzi. Może jednak do oficjalnego ogłoszenia składu coś się zmieni.


ForzaItanimulli3vujcm pisze: Aha nie wiem czy znasz włoski - ja przez translatora czytam - ale na TJ piszą coś o Khedirze propos Sturaro,w relacji live przed dzisiejszym meczem? OCB? Przecież Niemiec nawet powołany nie jest.
Znam. Rzuć linkiem, to zaraz obadamy.


juvemaroko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2012
Posty: 1869
Rejestracja: 05 lutego 2012

Nieprzeczytany post 29 listopada 2015, 19:04

Musimy to wygrac zeby stabilizowac forma i zapomnic o slabym poczatek sezonu. Rywale maja trudny spotkanie i traca punktow warto to wykorzystac i zblizyc sie do czolowki i Tak jak powiedzial Allegri byc pod koniec roku conajmniej na 3 pozycja z minimalna strata do lidera.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 29 listopada 2015, 19:05

in mezzo mancherà Khedira che sarà sostituito da Sturaro

Chodzi o te słowa? Tu jest napisane, że w środku zabraknie Khediry, który zostanie zastąpiony przez Sturaro.


Hed

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 1302
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 29 listopada 2015, 19:22

bajbek17 pisze:
Tyrael pisze:Chciałbym Cuadrado od poczatku i jednak tego Morate z Dybala ale jak zagra Mandzukic to plakal nie będę. Liczę na 3pkt i zarazem obawiam sie tego meczu jak cholera, zreszta jak każdego w tym sezonie. Oby 3pkt. Forza! Z fartem.
Cholera jasna z tym Moratą. Nie ma Teveza więc nie będzie miał za kogo dobijać do pustaka, ale dużo osób chętnie by go widziało w wyjściowym składzie. Dawno tak przereklamowanego piłkarza nie widziałem.
Chłopak odpowiednio zmotywowany robi robotę, grać w piłkę umie przeciez z City zrobil Se sam dwie setki, szkoda ze nie popatrzył i nie podal. Tak jak napisałem wcześniej, jest szybszy i bardziej ruchliwy od Mario dlatego uważam ze nadawałby sie bardziej na autobus. Jednakże nie będę plakal jak zagra zamiast Moraty Mandzukic wiec nie widze problemu :juve:


pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 29 listopada 2015, 19:35

Post mrozziego przed meczem z City pisze:Ten chłopina chyba sam już siebie zaskakuje. Cały dzień pisze się o parze Dybala-Morata, często pisało się też o Cuadrado, a ten beton chce wystawić Mandżukicia... Co chce tym osiągnąć? Zaskoczyć City czy też może nagle się obraził i chce komuś zrobić na złość.

Cieszy Sandro, choć i w tej kwestii coś się jeszcze może zmienić. Praktycznie od kilku godzin włoscy dziennikarze donosili, że pojedynek Sandro <-> Evra nie był jeszcze rozstrzygnięty.

Spoko, Allegri wstawi wypoczętych Moratę i Cuadrado pod koniec meczu. Tak, by dzięki swojej technice mogli grać na czas. :mad2:
Wchodzę w ten temat i co? To samo! Mrozzi już narzeka na podstawie awizowanych składów. Poczekaj, człowieku, chociaż do pierwszej połowy. Zauważyłem u Ciebie pewną zmianę. Od czasu niepowodzenia z transferem Draxlera strasznie stałeś się... nerwowy? 90% postów, to narzekanie. Normalnie Pumex v2. Ty już nawet wyzywasz Maxa od betonów, bo jakiś tam szmatławiec dzień wcześniej napisał, że Mandżukić/Evra wybiegnie w pierwszym składzie(i nie, nie mam na myśli tylko tego spotkania)
PS. Bardzo, ale to bardzo nadużywasz tej emotikonki :facepalm:


Obrazek
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 29 listopada 2015, 19:41

pablo1503 pisze: Wchodzę w ten temat i co? To samo! Mrozzi już narzeka na podstawie awizowanych składów. Poczekaj, człowieku, chociaż do pierwszej połowy. Zauważyłem u Ciebie pewną zmianę. Od czasu niepowodzenia z transferem Draxlera strasznie stałeś się... nerwowy? 90% postów, to narzekanie. Normalnie Pumex v2. Ty już nawet wyzywasz Maxa od betonów, bo jakiś tam szmatławiec dzień wcześniej napisał, że Mandżukić/Evra wybiegnie w pierwszym składzie(i nie, nie mam na myśli tylko tego spotkania)
PS. Bardzo, ale to bardzo nadużywasz tej emotikonki :facepalm:
Biję się w pierś chłopaki, mam od teraz mocne postanowienie poprawy, serio. ;)

Nasi kibice prowokują fanów Palermo krzycząc/śpiewając, że Dybala jest teraz nasz - rzecz jasna nie podoba się to miejscowym. :smile:


Feeps

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lipca 2007
Posty: 321
Rejestracja: 06 lipca 2007

Nieprzeczytany post 29 listopada 2015, 19:42

Trzeba to po prostu wygrać i tyle, zespoły grają pod nas - szkoda tego nie wykorzystać. Do końca roku zostały 4 spotkania ligowe (z dzisiejszym), jak dzisiaj wygramy to Lazio i Carpi problemów raczej nam nie zrobią. Lazio w dołku, a i tak nam siedzą zawsze. Zostanie ten mecz z Violą, wypadałoby ich ograć. 4 mecze, przynajmniej 10 punktów - trzeba dziś zacząć i dobrze skończyć ten rok, może na TOP3 wystarczy, a na wiosnę to już każdy chyba wierzy, że się rozpędzimy i będzie ładnie.

Co do awizowanego składu - jestem spokojny odnośnie Evry i Sandro, jak Alex nie wyjdzie od początku to zrobi to w drugiej. Po ostatnim meczu też było widać, że nie jest chyba jeszcze gotów grać całych spotkań kondycyjnie, więc spokojnie.

Przewiduję dziś o dziwo przekonujące zwycięstwo (w końcu) i jakieś 2-0/3-1 dla nas; Dybala coś ukłuje. FORZA


Nie ma nic piękniejszego niż Juve
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 29 listopada 2015, 19:44

Zuliani wrzucił na FB skład:

Buffon
Barzagli
Bonucci
Chiellini
Cuadrado
Sturaro
Marchisio
Pogba
Evra
Dybala
Mandzukic

..., więc chyba wszystko jasne. Ostatnio najwcześniej podał do publicznej wiadomości zestawienie na City.


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 29 listopada 2015, 19:45

pablo1503 o Mrozzim pisze:Normalnie Pumex v2
Szanujmy się. Gdzie mrozziemu do mnie :stop: Pewnie bardzo by chciał, ale nie ten level :D



Chyba nie muszę pisać jakiego kalibru frajerami będziemy, jeśli dziś nie zgarniemy 3 punktów..?


Obrazek
Zablokowany