LM 15/16 (gr. D) [4]: Borussia M'Gladbach 1-1 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Garreat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2004
Posty: 1705
Rejestracja: 16 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 03 listopada 2015, 11:19

Mehehehe pisze:Kogo byś wolał na miejscu Sturaro? Hernanesa :jaw:
No ja bym wolał Hernanesa. Z Torino był nie gorszy od Marchisio. W przeciwieństwie do Stefanka potrafi coś zrobić z piłką. Ogólnie Sturaro jest przesłaby w tym sezonie.


wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 03 listopada 2015, 11:22

Yaro417 pisze:z tego co widzieliśmy dotychczas jeśli chodzi o jego grę defensywną, to jestem pewny, że Kolumbijczyk poradziłby sobie na tej pozycji
Wspieranie zespołu w fazie defensywnej, a gra na pozycji obrońcy, to dwie różne bajki.

Cuadrado może i jest zadziorny, a i w pojedynkach 1 na 1 nie wygląda źle, ale nie wiem, czy ogarnąłby grę na prawej obronie od strony taktycznej. Szczerze wątpię.

Owszem, w Fifie daje radę, ale obawiam się, że życie boleśnie zweryfikowałoby taki eksperyment.


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
Mehehehe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 stycznia 2013
Posty: 1680
Rejestracja: 09 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 03 listopada 2015, 11:31

Garreat pisze:
Mehehehe pisze:Kogo byś wolał na miejscu Sturaro? Hernanesa :jaw:
No ja bym wolał Hernanesa. Z Torino był nie gorszy od Marchisio. W przeciwieństwie do Stefanka potrafi coś zrobić z piłką. Ogólnie Sturaro jest przesłaby w tym sezonie.
Mam wrażenie, że na ten moment Hernanes potrafi tylko podać do najbliższego obrońcy i oddać niecelny strzał z dystansu. Natomiast Stefano mógłby odebrać Pogbie część jego zadań defensywnych (nie bezpośrednio), co pozwoliłoby atakować czwórką graczy (Morata,Dybala,Pogba,Juan).


vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1765
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 03 listopada 2015, 12:27

Poprostu pisze:Maks na konferencji powiedział, że sam nie wiem jeszcze jak zagramy więc lepiej żeby się to nie sprawdziło.
Perełka. :smile: Zdecyduje pewnie drogą losowania 10 minut przed meczem.


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 03 listopada 2015, 12:27

Poprostu pisze:
Yaro417 pisze:Pewnie dlatego, że nie ma gdzie znaleźć miejsca dla Cuadrado, choć w tym ustawieniu osobiście wypróbowałbym go na prawej obronie.....z tego co widzieliśmy dotychczas jeśli chodzi o jego grę defensywną, to jestem pewny, że Kolumbijczyk poradziłby sobie na tej pozycji
Tylko czy Cuadrado daje, aż tyle drużynie, że musi być pewniakiem do gry w 1 składzie i ustawianiu pod niego taktyki? Ja bym tego taki pewny nie był.
Pamietaj o tym że samo to że na boisku znajduje się kolumbijczyk sprawia ze obrońcy druzyny przciwnej inaczej sie ustawiaja, bo sie go boją - mimo ze uwazamy ze nic nie robi ;)


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Danielpiero

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 307
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 03 listopada 2015, 13:34

Fajnie było by zagrać te 4-3-3.
Dybala Morata Cuadrado
Ciekaw jestem jakby to wyglądało jakby się Dybala z Juan'em zamienili miejscami, wtedy ładnie mogli by schodzić do środka na swoją lepszą nogę.


,,Takich meczów nie wygrywa się piłkarzami jak Tacchinardi, ale takimi jak Zidane. Tacchinardi może pomóc, ale trzeba liczyć na mistrzów "
wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 03 listopada 2015, 13:41

Mehehehe pisze:Mam wrażenie, że na ten moment Hernanes potrafi tylko podać do najbliższego obrońcy i oddać niecelny strzał z dystansu.
Hernanes, jeśli jest wystawiany u Allegriego, to nie na swojej nominalnej pozycji, a kiedy już gra z tyłu to notuje dobre noty. Będę zaskoczony, gdy dzisiaj nie zobaczymy Brazylijczyka [podwieszonego pod napastnikami] i taktyki 4-3-1-2 (Buffon - Lichtsteiner (?), Bonucci, Chiellini, Evra - Sturaro, Marchisio, Pogba - Hernanes - Dybala, Morata)

PS: Jeśli wyjdziemy trójką z przodu to czuje Cuadrado-Mandzukic-Morata nosem, smród !


Hed

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 1302
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 03 listopada 2015, 14:13

4-3-3 nawet z Morata,Mandzukiciem i Cuadrado wygląda niezle ale wolalbym 4-3-1-2 z Hernanesem jako ofensywny. Pachnie mi dzisiaj remisem ale wierze w zwycięstwo.


vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1765
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 03 listopada 2015, 15:39

Obecnie żadne ustawienie z Mandżukiciem nie wygląda dobrze. Z przykrością to mówię bo uważam Mario za dobrego napastnika i wierzyłem, że te kilkanaście bramek w lidze dla nas walnie, ale facet jest strasznie bezużyteczny na boisku i trudno doszukać się jakichkolwiek argumentów za nim w wyjściowej jedenastce.
Jak 4-3-3 to tylko Cuadrado-Morata-Dybala z przodu.


Axel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 maja 2005
Posty: 411
Rejestracja: 30 maja 2005

Nieprzeczytany post 03 listopada 2015, 16:40

Naprawdę świetnie prezentuje się ofensywna czwórka: Xhaka, Raffael, Stindl, Traore. Czuję w kościach, że coś nam ustrzelą.
Defensywnie raczej średnio i nawet nasz efektowny lecz nieefektywny napad powinien dać sobie radę.

Obstawiam wygraną przewagą jednej bramki; najpewniej 1-2 lub 2-3.
W Sewilli liczę na remis :)


"Grazie o Signore per avermi la Juventus"
zbysioJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 września 2013
Posty: 1190
Rejestracja: 22 września 2013

Nieprzeczytany post 03 listopada 2015, 17:11

Widzę, że sędzią głównym będzie Holender Kuipers. Zawsze jak oglądałem jakiś mecz z jego udziałem była podjęta jakaś kontrowersyjna decyzja. Mam nadzieję, że dzisiaj tak nie będzie, a jeśli już to na korzyść Juventusu. Co do meczu to ta seria zwycięstw Borussii robi wrażenie i może być naprawdę trudno o zwycięstwo w tym meczu. Choć wiadomo wierzyć trzeba do końca. I aby tylko nasi nie przeszli obok meczu jak to było na JS w pierwszym meczu tych drużyn.


Boogey96

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 stycznia 2010
Posty: 181
Rejestracja: 23 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 03 listopada 2015, 17:32

Naprawdę świetnie prezentuje się ofensywna czwórka: Xhaka, Raffael, Stindl, Traore. Czuję w kościach, że coś nam ustrzelą.
W Bundeslidze może prezentują się świetnie ale w meczu z nami nawet nie pierdnęli i nie widzę powodu żeby miało być dzisiaj inaczej. Bardziej martwię się o naszą ofensywę chociaż mam nadzieje, że może ta euforia po wygranej w derbach pociągnie to jakoś i z przodu będzie się to lepiej zazębiać.


juvemaroko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2012
Posty: 1869
Rejestracja: 05 lutego 2012

Nieprzeczytany post 03 listopada 2015, 18:02

Musimy zagrac skupieni i zdeterminiwani jak z City, wtedy bedziemy mieli realne szanse zdobyc punktow.
Moze i dobrze ze Borussia jest w lepszej formie bo napewno nie potraktujemy to spotkanie ulgowo tak jak z ogirkami w seriiA i powalczymy do konca.


Mehehehe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 stycznia 2013
Posty: 1680
Rejestracja: 09 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 03 listopada 2015, 18:27

Na ten moment TJ przewiduje 352 z Hernanesem i Dybalą :ok:

Czyli maksimum techniki :ok:

Będziemy pewnie przechodzić na 442 w obronie.

Tylko 3 pkt!


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 03 listopada 2015, 18:44

Kto by pomyslal, ze kibice beda sie obawiac pojedynku z najslabszym zespolem w naszej grupie... Ehh, takie czasy. W Turynie bylismy niewatpliwie druzyna lepsza, ale jednak obrona Czestochowy rywala zdala egzamin. Dzisiaj bedziemy miec do czynienia z zespolem w znakomitej formie, zmotywowanym, ktory na tym etapie rozgrywek grupowych nie ma nic do stracenia i na pewno jest nastawiony na 3 punkty.

Z drugiej strony komplet moze nam dac awans, co w obecnej sytuacji ligowej byloby nieocenione - moglibysmy w pelni skoncentrowac sie na rywalach na Polwyspie Apeninskim. Nasi maja to po prostu wygrac, mimo kiepskiej formy. Nie po to ogralismy City i Seville, by zmarnowac to utrata punktow w obu pojedynkach z Borussia. W przypadku braku zwyciestwa i wygranej Sevilli moze byc z nami krucho... :facepalm:

Mamy zagrac 3-5-2 i moze dobrze, bo w formacji tej obserwowalismy w poczynaniach naszych najmniej chaosu. Ustawienie ma rzekomo przejsc w trakcie spotkania w 4-3-3. Do pomocy dolaczy najprawdopodobniej Hernanes, rosna z kolei szanse na wystep Dybali (moglby zastapic Mandzukicia, bo wystep Moraty jest dzisiaj niezagrozony).

Cos mi sie wydaje, ze Borussia sie podpali i zaatakuje - upatrywalbym naszej szansy wlasnie w tym, ze sie otworzy.


Zablokowany